تورگردان موتور جستجوی تور لحظه آخری

تور کیش از اصفهان
صفحه اصلی تور داخلی تور کیش از اصفهان

تور کیش هتل داریوش

مشاوره 021476278
مبدا
اصفهان
مدت
3 شب
شروع قیمت از
2,490,000
تومان

تور کیش هتل ویدا

مشاوره 021476278
مبدا
اصفهان
مدت
3 شب
شروع قیمت از
1,400,000
تومان

تور کیش هتل کوروش

مشاوره 021476278
مبدا
اصفهان
مدت
3 شب
شروع قیمت از
1,420,000
تومان

تور کیش هتل لیلیوم

مشاوره 021476278
مبدا
اصفهان
مدت
3 شب
شروع قیمت از
1,560,000
تومان

تور کیش هتل شایگان

مشاوره 021476278
مبدا
اصفهان
مدت
3 شب
شروع قیمت از
1,395,000
تومان

تور کیش هتل گامبرون

مشاوره 021476278
مبدا
اصفهان
مدت
3 شب
شروع قیمت از
940,000
تومان
مشاهده نتایج بیشتر و جستجوی پیشرفته

تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان | تور ارزان کیش از اصفهان | تور اصفهان به کیش

تور کیش از پرگردشگرترین سفرهای جنوب کشور محسوب می شود. این استقبال باعث شده مروارید خلیج فارس سالانه نزدیک به دو میلیون گردشگر داشته باشد. جزیره کیش از دوران باستان در دوره سلسله های هخامنشی، ساسانی و اشکانی مورد توجه بوده، مدتی به دست پرتغالی ها افتاده و سپس صفویان آن را باز پس گرفته اند. حدود 7 دهه پیش به عنوان منطقه آزاد و شهری توریستی شناخته شده و دورانی طلایی و پر شکوه را پشت سر گذاشته است. جزیره زیبای کیش هنوز نیز سرفراز است و در زمینه اقتصادی و گردشگری پیشتازی می کند. تور کیش از اصفهان ، تهران، شیراز، مشهد و بسیاری از شهرهای مهم و پرگردشگر نشان دهنده تمایز این منطقه از نظر توریستی با آن شهرهاست.

کیش با برخورداری از جاذبه های  متنوع تفریحی، تاریخی و طبیعی توجه گردشگران را جلب کرده است. از جاذبه های طبیعی کیش که همه را به تور هوایی کیش ترغیب می کند تفریحات دریایی آن است. تفریحات آبی مشتمل بر بازی های هیجانی آبی، ساحل نوردی، قایق سواری، کشتی های آکواریومی و کشتی کروز و بازدید از جاذبه های ساحل است. بازی های آبی کیش در سایر سواحل کشور بی مانند است. فلای بورد، چتر پاراسل، اسکوتر زیردریایی برای بازدید از آبزیان و... اختصاص به جزیره کیش دارد. به علاوه تور کیش با قطار سبب شده که مسافران از بندرعباس تا جزیره با شناور و کشتی سفر کنند و مناظری خیره کننده از خلیج فارس را به تماشا بنشینند.

تور کیش از اصفهان را با تخفیف ویژه، اقامت در بهترین هتل های ساحلی کیش و هتل های نزدیک به مراکز خرید همراه با خدمات گردشگری از قبیل گشت جزیره، ترنسفر، چند بلیط تفریحی رایگان و تخفیف روی همه تفریحات کیش، از تورگردان بخواهید. مفتخریم که با سال ها تجربه در رزرو تورهای کیش در معرفی و اجرای همه تورهای کیش از سرتاسر کشور در خدمت گردشگران عزیز باشیم. 

تور کیش از پرگردشگرترین سفرهای جنوب کشور محسوب می شود. این استقبال باعث شده مروارید خلیج فارس سالانه نزدیک به دو میلیون گردشگر داشته باشد. جزیره کیش از دوران باستان در دوره سلسله های هخامنشی، ساسانی و اشکانی مورد توجه بوده، مدتی به دست پرتغالی ها افتاده و سپس صفویان آن را باز پس گرفته اند. حدود 7 دهه پیش به عنوان منطقه آزاد و شهری توریستی شناخته شده و دورانی طلایی و پر شکوه را پشت سر گذاشته است. جزیره زیبای کیش هنوز نیز سرفراز است و در زمینه اقتصادی و گردشگری پیشتازی می کند. تور کیش از اصفهان ، تهران، شیراز، مشهد و بسیاری از شهرهای مهم و پرگردشگر نشان دهنده تمایز این منطقه از نظر توریستی با آن شهرهاست.

کیش با برخورداری از جاذبه های  متنوع تفریحی، تاریخی و طبیعی توجه گردشگران را جلب کرده است. از جاذبه های طبیعی کیش که همه را به تور هوایی کیش ترغیب می کند تفریحات دریایی آن است. تفریحات آبی مشتمل بر بازی های هیجانی آبی، ساحل نوردی، قایق سواری، کشتی های آکواریومی و کشتی کروز و بازدید از جاذبه های ساحل است. بازی های آبی کیش در سایر سواحل کشور بی مانند است. فلای بورد، چتر پاراسل، اسکوتر زیردریایی برای بازدید از آبزیان و... اختصاص به جزیره کیش دارد. به علاوه تور کیش با قطار سبب شده که مسافران از بندرعباس تا جزیره با شناور و کشتی سفر کنند و مناظری خیره کننده از خلیج فارس را به تماشا بنشینند.

تور کیش از اصفهان را با تخفیف ویژه، اقامت در بهترین هتل های ساحلی کیش و هتل های نزدیک به مراکز خرید همراه با خدمات گردشگری از قبیل گشت جزیره، ترنسفر، چند بلیط تفریحی رایگان و تخفیف روی همه تفریحات کیش، از تورگردان بخواهید. مفتخریم که با سال ها تجربه در رزرو تورهای کیش در معرفی و اجرای همه تورهای کیش از سرتاسر کشور در خدمت گردشگران عزیز باشیم. 

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh