تور مشهد از اصفهان

اخبار داغ:
دفتر پشتیبانی مشهد 05138085057
امکان تغییر تاریخ تورها به تاریخ دلخواه شما
تضمین کمترین قیمت تور اصفهان مشهد
بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
هتل سلما

تور مشهد از اصفهان هتل سلما

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 7,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
81de91582a

تور مشهد از اصفهان هتل حافظ

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 8,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
mashhad-khanehsabz-hotel-01

تور مشهد از اصفهان هتل خانه سبز

3ستاره
4.75 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 7,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
محراب

تور مشهد از اصفهان هتل آپارتمان محراب

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 7,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل درویشی ورودی
زمینی/هوایی

تور مشهد هتل مجلل درویشی از اصفهان

5ستاره
4.25 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 12,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
قصر طلایی

تور مشهد هتل گلدن پالاس (قصر طلایی) از اصفهان

5ستاره
4.2 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 12,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل قصرالضیافه قدس

تور مشهد از اصفهان هتل قصرالضیافه قدس

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 15,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
33771

تور مشهد هتل بین المللی قصر از اصفهان

5ستاره
3.7 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 13,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل الماس نوین مشهد

تور مشهد هتل الماس نوین از اصفهان

4ستاره
4.2 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 12,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل نوین پلاس مشهد

تور مشهد از اصفهان هتل نوین پلاس

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 10,300,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل گل گندم

تور مشهد هتل گل گندم شباهنگ از اصفهان

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 7,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل آپارتمان یزدان

تور مشهد از اصفهان هتل یزدان

3ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
هوایی 7,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور مشهد از اصفهان مسیر ارتباطی تور اصفهان مشهد جاذبه های تور اصفهان به مشهد هتل های تور اصفهان به مشهد
تور مشهد از اصفهان مسیر ارتباطی تور اصفهان مشهد جاذبه های تور اصفهان به مشهد هتل های تور اصفهان به مشهد

تور مشهد از اصفهان | لیست قیمت تور اصفهان به مشهد

آقاجونم برات گِدا اومِدِس / یه گدا اِز همین وَرا اومِدِس / بسکی اینجا مریض میاد و میرِد / بازم اِز را یه مُبتلا اومِدِس / نه که دیدِس شوما طبیبی همه‌ی / با یه مُشت دردی بی دِوا اومِدِس / گرچه دردی دِلاش زیاده ولی / نگو اینجا برا شِفا اومِدِس / اومِدِس محظی خاطری خودتون / اومِدِس گرچه بی حَیا اومِدِس

 

تور مشهد از اصفهان از دیرباز مورد توجه این مردم بوده است. به همین مناسبت و به دلیل استقبال روز افزون مردم از این سفر زیارتی، شهر مشهد پایتخت معنوی جهان اسلام نامیده شده است. مردم در تنگناها و مشکلات و سختی‌ ها به مشهد مراجعه کرده و خواسته های خود را با واسطه کردن ائمه از خدا طلب می کنند. زمانی که در این بارگاه نورانی مشغول زیارت می شوی، می توانی به راحتی لهجه شیرین اصفهانی هایی را که زمزمه می کنند، تشخیص بدهی. مردم شریف اصفهان از دیرباز علاقه زیادی به پابوسی امام هشتم داشته و دارند. این مردم سالانه از راه های مختلف به صورت تور زمینی یا تور هوایی خود را به مشهد می رسانند. علاقه این مردم به  تور زیارتی مشهد را می توان از تعداد زیاد زائرسراها و حسینیه های اصفهانی ها در مشهد دریافت. به همین مناسبت تور اصفهان مشهد از پر مخاطب ترین نوع سفرهای شهر مشهد به شمار می رود. شهر مشهد علاوه بر موضوع زیارت امکانات و جاذبه های تفریحی، طبیعی و تاریخی متعددی پیش روی علاقمندان به سفر قرار داده است. این همه سبب شده مسافری که به مشهد می آید گزینه های زیادی از جاهای دیدنی مشهد پیش رویش داشته باشد تا سفری به یادماندنی را برای خود و همراهانش رقم بزند.

مسیرهای ارتباطی تور مشهد از اصفهان

 

فاصله مشهد تا اصفهان 1245 کیلومتر و با خودروی شخصی بدون توقف، حدود 11 ساعت و 47 دقیقه است. برای استفاده از خوردوی شخصی و افتادن در جاده، 4 مسیر پیش روی شماست که از مسیرهای طبس، نیشابور یا قم باید عبور کنید. بعضی از این جاده ها یک طرفه و امن تر و بعضی خلوت تر یا نزدیک تر است. انتخاب با خود شماست که کدام راه را انتخاب کنید. برای سفر با تور مشهد با قطار از اصفهان حدود 1484 کیلومتر مسیر ریلی را باید پیمود و بعد از 18 ساعت به مقصد رسید. ایستگاه های این مسیر ریلی شهرهای سیستان، هرند، ساسان، ورزنه، عقدا، چادر ملو، ارژنگ، طبس، تربت حیدریه، تربت، کاشمر و فریمان است. مسافرانی که قصد داشته باشند به یکی از این شهرها سفر کنند می توانند از این قطار استفاده کنند.

راحت ترین قطارهای این مسیر قطارهای نیمه لوکس 4 تخته نور و چهارتخته VIP  است که زیر نظر شرکت رجا فعالیت می کنند. به علاوه قطارهای 4 تخته غزال و 4 تخته غدیر نیز در این مسیر تردد دارند. مسیر مشهد اصفهان قطار سریع السیر ندارد. برای سفر به مشهد اصفهانی ها با گزینه سریع تری هم روبرو هستند. تور مشهد هوایی از اصفهان همه روزه در جریان است. این مسیر، حدود 833 کیلومتر است و 1 ساعت و 36 دقیقه طول می کشد. قیمت بلیط مشهد از اصفهان با توجه به اینکه با کدام یک از وسایل ارتباطی قصد سفر داشته باشید متفاوت است.

ارزانترین تور مشهد از اصفهان در سایت تورگردان موجود است؛ اما اگر الویت شما به حداقل رساندن هزینه در سفر به مشهد است، بهترین گزینه تور زمینی مشهد است که با بهترین قطارها برگزار می‌گردد.

جاذبه های تور مشهد از اصفهان

 

مسافران در تور اصفهان به مشهد علاوه بر زیارت می توانند در زمان های خالی خود سری هم به جاذبه های گردشگری این شهر بزنند. چه تنها به این سفر آمده باشید و چه همراه داشته باشید بدون شک به لحظاتی برای خوش گذراندن و تفریح و هیجان نیاز دارید. جاهای دیدنی مشهد فراوان است ولی متاسفانه بیشتر افراد آن ها را نمی شناسند. از دیدنی ها و جاذبه های درون حرم که بگذریم در خیابان های مختلف شهر و مناطق اطراف مشهد دیدنی های متنوعی انسان را فرا می خواند. هر کس با توجه به سلیقه اش برای بازدید از این اماکن برنامه ریزی می کند.

از مهم‌ترین جاذبه های مشهد می توان به مجموعه های آبی مثل سرزمین پارک ساحلی آفتاب، سرزمین موج های خروشان، استخر، سونا و حمام ترکی هتل قصر طلایی مشهد؛ ییلاقات شاندیز، کنگ، طرقبه، زشک، عنبران، دهبار، جاده چناران، ارتوکند، اخلمد و آب قند؛ تله کابین، تله سیژ و قایق سواری در چالیدره؛ پیست اسکی شیرباد؛ پاراگلایدر و پاراموتور؛ تونل باد صبا؛ شهربازی ها؛ خانه داروغه وخانه ملک؛ موزه ها؛ مدارس تاریخی؛ مساجد و... اشاره کرد.

علاوه بر جاذبه های متنوعی که در تور زمینی مشهد قرار دارد، ‌اصفهانی های عزیز می توانند از جاذبه های بین راهی در استان یزد همچون کال جنی، چشمه مرتضی علی، باغ گلشن و کویرهای طبس لذت ببرند. به علاوه در این مسیر جاذبه های تاریخی متعددی در شهرهای کاشمر، تربت، تربت حیدریه و فریمان وجود دارد که می توانند از آن دیدن کرده با یک تیر چند نشان بزنند.

 

رستوران ها و کافه های مشهد

 

از مهم‌ترین و لذیذ ترین بخش های سفر به مشهد، رستوران گردی و تور غذا است. مشهد بهترین رستوران ها و خوشمزه ترین غذاهای مجلسی کشور را دارد. هر کس طعم شیشلیک و شوله مشهدی را چشیده باشد عاشق آن خواهد شد. از آن جایی که خود مشهدی ها علاقه زیادی به رفتن به رستوران دارند، غذاخوری ها در شهر مشهد روز به روز اضافه می شود. به ویژه غذاخوی ها و کبابی های مناطق ییلاقی مثل رستوران های شاندیز و طرقبه حال و هوای دیگری دارد. افرادی که برای عوض کردن آب و هوا به ییلاقات رفته باشند می توانند رستوران صفدر شاندیزی، رستوران حاج حسن شاندیز، رستوران ارم و... را ببینند. رستوران های شاندیز مشهد آنچنان شهرت یافته اند که شعبه های متعددی از آن ها با همین نام ها در شهرهای پر گردشگر مثل کیش و تهران احداث شده اند.

مهم‌ترین غذای رستوران های شاندیز، شیشلیک است. همچنین مهم‌ترین رستوران های مشهد که از قدیم معروف بوده اند، رستوران رضایی با کباب های معروف، رستورانِ پسرانِ کریم مشهد با چلو ماهیچه های دندان گیر و رستوران معین درباری می باشند. رستوران های جدیدی که طرفداران زیادی پیدا کرده اند از قبیل رستوران های سدروس، رستوران باغ زیتون، رستوران بام کوهسر، رستوران برکت کباب، رستوران معلق در دهکده شاندیز، رستوران الماس در نزدیکی حرم، رستوران بابا قدرت در مجموعه گردشگری سنتی؛ رستوران راستگو و... می باشند.

مهمترین فست فودهای مشهد عبارتند از: بابا دنر با غذاهای ترکی، رستوران ایتالیایی لیو با منوی پنه، پننی و... مهمترین رستوران های عربی مشهد عبارتند از: لیالی لبنان، لیالی فرات، نسیم لبنان، فست فود بعلبک و... مهمترین کافه های مشهد عبارتند از: کافه سیلوانا در بلوار ملک آباد مشهد، کافه کیوسک با طراحی جذاب و زیبا و کافه کوک در بلوار خیام مشهد، کافه رستوران سیکس کلاب و...

هتل های تور اصفهان به مشهد

 

سالانه بالغ بر 25 میلیون گردشگر با تور مشهد به این شهر عزیمت می کنند. در این میان بخش مهمی از این مسافران را مردم اصفهان تشکیل می دهند. اصفهانی ها بیشتر در هتل های اطراف حرم در مشهد یا در زائرسراها، مهمانسراها و انواع اقامتگاه‌ها مستقر می‌شوند. بعضی شهرها برای خود در مشهد حسینیه ها و مساجدی دارند که بخشی از آن برای استقرار گروهی در نظر گرفته شده ولی اینگونه اقامت کردن و روی زمین خوابیدن، برای بیشتر افراد سخت است. آن دسته افرادی که تمایل دارند سفر راحت تری داشته باشند باید پیش از رسیدن به مشهد، هتل یا مهمانسرایی را رزرو کنند. هتل های مشهد در نقاط مختلفی از شهر وجود دارند. آن هایی که نزدیک به محدوده حرم هستند معمولا قیمت بیشتری دارند؛ ولی خوشبختانه تنوع زیاد این هتل ها باعث شده با هر سطح درآمدی بتوان هتلی برای اقامت انتخاب کرد.

بعضی خیابان های منتهی به حرم مثل خیابان نواب صفوی(پایین خیابان) و خیابان طبرسی به مناطق کم برخوردارتر و بعضی به مناطق اصیل تر و گران تر منتهی می شوند. با این همه در هر یک از آن ها هتل هایی برای همه بودجه ها یافت می شود. برای مثال گران ترین هتل های مشهد در خیابان امام رضا به چشم می خورد. هتل های مجلل درویشی و هتل قصر طلایی که جزو لوکس ترین هتل های کشور به شمار می روند در همین خیابان واقع شده اند. بازار رضای مشهد نیز در همین خیابان قرار گرفته است. در خیابان شیرازی نیز هتل هایی لوکس و 5 ستاره همچون هتل مدینه الرضا ساخته شده است. با این همه هتل های پنج ستاره دیگری مثل هتل کوثر ناب و هتل پارسیس در خیابان وحدت، میانه بلوار طبرسی و خیابان نواب وجود دارد ولی به اندازه هتل های خیابان شیرازی و امام رضا به حرم نزدیک نیستند.

اگر فاصله هتل تا حرم نیز برایتان چندان اهمیتی ندارد، می‌توانید هتل‌های بسیار شیک و لوکس دیگری در سطح شهر قرار دارند. از دیگر هتل‌هایی که می‌توانید در تور هوایی مشهد از اصفهان انتخاب کنید هتل‌های بین المللی هما 1 و 2، هتل پردیسان، هتل نوین پلاس، هتل پارس، هتل توریست توس و... هستند. بنابراین گزینه‌های زیادی برای اقامت در مشهد دارید.

نظرات کاربران
9 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
یوسفییکشنبه 23 بهمن 1401
سلام تور زمینی برا ایام نوروز خیلی گرون هستن لااقل به فکر کارگران باشید تا بتونن بیان با خانواده شون
KAFASHدوشنبه 15 شهریور 1400
تور مشهد از اصفهان با قطار 5 ستاره نورالرضا اومدیم ، خیلی استرس داشتم توی این کرونا برای سفر ولی دستتون درد نکنه چقدر این قطار از لحاظ بهداشت عالی بود.
اصفهانیجمعه 18 تیر 1400
برای رزرو هتل انقلاب باید چیکار کنیم؟
حسینیسیده تکتم حسینیشنبه 19 تیر 1400

فقط کافیه با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا کانترهای تورداخلی براتون کل کارهای تور و یا رزرو هتلو انجام بدن. و اگر میخواید فقط هتل رزرو کنید میتونید به صورت آنلاین هم از سایت خریدتونو انجام بدید.

شادی شهررضاییجمعه 18 تیر 1400
چطور میتونیم ارزون ترین تور مشهد رو از اصفهان رزرو کنیم؟
حسینیسیده تکتم حسینیشنبه 19 تیر 1400

برای دریافت آخرین لیست قیمت تور مشهد از اصفهان میتونید سایت تورگردان را چک بفرمایید یا با عضویت در کانال تلگرام تورگردان یا پیج اینستاگرام ما به آدرس instagram.com/tourgardancom  از تورهای لحظه آخری و تخفیف خورده تورگردان مطلع شوید.

بکائیچهارشنبه 16 تیر 1400
تور مشهد از اصفهان با شما سفر داشتیم. عالی بود همه چی مخصوصا هتل درویشی . ازتون یک سری خدمات گردشگری مشهدو هم خرید کردیم مثل گشت طرقبه و چالیدره ک اون هم خیلی خوب بود. ممنون از تیم خوبتون
الهامدوشنبه 7 تیر 1400
خیلی گرونه کمتر بگید ماهم بتونیم بیاییم
حسینیسیده تکتم حسینیسه شنبه 8 تیر 1400

سعی شده تمامی قیمت ها با پایین ترین نرخ موجود به مسافر ارائه بشه و با ارزان ترین قیمت، بتونید سفری با کیفیت رو تجربه کنید.

نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 46 کاربر برای این تور
کیفیت تور 4.15 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
ثبت دیدگاه و امتیاز شما
امتیاز دهید
دیدگاه خود را شرح دهید