گران‌ترین و لوکس‌ترین هتل‌های کیش کدامند؟+ قیمت گرانترین هتل کیش

گران‌ترین هتل کیش

سفر و مسافرت یکی از گزینه‌هایی که می‌تواند به‌خوبی کیفیت زندگی‌مان را برای چند روزی به‌شدت افزایش دهد. حالا تصور کنید که قرار باشد چند روزی در یک جزیره خاص در یکی از بهترین و گران‌ترین هتل جزیره کیش زندگی کنید. به نظرتان زندگی در این چند روز به چه شکل خواهد بود؟ اقامت در لوکس‌ترین و بهترین‌های کیش چگونه است؟ همراه ما در مجله تورگردان باشید تا از نزدیک و با جزئیات بیشتری با امکانات و ویژگی‌های گران‌ترین هتل‌های کیش آشنا شوید. 

فهرست مطالب

معرفی گران‌ترین هتل‌های کیش

 

دیگر الان سفر به کیش تابستان و زمستان نمی‌شناسد، در هر فصل از سال که به این جزیره سفر بکنید، برای مدتی تجربه زندگی لاکچری و ایده‌آل را به معنای واقعی کلمه خواهید داشت. حالا به زیبایی‌های طبیعی این جزیره، اقامت لاکچری در هتل ترنج، هتل داریوش، هتل پالاس کیش، هتل مارینا پارک، هتل شایان، هتل پانوراما، هتل ایران و هتل امیرکبیر را که هشت تا از بهترین و گران‌ترین هتل‌های جزیره کیش هستند، اضافه کنید. اگر هنوز نمی‌توانید تصور کنید که در چنین تور مسافرتی کیش، چه تجربه‌های طلایی‌ خواهید داشت، هیچ نگران نباشید ما این تجربه را با جزئیات تمام برای شما به تصویر می‌کشیم.

هتل ترنج؛ اولین و گران‌ترین هتل کیش

 

آدرس: کیش، میدان جاسک، ابتدای جاده جهان، مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج
شماره رزرو هتل ترنج، بهترین و گران‌ترین هتل کیش: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به‌ازای یک شب اقامت در اتاق دوتخته در هتل ترنج کیش در سال 1402 از ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود و به  گران‌ترین آن که اتاق کانکت لوکس با قیمت شبی ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان ختم می‌شود.
 

اولین و شاید تنهاترین هتل ایران که بر روی آب ساخته شده، هتل ترنج کیش است و به همین دلیل از آن به‌عنوان گران‌ترین هتل ایران یاد می‌کنند. اما، این تنها جاذبه این هتل رویایی نیست، بلکه راه رفتن بر روی اسکله چوبی آن، لذت تماشای خلیج فارس زیبا از دریچه کف اتاق و خوردن صبحانه در رستوارن و کافه‌های زیبا همراه با صدای دلنشین موج دریا و مرغان دریایی، حسی را به شما القا می‌کند که انگار در وسط رویای شیرین، اما واقعی قرار دارید. مشابه این تجربه را می‌توانید در سفر به مالدیو و بالی و اقامت در سوئیت‌های دریایی این دو منطقه نیز بدست بیارید؛ اما با صرف هزینه و زمان کمتر تمام این زیبایی‌ها را می‌توانید در تور هتل ترنج کیش تجربه کنید.

هتل ترنج؛ اولین و گران‌ترین هتل کیش
عکس گرانترین هتل کیش

 

همانطور که اشاره شد اتاق‌های لاکچری‌ترین هتل جزیره کیش به گونه‌ای طراحی شده است که همگی دارای بالکن هستند و از طریق آن‌ها می‌توان مناظر دریایی زیبا مثل مرجان‌ها، غروب خورشید، پرندگان دریایی و... مشاهده کرد. علاوه براین، کف اتاق‌ها دارای دریچه‌ای است که می‌توان حیات در خلیج فارس را از آن مشاهده کرد. در این هتل به همه چیز توجه شده است، از رعایت نکات مربوط به حافظت از اکوسیستم دریایی تا توجه به نماد و آثار فرهنگی ایرانی. برای مثل نحوه قرارگیری اتاق‌ها در کنارهم به گونه‌ای است که یکی از نمادهای فرهنگی‌مان یعنی بته جقه را پدیدار می‌سازد.  

هتل داریوش کیش؛ اقامتی لاکچری در تاریخ باستان ایران

 

آدرس هتل داریوش: جزیره کیش، میدان داریوش
تلفن رزرو هتل داریوش کیش: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به‌ازای یک شب اقامت در اتاق کابانا دونفره در محوطه باغ در سال 1402 از ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود و به گران‌ترین آن که سوئیت رویال لوکس چهار نفره رو به دریا با قیمت شبی ۱۹,۵۰۰,۰۰۰  تومان ختم می‌شود.


نمای فاخر، خدمات حرفه ای و موقعیت مکانی عالی این هتل پنج ستاره تقریبا تمام گردشگران را متقاعد می‌سازد که برای یکبارهم که شده است، تور هتل داریوش کیش را تجربه کند. هرزمان که وارد این هتل می‌شوید فارغ از دوره زمانی و تاریخی که در آن هستید، ناگهان حس می‌کنید که همچون داریوش کبیر در کاخ آپادانا در حال قدم زدن هستید، همچنان که در چنین افکاری غرق شده‌اید، صدای موج‌های دریا شما رابه زمان حال میآورد و دعوتتان می‌کند تا برای تماشا غروب خلیج فارس به بالکن اتاق خود بروید. تمام این زیبایی با اقامت در هتل داریوش امکان پذیر می‌شود.

هتل داریوش کیش؛ اقامتی لاکچری در تاریخ باستان ایران
هتل‌های لاکچری کیش عکس

 

این هتل  با امکانات لاکچری مانند چشم اندازی زیبا به خلیج فارس، مجموعه آبی، دریاچه اختصاصی، زمین‌های ورزشی و نزدیکی با مرکز تجاری کیش در رقابتی تنگاتنگ با هتل ترنج برای رسیدن به مقام گران‌ترین هتل جزیره کیش در رقابت است. علاوه بر این، موقعیت مکانی هتل بین‌المللی داریوش کیش به گونه‌ای است که با فاصله نزدیکی با جاهای دیدنی کیش مانند پلاژ آقایان، استادیوم والیبال ساحلی کیش، صخره خرچنگ‌ها و بازارچه حافظ دارد.

هتل پالاس کیش؛ مدعی تازه وارد!

 

آدرس: کیش بین میدان سیری و میدان داریوش
تلفن رزرو هتل پالاس کیش: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به ازای یک شب اقامت در اتاق کابانا دو تخته استاندارد در سال 1402 از ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شودو به  گران‌ترین آن که اتاق کانکت پنج تخته دریابا قیمت شبی ۹,۲۰۰,۰۰۰   تومان ختم می‌شود.
 

وقتی در سال 1400 هتل پالاس در 15 طبقه آماده استفاده شد کمتر کسی فکر می‌کرد که در عرض دوسال بتواند در لیست بهترین و گران‌ترین هتل‌های کیش قرار بگیرد؛ ولی امکانات لاکچری ویژه آن، کادر حرفه ای، البته اتاق‌های زیبا و مجهز و البته موقعیت مکانی آن باعث شد که در لیست یکی از 5 تا بهترین هتل‌های کیش از نظر مسافرین قرار گیرد.

عکس هتل پالاس، هتل گران کیش
عکس هتل پالاس، هتل گران کیش

 

از امکانات ویژه هتل پالاس کیش که در کمتر هتلی در ایران یافت می‌شود، فراهم کردن امکان اجاره خودروهای لاکچری برای گردشگران است. این قابلیت باعث شده است که تور هتل پالاس کیش برای کسانی که علاوه بر مکان اقامت به داشتن خودروی لاکچری نیز اهمیت می‌دهند، بسیار جذاب و وسوسه‌کننده باشد. علاوه بر این، موقعیت جغرافیایی این هتل همانند هتل داریوش بسیار مناسب است؛ به طوریکه چه خواسته باشید به دریا بروید و چه مراکز تجاری و بازار، فاصله شما تنها پنج الی ده دقیقه است.

هتل مارینا پارک کیش

 

آدرس هتل مارینا پارک: کیش، بلوار مرجان، جنب برج های دوقلو
تلفن رزرو هتل مارینا پارک: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به ازای یک شب اقامت در اتاق کابانا دو تخته توئین جزیره در سال 1402 از ۶,۱۰۰,۰۰۰  تومان شروع می‌شود و به گران‌ترین آن که سوئیت یک خوابه دو نفره با قیمت شبی ۱۵,۲۶۰,۰۰۰  تومان ختم می‌شود.

 

با نگاهی به نظرات مهمان این هتل و امکاناتی که این هتل دارد مانند ویو جذاب آن به دریا، اتاق‌های زیبا و دلباز، کادری مجرب و حرفه‌ای، فضای سبز زیبا، کیفیت غذاها، ترانسفر فرودگاهی، پوشش‌دهی عالی اینترنت و از همه مهم‌تر آرامشی که در هتل پنج ستاره مارینا پارک کیش وجود دارد متوجه می‌شویم که چرا این هتل در لیست بهترین و گران‌ترین هتل کیش قرار می‌گیرد. همه این موارد به اضافه موقعیت جغرافیایی خوب آن و دسترسی به مکان‌های مهم جزیره کیش باعث شده تا تور هتل مارینا پارک کیش جز یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی قرار بگیرد.

بهترین و گران‌ترین هتل کیش
عکس  هتل مارینا پارک، بهترین و گران‌ترین هتل کیش

 

با اقامت در اتاق‌های دلباز و بزرگ هتل مارینا کیش و وجود امکانات تفریحی مثل استخر، کافی‌شاپ و رستوران لاکچری لوتوس ترجیح می‌دهید که تمام وقت خود را در هتل بگذارنید و از ویو زیبا، آرامش و تمیزی هتل لذت ببرید. اما اگر هوس رفتن به مکان‌های تفریحی و دیدنی کیش به کردید، می‌توانید به قلعه جنی کیش سر بزنید.

هتل شایان؛ گران‌ترین هتل 5 ستاره ساحلی جزیره کیش

 

آدرس: کیش، میدان ساحل، بلوار ساحل
شماره تماس هتل شایان کیش: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به‌ازای یک شب اقامت در اتاق کابانا دوتخته محوطه در سال 1402 از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود و به گران‌ترین اتاق‌های آن که دوبلکس چهارنفره روبه دریا، ویلای ساحلی داخل محوطه، سوئیت یکخوابه چهارتخته جزیره با قیمت شبی ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان ختم می‌شود.

با انتخاب هتل شایان کیش، خود را برای یک مهمانی پنج ستاره تمام عیار آماده کنید. هرآنچه که بتواند یک اقامت معمولی را به اقامتی لوکس و خاطره انگیز تبدیل کند در این هتل محیا است؛ اتاق‌های متنوع، کیفیت غذای بالا، امکانات ورزشی رفاهی، محوطه زیبا و دل‌انگیز، کادر حرفه‌ای و موقعیت جغرافیایی مناسب. افزون بر تمام این موارد، دسترسی مناسب و راحت به تفریحات دریایی کیش آن را تبدیل به گزینه اول اقامت در کیش برای علاقه مندان به هیجان کرده است. 

هتل شایان؛ گران‌ترین هتل 5 ستاره ساحلی جزیره کیش
تصویر هتل شایان؛ گران‌ترین هتل 5 ستاره ساحلی جزیره کیش

 

با نگاهی به نظرات مردم متوجه خواهید که چرا تور هتل شایان کیش اینقدر مورد استقبال قرار گرفته است. از جمله موارد پرتکرار در نظرات مهمانان این هتل، رضایت از اخلاق حرفه ای و پیگیری کادر هتل، نزدیکی به ساحل و مراکز خرید، اتاق های بزرگ، منوی صبحانه متنوع، فضای داخلی زیبا و وقت شناسی مسئولین این هتل بوده است. با درنظر گرفتن این موارد می‌توان از هتل شایان کیش به عنوان بهترین هتل کیش برای ماه عسل نام برد.

 

هتل پانوراما

 

آدرس هتل پانورما: کیش، بلوار رودکی، روبروی برج دیپلمات
تلفن رزرو هتل پانورما: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به ازای یک شب اقامت در اتاق دو تخته در سال 1402 از ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود و به گران‌ترین اتاق‌ آن که کانکت لوکس (لوکس+توئین) با قیمت شبی ۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان ختم می‌شود.

با نگاهی به لیست هتل‌های هافبرد کیش، متوجه نام هتل پانوراما می‌شویم؛ هتلی پنج ستاره مدرن با 15 طبقه و 267 باب اتاق. کسانی که با هدف خرید و گشتن در مراکز تجاری به جزیره کیش سفر کرده‌اند، همچنین به لوکس بودن مکان اقامت خود نیز اهمیت می‌دهند، تور کیش هتل پانوراما انتخاب اول آنها خواهد بود. از جمله مراکز خرید نزدیک به گران‌ترین هتل کیش می‌توان به رویال مال، بازار زیتون، بازار کیش مال، مرکز تجاری کیش، بازار مروارید، بازار پردیس1، بازار پانیذ و بازار ونوس اشاره کرد.

هتل پانوراما کیش
عکس هتل پانوراما کیش

هتل ایران کیش

 

آدرس هتل ایران: کیش، میدان امیرکبیر، بلوارخلیج فارس (بلوار سیاحتی)
تلفن رزرو هتل ایران کیش: 02147627800
قیمت گران‌ترین هتل کیش: شروع قیمت به ازای یک شب اقامت در اتاق دو تخته توئین جزیره در سال 1402 از ۱,۲۰۰,۰۰۰  تومان شروع می‌شود و به گران‌ترین اتاق‌ آن که سوئیت یک خوابه چهار نفره VIP جزیره، با قیمت شبی ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان ختم می‌شود.

تا به اینجا با لاکچری‌ترین و بهترین هتل‌های پنج ستاره کیش آشنا شدید، در ادامه به معرفی هتل ایران به عنوان یکی از گران‌ترین هتل‌های پنج ستاره کیش می‌پردازیم.

هتل ایران ا زهتل‌های گران کیش
هتل ایران؛ گران‌ترین هتل 5 ستاره جزیره کیش

 

گران‌ترین هتل کیش، هتل ایران با نمایی خاص و امکاناتی در حد یک میزبانی پنج ستاره در سال 1393 در هفت طبقه با 128 باب اتاق افتتاح گردید. موقعیت مکانی این هتل به گونه‌ای است که ظرف پنج الی ده دقیقه به بسیاری از مراکز تجاری و مال‌ها و مراکز تفریحی و گردشگری دسترسی پیدا می‌کنید. علاوه بر موقعیت جغرافیایی عالی، برخورد خوب کارکنان و قیمت مناسب اتاق‌های این هتل به نسبت پنج ستاره بودن آن باعث شده که تور کیش هتل ایران از تهران با محبوبیت زیادی مواجه شود.

هتل امیرکبیر کیش

 

آدرس هتل امیرکبیر: کیش، بلوار میرمهنا، شهریار، بین شمس و خیابان اقبال لاهوری
تلفن رزرو هتل امیرکبیر کیش: 02147627800
قیمت گرانترین هتل کیش: شروع قیمت به ازای یک شب اقامت در اتاق دو تخته توئین جزیره در سال 1402 از ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود و به گران‌ترین اتاق‌ آن که سوئیت یک خوابه چهار نفره VIP جزیره، با قیمت شبی ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان ختم می‌شود.
 

در پایان لیست لوکس‌ترین و گران‌ترین هتل جزیره کیش نام هتل امیرکبیر به چشم می‌خورد. این هتل تازه تاسیس توانسته رضایت حداکثری مهمانان خود را به خاطر طراحی و معماری زیبای اتاق‌ها، راهرو ولابی، تنوع صبحانه، بهداشت و تمیزی محیط، برخورد مناسب کارکنان، آرامش و ویو زیبای اتاق‌ها بدست آورد. اگر شما هم به دنبال آن هستید که برای مدتی غرق در معماری تاریخ ایران به دور از هیاهوی شهری اقامتی در یک هتل پنج ستاره را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما تور هتل امیرکبیر کیش است.

هتل امیرکبیر کیش
هتل امیرکبیر کیش

وضعیت آب و هوا
خلاصه مقاله

انتشار :  15 آبان 1402 به روزرسانی :  15 آبان 1402 نویسنده :   زهرا مطلق
تصاویر مرتبط
عکس هتل پالاس، هتل گران کیش
  • عکس هتل پالاس، هتل گران کیش
  • هتل پانوراما کیش
  • هتل امیرکبیر کیش
  • بهترین و گران‌ترین هتل کیش
  • هتل ترنج؛ اولین و گران‌ترین هتل کیش
  • هتل داریوش کیش؛ اقامتی لاکچری در تاریخ باستان ایران
  • هتل شایان؛ گران‌ترین هتل 5 ستاره ساحلی جزیره کیش
  • هتل ایران ا زهتل‌های گران کیش
اشتراک گذاری
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد