بهترین هتل‌های کیش از نظر مسافرین و کاربران

بهترین هتل های کیش از نظر مسافران

سفر به کیش را همه ایران دوست دارند و بهترین هتل‌های کیش از نظر مسافران تا حدودی سلیقه‌ای است. اقامتگاه‌هایی مثل هتل ترنج، هتل داریوش، هتل شایان و هتل پالاس از محبوب‌ترین گزینه‌های اقامتی از نظر مسافران در تور کیش هستند. کمترین مزیت انتخاب بهترین هتل‌های کیش از نظر کاربران، تطابق خدمات و امکانات با تعریف‌ها و توصیه‌های مسافران قبلی است. اگر گران بودن هزینه‌های اقامت در هتل‌های لاکچری و لوکس، شک و تردید شما را هم بیشتر می‌کند، در ادامه لیست بهترین هتل‌های کیش از نظر مسافرین را در مجله تورگردان بخوانید. 

فهرست مطالب

هتل ترنج

 

  برای رزرو تماس بگیرید

آدرس: کیش، میدان جاسک، ابتدای جاده جهان، مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج
وضعیت دید هتل و اتاق‌ها: دریا، ساحل، محوطه هتل

بهترین هتل کیش از نظر مسافرین؛ هتل ترنج
منبع: گوگل مپ
 
 
 • چرا هتل ترنج کیش محبوب است؟

بدون شک، هتل ترنج معروف‌ترین هتل کیش از نظر مسافران است. با آفر تور کیش هتل ترنج سایت تورگردان بهتر است از فرصت‌ استفاده کنید و اقامت در محبوب‌ترین و خاص‌ترین اقامتگاه ایران را تجربه کنید. معماری خاص هتل ترنج باعث شده که در لیست جاهای دیدنی ایران و نیز در میان اسامی بهترین هتل های ایران برای ماه عسل قرار بگیرد. 


بنویسید هتل ترنج، بخوانید اولین هتل روی آب در جزیره کیش. این هتل، اولین مجموعه اقامتی است که روی آب قرار گرفته و برخی از اتاق‌های آن هم کف شیشه‌ای دارند. در این اتاق‌ها، آب دریا از کف زمین مشخص است. اگر این سبک از اتاق‌ها را دوست ندارید، در اتاق‌های دیگری از این مجموعه می‌توانید اقامت داشته باشید مثل سوئیت‌های سه نفره و چهار نفره رو به دریا. حتی اگر بخواهید غروب‌های دریا را ببینید، مجموعه گردشگری ترنج، این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهد. 


برای سرو وعده‌های غذایی در طول سفرتان به این جزیره می‌توانید از رستوران خورشید (روی دریا) و رستوران گلف استفاده کنید. اگر مایلید درون جزیره قدم بزنید و بیشترین فرصت سر زدن به جاهای دیدنی کیش را داشته باشید، رستوران‌های مرکز جزیره انتخاب بهتری هستند.

اتاق کف شیشه ای هتل ترنج کیش
منبع: گوگل مپ

 

 • نکات منفی:


به طور معمول، هتلی که در جزیره کیش معروف باشد و اسمش روی زبان‌ها بچرخد، قیمت گرانی دارد. تنها عیب و ایراد هتل ترنج، دور بودن از مراکز خرید کیش است. البته خیلی هم ایراد بزرگی نیست؛ چون با استفاده از تاکسی، فاصله هتل تا بازار خیلی کوتاه و آسان می‌شود.


 

هتل داریوش

 

  برای رزرو تماس بگیرید

آدرس: كيش، میدان داریوش
وضعیت دید هتل: دریا، ساحل، محوطه هتل

هتل داریوش از بهترین هتل های کیش از نظر مسافرین و کاربران
منبع: گوگل مپ
 • دلایل محبوبیت هتل داریوش کیش چیست؟

بعد از هتل ترنج، دومین هتل معروف و برتر از نظر مسافرین، هتل داریوش کیش است. تور کیش هتل داریوش جزو تورهای لاکچری و قیمت بالا برای سفر به کیش است؛ چرا که هتل 5 ستاره داریوش از همه لحاظ عالی است. 
زمانی که هتل ترنج ساخته نشده بود، بالاتر از هتل داریوش در کیش، اقامتگاه دیگری نبود؛ اما از زمانی که هتل ترنج ساخته شده، محبوبیت هتل داریوش کمرنگ‌تر شده است. با این حال، همچنان جزو اقامتگاه‌های توصیه شده برای جزیره کیش از نظر کاربران و مسافران است. تعدادی از اتاق‌ها با ویوی دریای کیش هستند که کمی گران‌تر بوده و سایر اتاق‌ها رو به محوط هتل اند و معمولا آفرهای رزرو مخصوص همین اتاق‌هاست.


با رزرو هتل داریوش برای سفر بعدی‌تان، این را باید بدانید که اتاق‌ها فقط یک وعده صبحانه رایگان دارند. برای سرو صبحانه در روزهای دیگر، باید خودتان تدارک ببینید. تعجب نکنید؛ هتل‌های هافبرد کیش خیلی انگشت شمارند. مثلا هتل ترنج از همان هتل‌ های هافبرد کیش است که می‌توانید صبحانه را با یکی از وعده‌های غذایی ناهار یا شام انتخاب کنید.


مواردی که هتل داریوش را خاص و توریست پذیر کرده، شامل باغ اختصاصی نزدیک به دریا، معماری شیک هتل، اتاق‌های بزرگ و تمیزی فضاهای هتل است. 

نمای اتاق هتل داریوش - بهترین هتل پنج ستاره کیش از نظر کاربران
منبع: گوگل مپ
 • نکات منفی:


قیمت بالای هر شب اقامت در هتل پنج ستاره داریوش در کنار بعضی موارد مثل قدیمی بودن بنا، کم بودن فضای پارکینگ و پرسروصدا بودن کافی شاپ و استخر در زمان‌های پیک سفر از جمله نکات منفی آن از نظر کاربران است. 

جدول مقایسه هتل ترنج و داریوش

 

مقایسه هتل ترنج و داریوش

هتل ترنج

هتل داریوش

از نظر قیمت

گران‌تر

گران

از نظر معماری

اتاق‌های کف شیشه‌ای

مشابه با معماری تخت جمشید شیراز

از نظر واحدهای اقامتی

اولین هتل دریایی خاورمیانه

نسبتا لوکس‌تر

از نظر امکانات

فقط در اولین روز اقامت، آب رایگان به مسافران داده می‌شود.

اینترنت نامحدود رایگان در اتاق‌ها

در قسمت لابی و راهرو طبقات می‌توانید از سرویس بهداشتی ایرانی استفاده کنید.

در هر روز اقامت شما، آب رایگان قابل ارائه است.

اینترنت نامحدود رایگان در اتاق‌ها

از نظر وعده‌های غذایی

رزرو به‌صورت هافبرد

فقط صبحانه یا اقامت

از نظر رستوران

رستوران تاج روی آب، رستوران خورشید که با کف شیشه‌ای و رستوران ساحلی گلف

رستوران آپادانا و رستوران پاسارگاد

 

برای بررسی کامل‌تر تفاوت‌های بین هتل ترنج و داریوش، می‌توانید به مطلب تخصصی مقایسه هتل داریوش و ترنج در کیش مراجعه کنید.

هتل شایان کیش

 

  برای رزرو تماس بگیرید

آدرس: کیش، میدان ساحل، بلوار ساحل
وضعیت دید هتل و اتاق‌ها: دریا، خیابان و محوطه هتل
مسیریابی

محوطه هتل شایان کیش - بهترین هتل 5 ستاره جزیره از نظر کاربران
منبع: گوگل مپ

 

 • نقاط قوت هتل شایان کیش چیست؟

هتل شایان مثل هتل داریوش جزو هتل‌های قدیمی کیش محسوب شده، اما همچنان از نظر مسافران محبوبیت دارد و توصیه می‌شود. تور کیش هتل شایان با بهترین نرخ تورهای مسافرتی در سایت تورگردان قابل رزرو است. اگر تهرانی نیستید و مبدا سفرتان جای دیگری است، برای رزرو پرواز و هتل شایان کیش با تیم پشتیبانی ما در تورگردان به شماره  02147627800 تماس بگیرید.


شاید از این لحاظ که گفتیم، این هتل قدیمی است، دچار شک و تردید شوید؛ اما هتل شایان هنوز سرپاست و خدماتش در سطح بهترین هتل پنج ستاره کیش از نظر مسافران است.
از نظر موقعیت جغرافیایی، هتل شایان کیش فاصله بسیار کمی با ساحل و تفریحات دریایی کیش دارد. اگر برای اولین بار است که به جزیره کیش سفر می‌کنید و به هیچ وجه نمی‌خواهید تفریحات آبی کیش را از دست بدهید، گزینه انتخابی خوبی است. هر چند که این هتل، امکاناتی مثل استخر، سونا و جکوزی هم دارد و اگر زمان کمی داشته باشید، می‌توانید از سرگرمی‌های داخل هتل استفاده کنید. هتل شایان جزو آن هتل‌های اقامتی است که تنها وعده صبحانه را دارد. 

 

تصویر داخل اتاق هتل شایان از بهترین هتل های کیش از نظر مسافران
منبع: گوگل مپ
 •  نکات منفی:

باورش شخت است که یکی از هتل‌های کیش، بدون نکته منفی باشد. هتل شایان از همان بهترین‌های جزیره کیش بوده که کمترین نکته منفی برای آن ثبت شده است. اگر تجربه اقامت در این هتل را دارید، در بخش نظرات سایت تورگردان بنویسید.

هتل پالاس

 

  برای رزرو تماس بگیرید

آدرس: كيش، مابین میدان سیری و میدان داریوش
وضعیت اتاق‌ها: دریا، خیابان و محوطه هتل

فضای هتل پالاس، بهترین هتل 5 ستاره کیش برای مسافرین
منبع: گوگل مپ
 
 • چرا هتل پالاس، بهترین هتل پنج ستاره کیش از نظر مسافران است؟
هتل پالاس، بهترین هتل پنج ستاره کیش از نظر مسافران است که می‌شود روی کیفیت اقامت در آن حساب باز کرد. مهم‌ترین مزیت انتخاب هتل 5 ستاره پالاس، نوساز بودن آن است. تور کیش هتل پالاس هم با توجه به همین مورد، از پرفروش‌ترین تورهای داخلی است. 
 
با توجه به اینکه هتل پالاس نوساز و تازه تاسیس بوده، کمتر شناخته شده است. همین مورد خاص باعث شده که این هتل به یکی از پرآرامش‌ترین هتل‌های کیش تبدیل شود و از نظر خانواده‌ها، گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین، هتل پالاس، بهترین هتل کیش برای ماه عسل است و اقامتی رویایی و رمانتیک را برای‌تان رقم خواهد زد. 
برای رزرو اتاق پالاس می‌توانید اتاق‌های دو تخته، سه تخته، چهار تخته و حتی سوئیت را انتخاب کنید. تمامی المان‌ها و لوازمی که برای تزئین‌ این اتاق‌ها در نظر گرفته شده اند، کاملا نو بوده و از این جهت، همه چیز سفرتان باب میل است.
اتاق هتل پالاس از بهترین های جزیره کیش از نظر کاربران
منبع: گوگل مپ
 
 • نکات منفی: 

از نظر موقعیت مکانی، هتل پالاس فاصله کمی تا ساحل و دریا دارد؛ اما به اندازه هتل شایان و ترنج نزدیک به دریا نیست. برای دسترسی به مراکز خرید هم بهتر است با خودرو تردد داشته باشید؛ چون بیشتر از یک کیلومتر از این هتل تا بازار پردیس 2، پردیس 1 و رویال مال فاصله است. 

 

مقایسه هتل پالاس و هتل شایان کیش

 

مقایسه هتل پالاس و شایان

هتل پالاس

هتل شایان

از نظر قیمت

گران

گران‌تر

از نظر معماری

معماری به روز و جذاب

اتاق‌های کابانا و ویلای ساحلی

از نظر واحدهای اقامتی

233 اتاق در 15 طبقه

191 اتاق در 4 طبقه

از نظر امکانات

اینترنت در اتاق

سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق برای بعضی از واحدها

اینترنت در اتاق

سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق برای تمامی واحدها

از نظر وعده‌های غذایی

فقط صبحانه 

فقط صبحانه 

از نظر رستوران

رستوران پالاس با ظرفیت 300 نفر

رستوران شمبلیر با ظرفیت 250 نفر و رستوران سنتی با ظرفیت 40 نفر

وضعیت آب و هوا
خلاصه مقاله

هتل ترنج، هتل داریوش، هتل شایان و هتل پالاس از محبوب‌ترین هتل‌های کیش از نظر مسافران هستند. بهترین هتل‌های کیش از نظر کاربران شامل هتل‌های 5 ستاره اند که وضعیت اتاق‌ها رو به دریا و ساحل بوده و امکانات کاملی هم دارند مثل استخر، سونا، جکوزی، رستوران‌های باکیفیت، سوئیت‌ها و اتاق‌های بسیار تمیز. برای رزرو پرواز رفت و برگشت به همراه رزرواسیون اتاق‌های این مجموعه‌های اقامتی در کیش می‌توانید با تیم پشتیبانی تورگردان به شماره 02147627800 تماس بگیرید.

انتشار :  12 شهریور 1402 به روزرسانی :  4 آبان 1402 نویسنده :   فائزه حسین زاده خسرویه
تصاویر مرتبط
هتل داریوش از بهترین هتل های کیش از نظر مسافرین و کاربران
 • هتل داریوش از بهترین هتل های کیش از نظر مسافرین و کاربران
 • اتاق هتل پالاس از بهترین های جزیره کیش از نظر کاربران
 • بهترین هتل کیش از نظر مسافرین؛ هتل ترنج
 • اتاق کف شیشه ای هتل ترنج کیش
 • فضای هتل پالاس، بهترین هتل 5 ستاره کیش برای مسافرین
 • نمای اتاق هتل داریوش - بهترین هتل پنج ستاره کیش از نظر کاربران
 • محوطه هتل شایان کیش - بهترین هتل 5 ستاره جزیره از نظر کاربران
 • تصویر داخل اتاق هتل شایان از بهترین هتل های کیش از نظر مسافران
اشتراک گذاری
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد