تهران گردی

پارک های تهران | معرفی بخش های دیدنی و تفریحی

پارک های تهران | معرفی بخش های دیدنی و تفریحی

پارک های تهران دلخوشی مردم پایتخت نشین اند. تهرانی ها مردمی با صفا هستند که از هر فرصتی برای بیرون زدن از خانه و رفتن به مناطق خوش آب و هوا استفاده می کنند. نیازی به تعطیلاتی طولانی مدت یا رسیدن آخر هفته نیست. شب ها که بیکار می شوند، خودشان را به نزدیک ترین بوستان و پارک منطقه و محله شان می رسانند و آب و هوایی تازه می کنند.

۴ بهمن- Parks of Tehran بیشتر بخوانید...
جاهای دیدنی تهران | همه جاذبه ها با عکس و آدرس

جاهای دیدنی تهران | همه جاذبه ها با عکس و آدرس

جاهای دیدنی تهران و تهرانگردی زمان زیادی از آدم می گیرد و کار یکی دو روز نیست. موزه های متعدد تهران، جاذبه های مذهبی، اماکن هنری، همه و همه جزو برترین های ایران و جهان محسوب می شوند. از آنجا که زیر پا گذاشتن تمامیِ پایتخت کار راحتی نیست لیستی از تمامی جاذبه های تهران برایتان آورده ایم تا با انتخاب آن ها و اولویت بندی علایقتان برای دیدن جاهای دیدنی این کلان شهر برنامه ریزی کنید.

۱۸ دی- Tehran attractions بیشتر بخوانید...
تفریحات نوستالوژیک در تهران

تفریحات نوستالوژیک در تهران

در گذشته که این همه شهر بازی و مرکز گردشگری برای سرگرم کردن مردم نبود پایتخت نشینان چگونه خودشان را سرگرم می کردند؟ آن زمان خبری از پیست اسکی، پارک های آبی، تله کابین و تفریحاتی مثل رالی و موتور سواری نبود که آن ها خودشان را سرگرم کنند. مردم تهران در آن زمان خود را با تفریحات متفاوتی سرگرم می کردند و اتفاقا خیلی بهتر از امروز خوشحال بودند و خوش می گذراندند.

۱۰ اسفند- amusement in ancient Tehran بیشتر بخوانید...