بهترین هتل‌های ساحلی کیش کدامند؟ + لیست هتل‌های رو به دریا

بهترین هتل‌های ساحلی کیش

برای تجربه سفر رویایی، کدام هتل دریایی و ساحلی جزیره کیش را انتخاب می‌کنید؟ بهترین هتل‌های 5 ستاره ساحلی کیش مانند هتل روی آب ترنج و اتاق‌های هتل داریوش، شایان، ویدا و شایگان برای اقامتی رویایی، شیرین‌ترین تجربه سفر را رقم می‌زنند. 

فلامینگو، بهترین هتل 4 ستاره لب دریا و آبادگران، تاپ‌ترین اقامتگاه‌های سه ستاره در محدوده ساحل کیش هم برای استراحت و اقامت، از موقعیتی خوب و مطلوب برخوردارند. در ادامه همراه ما باشید تا 11تا از بهترین هتل‌های رو به ساحل کیش را معرفی و بررسی کنیم.

فهرست مطالب

1- هتل ترنج کیش؛ اقامتی رویایی روی آب

آدرس این هتل دریایی: کیش، میدان جاسک، ابتدای جاده جهان

هتل ترنج، بهترین هتل ساحلی کیش

بهترین هتل ساحلی کیش که با دیدن عکس‌هایش، فکرتان به سمت جزایر مالدیو می‌رود، هتل ترنج است. هتل ترنج از سال 94 افتتاح شده و از همان زمان ساخت تا الان، اولین هتل دریایی در خاورمیانه است. وضعیت اتاق‌های هتل ترنج روی آب است. با اقامت در این اتاق‌ها و با دریچه شیشه‌ای کف اتاق می‌توانید تلاطم موج‌های آبی دریای خلیج فارس را ببینید. 

اگر با انتخاب هتل ساحلی و دریایی جزیره کیش به‌دنبال تجربه‌ای بکر هستید، هتل ترنج، اولین پیشنهاد در هر فصلی از سال است. تعداد اتاق‌های اقامتی روی آب به 100 واحد می‌رسد و فرق بین واحدها در چشم‌انداز آن‌هاست، بعضی از آن‌ها رو به دریا و برای تماشای غروب و تعدادی دیگر رو به یکدیگر هستند. حتی رستوران هتل ترنج کیش هم دریایی است و اگر بخواهید، کافه رستوران لب ساحل آن را می‌توانید برای وقت گذراندن انتخاب کنید.

لیست اتاق‌ها با ویوی دریا در هتل ترنج

نام اتاق روی دریاظرفیتناهار
اتاق دو تختهدونفرهدارد
سوئیت دو نفره رویالدونفرهدارد
سوئیت سه نفره رویالسه‌نفرهدارد
سوئيت امپريالچهار و پنج‌نفرهدارد

2- هتل داریوش با سوئیت‌های لوکس رو به دریا

آدرس این هتل ساحلی: كيش، میدان داریوش

کنار دریا اقامت کنید: تور هتل داریوش کیش

هتل داریوش از بهترین هتل‌های 5 ستاره ساحلی کیش

از میان هتل‌های 5 ستاره ساحلی کیش، هتل داریوش بهترین و مناسب‌ترین گزینه است؛ چرا که این هتل نزدیک به دریا، فقط 4 قدم تا لب ساحل فاصله دارد. دومین دلیل معروف بودن مجموعه داریوش در فهرست بهترین هتل‌های کیش از نظر مسافران، به تنوع بالای طراحی‌ اتاق‌ها برمی‌گردد. در هتل داریوش، نزدیک‌ترین سوئیت رو به دریا، اتاق دوتخته با چشم‌انداز دریا و کابانا با ویوی دریا موقعیتی خوب دارند.

هتل داریوش از هتل‌های 5 ستاره ساحلی کیش

اتاق‌های ساحلی هتل داریوش در سطح هتل 5 ستاره طراحی شده‌اند و لوکس بودن‌شان، سفر را برای شما راحت‌تر می‌کنند. در رابطه با قیمت رزرو هم می‌توانید هزینه هر شب اقامت در هتل ساحلی داریوش را با چندتا از گران‌ترین هتل‌های کیش مقایسه کنید.

لیست اتاق‌های هتل داریوش کیش با نمای دریا

نام اتاق با ویوی دریاظرفیتناهار
اتاق دو تخته استاندارددونفره (+ یک‌نفر)ندارد
اتاق دو تخته لوکسدونفره (+ یک‌نفر)ندارد
سوئیت آتوسا لوکسدونفره (+ یک‌نفر)ندارد
سوئیت رویال لوکس چهارنفره (+ یک‌نفر)ندارد

3- هتل شایان کیش با 15 دقیقه پیاده‌روی تا دریا

آدرس این هتل رو به دریا: کیش، میدان ساحل، بلوار ساحل
این لینک برای شماست: تور کیش هتل شایان

هتل شایان، بهترین هتل 5 ستاره ساحلی

مجموعه شایان، بهترین هتل 5 ستاره ساحلی است و تمام دنیا، این گفته را قبول دارند؛ چرا که هتل شایان، در نگاه بین‌المللی می‌درخشد و نمای دریا از اتاق‌های آن، دیدن دارد. از نظر فاصله به دریا، هتل شایان تنها 15 دقیقه با پیاده‌روی فاصله دارد، طوری که صبح‌ها بدون اینکه لازم باشد خیلی از هتل دور شوید، به اسکله تفریحی و جاهای دیدنی کیش در لب ساحل رفت‌وآمد داشته باشید. 

هتل شایان، 191 واحد اقامتی دارد و از این میان، فقط تعدادی از اتاق‌های دوتخته، سه‌تخته، واحدهای چهارنفره و ویلاهای آن ساحلی‌اند.

نمای دریا در هتل شایان کیش

تاریخ ساخت هتل شایان به سال 54 برمی‌گردد و آخرین بازسازی آن هم در سال 90 انجام شد. در طی این سال‌های فعالیت، هتل شایان با اتاق‌های رو به دریا، درخشش بی‌نظیرش را توانسته حفظ کند.

کدام اتاق‌های هتل شایان، ویوی دریا دارند؟

نام اتاق با ویوی دریاظرفیتناهار
اتاق سه‌تختهسه‌نفره (+ یک‌نفر)ندارد
اتاق دوتخته رویالدونفره (+ یک‌نفر)ندارد
اتاق سه تخته رویالسه‌نفره (+ یک‌نفر)ندارد

4- هتل مارینا پارک کیش با ساحل اختصاصی

آدرس این هتل ساحلی: کیش، بلوار مرجان، جنب برج‌های دوقلو

در نزدیک‌ترین موقعیت به ساحل، اتاق بگیرید: تور هتل مارینا پارک کیش

مارینا پارک، یکی‌از هتل‌های ساحلی و نزدیک به دریا در کیش

یکی‌از هتل‌های ساحلی و نزدیک به دریا در کیش، هتل مارینا پارک است. مارینا پارک، هتلی 5 ستاره است که تعدادی از اتاق‌های آن، نمای دریا دارند. تعداد واحدهای اقامتی هتل مارینا پارک به 186 اتاق می‌رسند و بنای هتل، دو طبقه دارد. 

بنای هتل مارینا نسبتا جوان است و در سال 90، افتتاح شد. اتاق‌های این هتل، همگی نوساز هستند و در مقایسه با هتل‌های تازه‌تاسیس کیش، امکاناتی کافی و متنوع دارند.

از میان همه هتل‌های ساحلی کیش، مجموعه مارینا پارک به ساحل اختصاصی مجهز است. حتی اگر وقت نمی‌کنید به سمت ساحل بروید یا زیادی در آنجا وقت بگذرانید، استخر محوطه هتل برای آب‌تنی، به طور رایگان در اختیار شماست. با وجود سرویس‌های اسپا و ماساژ در هتل هم ادعایی مبنی‌بر نامناسب بودن هتل مارینا پارک، جایی ندارد.

کدام اتاق هتل مارینا پارک، ویوی دریا و ساحل دارد؟

اتاق دو تخته دبل و اتاق دو تخته توئین از واحدهای اقامتی رو به دریا در بنای هتل مارینا پارک هستند. 

5- هتل ویدا کیش با بهترین سوئیت رو به دریا کیش

آدرس این هتل نزدیک به دریا: کیش، میدان سنایی، بلوار موج

لب ساحل، اقامت کن: تور کیش هتل ویدا

هتل ویدا با بهترین سوئیت رو به دریا کیش

هتل ویدا، 5 ستاره دارد و در نزدیکی دریا واقع شده است. تعدادی از اتاق‌های ویدا، نمای دریا دارند و امکانات‌شان در حد اقامتی لوکس، کیفیتی مطلوب را ایجاد می‌کنند.

بنای هتل ویدا در اطراف ساحل، سال 96 ساخته شد و شامل 144 واحد اقامتی می‌شود. اتاق‌هایی از هتل ویدا که به ساحل و دریا نزدیک هستند، فضایی بزرگ دارند. اتاق ماه عسل هتل ویدا برای ماه عسل عروس و دامادها هم رو به دریاست و فضای داخل اتاق با المان‌های ویژه، تزئین می‌شوند.

پس یکی از انتخاب‌ها از بین بهترین هتل‌های کیش برای ماه عسل می‌تواند اتاق رو به دریا هتل ویدا باشد.

از پنجره کدام اتاق هتل ویدا می‌توانم دریا را ببینم؟

نام اتاق با ویوی دریاظرفیتناهار
اتاق دوتختهدونفره ندارد
اتاق دوتخته رویالدونفره ندارد
اتاق سه‌تختهسه‌نفره ندارد
اتاق سه تخته رویالسه‌نفره ندارد
سوئیت یک‌خوابهسه‌نفره ندارد

6- هتل ایران کیش با اتاق‌های رو به دریا

آدرس این هتل نزدیک دریا: کیش، میدان امیرکبیر، بلوارخلیج فارس (بلوار سیاحتی)

از اقامت ساحلی‌تان لذت ببرید: تور هتل بین‌المللی ایران کیش

هتل ایران، یکی از بهترین هتل‌های 5 ستاره کیش رو به دریا

یکی از بهترین هتل‌های 5 ستاره کیش رو به دریا، مجموعه اقامتی ایران است. هتل ایران تا اسکله تفریحی در کیش، کمتر از 1.5 کیلومتر فاصله دارد و به‌جای خودرو می‌توانید تا اسکله پیاده بروید. هتل ایران دارای 5 ستاره است و جزو هتل‌های لوکس جزیره به حساب می‌آید. امکاناتی که در اتاق‌های رو به دریا تعبیه شده‌اند، در حد هتل‌های کاملا لوکس است. این واحدها برای ظرفیت‌های دونفره و سه‌نفره، ظرفیت لازم را دارند.

لیست اتاق‌های رو به ساحل و دریا در هتل بین‌المللی ایران

نام اتاق با ویوی دریاظرفیتناهار
اتاق دوتخته دبلدونفره (+ یک‌نفر)ندارد
اتاق سه‌تخته سه‌نفره ندارد

 

7- شایگان؛ بهترین هتل ساحلی با صبحانه و ناهار

آدرس این هتل رو به دریا: کیش، ابتدای بلوار رودکی

اتاق کنار دریا با دو وعده غذای رایگان رزرو کنید: تور کیش هتل شایگان

نمای دریا در هتل ساحلی شایگان کیش

از میان همه هتل‌های ساحلی در جزیره کیش، هتل شایگان انتخابی به‌صرفه‌تر است؛ چرا که این مجموعه از هتل‌های هافبرد کیش به حساب می‌آید و در طول مدت اقامت، وعده ناهار را علاوه‌بر وعده صبحانه به مهمانانش ارائه می‌کند.

هتل شایگان 5 ستاره دارد و بنای آن شامل سه طبقه می‌شود. واحدهای اقامتی شایگان به دریا نزدیک هستند، اما ویوی دریا ندارند. همین موضوع، اختلاف قیمتی بین شایگان با سایر هتل‌های محدوده لب دریا در جزیره کیش را مشخص می‌کند.

 

8- هتل پارمیس کیش؛ لوکس، ارزان و نزدیک به دریا

آدرس این هتل نزدیک به دریا: كيش، میدان پردیس
با یک کلیک، ارزانی اقامت در نزدیکی دریا با اتاقی لوکس را تجربه کنید: تور کیش هتل پارمیس

هتل پارمیس کیش؛ لوکس، ارزان و نزدیک به دریا

هتل پارمیس از لوکس‌ترین هتل‌های جزیره کیش محسوب می‌شود که علیرغم نزدیک بودن به دریا و ساحل، قیمت خوبی هم دارد. قیمت کمتر هتل پارمیس نسبت به سایر هتل‌های لب دریا در جزیره، به سال ساخت آن برمی‌گردد. این هتل در سال 85 افتتاح شد و با وجود فاصله کم تا خط ساحلی، ویوی اتاق‌ها رو به دریا نیست. با باز کردن پنجره اتاق، ابتدا محوطه هتل، سپس خیابان‌های اطراف و یک جایی به بعد هم آبی دریا را می‌بینید.

در واحدهای نزدیک به ساحل در هتل پارمیس، صبحانه و ناهار به‌طور رایگان ارائه می‌شود و هزینه‌های سفر به کیش را به‌طور قابل توجهی می‌توانید کمتر کنید. مورد دیگری که باعث شده تا هتل ساحلی پارمیس از نظر اقتصادی، انتخابی خوب باشد، یک نوبت رایگان استفاده از استخر برای مسافران است. لوکس بودن در عین ارزانی، دو وعده غذای رایگان به‌همراه یک نوبت استخر بدون هزینه را در کدام هتل ساحلی دیگری در جزیره می‌توانید پیدا کنید؟

9- فلامینگو؛ بهترین هتل 4 ستاره کیش لب دریا

آدرس این هتل کم فاصله تا دریا: كيش، میدان امیر کبیر، بلوار دریا

لب دریا اقامت کنید، اما با قیمتی کمتر:

تور کیش هتل فلامینگو از تهران 

تور کیش هتل فلامینگو ار تبریز

فلامینگو؛ بهترین هتل 4 ستاره کیش لب دریا

اقامت در نزدیکی ساحل با هزینه‌ای کم، اما عالی؟ فلامینگو، هتلی چهار ستاره در جزیره کیش است که تا دریا، خیلی فاصله‌ای ندارد. واحدهای اقامتی این هتل به دریا نزدیک هستند و هر روز بدون نیاز به خودروی شخصی می‌توانید تا لب ساحل پیاده بروید و برگردید. 

بسیاری از افرادی که یک بار در هتل فلامینگو اقامت داشته‌اند، برای دفعات بعدی هم این مجموعه اقامتی را انتخاب کرده‌اند. با توجه به این نکته می‌توان انتظار داشت که هتل فلامینگو یک انتخاب همیشگی برای اقامت در نزدیک‌ترین موقعیت نسبت‌به ساحل و دریاست. 

از رزرو سوئیت‌های لوکس و اتاق‌های ویلایی نزدیک دریا هتل فلامینگو در حد مجموعه‌های اقامتی 4 ستاره می‌توان انتظار داشت و بعد از هتل‌های 5 ستاره، از امکانات مطلوب‌تری برخوردارند.

10- آبادگران؛ بهترین هتل سه ستاره با ویوی دریا

آدرس این هتل کم‌فاصه تا دریا: کیش، خیابان پروین اعتصامی

با این هتل، چشم از ساحل برنمی‌دارید: تور کیش هتل آبادگران

عکس آبادگران؛ بهترین هتل سه ستاره با ویوی دریا

اگر به‌دنبال بهترین هتل 3 ستاره کیش با ویوی دریا هستید، آبادگران را انتخاب کنید. واحدهای اقامتی هتل آبادگران رو به دریا هستند و با باز کردن پنجره اتاق می‌توانید دریای آبی خلیج فارس را ببینید. واحدهایی با ظرفیت 2 تا 4 نفر در نزدیکی ساحل را می‌توانید به صورت اتاق چندتخته یا سوئیت ویلایی رزرو کنید.

هتل آبادگران کیش در سال 80 ساخته شد و آخرین بازسازی آن هم در سال 97 بود.

11- شباویز؛ بهترین هتل 2 ستاره ساحلی جزیره کیش

آدرس این هتل محدوده لب دریا: کیش، ابتدای جاده جهان، بعد از مارینا پارک

آرامش این هتل در نزدیکی دریا، تکرارنشدنی‌ست: 

تور کیش هتل شباویز از تهران 

تور کیش هتل شباویز از مشهد

شباویز؛ بهترین هتل 2 ستاره ساحلی جزیره کیش

هتل‌های لوکس لب ساحل و قیمت‌مناسب‌ها را بررسی کردیم، اکنون نوبت به بررسی ارزانترین هتل‌های نزدیک به دریا در کیش است. هتل شباویز یکی از هتل‌های 2 ستاره با موقعیت نزدیک به دریاست. وضعیت اقامت در اتاق‌های هتل شباویز در حد هتل‌های دو ستاره بوده و دلیل ارزانی‌اش همین است. 

اتاق‌های هتل شباویز، ساحلی نیستند و صرفا از نظر موقعیت مکانی تا دریا فاصله‌ای ندارند.

وضعیت آب و هوا
خلاصه مقاله

بهترین هتل‌های ساحلی کیش کدامند؟ لیست هتل‌های رو به دریا و ساحل در جزیره کیش شامل هتل دریایی ترنج و هتل‌های لوکس داریوش، شایان، مارینا، ویدا، ایران، شایگان و پارمیس است. با قیمتی ارزان‌تر در هتل‌های رو به دریای فلامینگو، آبادگران و شباویز می‌توانی اقامتی به‌صرفه را در نزدیکی ساحل تجربه کنید.

انتشار :  11 تیر 1403 به روزرسانی :  24 تیر 1403 نویسنده :   فائزه حسین زاده خسرویه
تصاویر مرتبط
شباویز؛ بهترین هتل 2 ستاره ساحلی جزیره کیش
 • شباویز؛ بهترین هتل 2 ستاره ساحلی جزیره کیش
 • نمای دریا در هتل ساحلی شایگان کیش
 • هتل ترنج، بهترین هتل ساحلی کیش
 • هتل ویدا با بهترین سوئیت رو به دریا کیش
 • فلامینگو؛ بهترین هتل 4 ستاره کیش لب دریا
 • هتل ایران، یکی از بهترین هتل‌های 5 ستاره کیش رو به دریا
 • نمای دریا در هتل شایان کیش
 • هتل شایان، بهترین هتل 5 ستاره ساحلی
 • هتل داریوش از بهترین هتل‌های 5 ستاره ساحلی کیش
 • مارینا پارک، یکی‌از هتل‌های ساحلی و نزدیک به دریا در کیش
 • هتل داریوش از هتل‌های 5 ستاره ساحلی کیش
 • عکس آبادگران؛ بهترین هتل سه ستاره با ویوی دریا
 • هتل پارمیس کیش؛ لوکس، ارزان و نزدیک به دریا
اشتراک گذاری
نظرات کاربران
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد
تورهای مشابه