با دانلود اپلیکیشن تورگردان راحت تر سفر کن ، اپلیکیشن تور کیش و مشهد ، استانبول...

آسان‌ترین راه خرید بلیط، هتل و تور

این روزها کمتر کسی است که با اپلیکیشن ها آشنا نباشد و روی موبایلش یک یا چند اپلیکیشن مفید و کارراه‌انداز نصب نکند. زندگی امروزی با سرعت و راحتی آمیخته شده است. همه به دنبال این هستند که نیازهایشان به خصوص در دنیای اینترنت سریع و بدون دردسر انجام شود. سفر هم یکی از نیازهای مهم افراد است که مدیریت آن گاهی چالش برانگیز است. خوشبختانه در سال های اخیر با توجه به اوج گرفتن موضوع تور مسافرتی و تورگردانی بیشترمان تمایل داریم از طریق تور به سفر برویم. چه برای سیاحت و تفریح سفر کنیم چه برای کار، تورها امتیازاتی دارند که بر شخصی عمل کردن ترجیح دارند. با رزرو یک تور می توان به راحتی وسیله نقلیه، محل اقامت، ترنسفر و همه گزینه های پیش روی سفر را به راحتی حل و فصل کرد. ما با هدف تسهیل سفر، سایت تورگردان را برای رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما، چارتر، بلیط قطار، اتوبوس، رزرو اینترنتی هتل، تورهای داخلی و همه خدمات مربوط به سفر راه اندازی کرده ایم. با توجه به استقبال شما کاربران عزیز و نظر به پیشنهادات مکررتان به تازگی اقدام به طراحی اپلیکیشن تور مسافرتی برای خرید تور مسافرتی ویژه گوشی های اندروید کرده ایم. هم اکنون شما کاربران عزیزِ تورگردان می توانید به کمک این نرم افزار با سهولت بیشتر نسبت به خرید و رزرو اینترنتی تور با همه امکانات مثل بلیط هواپیما، بلیط قطار، اتوبوس، رزرو اینترنتی هتل و تور اقدام کنید. با اپلیکیشن تورگردان می توانید تورتان را خودتان برنامه ریزی کنید و بسته به نیاز و بودجه تان گزینه های سفرتان را روی میز بچینید.
Alt For Image :)

خدمات تورگردان

رزرو تور مسافرتی

از طریق اپلیکیشن تورگردان می توانید به راحتی اقدام به رزرو تور مسافرتی نموده و نه تنها بلیط رفت و برگشت، که محل اقامت، خدمات گشت شهری و غذا را نیز رزرو نمایید.

خرید بلیط هواپیما

کاربران می توانند برای خریداری بلیط های داخلی و خارجی به تمامی مقاصد ایران و جهان از طریق اپلیکیشن تورگردان اقدام کنند و تمامی خدمات را به صورت آنلاین دریافت نمایند.

خرید بلیط قطار و اتوبوس

برای سفرهای زمینی و خریداری بلیط قطار و اتوبوس در تمامی کلاس ها به تمامی مقاصد داخلی می توان به راحتی از طریق اپلیکیشن تورگردان اقدام کرد.

رزرو هتل و اقامتگاه

اپلیکیشن تورگردان دیتا سنتر تمامی هتل های داخلی را در اختیار دارد و آخرین قیمت برای رزرو هتل های کشور را ارائه می کند.

بخش کوچکی از خدماتی که ما ارائه می دهیم

  • امکان استرداد آنلاین وجه بلیط
  • تخفیف های همیشگی
  • امکان مشاهده سوابق خرید

معرفی اپلیکیشن تورگردان

تورگردان با هدف تسهیل در سفر، سایتی برای رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو اینترنتی هتل، تورهای داخلی و همه خدمات مربوط به سفر راه اندازی کرده است. با توجه به استقبال کاربران عزیز و نظر به پیشنهادات مکررتان به تازگی اقدام به طراحی اپلیکیشن تور مسافرتی برای خرید و رزرو راحت‌تر تور مسافرتی، ویژه گوشی‌های اندروید کرده است. 

کاربران عزیزِ تورگردان می‌توانند با سهولت بیشتری نسبت به خرید و رزرو اینترنتی تور اقدام کرده و سفر خود را با توجه به بودجه  و سلیقه شخصی‌شان برنامه ریزی کنند.

 

 

 

Copyright ©2020 Tourgardan