تورگردان، موتور جستجوی آنلاین تور برای ارائه خدماتِ سفر به سرتاسر کشور   

تمامی خدمات تور اعم از تهیه بلیط هواپیمای داخلی و خارجی به تمامی مقاصد جهان، تهیه بلیط قطار و اتوبوس، امکان رزرو تمامی هتل‌های سرتاسر کشور (از دو ستاره تا پنج ستاره و لوکس) تنها با چند کلیک در سایت و یک تماس تلفنی با پشتیبانان تورگردان فراهم می شود. تورگردان با هدف تسهیل رزرو تور مسافرتی میان شرکت های گردشگری و مسافران ارتباط برقرار کرده است. از طریق سایت و اپلیکیشن تورگردان به راحتی برنامه سفرتان را بچینید. همیشه در سفر باشید.

 

خدمات تورگردان

رزرو بلیط هواپیما

رزرو هتل

رزرو بلیط قطار

تور و پکیج

چرا تورگردان

تورگردان شرکتی معتبر و از معدود سایت ها در زمینه رزرو آنلاین تور مسافرتی است. این شرکت که بعد از سال ها فعالیت به خوبی توانسته رضایت مشتریان را جلب کند هم اکنون به عنوان منبعی یگانه برای خرید بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل های سرتاسر کشور شناخته می شود. همه روزه تور مسافرتی به مقصدِ تمامی شهرهای کشور با اقامت در مراکز اقامتی معمولی تا چند ستاره از طریق تورگردان برگزار می شود.

تورگردان دسترسی آسان به تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی و همه هتل های داخلی را بدون واسطه فراهم کرده است. پشتیبانی 24 ساعته و امکان رزرو آنلاین و تلفنی سفر کردن را بسیار راحت و بی دغدغه کرده است.

 

 

بخش کوچکی از خدماتی که ما ارائه می دهیم
  • امکان استرداد آنلاین وجه بلیط
  • تخفیف های همیشگی
  • امکان مشاهده سوابق خرید