هزینه های سفر به کیش | از قیمت اقامت، غذا تا تفریحات

هزینه سفر به کیش

هزینه سفر به کیش به این دلیل خیلی پرس و جو می‌شود که کیش در منطقه آزاد قرار دارد. مثلا قیمت‌ هتل‌های 5 ستاره برای هر شب اقامت، نسبتا زیاد است و حتی هزینه رفت و آمد درون شهری، دست‌خوش تغییرات قیمتی منطقه آزاد تجاری می‌شود. عمده هزینه‌های کیش، مربوط به پرواز رفت و برگشت و اقامتگاه یا همان تور کیش است. هزینه کیش رفتن با تور در سال ۱۴۰۲ برای حداقل 2 شب و 3 روز از 2 میلیون و 800 هزار تومان شروع می‌شود. در کل، قیمت سفر به کیش الزاما گران نیست و می‌توان با هزینه‌ای معقول هم به این جزیره سفر کرد.

 

برای اطلاع از جدیدترین قیمت‌ها با تیم پشتیبانی سایت تورگردان به شماره 02147627800 تماس بگیرید. در این مطلب از مجله تورگردان، هزینه‌های سفر به کیش در سال 1402 را با توجه به عوامل مختلف به صورت تقریبی بررسی کردیم. تمام قیمت‌هایی که در این مطلب بررسی شده‌اند، مربوط به یک روز کاری در شهریور سال 1402 است.

 

فهرست مطالب

هزینه سفر به کیش با هواپیما

 

مبدا - مقصد

نوع ایرلاین پرواز

قیمت بلیط پرواز کیش ۱۴۰۲ برای بزرگسال

مایل هستید رزرو کنید؟

تهران-کیش

زاگرس

یک میلیون و 986 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

مشهد-کیش

وارش

سپهران

یک میلیون و 924 هزار و 700 تومان
دو میلیون و 315 هزار و 700 تومان

تماس با اپراتور رزرو

شیراز-کیش

کیش ایر

یک میلیون و 24 هزار و 900 تومان

تماس با اپراتور رزرو

اهواز-کیش

زاگرس

یک میلیون و 693 هزار و 800 تومان

تماس با اپراتور رزرو

 قیمت بلیط کیش برای پرواز در سال 1402، حدودی است. برای اطلاع از جدیدترین نرخ‌ها حتما با شماره پشتیبانی 02147627800 تماس بگیرید. 

 

یکی از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه‌های سفر به کیش، قیمت بلیط رفت و برگشت است. راه های متعددی برای این سفر وجود دارد. پرواز، آسان‌ترین و البته پر‌هزینه‌ترین شیوه برای سفر به جزیره است. ولی راه زمینی نیز وجود دارد. درست است که هزینه سفر به کیش با هواپیما بیشتر از هزینه سفر به کیش با قطار است، ولی ضرورتا گران‌ترین راه نیست. 

 

هزینه سفر به کیش با هواپیما

 

یک نسخه تجویزی کمک‌کننده برای کمتر کردن هزینه سفر به کیش را پیشنهاد می‌کنیم: ارزان‌ترین زمان کیش را انتخاب کنید. بعد از تعطیلات نوروز در بهار و آخرین ماه از تابستان، هزینه‌های مسافرت به کیش ارزان‌تر از هر زمان دیگری هستند.

 

برخی از مسافران، سفر به کیش با پرواز را به‌صرفه‌ترین روش می‌دانند. چرا که با استفاده از پرواز، مستقیما وارد جزیره می‌شوید و نیازی به طی کردن مسیر آبی به طور جداگانه ندارید. در یک روز عادی و کاری، قیمت بلیط هواپیما کیش از 1 میلیون تومان شروع شده و تا بالاتر از 2 میلیون تومان هم می‌رسد. برای مثال، پرداخت یک میلیون و 400 هزار تومان برای بلیط رفت، گزینه خوبی است. اگر تمایل دارید تا کمتر از این هزینه را بپردازید، بلیط‌های لحظه آخری تا 500 هزار تومان هم به فروش می‌رسند! 

 

قبل از اینکه کاغذ بردارید تا هزینه‌های کیش رفتن را یک حساب سرانگشتی کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا به قیمت تورهای کیش نگاهی بیندازید. احتمال خیلی زیادی وجود دارد که بتوانید یک تور قیمت مناسب برای مسافرت به کیش پیدا کنید. چون تورگردان، مجری اصلی ارزان ترین تور های داخلی و خارجی است و توانسته تا نوسانات قیمتی را به طور قابل توجهی به حداقل برساند. 

 

هزینه ساحل کیش

 

هزینه سفر به کیش با تور

 

مبدا - مقصد

هتل برای دو شب

شروع قیمت بلیط تور کیش ۱۴۰۲ برای بزرگسال

الان رزرو می‌کنید؟

تهران-کیش

هتل ستاره

دو میلیون و 990 هزار تومان

تماس با کارشناس تور

تهران-کیش

هتل آفتاب شرق

سه میلیون و 940 هزار تومان

تماس با کارشناس تور

کرمان-کیش

هتل آرامیس

دو میلیون و 460 هزار تومان

تماس با کارشناس تور

اصفهان-کیش

هتل پانیذ

سه ملیون و 510 هزار تومان

تماس با کارشناس تور

ساری-کیش

هتل ققنوس

دو میلیون و 800 هزار تومان

تماس با کارشناس تور

مشهد-کیش

هتل آفتاب شرق

سه میلیون و 690 هزار تومان

تماس با کارشناس تور

 قیمت بلیط کیش برای تور در سال 1402، حدودی است. برای اطلاع از جدیدترین هزینه‌های سفر به کیش با تور حتما با تیم پشتیبانی تورگردان به شماره 02147627800 تماس بگیرید. 

 

 • هزینه سفر به کیش با تور براساس تعداد شب‌های اقامت، نوع پرواز رفت و برگشت و مبدا مورد نظر متفاوت است. در سال ۱۴۰۲، طبق تعرفه‌های زیر که در سایت تورگردان آمده، کمترین هزینه مسافرت کیش با تور برای 2 شب اقامت بین دو میلیون و 870 هزار تومان تا 4 میلیون و 730 هزار تومان است. 

 

هزینه سفر به کیش با تور

 

برای رزرو سریع و یا اطلاع از قیمت‌‌های بروز بلیط رفت و برگشت کیش با هتل با شماره گیری 02147627800 با کارشناسان ما در تورگردان تماس بگیرید. اگر دوست ندارید پشت تلفن خط منتظر بمانید، به صفحه تور کیش سر بزنید و لیستی از قیمت‌های بروز را برای تاریخ مورد نظرتان بررسی کنید.

 

به طور کلی، هزینه‌های سفر به کیش با تور نسبت به تمامی روش‌ها، اقتصادی‌تر است و خودتان هم دغدغه کمتری برای تاریخ رفت و برگشت و مدت اقامت دارید. در واقع، همه چیز از قبل مشخص است؛ هم قیمت را می‌دانید، هم زمان و نحوه ترددتان را. به علاوه انتخاب تور کیش با خدماتی اضافی مثل گشت شهری، ترنسفر فروگاهی و صبحانه رایگان همراه است.

 

قیمت سفر به کیش

هزینه سفر به کیش با قطار

 

مبدا - مقصد

نوع قطار

شروع قیمت بلیط قطار در سال 1402

تهران-بندرعباس

4 ستاره 4 تخته غزال

464,950 هزار تومان

مشهد-بندرعباس

4 ستاره 4 تخته غزال

580,300 هزار تومان

 

آن‌هایی که زمان زیادی برای سفر در نظر گرفته‌اند و می‌توانند حداقل دو روز را برای رفت و آمد اختصاص دهند، سفر به کیش با قطار نیز انتخاب خوب و ماجراجویانه‌ای است. برای این منظور باید ابتدا ببینید از شهر شما قطار به مقصد بندر عباس وجود دارد یا نه. پیدا کردن بلیط قطار برای مقصد بندرعباس و رسیدن به جزیره کیش، واقعا کار سختی است؛ زیرا وقتی قطارها پیش فروش می‌شوند، اولین بلیط‌ها برای این مقصد صادر می‌شوند. بنابراین، بهتر است روش دیگری را برای سفر به جزیره کیش و کنترل قیمت‌ها در نظر بگیرید. در این شرایط، رزرو بلیط رفت و برگشت با هتل یا همان تور کیش، گزینه بهتری است. 

 

 

هزینه رفتن به کیش به صورت زمینی با «هزینه سفر به کیش» به صورت هوایی کاملا متفاوت است. برای سفر به کیش، تنها برای مقصد بندرعباس می‌توانید بلیط قطار بگیرید و از آنجا به بعد را با استفاده از قایق‌های مخصوص تا کیش طی خواهید کرد. پس باید قیمت قایق‌های مخصوص را هم برای رسیدن به جزیره در نظر گرفت. با توجه به قیمت بلیط کیش با قطار به طور متوسط هزینه سفر به کیش با کشتی و قطار برای هر نفر با احتساب هزینه تاکسی از هنگام رسیدن به کیش تا محل اقامت، باز هم کمتر از «هزینه سفر کیش با هواپیما» است.

>>> اگر تجربه‌ای از هزینه کیش رفتن و مدیریت کردن دارید، از تریبون نظرات استفاده کنید. (برای مسافران جدید کیش بنویسید.)

هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی ارزان‌تر است؟

 

مسافران شهرهای نزدیک به کیش می‌توانند با خودروی شخصی نیز به کیش سفر کنند و بعد از رسیدن به بندر چارک، هزینه لندیگراف کیش را نیز بپردازند. تنها یک مزینه خوبی که مسافرت به کیش با ماشین شخصی دارد، کاهش هزینه‌های رفت و آمد درون‌شهری است. چون اکثر مسافرانی که تورهای کیش را برای سفر انتخاب کرده و یا با هواپیما و قطار سفر می‌کنند، برای تردد داخل شهر می‌بایست از خدمات اجاره خودروهای لوکس استفاده کرده و یا هزینه حمل و نقل عمومی را بپردازند. در صورتی که برای سفر با ماشین شخصی، تنها کافی است که هزینه چند باک بنزین را پرداخت کنید.

 

در حال حاضر (1402)، «هزینه لندیگراف به کیش» دو میلیون تومان به بالاست. در نتیجه اگر قصد دارید ماشین شخصی خود را به جزیره ببرید، باید هزینه حمل خودرو به کیش را به سایر هزینه‌های خود اضافه نمایید.

 

هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی

 

>>> حالا برای سفر به کیش چی ببرم؟ از اینجا لیست لوازم ضروری سفر به کیش رو بخون

هزینه اقامت در کیش

 

نوع هتل 

اسم هتل

شروع قیمت اقامت هر نفر برای هر شب

الان رزرو می‌کنید؟

2 ستاره

هتل پانیذ

230,000 تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل ستاره

280,000 تومان

تماس با اپراتور رزرو

3 ستاره

هتل لوتوس

120,000 تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل گراند

140,000 تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل پارس نیک

150,000 تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل تعطیلات

200,000 تومان

تماس با اپراتور رزرو

4 ستاره

هتل آریان

390 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل آرامیس

450 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل پارمیدا

488 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل صدف

595 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

5 ستاره

 

هتل میراژ کیش

950 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل آرامیس پلاس

یک میلیون تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل بین المللی کیش

یک میلیون و 360 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل پارمیس

یک میلیون و 400 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

هتل پانوراما

یک میلیون و 500 هزار تومان

تماس با اپراتور رزرو

 

همواره دست گردشگران برای انتخاب هتل و اقامت در کیش باز است. در جزیره، هتل‌های متعدد پنج ستاره به پایین، اقامتگاه‌های بومگردی، خانه و... برای اقامت در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد. هر گردشگری با توجه به بودجه و هزینه‌های پیش بینی شده برای سفر می‌توانند یکی از این گزینه‌ها را برای اقامت انتخاب کند. 

 

>>> نوشتن از تجربه برای مدیریت هزینه‌های سفر به کیش، دغدغه مسافران را رفع می‌کند.

پس در بخش نظرات برای مسافران جدید کیش بنویسید.

 

با مطالعه آنچه در ادامه گفتیم، اطلاعات کلی در مورد قیمت هتل‌های کیش به دست می‌آورید:

 

قیمت هتل‌های ۵ ستاره کیش

 

 • قیمت هتل 5 ستاره کیش، حداقل 950 هزار تومان برای کابانا استاندارد دو نفره در هتل میراژ و حداکثر 18 میلیون تومان برای سوئیت چهار نفره امپریال (اقامت هافبرد) در هتل ترنج است.

 

همانطور که انتظار می‌رود، قیمت هتل‌های 5 ستاره کیش به اندازه اسم و رسمی که دارند، گران است. چون استانداردها و امکاناتی که این هتل‌ها دارند، باعث می‌شوند تا اقامتی راحت و لوکس داشته باشید. علاوه براین، توریستی بودن منطقه‌ای که هتل‌های 5 ستاره در آن قرار دارند، خود علتی برای افزایش قیمت‌شان محسوب می‌شود.

 

هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 5 ستاره در کیش

عکس از هتل 5 ستاره شایان در کیش

 

از مهم‌ترین هتل‌های پنج ستاره کیش می‌توان به هتل پانوراما، هتل میراژ، هتل شایان، هتل ترنج، هتل داریوش، هتل مارینا پارک، هتل شایگان، هتل ویدا، هتل پارمیس، هتل ایران و... اشاره کرد. هزینه اقامت در این هتل‌ها نسبت به سایر هتل‌های جزیره بیشتر است و این تفاوت قیمت به دلیل تفاوت امکانات و خدمات هتل‌ها است. (البته همه این قیمت‌ها در سایت تورگردان نزدیک 100 هزار تومان ارزان‌تر می‌باشد. به علاوه در ایام مختلف تخفیف‌های بین 10 تا 60 درصد هم مشاهده می‌شود.)

 

هتل‌های پنج ستاره همگی امکاناتی مثل اتاق‌های وی آی پی، استخر، ترنسفر رایگان فرودگاهی و غیره را ارائه می‌کنند. با این حال، هتل‌هایی مثل هتل داریوش به دلیل امکانات ثانویه مثل زمین تنیس، استخرهای روباز، خدمات ماساژ لاکچری و هتل ترنج به دلیل موقعیت دریایی خاص و ویژه با اتاق‌های کف شیشه‌ای قیمتی متفاوت و گران‌تری دارند.

 

قیمت هتل‌های 4 ستاره کیش

 

 • قیمت هتل چهار ستاره کیش، حداقل 390 هزار تومان برای اتاق دو تخته در هتل آریان و حداکثر 2 میلیون و 512 هزار تومان برای سوئیت یک خوابه پنج نفره ویلایی لوکس (اقامت با صبحانه) در هتل فلامینگو برای هر شب است.

 

در فصل‌هایی که هتل‌های 4 ستاره تخفیف داشته باشند، کمترین هزینه سفر به کیش را دارید. اگر به دنبال کمترین قیمت هستید، قیمت اتاق دو تخته هتل آریان کیش با شبی 390 هزار تومان، مناسب‌ترین گزینه است. بعد از آن، سوئیت‌ها و اتاق‌های با ظرفیت بالا با رنج قیمتی بیشتر از  یک میلیون تومان می‌تواند به هزینه‌های رفتن به کیش اضافه شود. دقت داشته باشید که در رنج یک میلیون و 300 هزار تومان تا 3 میلیون تومان هم می‌توانید اتاق مناسبی برای هتل 4 ستاره انتخاب کنید.

 

هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 4 ستاره در کیش

عکس از هتل 4 ستاره ویدا در کیش

 

هتل‌های چهار ستاره کیش همچون هتل صدف، هتل آرامیس، هتل لیلیوم، هتل آریان، هتل سورینت مریم، هتل فلامینگو، هتل پارمیدا، هتل هلیا و... با قیمتی پایین‌تر قابل رزرو هستند و هزینه کیش به طور چشم‌گیری کاهش می‌یابد. بسیاری از این قیمت‌ها با اعمال تخفیف‌های 25 % تا 68 % است.

 

قیمت هتل های 3 ستاره کیش

 

اگر تمایل دارید هزینه رفتن به کیش را خیلی پایین نگه دارید، اقامت در هتل‌های 3 ستاره فکر خوبی است. رزرو این دست از اقامتگاه‌ها، حدود یک میلیون تومان آب می‌خورد، البته اگر در ایام پیک به سفر نرفته باشید.

 

هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 3 ستاره در کیش

عکس از هتل 3 ستاره  پارسیان در کیش

 

هتل سان رایز، هتل پارسیان و هتل گراند از هتل‌ های 3 ستاره کیش هستند که بیشتر شناخته‌شده‌اند.

 

می‌دونیم که با بهترین قیمت‌ها سفر می‌کنی.
از اینجا یک لیست پرتخفیف برای تور کیش از رشت بگیر

 

قیمت هتل های 2 ستاره و 1 ستاره کیش

 

 • هزینه‌ای که برای هر شب اقامت در هتل‌های دو ستاره می‌پردازید، می‌تواند بین 230 تا 800 هزار تومان متغیر باشد.

 

آخرین گزینه‌ای که برای کمتر بودن هزینه مسافرت به کیش، اقامت در هتل‌های 2 ستاره و یک ستاره است.

 

هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 2 ستاره در کیش

 

رزرو هتل‌های دو ستاره‌ای مثل هتل تماشا، هتل فانوس، هتل پانیذ، هتل خاتم و هتل شباویز جزو هتل های ارزان کیش هستند و باعث می‌شود سفری مقرون به صرفه در کیش را تجربه نمایید. این هتل‌های دو ستاره همگی از اتاق‌هایی تمیز، امکاناتی در حد مطلوب و عموما نزدیک به مراکز خرید و ساحل برخوردارند. آن‌ها جزو هتل‌های قدیمی‌تر، ولی قابل قبول کیش محسوب می‌شوند. بنابراین همانطور که مشخص شد تعداد ستاره هتل‌ها و حد امکانات و لوکس بودنشان دلیل تفاوت قیمت ها در کیش است. هتل‌ها نیز در موقعیت‌هایی مثل ایام پیک و غیره افزایش یا کاهش قیمت و عموما تخفیف‌هایی خاص ارائه می‌کنند.

 

اقامت در سوئیت‌ها و آپارتمان‌های کیش

 

 • سوئیت‌ها عموما ظرفیت مشخصی دارند، ولی قیمت‌شان به ازای هر نفر محاسبه نمی‌شود. برای اطلاع از قیمت هر شب اقامت در سوئیت‌ها و آپارتمان‌های کیش کافی است که به سایت‌های میزبون، شب و دیوار سر بزنید.

 

هیچ الزام و اجباری برای اقامت در هتل‌های چندین و چند ستاره کیش وجود ندارد. سوئیت‌ها و آپارتمان‌ها هم گزینه‌های خوبی برای کمتر کردن هزینه سفر کیش هستند. معمولا سوئیت‌ها و واحدهای مسکونی آپارتمانی و ویلایی کیش در شهرک صدف قرار گرفته‌اند. این منطقه مسکونی که در نزدیکی فرودگاه قرار گرفته، رفت و آمد به فرودگاه را از محل اقامت‌تان آسان‌تر می‌کند.

 

البته که این خانه‌ها معمولا از مرکز شهر که بازارها، تفریحات آبی و ساحل فاصله زیادی دارند و برای رفت و آمد به آن‌ها راهی جز استفاده از از تاکسی‌های درون شهری ندارید. ویلاهایی که دارای امکاناتی همچون استخر و امکانات ویژه هستند، قیمت بیشتری دارند. پس اینطوری تصور نکنید که سوئیت‌ها و ویلاها حتما نسبت به هتل‌ها ارزان‌تر هستند.

 

قیمت اقامت غیر هتلی در کیش

عکس از آپارتمان‌های کیش

 

اگر قصد شما از سفر به کیش خرید و رفتن مکرر به دریاست و علاقه‌ای هم به آشپزی در اتاق ندارید، بهتر است به سراغ هتل‌های دو و سه ستاره کیش بروید. چون از نظر قیمتی برابر با سوئیت و اقامتگاه است.

 

قیمت اقامت غیر هتلی در کیش

عکس از آپارتمان‌های کیش

 

نباید فراموش کرد که مهم‌ترین مزیت خانه‌ها و سوئیت‌های کیش امکان آشپزی کردن در آن‌هاست. این امکان در هیچ یک از هتل‌ها وجود ندارد و گاهی حتی برای نوشیدن چای نیز در اتاق‌ها چای ساز و کتری برقی وجود ندارد؛ بلکه باید از کافی شاپ‌های هتل استفاده نمود. سوئیت‌ها و اقامتگاه‌های کیش مثل خانه خودتان است و می‌توانید با خریداری مواد غذایی از سوپرمارکت‌ها و بازار خودتان اقدام به آشپزی نموده و از هزینه‌های غذا که در ادامه اشاره می‌کنیم، بکاهید.

قیمت غذا در کیش ۱۴۰۲ برای یک روز

 

نوع غذا

قیمت غذا در کیش ۱۴۰۲

استیک مرغ

حدود 300 هزار تومان

سوشی

حدودا 400 هزار تومان

ماهی گریل

در حدود 500 هزار تومان

استیک گوشت

حدودا 600 هزار تومان

شاه میگو

در حدود 750 هزار تومان

 

شاید برای گردشگرانی که به این جزیره زیبا سفر می‌کنند در دست داشتن لیست قیمت غذا در کیش ۱۴۰۲ اهمیت ویژه‌ای داشته باشد. اگر سفر اقتصادی به کیش را انتخاب کرده‌اید، مثل تورهای ارزان کیش، با دو وعده غذایی و خوراکی‌های معمول روزانه (آب معدنی، شکلات یا خوراکی‌های دیگر مثل پفک و چیپس) به همراه یک میان وعده در کافه‌ها، به طور متوسط روزانه 500 تا 700 هزار تومان هزینه شما خواهد شد. با این حال بد نیست نگاهی به رنج میانگین قیمتی غذاهای معمول و رایجی که تنها در کیش می‌توانید سرو کنید، اشاره کردیم.

 

یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های هر سفر، غذا خوردن است. یک غذای خوب می‌تواند حال آدم را در کل سفر خوب کند. برعکس یک غذای بد اگر موجب مریضی یا مسمومیت نشود، دست کم خاطره‌ای بد از آن سفر برای گردشگران به وجود می‌آورد. با غذاهای کیش گزینه‌های مختلفی برای وعده‌های غذایی پیش روی افراد است.

 

 

قیمت غذا در کیش ۱۴۰۲

عکس از قلیه ماهی، خوش‌طمع‌ترین غذایی که به دل خیلی‌ها نشسته است!

 

چنانچه در هتل‌ها اقامت دارید، وعده صبحانه را به صورت رایگان و به شکل بوفه نوش جان خواهید کرد. کیفیت این بوفه‌ها با توجه به نوع هتل و ستاره‌های آن‌ها متفاوت است. برای ناهار و شام نیز می‌توان در هتل هزینه پرداخت کرد و غذا سفارش داد یا اینکه از رستوران‌های سطح شهر استفاده نمود. گردشگرانی که از سوئیت‌ها و خانه و آپارتمان‌های کیش استفاده می‌کنند، می‌توانند پخت و پز غذا را خودشان برعهده بگیرند. (با این شیوه در هزینه‌های سفر صرفه جویی می‌شود.)

 

>>> تجربه‌های مدیریت هزینه در کیش برای مسافران جدید، خیلی کمک‌کننده است. پس در بخش نظرات، به اشتراک بگذارید.

 

در کیش حتما باید غذاهای دریایی را نیز امتحان کرد. انواع ماهی و میگوی تازه با عطر و طعم جنوب در رستوران های کیش سرو می‌شود. اگر به بازار صفین بروید خودتان هم می‌توانید ماهی تازه تهیه کرده و در خانه آن را نوش جان کنید. اما توصیه می‌کنیم که پخت و پز غذاهای دریایی را به سرآشپزهای جنوبی بسپارید؛ چون چیزی که خودشان تهیه می‌کنند، زمین تا آسمان با آنچه خودتان درست کنید تفاوت خواهد داشت.

 

قیمت غذاهای کیش

محمر کیش با شکر پخته می‌شود و با تمر هندی می‌توان آن را میل کرد. این غذا به مزاج‌های شیرین پسند بسیار به چشم می‌آید.

قیمت تفریحات کیش

 

تفریحات و ورزش‌های آبی

قیمت (تومان)

غواصی تفریحی
یک نفر – ۲۰ دقیقه

۶۰۰،۰۰۰

شاتل
۱ تا ۳ نفر – ۱۵ دقیقه

۲۰۰،۰۰۰

بنانا (موز سواری)
۴ تا ۷ نفر – ۱۵ دقیقه

۱۸۰،۰۰۰

فلای بورد
یک نفر – ۲۰ دقیقه

۸۰۰،۰۰۰

پاراسل
یک نفر – ۶ دقیقه

۵۶۰،۰۰۰

اسکی رو آب با قایق
یک نفر – ۲۰ دقیقه

۵۰۰،۰۰۰

اسکی رو آب با کابل
یک نفر – ۶۰ دقیقه

۵۰۰،۰۰۰

گشت با قایق تندرو تک موتور
اسکله تفریحی تا ابتدای مرجان
۱ تا ۶ نفر – ۲۰ دقیقه

۳۸۰،۰۰۰

گشت با قایق تندرو دو موتور
اسکله تفریحی تا ابتدای مرجان
۱ تا ۱۰ نفر – ۲۰ دقیقه

۵۳۰،۰۰۰

گشت با قایق تندرو تک موتور
اسکله تفریحی تا دهکده ساحلی
۱ تا ۶ نفر – ۶۰ دقیقه

۱،۱۵۰،۰۰۰

گشت با قایق تندرو دو موتور
اسکله تفریحی تا دهکده ساحلی
۱ تا ۱۰ نفر – ۶۰ دقیقه

۱،۵۰۰،۰۰۰

ماهیگیری ترولینگ با شناور و تجهیزات

۲،۰۰۰،۰۰۰

تورینگ کایاک

۱۶۰،۰۰۰

قایق بادبانی کاتاماران

۲۹۰،۰۰۰

قایق پارویی – پدالی

۲۹۰،۰۰۰

پلاژ بانوان / آقایان

۸۰،۰۰۰

پارک آبی کیش (اوشن)

۸۵۰،۰۰۰

پارک ژوراسیک (تم پارک سنتر)

۳۵۰،۰۰۰

پارک دلفین‌ها و باغ پرندگان

۵۵۰،۰۰۰

پارک برفی پنگوئن کیش

۵۰۰،۰۰۰

شنا و غواصی با دلفین ها

۱،۳۵۰،۰۰۰

اسنورکلینگ

۴۵۰،۰۰۰

پدل بورد

۴۸۰،۰۰۰

بایک بورد

۲۰۰،۰۰۰

سی باب

۶۵۰،۰۰۰

اسکوتر زیردریایی

۸۰۰،۰۰۰

کشتی‌های تفریحی

از ۵۲۰،۰۰۰

گشت با قایق کف شیشه

۱۴۰،۰۰۰

کشتی‌های تفریحی آکواریوم

۲۳۰،۰۰۰

اجاره کشتی تفریحی خصوصی (یات)

۲،۶۰۰،۰۰۰

پرواز تفریحی جایروکوپتر

۱،۲۵۰،۰۰۰

پاراگلایدر

۷۰۰،۰۰۰

تونل باد

۱،۷۰۰،۰۰۰

تور سافاری

۲۳۰،۰۰۰

بانجی شوتینگ

۱۹۰،۰۰۰

بانجی جامپینگ

۱،۱۰۰،۰۰۰

پرش آزاد رو تشک – ایر بگ کیش

۳۵۰،۰۰۰

اتاق فرار

۱۳۰،۰۰۰

باگی

۳۳۰،۰۰۰

کارتینگ

۱۸۵،۰۰۰

زورب بال

۲۲۰،۰۰۰

پینت بال

۱۵۰،۰۰۰

قلعه وحشت

۷۵،۰۰۰

طلسم مومیایی

۷۵،۰۰۰

سینما چند بعدی

۷۰،۰۰۰

اسب سواری

۸۵،۰۰۰

شتر سواری

۸۵،۰۰۰

شهربازی‌های کیش

از ۵۰،۰۰۰

گشت دور جزیره

۸۰،۰۰۰

اتوبوس گردشگری

۲۰۰،۰۰۰

دوچرخه سواری

۵۰،۰۰۰

اجاره موتور برقی

۱۵۰،۰۰۰

جنگ‌های شبانه

۳۲۰،۰۰۰

شهر زیر زمینی کاریز

۱۳۰،۰۰۰

خانه تک بادگیر کیش

۲۰،۰۰۰

خانه مردم شناسی بومیان کیش

۴۰،۰۰۰

تله کابین کیش

۲۵۰،۰۰۰

رصدخانه تیتان

۹۵،۰۰۰

سفر به دور دنیا

۳۵۰،۰۰۰

ماساژ

از ۳۰۰،۰۰۰

کنسرت‌های کیش

از ۱۵۰،۰۰۰

تشریفات فرودگاهی کیش – CIP

۴۵۰،۰۰۰

 

استفاده کردن از هر یک از این تفریحات، هزینه کیش رفتن را تغییر می‌دهد. پس اگر می‌خواهید حساب شده خرج کنید، بهتر است از هزینه تفریحات در کیش مطلع باشید. تفریحات کیش بسیار متنوع است. بزرگ‌ترین تفریح جزیره، تفریحات ساحلی است که بدون چشم داشت و روبروی دیدگان همه اهالی و گردشگران گشوده شده است. در کنار این دریای نیلگون، تفریحات زیادی شکل گرفته که در سرتاسر کشور منحصر به فرد است. شاتل سواری، جت اسکی، فلای برد، پاراسل و جایروکوپتر جزو تفریحات مدرن و وسوسه‌کننده این جزیره آبی هستند. 

 

>>> کافیه کلیک کنی تا بدونی: چندتا از تفریحات شبانه کیش رو می‌شناسی؟

 

شب‌های جزیره نیز به تفریحاتی مثل جنگ‌های شبانه، کنسرت‌ها، اجرای موسیقی زنده و مراکز خرید یا رستوران‌ها و کشتی‌های تفریحی اختصاص می‌یابد.

 

هزینه پاراسل کیش

 

تفریحات رایگان کیش

 

می‌توان به کیش سفر کرد و به غیر از پول بلیط رفت و برگشت محل اقامت و غذا، تفریحات کیش را انجام داد. قدم زدن و تماشای ساحل، سالم‌ترین و آرام‌بخش‌ترین تفریح در کیش است. این پهنه نیلگون از خلیج فارس روبروی نظر همه گردشگران قرار گرفته است. عصرها گردشگران روبروی ساحل می‌آیند و با لم دادن در کرانه از ماسه‌ای شدن پاهای‌شان لذت می‌برند. می‌توان بچه‌ها را به ماسه بازی مشغول کرد و برای بزرگ‌ترها هم با والیبال ساحلی تفریحاتی پرهیجان را رقم زد. تنها تماشای طلوع و غروب آفتاب در جزیره کیش و استفاده از هوای شرجی آن برای بسیاری از گردشگران حرفه‌ای کفایت می‌کند.

 

به غیر از قدم زدن، هنوز تفریح ارزان دیگری در جزیره کیش می‌توان پیدا کرد. لذتی که در کرایه کردن دوچرخه‌های یک یا دو نفره و زیر پا گذاشتن کل مسیر دوچرخه سواری برای اهلش است، در چیز دیگری نیست. می‌توان از کنار ساحل رد شوید و از هوای مطبوع و منظره‌های تمیز و پاک آن لذت برد.

 

دوچرخه سواری در کیش

 

کرایه موتور برای 24 ساعت، یکی دیگر از کارهای به صرفه و لذت بخش برای گروه‌های یک تا دو نفره است. می‌توان موتورها را از مسیر دوچرخه سواری خارج کرد و با آن‌ها به هتل و محل اقامت آمد. این کار هم لذت بخش است و هم از هزینه‌های رفت و آمد می‌کاهد. قیمت اجاره موتور در کیش برای هر ساعت بین 150 تا 300 هزار تومان است. اگر مایل هستید تمام روز را با موتور بگردید، قیمت اجاره آن از 400 هزار تومان شروع می‌شود و تا یک میلیون تومان هم می‌رسد.

 

هزینه تفریحات کیش

هزینه خرید و بازار رفتن در کیش

 

اگر می‌خواهید به بازار بروید و خوب خرید کنید باید پول بیشتری در جیب‌تان بگذارید. کیش می‌تواند سفر ارزانی باشد، به شرط اینکه به رفتن به ساحل و تماشای طلوع و غروب آفتاب یا دوچرخه سواری کنار ساحل اکتفا کنید. بسیاری از هتل‌ها یک نوبت گشت شهری را نیز به صورت رایگان در اختیار میهمانان‌شان می‌گذارند و آن‌ها را برای بازدید از جاذبه‌ های گردشگری کیش مثل شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره، کشتی یونانی و درخت سبز ترنسفر می‌کنند. 

 

اگر به همین تفریحات بسنده کنید، می‌توانید تور چند روزه کیش را با کمترین قیمت پشت سر بگذارید. اما اگر می‌خواهید به خرید بروید و از تفریحات شبانه و آبی لذت ببرید، باید پول بیشتری به همراه داشته باشید. تفریحات شبانه کیش هم گزینه‌های خوبی برای سرگرم شدن در شب‌های پایانی سفر هستند.

 

بازارهای ارزان کیش

 

کیش رفتن بدون خرید هم لطفی ندارد. نمی‌توان از کنار مغازه های رنگارنگ رد شد و خرید نکرد. ما در این مقاله به شما راهکارهایی ارائه می‌کنیم که بتوانید خریدی کاملا به صرفه و ارزان‌تر از شهر خودتان را در کیش انجام داده و کلی هم سود کنید.

 

یکی از دلایلی که گفتیم در ایام غیر شلوغ به کیش سفر کنید ارزان شدن بازار است. ایام غیر پیک در مراکز خرید کیش با مغازه‌های زیادی روبروی می‌شوید که تخفیف‌های باورنکردنی زده‌اند. به خصوص پوشاک را می‌توان با قیمت‌های باورنکردنی از بازارهای کیش خریداری کرد. شاید هزینه‌های سفرتان کمی بالاتر برود ولی مطمئن باشید که بعد از آن تا یکی دو سال از خرید کردن بی نیاز می‌شوید؛ چون کالاهایی شیک را با قیمت خوب از کیش تهیه کرده‌اید. از این گذشته بعضی بازارهای کیش مثل بازار مریم برای خرید پوشاک بسیار به صرفه‌ اند. 

 

بازار صفین یا بازار عرب های کیش نیز به ارائه اقلام و محصولات با قیمت‌های بسیار ارزان و باورنکردنی مشهور است. بازار صفین کمی از مرکز شهر دورتر است ولی ارزشش را دارد؛ ضمن اینکه به بعضی دیگر از جاذبه‌های کیش مثل پارک ساحلی میر مهنا نزدیک است. در این بازار اصناف پوشاک، کیف و کفش، لوازم بهداشتی و آرایشی، مواد غذایی و خرازی مشغول به فعالیت‌ اند. بازارهای دیگری نیز در آن نزدیکی وجود دارند که تنوعی از محصولات را پیش روی گردشگران و خریداران قرار می‌دهد.

 

بازارهای کیش

قیمت تاکسی در جزیره کیش

 

 • در سال ۱۴۰۲، کمترین هزینه تاکسی در کیش برای تردد درون شهری از 40 هزار تومان شروع می‌شود. برای مسیرهای دور هم، شروع قیمت از 150 هزار تومان است. 

 

برای دسترسی به نقاط متعدد داخل شهر مثل بازارها و مراکز خرید و یا مراکز تفریحی به تاکسی‌های کیش نیاز دارید. تاکسی‌ در کیش به دلیل اینکه کیش منطقه آزاد بوده، با تاکسی‌های سایر شهرها زمین تا آسمان فرق می‌کند. ماشین‌های خارجی و حتی تاکسی‌های انگلیسی در کیش در خدمت مشتریان می‌باشند. البته این نکته را هم بیان کنیم که گشت شهری با ماشین برای افرادی که تورهای کیش را رزرو می‌کنند، عمدتا رایگان است.

 

هزینه تاکسی در کیش

 

به طور کلی، تاکسی‌های انگلیسی قیمت بیشتری دارند، ولی به دلیل بزرگی تعداد بیشتری در آن‌ها جا می‌شوند و برای مواقعی که از خرید برمی‌گردید و دست‌تان پر از کیسه‌های خرید است، مناسب‌تر به نظر می‌رسد.

 

>>> همیشه، تجربه‌ها ارزش نوشتن دارند. از تریبون نظرات استفاده کنید و برای مسافران جدید بنویسید.

 

برای اینکه قیمت رفتن به کیش برای شما ارزان‌تر شود، پیشنهاد خوبی داریم:

 

 • اگر رفت و آمدتان زیاد است با یک راننده هماهنگ کنید تا با تخفیفی ویژه در کل مدت سفر در اختیارتان باشد. در ضمن اگر جمعیت‌تان زیاد است، می‌توانید یک ون را برای طول مدت سفر کرایه کنید و حتی خودتان از رانندگی کردن با آن لذت ببرید. 

 

همچنین، برای اینکه هزینه رفت و آمد در کیش و داخل شهر کاهش یابد، بهتر است هتل و محل اقامت‌تان را نزدیک به اماکن مورد علاقه‌تان انتخاب کنید. برای مثال اگر علاقه زیادی به ساحل دارید، حتما هتل‌های نزدیک به ساحل را رزرو کنید. اگر به دنبال جایی آرام و به دور از شلوغی مرکز شهر، بازارها و ساحل هستید باید به سراغ اقامتگاه‌ها یا هتل‌های حاشیه جزیره بروید.

نکات مهم در سفر به کیش

 

در ادامه نکاتی از سفر به کیش را برایتان ذکر می‌کنیم که با در نظر گرفتن یا صرف نظر از آن‌ها ممکن است هزینه سفرتان کاهش یا افزایش یابد.

 

- هزینه غذا در رستوران‌هایی که موزیک زنده دارند، بیشتر از سایر رستوران‌ها است.

- تجربه مسافران کیش گویای این است که هزینه خرید میوه در کیش زیاد است.

- در فصل تابستان به دلیل گرمای بیش از حد هوا ممکن است پاساژ‌ها در ساعات 12 تا 4 بعد از ظهر تعطیل باشند. پس حواس‌تان به این موضوع باشد تا پشت درهای بسته نمانید.

- چنانچه بلیط تور پارک دلفین‌ها را خریداری کردید، دیگر نیازی نیست به صورت جداگانه بلیط باغ پرندگان و آکواریوم را تهیه کنید. (زیرا بلیط تور پارک دلفین‌ها شامل هر سه مورد می‌شود.)

- حتما با خودتان مایو به همراه داشته باشید. در کیش پلاژهایی مخصوص بانوان و آقایان وجود دارد که می‌توانید با آسودگی تنی به آب بزنید و لذت ببرید.

- در جزیره کیش عکاسان زیادی آماده‌اند تا خاطرات شما را ثبت کنند و به هزینه‌های سفر به کیش، اضافه می‌کند.

 

>>> اگر تجربه‌ای از هزینه کیش رفتن و مدیریت کردن دارید، از تریبون نظرات استفاده کنید. (برای مسافران جدید بنویسید.)

راهکارهای کاهش هزینه های کیش

 

راهکارهای متعددی برای خرید بلیط ارزان کیش وجود دارند. مثلا با خرید بلیط در عصرها و یا رزرو بلیط‌های لحظه آخری و انتخاب ایرلاین‌های خاص می‌توانید از پس قیمت بلیط هواپیما بربیایید. جزئیات بیشتر هر کدام از این ترفندها در ادامه بررسی کردیم:

 

تعطیلات و آخر هفته‌ها را فاکتور بگیرید

 

همانطور که گفتیم، زمان سفر نقش مهمی در میزان قیمت این سفر خواهد داشت. اگر دقت کرده باشید در پایان هفته، تمامی بلیط‌های پروازی به تمامی مقاصد به خصوص شهرهای پرگردشگر، افزایش قیمت پیدا می‌کنند. این اتفاق در تعطیلات رسمی نیز رخ می‌دهد. طبیعتا فصل‌های پیک سفر قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش پیدا می‌کند. ایام نوروز به دلیل برپایی جشنواره‌های شاد و تفریحی قیمت بلیط نیز اضافه می‌شود.

 

در کل می‌توان گفت هزینه سفر به کیش وابستگی زیادی به زمان سفر دارد. «قیمت ها در کیش» تا پیش از رسیدن فصل گرما نسبتا بالاست. ولی همین که به ماه‌های انتهایی تابستان برسیم، به دلیل شرجی شدن هوای کیش و عدم استقبال بسیاری از گردشگران قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند. اگر نگاهی به سایت‌ رزرو بلیط یا اپلیکیشن تورگردان بیندازید متوجه می‌شوید که سفر به کیش در تابستان و خرید بلیط هواپیما به دلیل گرمی هوا ارزان‌تر است و می‌توانید تورهای کیش را به آفرهای ویژه رزرو نمایید. در حالی که هزینه سفر به کیش در پاییز به دلیل هوای دل انگیز جزیره تا روزهای پایانی سال رو به افزایش است.

 

یادت باشه که لیست تورهای تخفیف‌دار اینجاست: ارزان ترین تور کیش از تهران

 

عصرهای اقتصادی را بیشتر تحویل بگیرید

 

صبر کنید. هنوز پیشنهاد بهتری برای کمتر کردن هزینه رفتن به کیش دارید. ارزان‌تر برای رزرو بلیط سفر به کیش عصرهاست. این موضوع درمورد سایر سفرها هم واقعیت دارد.

 

بلیط‌های هواپیما بعداز ظهرها قیمتی نسبتا کمتر از بلیط‌های صبح دارند. علتش ساعت پذیرش هتل‌ها یا همان چک این و چک اوت است. بیشتر هتل‌ها عموما تا قبل از ظهر میهمانان جدید را پذیرش می‌کنند. به همین دلیل اگر بلیط صبح را تهیه کنید، می‌توانید به راحتی در هتل مستقر شوید. ولی در ساعت‌های بعد از ظهر ممکن است هنوز مسافر قبلی هتل را تخلیه نکرده باشد و برای ساعاتی از اتاق چمدان استفاده کنید.

 

برنامه‌های سفرت همینجاست. 
کلیک کن تا ببینی: تور کیش از ساری

 

تا وقتی ایرلاین‌های پروازی ارزان هستند، غمی نداشته باشید!

 

هزینه مسافرت به کیش با بلیط هواپیمای کیش از ایرلاین‌های مختلف، تفاوت چشم‌گیری دارد. طبیعتا هواپیماهای ایرتور نسبت به هواپیماهای بوئینگ پرطرفدارترند. چرا که به لحاظ امنیت و کلاس پروازی بیشتر توانسته‌اند تا رضایت مشتریان را جلب کنند. در مسیر هوایی کیش، ایرلاین‌های متعددی مثل ایرتور، زاگرس، وارش، کیش ایر، معراج و غیره تردد دارند.

 

ایرلاین‌های کیش ایر و ایر تور نسبت به ایرلاین‌هایی همچون زاگرس قیمت بیشتری دارند ولی باز هم تعیین قیمت آن‌ها بسته به زمان سفر ممکن است کم و زیاد شود. بدین معنی که اگر شما در تایم عصر یک روزِ کم طرفدار بلیط کیش ایر تهیه کنید، ممکن است از زاگرس در ایام پیک سفر ارزان‌تر در بیاید.

 

بلیط لحظه آخری، برگ برنده طلایی شماست!

 

بلیط های لحظه آخری کیش نیز می‌تواند راهکار مناسبی برای پیدا کردن بلیط سفر با قیمت مناسب باشد. برای این منظور، کافی است وارد سایت تورگردان شوید و پرواز لحظه آخری برای سفر به کیش را رزرو کنید.

 

 

از سوی دیگر لازم است که چمدان سفرتان همیشه حاضر و آماده باشد که اگر یک بلیط لحظه آخری پیدا کردید، سریع خودتان را به پرواز برسانید. این شیوه برای آن‌هایی که تنهایی سفر می‌کنند، راحت است، ولی در سفرهای گروهی و خانواده‌های با جمعیت بیشتر هماهنگ کردن تمام اعضای خانواده برای راهی شدن، کار سختی است.

 

همچنین برای برآورد هزینه سفر به کیش می‌بایست مجموعه‌ای از عوامل را بررسی کنید. فصل سفر، مدت زمان اقامت، نوع هتل، نوع حمل و نقل (بلیط پرواز رفت و برگشت، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و سفر با ماشین شخصی)، غذا و نوشیدنی و فعالیت‌های تفریحی جزو فاکتورهای موثر در افزایش یا کاهش هزینه رفتن به کیش هستند. قیمت‌هایی که در این مطلب آمده، به طور میانگین محاسبه شدند و ممکن است در زمان‌های مختلف، نوسانات متعددی داشته باشند. احتمالا با خواندن این مطلب تا حدودی فهمیده‌اید که چطور باید هزینه سفر را به حداقل رساند؛ اما اگر هنوز هم این سوال در ذهن‌تان است که باید چگونه هزینه سفر به کیش را کاهش دهیم، کافی است موارد زیر را رعایت کنید:

 

1- اگر می‌خواهید سفر ارزان کیش را تجربه کنید، در ایام تعطیلات، عید نوروز و به طور کلی ایامی که پیک سفر شناخته می‌شوند، از سفر به کیش صرف نظر کنید.

2- برای تهیه بلیط پرواز عصرها اقدام نمایید یا به دنبال بلیط‌های لحظه آخری باشید.

3- اگر گرما و شرجی بودن هوا اذیتتان نمی‌کند، تابستان زمان بسیار خوبی برای تجربه سفر ارزان کیش خواهد بود.

4- هزینه سفر به کیش با تور در بسیاری از موارد کمتر از سایر روش‌ها است. در نتیجه پیش از سفر قیمت تورهای کیش را بررسی کنید.

5- اقامت در یک هتل 2 یا 3 ستاره به جای هتل‌های لوکس و 5 ستاره، به طور چشم گیری باعث کاهش هزینه اقامت در سفر به کیش خواهد شد.

وضعیت آب و هوا
خلاصه مقاله

هزینه سفر به کیش چقدر است؟ برای سفر به کیش چقدر پول لازم است؟ جواب درست و منطقی برای قیمت و هزینه های کیش با تور در سال ۱۴۰۲، حداقل از 2 میلیون و 800 هزار تومان شروع می‌شود. اگر مسافرت خانوادگی و دوستانه را ترجیح می‌دهید، به طور میانگین تا 10 میلیون تومان ممکن است هزینه داشته باشد. به طور کلی، افراد با بودجه‌های متفاوت به کیش سفر می‌کنند. نوع سفر این گردشگران نیز فرق می‌کند. هزینه سفر برای هر یک از این گروه‌ها متفاوت است. مشاهده همه مطلب در ادامه »»»

انتشار :  1 خرداد 1402 به روزرسانی :  13 شهریور 1402 نویسنده :   فائزه حسین زاده خسرویه
تصاویر مرتبط
هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی
 • هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی
 • هزینه ساحل کیش
 • هزینه پاراسل کیش
 • دوچرخه سواری در کیش
 • بازارهای کیش
 • قیمت سفر به کیش
 • قیمت غذا در کیش ۱۴۰۲
 • قیمت اقامت غیر هتلی در کیش
 • هزینه تفریحات کیش
 • هزینه سفر به کیش با تور
 • هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 2 ستاره در کیش
 • هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 3 ستاره در کیش
 • قیمت اقامت غیر هتلی در کیش
 • هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 5 ستاره در کیش
 • هزینه تاکسی در کیش
 • هزینه سفر به کیش با هواپیما
 • هزینه مسافرت به کیش - هزینه هتل 4 ستاره در کیش
 • قیمت غذاهای کیش
اشتراک گذاری
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
7 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
محند
خوب بود ولی قیمت و نوع غذا را را ننوشتید
مریم
میشه قیمت بلیط تفریحات هم بگید، مثل شاتل، پارسل و این چیزا
داود فروغی
تجربه : در سفر به کیش از هتلهای نزدیک اسکله استفاده کنید . کشتی تفریحی جنگ شبانه ستارگان کیش ، تفریحات ابی پاراسل و شاتل و موتور سواری و دوچرخه نهایت استفاده و لذت را ببرید .و از رستورانهای دارای موزیک استفاده نکنید
سیده تکتم حسینی

همراه عزیز ممنونیم که تجربیات خود را با ما به اشتراک گذاشتید

اسماعیل رنجبر مراغی
مرسی واقعا . جالب بود صحبتهاتون . موفق باشید
غلامرضا
ممنون عالی بود
محمدرضا
عالی