تور مشهد

اخبار داغ:
تضمین کمترین قیمت تور مشهد از مبادی مختلف
دفتر پشتیبانی مشهد 05138085057
همکاری با تمامی ایرلاین ها در تور مشهد
بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...

تور مشهد هتل درویشی

5ستاره
4.91 امتیاز
از مبدا تهران
زمینی 8,400,000 تومان
هوایی 12,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
098d5e2f-5f9a-40fd-9070-7223d123cd06.JPG

تور مشهد از ساری هتل شهدای رودبار

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 6,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل مدینه النور

تور مشهد از ساری هتل مدینه النور

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 7,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل نیکو

تور مشهد از ساری هتل نیکو

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 7,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
a146204c-3ac4-421d-ae5f-6149489db546

تور مشهد از ساری هتل جوادیه

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 6,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
حجت نو

تور مشهد از ساری هتل حجت نو

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 5,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل آپارتمان یزدان

تور مشهد از ساری هتل یزدان

3ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 6,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل جاوید

تور مشهد از ساری هتل جاوید

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 6,300,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جوار الملک

تور مشهد از ساری هتل جوار الملک

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 9,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
شباهنگ

تور مشهد از ساری هتل شباهنگ

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 6,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل سلما

تور مشهد از ساری هتل سلما

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 6,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
3a45c7bc-306f-45e5-be49-2117e6c9eb98

تور مشهد از ساری هتل جهان

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا ساری
هوایی 10,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور مشهد مسیرهای ارتباطی مشهد هتل های مشهد جاذبه های مشهد
تور مشهد مسیرهای ارتباطی مشهد هتل های مشهد جاذبه های مشهد

تور مشهد هوایی ارزان هتل نزدیک حرم ⚡️ قیمت های استثنائی

حـتّی اگـــر به آخــرِ خـط هـم رسـیده ای / ایـنـجا بـرای عـشق، شروعی مجدّد اسـت / هرجا دلـــی شــکست به ایــنـجا بــیـاوریـد / اینجا بهشتِ شهر خدا، شهر مشهد است

 

تور مشهد

✔ چگونه تور ارزان مشهد خرید کنیم؟

 

برای رزرو تور مشهد ارزان، با یک سرچ ساده و با فیلتر موجود در بالای سایت با عنوان “ مشاهده ارزان ترین تورهای مشهد ” می‌توانید تمامی تورهای موجود را مشاهده کنید. با اعمال این فیلتر تور مشهد به ترتیب قیمت، از کمترین تا بیشترین به نمایش در می‌آید. حتی اگر تور با پرواز یا هتل مورد نظر را نیافتید، کافیست تنها با یک تماس، از کانترهای پشتیبانی تور مشهد راهنمایی بگیرید تا بهترین تور مشهد را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد دهند. به طور معمول تور مشهد در فصولی از سال شامل تخفیف‌های خوبی است. 

تورهای مشهد از تنوع بسیاری برخوردار هستند و به لحاظ نوع هتل و نوع پرواز و حتی مدت اقامت گزینه‌های زیادی را برای انتخاب پیش روی شما می گذارند. به همین دلیل برای رزرو تور مشهد هوایی هتل نزدیک حرم ابتدا موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

- هتل مشهد

- پرواز مشهد و تاریخ حرکت

- مدت اقامت در مشهد

پس از انتخاب موارد فوق از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت با پشتیبانی تور مشهد تماس بگیرید تا عملیات رزرو تور انجام شود.

 

✔ چگونه به تورگردان اعتماد کنیم؟

 

مسئولان فروشِ تورگردان با هدف اعتمادسازی مشتریان هنگام پرداخت تور مسافرتی تنها با دریافت 70 تا 80 درصد از جمعِ مبلغ کلی تور، پکیج خریداری شده را رزرو می کنند. پس از پرداختِ اولیه مسافر، واچرِ هتل و پرواز رفت برای مسافر ارسال می‌شود. با این حال رسید پرواز برگشت تا زمانی که مسافر تسویه کامل انجام دهد به امانت دست تورگردان می‌ماند.

 

✔ هزینه تور مشهد

 

هزینه تور مشهد به فاکتورهای مختلفی مثل قیمت بلیط رفت و برگشت، هتل مورد نظر مسافر و سایر خدمات گردشگری بستگی دارد. در نتیجه بخشی از قیمت تور مشهد به سلیقه شما راجع‌به هتل و ایرلاین مورد نظر بازمی‌گردد.

 

✔ تور زمینی مشهد یا تور هوایی مشهد ؟

 

تورگردان برای تور مشهد از مبدا تمامی شهرها با بهترین هتل‌ها کار می کند و می توانید تور مشهد زمینی و تور مشهد هوایی ارزان را با بهترین ایرلاین‌ها و قطارها با کمترین قیمت خرید کنید.

تور هوایی مشهد هر روزه با بهترین ایرلاین‌ها برگزار می‌گردد و در این تور شما می‌توانید بسته به شرایط خود از نظر زمان و هزینه، هواپیمایی که می‌خواهید را از بین تمامی ایرلاین های موجود انتخاب نمایید .

پکیج تور مشهد با قطار به دو صورت پکیج های تور زمینی اقتصادی که با قطارهای3 ستاره تا 5 ستاره رجا برگزار می‌گردد و تور زمینی لوکس مشهد که با قطارهای 5 ستاره فدک انجام می‌شود، در سایت قابل خرید می‌باشد و در هر دو این پکیج‌ها در صورت خواست مسافر در طی مسیر در قطار نیز از مسافرین عزیز پذیرایی به عمل خواهد آمد.

باید دقت داشت در روزهای معمولی از ماه که اعیاد و یا تعطیلی خاصی نباشد، معمولا سفر با تور زمینی مشهد مقرون به صرفه‌تر از سفر هوایی تمام خواهد شد؛ اما در کنار این مزیت بزرگ، مسافران می‌دانند که زمان بیشتری در راه خواهند بود، در صورتی که در تور مشهد با هواپیما از هر شهری تا مشهد نهایتا 2 ساعت و نیم مسیر هوایی باید طی شود.

 

تور ارزان مشهد

 از 1800000 تومان

تور مشهد تخفیف خورده

 تا 70 درصد

تور لحظه آخری مشهد

 نرخ روز

تور رفت و برگشت مشهد

 خدمات گردشگری

 

✔ چرا خانم‌ها و آقایانی که محرمِ شرعی نیستند، نمی‌توانند در هتل‌های مشهد اقامت کنند؟

 

قانون هتل‌های مشهد این است که بدون محرمیت، زوج‌ها را پذیرش نمی‌کنند. خانم‌ها و آقایانی که عقد رسمی‌شان در شناسنامه ثبت نشده، باید صیغه نامه با مهر برجسته ارائه کنند. 

 

✔ چرا نمی‌توانم در سایت تور مشهد را آنلاین خرید کنم؟

 

نرخی که روی سایت‌های خدمات مسافرتی قرار گرفته است باید مدام به روز شود و این در حالی است که قیمت‌هایی که کاربرانِ عزیز مشاهده می‌کنند به روز نیست. در واقع فروشندگان هنگام رزروِ تور قیمت‌های جدید را استعلام می‌گیرند. در بسیاری اوقات نرخ‌ها در عرض 2 دقیقه تغییر می‌کند یا اینکه پرواز یا هتل تکمیل ظرفیت می‌شود و باید پرواز و هتل جدید را جایگزین نمود.

به علاوه رزرو همزمان پرواز و هتل برای مسافران سخت است و عموما با مشکلات و خطاهایی مواجه می‌شود. برای اینکه مسافر در انتخاب هتل، پرواز و تعداد روزهای اقامت حق انتخاب بیشتری داشته و گزینه‌های متنوعی پیش رویش باشد، بهترین راه ارتباط با کارشناسان فروش به صورت تلفنی است.

 

✔ قیمت تور مشهد با توجه به تعداد مسافرین چه تغییری می‌کند؟

 

در ابتدا باید دید هتل مد نظر شما برای اقامت در تور مشهد، کدام هتل است و اتاق‌‌های آن هتل حداکثر چند نفر را در یک اتاق پذیرش می‌‌کنند. برای مثال اگر 4 نفر باشید بهتر است به چه شکل اتاق رزرو نمایید تا ارزان‌ترین قیمت تور مشهد را دریافت کنید؟ آیا اتاق چهار تخته ارزان‌تر از اتاق دو تخته است؟

اگر تعداد مسافران 4 نفر باشد، به صرفه‌تر آن است که اتاق چهار تخته رزرو کنند و نه دو اتاق دبل یا توئین. اتاق‌های دبل تخت دو نفره به هم چسبیده است و در اتاق‌های توئین دو تخت یک نفره جدا از هم قرار دارد. رزرو دو اتاق دو نفره به لحاظ قیمت از اتاق چهار نفره بالاتر می‌شود؛ چرا که در اتاق چهار تخته هزینه اتاق تقسیم به 4 می‌شود و برای هر نفر به صرفه‌تر است.

 

✔ اقامت یک نفره در هتل‌های تور مشهد

 

بسیاری از هتل‌های مشهد از اتاق یک تخته برای یک نفر برخوردار هستند . اقامت افرادی که به تنهایی سفر می‌کنند در هتل‌هایی که اتاق یک تخته نداشته باشند به صرفه نیست؛ چون باید اتاق دو تخته رزرو کنند و هزینه دو نفر را برای اتاق پرداخت نمایند. توصیه می‌شود این قبیل افراد برای کاهش هزینه‌ها، هتل‌هایی که از اتاق یک تخته برخوردار می‌باشند؛ مانند هتل درویشی مشهد 5 ستاره لوکس، هتل الماس، هتل قصر طلایی و بسیاری دیگر را انتخاب نمایند.

 

✔ نرخ کودک در تور مشهد

 

در تور مشهد، کودک زیر 5 سال هزینه هتل ندارد. در پرواز اگر بلیط چارتر باشد، باید هزینه یک فرد بزرگسال را پرداخت کند و اگر سیستمی باشد کمی از مبلغ بزرگسال کمتر خواهد بود. این تخفیف از مسیرهای مختلف به مشهد متفاوت است.

برای نوزاد هزینه پرواز و هتل دریافت نمی‌شود ولی در گیت فرودگاه حق بیمه‌ای برای وی دریافت می‌شود که برای رفت و برگشت زیر 500.000 تومان است.

 

✔ تفاوت هتل چهار ستاره تاپ با چهارستاره معمولی در تور مشهد چیست؟

 

نوع سرویس دهی و خدمات دهی در هتل‌های تاپ، برتر از هتل‌های معمولی است. هتل چهارستاره تاپ تفاوت چندانی با هتل‌های پنج ستاره ندارد. برای مثال تنها تفاوت آن با تور مشهد هتل 5 ستاره نداشتن استخر و خدماتی از این قبیل است. هتل رز درویشی مشهد یک هتل سه ستاره تاپ است؛ چرا که خدمات و امکانات آن در حد 4 ستاره است. کیفیت صبحانه هتل‌های 2 ستاره تا 5 ستاره متفاوت می‌باشد و تورگردان مسئولیتی در قبال آن به عهده نمی‌گیرد. کانترهای تور ما تنها می‌توانند پیش از رزرو هتل درباره کیفیت غذای هر هتل به مسافران مشاوره دهند. برای این منظور باید تور با هتل مورد نظر را در سایت سرچ کرده و نظرات کاربرانی را که قبلا در آن هتل اقامت داشته‌اند را بررسی نمایید.

 

✔ تور مشهد هتل فولبرد و هافبرد به چه معناست؟

 

تور فولبرد مشهد به این معناست که با هزینه‌ای که برای هر نفر پرداخت می‌شود، علاوه بر صبحانه رایگان، وعده نهار و شام رایگان نیز ارائه می‌شود. بعضی هتل‌ها علاوه بر صبحانه تنها وعده نهار یا شام (یکی از دو وعده) را ارائه می‌کنند که به رزرو این هتل‌ها به اصطلاح رزرو تور مشهد هافبرد می‌گویند.

 

✔ تور اقساطی مشهد چه معایبی دارد؟

 

شرکت مسافرتی تورگردان به مشتریانش تور اقساطی ارائه نمی‌کند. دلیلش این است که قیمت پرواز و هتل‌ها به صورت لحظه‌ای در حال تغییر است. نرخ تور ممکن است در لحظه کمتر یا بیشتر شود. باید خاطر نشان کرد که شرایط قسطی نه برای تورگردان و نه برای مسافران به دلیل پرداخت قیمت اضافی به صرفه نیست.

 

معرفی تور زیارتی مشهد از مبادی مختلف

 

اولین دلیل برای انتخاب تور مشهد، زیارت است. بارگاه امام هشتم شیعیان، امام رضا (ع)، سده‌هاست که علاقمندان شیعه و سایر ادیان و مذاهب را شیفته خود کرده است. این موضوع سبب شده مشهد، پایتخت معنوی جهان اسلام نامیده شود و سالانه نزیک به 30 میلیون نفر از آن بازدید کنند. در این حرم منور علاوه بر صحن‌ها و رواق‌های متعدد برای تسهیل امر زیارت، امکانات رفاهی و فرهنگی زیادی مثل کتابخانه، شهر بازی کودکان، مراکز مشاوره خانواده و دارالقرآن به صورت رایگان ارائه می‌شود تا شما مسافران عزیز زیارتی پربار و سرشار از معنویت را تجربه کنید.

تور مشهد دسترسی به این شهر را برای علاقمندان به این سفر معنوی راحت کرده است. موتور جستجوی تور به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بلیط رفت و برگشت، محل اقامت و حتی منوی غذایی سفرتان را به صورت آنلاین انتخاب کنید. نیازی به ارتباط برقرار کردن با آژانس‌های متعدد نیست. تنها از طریق یک سایت مثل سایت تورگردان می‌توانید انواع تور مشهد 3 شب هوایی یا تور مشهد ۲ شب ارزان را بر اساس قیمت و نوع خدمات و امکانات انتخاب کنید. بدون هیچ دغدغه و نگرانی، تنها به اقامتی آرام، دلنشین و روزهایی خوب در شهر مقدس مشهد بیندیشید. 

این سفر در کنار زیارت، جاذبه‌ها و دیدنی‌های شایسته‌ای دارد. اگر از خرید کردن و شکم گردی در بهترین رستوران‌های کشور بگذریم، می‌توان با رفتن به خانه‌های تاریخی، موزه‌ها، پارک‌های آبی، باغ‌های گیاه شناسی و پارک‌های جنگلی، ییلاقات، پردیس‌های سینمایی و سایر جاهای دیدنی مشهد سفری متفاوت را برای خود و خانواده رقم زد. زیارتتان مقبول، سیاحتتان به کام.

مسیرهای ارتباطی تور مشهد

 

تور مشهد از مسیرهای متفاوتی در دسترس گردشگران و زائران است. هموطنان عزیز می‌توانند از راه‌های جاده‌ای، خطوط ریلی یا از طریق هواپیما به این شهر سفر کنند. قیمت بلیط مشهد بسته به اینکه چه وسیله نقلیه‌ای را انتخاب کرده باشید، متفاوت است. فاصله مشهد تهران 893 کیومتر برابر با 8 ساعت و 48 دقیقه است. مسیر هوایی تهران مشهد یک ساعت و 25 دقیقه و همین مسیر با قطار از مسیر سمنان حدود 9 ساعت است. البته این مدت زمان با قطارهای سریع‌السیر کمتر می‌شود. تور هوایی مشهد از اصفهان 833 کیلومتر برابر با 1 ساعت و 36 دقیقه بوده و با قطار حدود 18 ساعت طول می‌کشد. فاصله مشهد شیراز 1347 کیلومتر و حدود 14 ساعت و 33 دقیقه است. مسیر شیراز به مشهد با قطار 24 ساعت برابر با یک روز تمام طول می‌کشد ولی خوشبختانه با توقف در ایستگاه‌هایی مثل فریمان، تربت حیدریه، اردغان، شهررضا و مرودشت حال و هوای متفاوتی پیدا می‌کند. اگر تور هوایی مشهد از شیراز را انتخاب کنید، تنها یک ساعت و 44 دقیقه در راه خواهید بود.

 

فاصله مشهد با بعضی شهرهای پر تردد از این قرار است:

 

فاصله میان مشهد تبریز 1511 کیلومتر برابر با 14 ساعت و 15 دقیقه

فاصله مشهد تا اهواز 1621 کیلومتر برابر با 15 ساعت و 36 دقیقه

فاصله مشهد بیرجند 493 کیلومتر معادل 4 ساعت و 53 دقیقه

فاصله مشهد تا بندرعباس 1397 کیلومتر برابر با 14 ساعت و 36 دقیقه

 

در تورگردان، تور مشهد از مبادی مختلف قابل رزرو است و گردشگران می‌توانند از شهر خودشان اقدام به رزرو تور مشهد کنند. به عنوان مثال می‌توانید تور مشهد از تهران، تور مشهد از کرمانشاه، تور مشهد از اصفهان و یزد و ... را به راحتی رزرو کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

هتل‌های تور مشهد

 

ورود سالانه نزدیک به سی میلیون گردشگر و زائر به مشهد موجب شده تدابیر زیادی برای اقامت و استقرار این مسافران اندیشیده شود. مراکز اقامتی مشهد مشتمل بر هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمانسراها و زائرسراهای سازمانی است. در این میان هتل‌های نزدیک به حرم بیش از همه طرفدار دارند. هتل‌های مشهد در انواع 1 ستاره تا 5 ستاره و هتل آپارتمان‌های نزدیک به حرم و در سایر نقاط مهم و گردشگری شهر مشهد احداث شده‌اند. مهم‌ترین هتل‌های پنج ستاره مشهد هتل مجلل درویشی، هتل بین المللی قصر و هتل قصر طلایی در خیابان امام رضا مشهد و در سمت ورودی‌های باب‌الجواد و باب‌الرضا هستند.

هتل‌هایی مثل هتل‌های هما 1 و هما 2 در خیابان احمدآباد و بلوار خیام، هتل پردیسان در بزرگراه کلانتری، هتل مدینه‌الرضا در خیابان شیرازی (بالا خیابان)، هتل سی نور، هتل پدیده شاندیز و... چند نمونه از هتل‌های پنج ستاره مشهد به شمار می‌آیند. ما در مقاله "مقایسه هتل درویشی، هتل قصر و قصر طلایی در مشهد" به بررسی و مقایسه سه هتل پنج ستاره لوکس مشهد پرداخته‌ایم که جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید آن را مطالعه نمایید.

هتل‌های چهارستاره مشهد از قبیل هتل کیانا (سه دقیقه تا حرم)، هتل عماد (7 دقیقه تا حرم)، هتل تارا (10 دقیقه تا حرم)، هتل الماس 1، هتل جواهر شرق مشهد، هتل الغدیر، هتل جواد مشهد و... می‌باشند. در اطراف حرم هتل‌های دو ستاره نیز با امکانات خوب اقامتی و رفاهی وجود دارد. مهم‌ترین هتل‌های دو ستاره مشهد، هتل جواهری، هتل مرمر، هتل آریا، هتل کوثر، هتل هرند، هتل پارسه، هتل المپیا، هتل فجر مشهد و... هستند. هتل‌های مشهد از امکانات و خدمات متنوعی برخوردار هستند که بسته به نوع ستاره آن‌ها و هزینه‌ای که برای اقامت می‌کنید، متفاوت است. بزرگترین هتل‌های مشهد از مجموعه‌های آبی، خدمات تخصصی اسپا، مهد کودک برای نگهدای بچه‌ها، سالن‌های ورزشی و... برخوردار هستند و معمولا ترانسفر استقبال و ترانسفر رفت و برگشت به حرم دارند.

جاذبه‌های تور مشهد

 

جاذبه‌‌های گردشگری مشهد مشتمل بر جاذبه‌های تاریخی، جاذبه‌های طبیعی و جاذبه‌های تفریحی مشهد است. بخش مهمی از جاذبه‌‌های تاریخی این شهر را جاهای دیدنی نزدیک به حرم تشکیل داده است. موزه‌های متعدد داخل حرم و موزه‌های بیرون حرم مثل موزه مردم شناسی، خانه‌های تاریخی مثل خانه داروغه و خانه توکلی، باغ نادری، مساجد و خیابان‌های تاریخی، از این دست جاذبهها به شمار می‌روند. در سایر نقاط مشهد و حتی مناطق اطراف شهر، اماکنی مثل آرامگاه فردوسی و هارونیه به چشم می‌خورد. خانه ملک، مصلی قدیم، مدارس تاریخی اطراف حرم، گنبد سبز، پیر پالان دوز، مسجد هفتاد و دو تن و کلیسای مسروپ قدس از مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی مشهد هستند.

جاذبه‌های تفریحی مشهد از تنوع بی مثالی برخوردار بوده و بخش مهمی از تفریحات مشهد در مراکز خرید این شهر شکل گرفته است. مراکز خریدی مثل الماس شرق، آرمیتاژ و اطلس مشتمل بر پردیس‌های سینمایی، شهربازی‌های موضوعی و انواع تفریحات است. به علاوه این شهر با انواع پارک‌های آبی، پارک‌ها، تفریحاتی مثل تله‌کابین، تله‌سیژ، پاراگلایدر و حتی پیست اسکی در اطراف شهر همراه است. به این تفریحات کافه گیم‌ها را نیز بیفزایید که به تازگی رونق بسیاری گرفته‌اند.

جاذبه‌های طبیعی مشهد را می‌توان در طرقبه و شاندیز دنبال کرد؛ اما فقط به این مناطق محدود نمی‌شود. کافی است دو راهی طرقبه و شاندیز را رد کنید. بعد از آن با ییلاقات و روستاهایی مواجه می‌شوید که یکی پس از دیگری رخ می‌نمایند. ییلاقاتی مثل زشک، ابرده، روستای پلکانی کنگ، دره ارغوان و بسیاری از مناطق خوش آب و هوای دیگر. به علاوه اگر مشهد را به سمت جاده چناران بروید با ییلاقات زیادی در آن سو مواجه می‌شوید که مهم‌ترین آن‌ها آب قند و کاهو و گلمکان است. در جوانب دیگر شهر مشهد نیز با کمی رانندگی کردن می توان به ییلاقات کلات نادری، ارتوکند و اخلمد رفت. پیشنهاد می‌کنیم پیش از رزرو تور مشهد هوایی ارزان، مقاله راهنمای سفر به مشهد را در سایت تورگردان مطالعه کنید و برای بازدید از این جاذبه‌های گردشگری برنامه ریزی خوبی داشته باشید.

 

رستوران‌های مشهد

 

مسافرانی که تور مشهد زمینی ارزان را بر می‌گزینند، در مسیر طولانی مشهد نیاز به کمی استراحت و سرو غذا دارند. این نیاز سبب شده که رستوران‌های متعدد و متنوعی در سطح شهر مشهد احداث شود و توجه گردشگران و حتی خود مشهدی‌ها را جلب کند. رستوران های مشهد به طبخ غذاهای متنوع و لذیذ مشهورهستند. این رستوران‌ها را می‌توان به چند دسته تقسیم کرد:

1.رستوران‌های سنتی و پر طرفدار قدیمی: در مشهد رستوران‌های سنتی بسیاری فعالیت می‌کنند که از قدیمی‌ترین آن‌ها می‌توان به رستوران‌های رضایی، معین درباری، پسران کریم، رستوران شاندیز و... اشاره نمود. در این میان باید رستوران‌های شاندیز مثل رستوران حاج حسن و رستوران صفدر شاندیزی را نیز اضافه کرد. این رستوران‌ها عموما غذاهایی مثل کباب، چلو ماهیچه و شیشلیک سرو می‌کنند.

2. رستوران‌های بین المللی: این روزها در بیشتر مراکز گردشگری و رستوران‌های مشهد غذاهای بین‌المللی نیز ارائه می‌شود. با این حال بعضی رستوران‌ها اختصاص به غذاهای ملل مختلف دارند. برای نمونه رستوران‌های عربی مثل نسیم لبنان و لیالی لبنان در مشهد به شهرت زیادی دست یافته‌اند. رستوران‌های ترکی مثل برکت کباب، بورک، بابا دنر و مارال نیز طرفداران خاص خودشان را دارند. غذاهای ایتالیایی هم در رستوران‌هایی مثل نارون، لیو و پای سرو می‌شوند.

3. فست فودها: معروف‌ترین فست فودهای مشهد، رستوران‌های ایتالیایی به شمار می‌روند. این رستوران‌ها عموما انواع پیتزا و پاستا را در منوی خود گنجانده‌اند. فست فودهای ترکی نیز غذاهایی مثل بورک را به خوبی تهیه می‌کنند.

4. کافه‌های مشهد: جوان‌ترها عموما به دنبال ساعتی نشستن در کافه و نوشیدن قهوه، انواع موکا و شیک‌ها هستند. برای این منظور کافه‌های متعددی در گوشه و کنار شهر مشهد افتتاح شده و روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. کافه‌ها محیط خوبی برای جمع‌های دوستان و قرار گذاشتن با همکاران و همکلاسی‌هاست. این سال‌ها کافه کتاب‌ها و کافه گیم‌های مشهدی با استقبال خوبی از سوی جوان‌ها مواجه شده است.

کم نیستند گردشگرانی که در تور مشهد به شکم گردی در رستوران‌های مشهد علاقه دارند. اگر شما هم جزء این دسته گردشگران هستید، می‌توانید با مطالعه مقاله رستوران های مشهد بیشتر با ذائقه و غذاهای محلی مشهد آشنا شوید.

پرسش و پاسخ
نظرات کاربران
21 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
علیرضایکشنبه 24 اردیبهشت 1402
سلام چه جوری میشه تور قطار از مشهد به یزد رو رزرو کرد
خدنگیعفیفه خدنگییکشنبه 24 اردیبهشت 1402
کارشناس فروش تور ریلی مشهد با شما تماس خواهد گرفت. امیدواریم سفر خوبی در پیش داشته باشید
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
سمانه جعفریپنج شنبه 31 فروردین 1402
انشالله قسمت همه بشه
shamimشنبه 20 شهریور 1400
از مبدا اصفهان هم تور مشهد قطار فدک دارید؟
حسینیسیده تکتم حسینیسه شنبه 23 شهریور 1400

متاسفانه در مسیر اصفهان مشهد ، فدک قطاری نداره. 

------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
عسگریشنبه 6 شهریور 1400
اگر بخوام یک سر تور مشهد با هواپیما برم یک سر با قطار دارید؟؟
حسینیسیده تکتم حسینیشنبه 6 شهریور 1400

بله میتونید تورتون رو به هر صورت که میخواید برنامه ریزی کنید ، تور زمینی مشهد یا تور هوایی مشهد و یا ترکیب هر دو را رزرو نمایید.

------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
سیاوشجمعه 18 تیر 1400
ممنوعیت شبانه مشهد برای مسافرها هم اعمال میشه؟
حسینیسیده تکتم حسینیشنبه 19 تیر 1400

بله ممنوعیت تردد در زمان کرونا برای مشهد از ساعت 22:00 تا 03.00 بامداد می باشد.

------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
محمد مهدیجمعه 18 تیر 1400
الان هتلای مشهد بازن؟ چون شنیدم مشهد هم قرمز شده
حسینیسیده تکتم حسینیشنبه 19 تیر 1400

بله تمامی هتل ها و پروازهای مشهد باز هستن، باز هم قبل از رزرو از کانترداخلی که پاسخگو شما هستن استعلام به روز شرایط شهر مقصد سفرو بگیرید.

------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
Baharlooچهارشنبه 16 تیر 1400
تورهای لحظه آخری مشهد امکاناتش کمتر هست نسبت به تورهای عادی که رزرو کنیم؟
حسینیسیده تکتم حسینیچهارشنبه 16 تیر 1400
نه هیچ تفاوتی نداره. در تورهای مشهد خدمات بسته به هتلی که انتخاب بفرمایید مشخص میشه و کل امکاناتی که هتل داشته باشه در اختیار مسافر قرار میگیره.
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
مهدی باقرییکشنبه 20 مرداد 1398
سایت بسیار خوبی هست امیدوارم به رشد صنعت گردشگری کمکشایانی کند
خدنگیعفیفه خدنگیشنبه 14 دی 1398
سلام. ممنون از همراهی شما با تورگردان
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
محمد ملکیچهارشنبه 16 مرداد 1398
با سلام تور مشهد هتل درویشی من با خانواده رفتم خیلی خوب بود تمامی موارد رعایت شده بود فقط هواپیما تاخیر داشت که میدونم مشکل از ایرلاین بود تشکر میکنم از پرسنل خوب مجموعه بابت راهنماییهایشان
خدنگیعفیفه خدنگیشنبه 14 دی 1398
با سلام .امیدواریم در سفرهای بعدی تان با تورگردان هیچگونه مشکلی پیش رویتان نباشد
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
شمسچهارشنبه 16 مرداد 1398
سلام به همه هموطنان گرامی که مایلند به زیارت مشهد مقدس بروند‌‌، بنده از آژانس تورگردان استفاده نمودم ، الحق و انصاف برنامه سفر رو خوب چیدن واسمون، هم روزانه بهمون تماس میگرفتن...سوال می پرسیدن مبنی بر رضایت از نوع هتل و غذا و ترانسفر
خدنگیعفیفه خدنگیشنبه 14 دی 1398
خدمت به میهمانان علی بن موسی الرضا از افتخارات ماست. خرسندیم که از تور خود رضایت کامل داشته اید.
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
سلطانیچهارشنبه 16 مرداد 1398
من از شما تور مشهد گرفتم . ممنونم از همکارانتون که خیلی خوب من رو راهنمایی کردن و تور خوب با قیمت مناسب رو برای من گرفتن..
خدنگیعفیفه خدنگیشنبه 14 دی 1398
با سلام. خرسندیم که از کانترهای فروش و پشتیبانی تورگردان رضایت کامل داشته اید.
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
بستن
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 120 کاربر برای این تور
کیفیت تور 4.38 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
ثبت دیدگاه و امتیاز شما
امتیاز دهید
دیدگاه خود را شرح دهید