تور تهران

بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
297c68f867

تور تهران از مشهد هتل نور حیات

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 8,300,000 تومان
هوایی 11,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
d9852f5900

تور تهران از مشهد هتل ویستریا

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 10,300,000 تومان
هوایی 13,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
ورودی پرشین پلازا

تور تهران هتل پرشین پلازا از مشهد

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 6,100,000 تومان
هوایی 9,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tehran-novotel-hotel-01

تور تهران از مشهد هتل رکسان (نووتل)

5ستاره
4.2 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 5,900,000 تومان
هوایی 9,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tehran-shahriyar-hotel-01

تور تهران از مشهد هتل شهریار

2ستاره
3.1 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 3,900,000 تومان
هوایی 7,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tehran-homa-hotel-01

تور تهران از مشهد هتل هما

5ستاره
3.3 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 8,900,000 تومان
هوایی 12,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tehran-espinas-hotel-01

تور تهران از مشهد هتل اسپیناس بلوار

5ستاره
4 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 10,300,000 تومان
هوایی 13,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tehran-laleh-hotel-01

تور تهران از مشهد هتل لاله

5ستاره
2.8 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 6,700,000 تومان
هوایی 9,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tehran-bozorgtehran2-hotel-01

تور تهران از مشهد هتل بزرگ 2

4ستاره
3.9 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 8,400,000 تومان
هوایی 11,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
عکس های هتل الماس زعفرانیه

تور تهران از مشهد هتل الماس زعفرانیه

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 6,400,000 تومان
هوایی 9,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
da0b7ff7ce

تور تهران از مشهد هتل ریتز

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 8,500,000 تومان
هوایی 11,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
fa8d0351d9

تور تهران از مشهد هتل تهران رویال

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
زمینی 10,900,000 تومان
هوایی 14,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور تهران مسیرهای ارتباطی هتل‌ها جاذبه‌ها رستوران‌ها
تور تهران مسیرهای ارتباطی هتل‌ها جاذبه‌ها رستوران‌ها

تور تهران | تخفیف تور تهران | مجری تورهای لحظه آخری تورگردان

تهران به عنوان بزرگترین شهر کشور و پایتخت ایران به شمار می آید. این شهر به عنوان سومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه محسوب می شود که دارای اقلیم نیمه خشک می باشد. نکته قابل توجه برای شهر تهران در این است که  این شهر کانون اقتصاد ایران محسوب می شود و ازین رو دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. هتل های لوکس 5 ستاره، مراکز خرید متعدد و پرهیاهو، کاخ ها و موزه های متعدد و رستوران ها و کافه های زیبا برای افرادی که به دنبال غذاها و نوشیدنی های عالی هستند از جمله جاذبه های این شهر به شمار می رود.

شهر تهران در بعضی فصل های سال به خصوص در فصل بهار بسیار خلوت می شود و فرصت مناسبی را برای تهرانگردی به گردشگران می دهد. از زیبایی های این شهر می توان به دریاچه چیتگر، توچال، اوشون فشم، لویزان، پل طبیعت، عمارت مسعودیه و... اشاره کرد. برای برخورداری از تورهای نقاط مختلف ایران با تورگردان همراه باشید. 

مسیرهای ارتباطی تور تهران 

 

تور هوایی تهران 

فرودگاه مهرآباد تهران یک فرودگاه قدیمی است که برای پروازهای داخلی و باربری استفاده می شود. با وجود هشدارها در برخی از راهنماهای سفر، نه در مهرآباد و نه در فرودگاه امام خمینی هیچ هزینه خروج برای مسافران خارجی وجود ندارد. هزینه خروج فقط در هنگام ترک ایران از طریق دریا برای مسافران خارجی اعمال می شود.
فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع در 55  کیلومتری جنوب غربی مرکز شهر و فرودگاه بین المللی در تهران است که پروازهای مسافربری در آن فعالیت می کند. فرودگاه داخلی به نام مهرآباد نام دارد که در داخل شهر قرار دارد. فاصله بین این دو فرودگاه تقریبا دو ساعت  چهل دقیقه است. پروازهای مستقیمی از بسیاری از شهرهای اروپایی ، آفریقایی ، خاورمیانه و آسیا وجود دارد. با این حال ، هیچ پرواز مستقیم از آمریکای شمالی یا استرالیا وجود ندارد. 

تور زمینی تهران 

روزانه حداقل یک قطار از تهران به شهرهای ایران مشهد ، اصفهان ، تبریز ، کرمان ، یزد ، ساری ، گرگان ، اهواز ، شیراز و بندرعباس می رود. بلیط ها را می توان از هر ایستگاه از آژانس های مسافرتی یا به صورت آنلاین از وب سایت های مختلف اپراتور قطار ، مانند رجا، فدک، بن ریل، جوپار، تکریپ، کاروانو خریداری کرد. می توانید برای خرید آنلاین بلیط خود از یکی از OTA های ایرانی نیز استفاده کنید. تا سال 2015 ، یک قطار هفتگی ("اکسپرس آسیا") بین تهران و آنکارا و دیگری بین تبریز و ون وجود داشت. اکنون برنامه هایی برای قطار به نخجوان از طریق جلفا وجود دارد.

با ماشین

ترافیک بسیار پر ازدحام در تهران اما با تکمیل چندین تونل و بزرگراه جدید در سطح شهر اوضاع بهبود یافته است. شما می توانید از ترکیه به راحتی و همچنین از مناطق جنوبی ایران به تهران سفر کنید. اگرچه ایران همواره جزو کشورهایی است که تعداد تصادفات رانندگی بالایی دارد ، اما پلیس تصادفات را کنترل کرده است و رانندگی اکنون از گذشته ایمن تر است.

هتل ها در تور تهران 

 

بهترین هتل های لوکس در تهران کدامند؟
هتل های محبوب لوکس تهران شامل هتل اسپیناس پالاس ، اسپیناس خلیج فارس و هتل پارسیان آزادی است. هتل اسپیناس پالاس که یک سنگ قیمتی پنهان و یک بهشت آرام است با افتخار در شمال تهران ایستاده است. این ساختمان از یک هتل لوکس واقعی پرده می زند. کاخ Espinas بهترین و خوب به همراه راحتی مدرن و امروزی را با سلیقه ای دیدنی و جذاب برای مهمانان آماده کرده است. این کاخ زیبا به عنوان یکی از عالی ترین ساختمانهای برتر با معماری مهیج ، یک شهر دیدنی و برجسته است که دارای یک لابی باشکوه ، فضاهای عمومی چشمگیر و اتاق خوابهای بی نظیر و راحت است. این کاخ از کلیه امکانات و خدمات یک هتل پنج ستاره لوکس به همراه جاذبه و فضای بی نظیری در اتاق ها برخوردار است. هتل پارسیان آزادی (تهران) یکی از مجلل ترین هتل های ایران است.

هتل پارسیان با 475 اتاق در شش نوع مختلف از جمله: اتاق های یک نفره ، دوقلو و دو نفره ، سوئیت های جونیور ، سلطنتی و ریاست جمهوری و اتاق های ویژه معلولین می باشد. هتل پارسیان آزادی طیف گسترده ای از انتخاب ها را برای میهمانان محترم دارد. علاوه بر این اتاق ها ، لازم است بدانید که هتل پارسیان آزادی خدمات دیگری را برای میهمانان فراهم می کند از جمله می توان به رستوران غذاهای قومی ایرانی 24 ساعته ، رستوران بین المللی ارکید در طبقه 26 ، رستوران ایتالیایی بیس و هفت منظوره اشاره کرد. سالن هایی با ظرفیت های مختلف (50-500 نفر) که بیش از 700 همایش ، جلسه و ضیافت را در طول یک سال پوشش می دهد. برای مهمانانی که بالاترین سطح مهمان نوازی و خدمات را از هتل های لوکس خود انتظار دارند ، هتل سپهر تجربه اسکان کامل را ارائه می دهد.

جاذبه ها در تور تهران

 

تهران به عنوان یکی از مقصد های مهم گردشگری ایران دارای جاذبه های فرهنگی فراوانی است. مجتمع های سلطنتی گلستان ، سعدآباد و نیاوران که تحت سلطنت دو پادشاهی گذشته کشور ساخته شده اند بسیار دیدنی هستند. چندین موزه تاریخی ، هنری و علمی در تهران وجود دارد که از آن جمله می توان به موزه ملی ، موزه ملک ، موزه سینما در باغ فردوس ، موزه آبگینه ، موزه زندان قصر ، موزه فرش ، موزه نقاشی شیشه ای معکوس (هنر ویترین ) و موزه ماشینهای اداری همچنین موزه هنرهای معاصر وجود دارد که میزبان آثاری از هنرمندان مشهور مانند ون گوگ ، پابلو پیکاسو و اندی وارهول است.

جواهرات تاج شاهنشاهی ایران ، یکی از بزرگترین مجموعه های جواهرات در جهان ، در موزه ملی جواهرات تهران نیز در معرض نمایش است. تعدادی نمایشگاه فرهنگی و تجاری در تهران برگزار می شود که عمدتا توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی کشور اداره می شود. نمایشگاه بین المللی سالانه کتاب در تهران به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای نشر در آسیا و نشر بین المللی شناخته شده است.

قدیمی ترین بناهای معماری بازمانده از تهران از دوره های قاجار و پهلوی است. بناهای تاریخی که به دوره سلجوقیان باز می گردد نیز باقی مانده اند. برج طغرل در ری، بقایای قلعه راکان نیز وجود دارد که قدمت آن به امپراطوری باستانی اشکانیان باز می گردد. آتشکده بهرام که از زمان امپراتوری ساسانیان باقی مانده است.

تهران تا اواخر قرن 18 فقط جمعیت کمی داشت اما پس از انتخاب به عنوان پایتخت ، نقش اساسی تری در جامعه ایران گرفت. با وجود وقوع منظم زمین لرزه ها در دوره قاجار و پس از آن ، برخی از بناهای تاریخی از آن دوران باقی مانده اند. تهران شهر برتر ایران است و مدرن ترین زیرساخت ها در کشور به حساب می آید. با این حال ، سوزاندن محله های قدیمی و تخریب ساختمانهای با اهمیت فرهنگی موجب نگرانی شده است.

رستوران ها در تور تهران 

 

Bix بخشی از موفق ترین و شناخته شده ترین شرکتهای رستوران در تور تهران است. غذاهای روز مرسوم کالیفرنیا را ارائه می کند. این رستوران با داشتن غذاهای تازه و سبک مانند سالمون کبابی ، آووکادو و کریم فریم روی پنکیک های سیب زمینی ترد یا میگو کبابی مربا و غیره عالی است. غذاهای al Fresco است.

Terrace رستوران خواهر Bix است و مانند خواهر و برادرش نیز غذاهای تند کالیفرنیایی را سرو می کند. Terrace با داشتن یک محیط زیبا و شیک و دارای منوی خوشمزه است. دیزی سارا ، بلوار جردن .. پاتوق ثروتمندان و افراد مشهور است. ارمنستان کلوپ ، خیابان 68 خارک از آنجا که این رستوران مسیحی است ، زنان مجاز به حذف روسریهای خود هستند و الکل سرو می شود. معمولاً یک نوازنده پیانو اجرا می کند. کافی شاپ و رستوران وگی در مجمع هنرمندان ایران مکان فوق العاده ای برای گیاهخواران است. این منوی گیاهی خالص و بسیار خوب است. همچنین قهوه ها و دسرهای عالی با قیمت های بسیار مناسب. پیتزا ، ساندویچ و سالاد را سرو می کند. 

دیزی ، در نزدیکی خیابان کریمخان زند در مرکز شهر. Dizisara زیبا. با بسیاری از نقاشی های کوچک مینیاتور بر روی دیوارها و یک غذای خوب آبگوشت (غذای سنتی سوپ ایرانی ، اما به مراتب سنگین تر از سوپ های معمولی) ، ارزش بازدید از ناهار را دارد. برای شام باز نیست. فرید ، خیابان شهید سرنی 39 (5 دقیقه پیاده روی از خیابان ولیعصر). تخصص ماهی آبي بخارپز دارد. هانی ، نبش خیابان ولیعصر و خیابان مطهری ، غذاهای خوشمزه ایرانی به سبک بوفه سرو می شوند. ایران تاک (فقط در شمال ایستگاه مترو. به دنبال ورودی کاشی کاری زینتی آبی و پله پائین به زیرزمین بگردید). سفره خانه سنتی عالی قاپو ، خیابان گاندی با موسیقی زنده از ساعت 9 عصر فعال است. رستوران SPU ، میدان درکه به عنوان یکی از بهترین رستوران های فضای باز در تهران رتبه بندی شده است.

نظرات کاربران
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 3 کاربر برای این تور
کیفیت تور 4.67 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
ثبت دیدگاه و امتیاز شما
امتیاز دهید
دیدگاه خود را شرح دهید