بهترین رستوران های شاندیز در مشهد|تلفن-منو -رزرو

بهترین رستوران های شاندیز در مشهد|تلفن-منو -رزرو

انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۹     به روزرسانی : ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
نویسنده : عفیفه خدنگی
رستوران-های-شاندیز-مشهد

اگر قصد خوردن غذا و به خصوص شیشلیک شاندیز رو داشته باشید بهتره از قبل رستوران مد نظرتون رو در نظر بگیرید؛ چون وقتی وارد این منطقه می شید با یک عالمه رستوران و غذاخوری روبرو می شید که انتخاب یکی از بین اون ها گیج کننده است. امروز قصد داریم 10 تا از بهترین رستوران های شاندیز مشهد رو خدمتتون معرفی کنیم.

 

شاندیز از ییلاقات نزدیک به مشهده که معرف حضور همه مشهدی ها و مسافرایی که به این شهر میان هست. مشهدی ها که آخر هفته ها پاتوق اصلی شون طرقبه و شاندیزه. اما اگر می رید شاندیز باید بدونید مقصدتون کجاست. اگر قصد خوردن غذا و به خصوص شیشلیک شاندیز رو داشته باشید بهتره از قبل رستوران مد نظرتون رو در نظر بگیرید؛ چون وقتی وارد این منطقه می شید با یک عالمه رستوران و غذاخوری روبرو می شید که انتخاب یکی از بین اون ها گیج کننده است. امروز قصد داریم بهترین رستوران های شاندیز مشهد رو خدمتتون معرفی کنیم. با تورگردان همراه باشید. 

 

رستوران پدیده شاندیز در مشهد
رستوران ارم شاندیز در مشهد
رستوران حاج حسن شاندیز مشهد
رستوران هوایی دهکده شاندیز در مشهد
رستوران تخت جمشید شاندیز مشهد
رستوران حسین شیشلیکی شاندیز مشهد
رستوران سدروس شاندیز مشهد
رستوران قصر مهرگان شاندیز مشهد
قورمه خوران شاندیز مشهد
رستوران شایان شاندیز مشهد

 

رستوران شاندیز مشهد

 

 

1. رستوران پدیده شاندیز در مشهد

 

رستوران پدیده شاندیز از بهترین رستوران های ارائه دهنده شیشلیک در شهر مشهد به شمار میره که محیطی وسیع، زیبا و دلنشین داره. البته دیگه وقتش شده که یه کمی دکوراسیون و طراحی ها به روزتر بشه ولی هنوز هم با برخورداری از امکاناتی مثل رستوران بین المللی، رستوران انتخاب آزاد، لمکده، رستوران تابستانی و باغ پرندگان بی بدیله. خدمات پدیده علاوه بر کیفیت غذا لحظاتی به یادماندنی را در اذهان مشتریان ثبت می کنه.

سالاد بار این رستوران از تنوع زیادی برخورداره و می تونید انتظار دسرهای متنوعی رو هم داشته باشید. صرف غذا در آلاچیق های رستوران پدیده به همراه موزیک زنده فضایی رومانتیک و بی نظیر رو به وجود میاره.

 

منوی غذای رستوران پدیده شاندیز

کباب شیشلیک مخصوص شاندیز

کباب برگ مخصوص

کباب میکس مخصوص

کباب فیله مخصوص

کباب بختیاری مخصوص

کباب سلطانی مخصوص

کباب برگ با گوشت بوقلمون

ماهیچه مخصوص

گوشت بره مخصوص

میگو کبابی

جوجه مخصوص

جوجه کباب با استخوان

گردن بوقلمون

ماهیچه بوقلمون دو نفره

کباب لقمه مخصوص

باقالی پلو

دسرها: زیتون پرورده، خیارشور، سالاد مخصوص، ماست موسیر، سالاد ماکارانی، سالاد فصل

 

آدرس و تلفن رستوران پدیده شاندیز 

 مشهد، شاندیز، بعد از میدان اول شاندیز، رستوران پدیده شاندیز

تلفن: ۰۵۱۳۴۲۸۱۷۰۱ و ۰۹۱۵۳۱۸۱۸۱۵

 

رستوران پدیده شاندیز مشهد

 

 

2. رستوران ارم شاندیز در مشهد

 

رستوران ارم شاندیز ( رستوران ایزدی مشهد ) از رستوران های معروف شهر مشهده که از سه بخش رستوران سنتی، رستوران فضای باز و سالن VIP تشکیل شده. محیط رستوران ارم شاندیز بسیار زیبا و دلنشینه و می تونید اونجا علاوه بر خدمات عالی از بهترین امکانات و فضا بهره ببرید. رستوران ارم در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر قرار گرفته که از امتیازات قابل توجه اون کارخانه تولید لبنیات ارمه. این کارخونه در انتهای سالن غذاخوری قرار گرفته و محصولاتش فقط برای خود رستوران به کار میره.

بد نیست اشاره ای هم به صاحب این رستوران بکنیم. حاج حسن ایزدی، مالک رستوران ارم که به تاریخ امسال یعنی سال 98 باید حدود 83 ساله داشته باشه در جوانی، کار نجاری و ساخت و ساز انجام می داده. بعدها سفری به چین می کنه و در شهر گوانجو از کارخانه تولید محصولات لبنی بازدید می کنه. همین ایده رو سال 82 در رستورانش پیاده می کنه. حسن ایزدی دو سال قبل از اون یعنی سال 80 اتحادیه رستوران های طرقبه و شاندیز را تاسیس می کنه و تا سال 88 ریاست این اتحادیه را به عهده داشته.

 

منوی غذای رستوران ارم شاندیز 

کباب شیشلیک

کباب برگ

جوجه کباب

چلو گوشت

چلو ماهیچه

 

آدرس و تلفن رستوران ارم شاندیز :

مشهد، شاندیز، نرسیده به میدان دوم، رستوران ارم شاندیز

تلفن: ۰۵۱۳۴۲۸۴۰۰۰ ، ۰۵۱۳۴۲۸۲۰۲۰

 

رستوران ارم شاندیز

 

 

3. رستوران حاج حسن شاندیز مشهد

 

رستوران حاج حسن هم از رستوران های حاج حسن ایزدیه. به قول خودش از بچگی عاشق این بوده که بره رستوران پدربزرگش کار کنه و حالا اسمش روی خیلی از رستوران های شاندیز می درخشه و کل ایران می شناسنش. رستوران حاج حسن با عشق شروع به کار کرد و به خاطر تخصص خانوادگی به سرعت یکی از بهترین رستوران‌های شاندیز شد. ظاهرا مدیریت فعلی اون دست پسر اقای ایزدیه. تخصص اصلی این رستوران چلوگوشته و ادعاشون اینه که غذاهاش با برنج صد درصد ایرانی درست می شه.

اگر خواستین به رستوران حاج حسن برید بهتره روزهای غیر تعطیل و شب های جمعه رو انتخاب نکنید چون احتمالا به علت ازدحام کلی معطل می شید. البته دغدغه جای پارک نداشته باشید چون از این نظر هیچ جای نگرانی نیست.

 

عکس بنر

 

چلو گوشت رستوران حاج حسن شاندیز

 

منوی غذای رستوران حاج حسن شاندیز

رستوران حاج حسن شاید سه چهار نوع غذا بیشتر نداشته باشه ولی حجم غذا خیلی زیاده و عموما سرویس کنار غذا با اینکه خیلی پر و پیمونه رایگانه. سوپ هم جزو همین سرویس به شمار میره. برخورد پرسنل بسیار محترمانه است و نشستن روی تخت هاش خیلی باصفاست. محیط رستوران باز و کنار درخت های سر به فلک کشیده است. تخت ها هم روی رودخونه قرار گرفته. در طراحی جدید غرفه هایی مجزا و سرپوشیده ساخته شده که دیوار شیشه ای آن رو به محوطه و آبنمای میانی قرار گرفته است. 

 

مزایای رستوران حاج حسن شاندیز : کیفیت بالای غذا، جای پارک، فضای مناسب

 

آدرس و تلفن رستوران حاج حسن شاندیز :

مشهد، شانديز پايين تر از ميدان دوم

تلفن مدیریت: 915-3150666 (98+)

تلفن رزرو: 513-4282699 (98+)

 

رستوران حاج حسن شاندیز

 

 

4. رستوران هوایی دهکده شاندیز در مشهد

 

این رستوران با 6 و نیم تن وزن طراحی شده و در محلی شهرک مانند به نام دهکده شاندیز قرار گرفته. دهکده دارای فضای ییلاقی زیاد و تالار و رستورانی بزرگه. رستوران هوایی به کمک یک جرثقیل تا ارتفاع 40 متر بالا می ره و در یک نوبت یک ساعته امکان پذیرایی از 28 نفر با 10 خدمه را داره. برای ساخت این رستوران هوایی، 20 میلیارد ریال هزینه شده.

در حال حاضر بلژیک تنها سازنده سازه های هوایی در دنیاست و حالا ایران هم با این رستوران مقام دوم را در این زمینه کسب کرده. رستوران هوایی دهکده مرتفع ترین، مجهزترین و بزرگترین رستوران معلق جهانه.

فر موجود در رستوران هوایی شاندیز توانایی گرم نگه داشتن ۴۰ غذا را داره و به دلیل برخورداری از آن می توان آن بالا انواع غذاها مثل شیشلیک و کباب و... را سفارش داد  در حالی که در رستوران های هوایی بلژیک به دلیل نبود گرم کن، تنها می توان دسر میل کرد.

 

رستوران هوایی شاندیز

 

منوی غذای رستوران هوایی دهکده شاندیز

انواع چلو جوجه

چلو کباب برگ

شیشلیک

دسر : ماست، زیتون، خیارشور، سیرترشی، سالاد

 

 

 جاهای دیدنی مشهد که تا به حال به آن سر نزده اید 

 

 

رستوران هوایی دهکده شاندیز

 

آدرس و تلفن رستوران هوایی شاندیز

شهر شاندیز،  مجموعه گردشگری دهکده شاندیز

تلفن تماس : 09031966900

 

دهکده شاندیز رستوران

رستورانی دیگر در دهکده شاندیز

بنر عکس بنر

 

 

5. رستوران تخت جمشید شاندیز مشهد

 

رستوران تخت جمشید رستورانی مجلل با نمایی شبیه به معماری باستانی پاسارگاد و تخت جمشیده که فضایی لوکس و بسیار بزرگ داره. بخش های مختلف معمولا با گل های زیبا تزیین می شه و فضای دلنشینی برای صرف غذا فراهم کرده. سالاد بار خیلی پر و پیمونه و می تونید انواع سالاد و دسر رو اونجا انتخاب کنید. این رستوران پس از تاسیس خیلی زود محبوبیت لازم رو پیدا کرد. کیفیت خوب غذاش باعث شده هر کس برای یک بار به اونجا بره به مشتری دائمی تخت جمشید تبدیل می شه.

رستوران تخت جمشید شامل بخش های مختلف رستوران، تالار و سالن همایش است. 

 

آدرس رستوران تخت جمشید شاندیز :

ابتدای شاندیز، حد فاصل خیابان امام رضای ۳ و ۵.

 تلفن رزرو: 09011012121

05134324074

 

این را نیز می پسندید : بهترین دیزی جهان در یکی از رستوران های مشهد 

 

رستوران تخت جمشید شاندیز مشهد

 

6. رستوران حسین شیشلیکی شاندیز مشهد

 

حسین شیشلیکی از رستوران های قدیمی در تور مشهد به شمار می ره که غذاهایی دلچسب و با کیفیت سرو می کنه. حسین شیشلیکی به استفاده از مواد اولیه مرغوب مشهوره. سرویس دهی عالی و فضای زیبای این رستوران سال های سال است که توجه مشتری ها را جلب کرده و مشتریان ثابتی برای خود پیدا کرده. این مشتری ها حسین شیشلیکی را به هیچ یکی از رستوران های دیگر ترجیح نمی دهند. به خصوص شیشلیک مخصوص آن ارزش امتحان کردن دارد. حجم غذا بسیار زیاد است و یک پرس غذا برای دو نفر کافی است.

آدرس رستوران حسین شیشلیکی شاندیز مشهد :

جاده شاندیز، قبل از میدان سوم، روبروی رستوران پدیده شاندیز

 

رستوران حسین شیشلیکی شاندیز

 

 

7. رستوران سدروس شاندیز مشهد

 

رستوران سدروس از بهترین رستوران های مشهده که ۴ شعبه در سطح شهر مشهد داره. شعار رستوران های زنجیره ای سدروس طعمی لذیذ و خاطره ‌ای ماندگاره. این رستوران همیشه با غذاهای بی نظیر و لذیذ از مهمانان پذیرایی می کنه و پاتوق بسیاری از شکم گردهای مشهدیه. سدروس علاوه بر شاندیز 3 شعبه دیگه هم توی شهر مشهد داره.

 

منوی غذای رستوران سدروس شاندیز

شیشلیک

ران مرغ سرخ شده

کترینگ خانواده ششامل دو سیخ کباب کوبیده و یک سیخ جوجه زعفرانی

سرتاس سدروس شامل 5 تکه پاچین سوخاری و چهار تکه فیله سوخاری

هفت فصل سدروس شامل دو سینی سرد و گرم

منوی رستوران سدروس شاندیز

 

آدرس و تلفن رستوران سدروس شاندیز مشهد :

جاده شاندیز، نبش ویرانی ۳، رستوران سدروس

شماره تلفن شعبه شاندیز: ۰۵۱۳۸۶۷۳۰۳۰

 

رستوران سدروس شاندیز

 

 

8. رستوران قصر مهرگان شاندیز مشهد

 

رستوران مهرگان با محیطی بسیار بزرگ و بکر از طبیعت دلنشین شاندیز قرار گرفته. در این رستوران می تونید با آرامش نهار یا شام خودتون را میل کنید و از صرف غذا در محیطی شیک لذت ببرید. در قصر مهرگان شاندیز غذاهای ایرانی و سنتی طبخ می شه. غذاها عموما با کیفیته و رفتار پرسنل هم بسیار محترمانه است چون همگی در این زمینه آموزش دیدن. افرادی که این رستوران را انتخاب می کنند همگی راضی بیرون می آیند.

آدرس رستوران قصر مهرگان شاندیز :

مشهد، شاندیز، نبش امام رضای 11، قصر مهرگان

 

 رستوران قصر مهرگان شاندیز

 

بنر عکس بنر

 

 

9. قورمه خوران شاندیز مشهد

 

ظرفیت این رستوران 350 نفره و برای جشن ها و میهمانی های کوچک و بزرگ، حتی قرارهای کاری و دورهمی های خانوادگی خیلی خاص و مورد پسنده. سرویس قلیونی هم داره.

قورمه خوران همه نوع غذای سنتی داره و حتی غذاهایی مثل کشک بادمجون و آش و... هم می تونین سفارش بدین اما غذای مخصوص قورمه است و قورمه خورها باید حتما این رستوران روامتحان کنن. قیمت غذاها مناسبه. با اینکه ساعت کاری قورمه خوران از 11 ظهر تا 12 شبه ولی شاید روزهای شلوغ نتونین به راحتی جای پارک پیدا کنین چون این رستوران پارکینگ مخصوص نداره.

آدرس قورمه خوران شاندیز مشهد :

شاندیز، میدان آبشار، حاشیه میدان آبشار

تلفن قورمه خوران برای رزرو : 05134284050

 

 

10. رستوران شایان شاندیز مشهد

 

این رستوران هم با اینکه خیلی معروف نیست ولی بی نظیره. غذایی فوق العاده لذیذ سرو می کنه که آب دهان راه می افته. به خصوص ماهیچه هاش حرف نداره و فوق العاده لذیذه. توی منوی غذاییش شیشلیک، جوجه، لقمه و... هم وجود داره و می شه گفت همه غذاهاش خوبه و اینطور نیست که فقط یه غذای خاص و مخصوص سرآشپز داشته باشد. همراه با غذا ماست، نان تازه و كره محلی هم سرو می شود که عطر و طعم دیگری به غذا می دهد.

 

منوی غذای رستوران شایان شاندیز

شیشلیک

جوجه کباب مخصوص

فیله

 

دسر و سرویس: سالاد فصل، ماست ویژه، زیتون پرورده، خیار شور، سیر ترشی، نوشابه یا دوغ، کره محلی، نان داغ

 

آدرس و تلفن رستوران شایان شاندیز: نرسیده به شاندیز ، قبل از میدان پدیده

05134282708

برای رزرو تورهای هوایی و زمینی مشهد در هتل های نزدیک به حرم به منوی تورهای داخلی مراجعه کنید. 

 

اشتراک گذاری

تصاویر مرتبط

رستوران شاندیز مشهد
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

 کد کپچا
13 دیدگاه در رابطه این مطلب وجود دارد.
10   نفر این مطلب را پسندیده اند.

مهتاب
رستوران پدیده از پول یه بطری آب رو هم میگیره ولی رستوران حسین شیشلیکی آب و دوغ و نوشابه نیاره مجانی
2
خدنگیخدنگی
ممنون از اظهار نظر و اطلاعاتتون
0
فرشته غلامی
سلام اطاعات ومعرفی مفیدبود ازعکس هاومنظره هاگیفهای متعدددرست کنیدانشالله تابرای معرفی وترقیب وحتا ایجاد نشاط بتوانیم برای همدیگر بفرستیم
0
خدنگیخدنگی
ممنون از شما. حتما دوست عزیز. پیشنهاد خوبیه
1
مریم
چرا بعضی رستورانا اطلاعاتش، قیمت و منوش کامله ولی بعضیا قیمت های جدید و منو رو نیاوردید؟
1
خدنگیخدنگی
این رو دیگه شما باید کمک کنید. هر رستورانی که تشریف می برید منو و قیمتاش رو برامون بفرستید تا ما اطلاعات رو تکمیل کنیم دوست عزیز.
1
امیر غلامی
سلام خیلی عالی بود واقعا بدردم خورد این اطلاعاتون ***
3
خدنگیخدنگی
خوشحالیم که مقاله رو پسندیدید
2


واتس اپ
مشاوره تور