رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۹     به روزرسانی : ۷ مرداد ۱۴۰۰
نویسنده : عفیفه خدنگی
رستوران-های-مشهد

رستوران شاندیز مشهد با ارائه انواع غذاهای ایرانی، کبابی و گوشتی از میهمانانش پذیرایی می کند و امکان سفارش غذا به صورت آنلاین نیز از آنجا امکانپذیر است. می توان از طریق اپلیکیشن های اسنپ فود، ریحون، چیلیوری و غیره بعد از مشاهده قیمت ها غذا سفارش داد.

رستوران های مشهد برای غذای ایرانی و کباب

 

رستوران های مشهد نه تنها از سوی مشهدی ها که از سوی مسافران و زائرانی که به این شهر می آیند استقبال زیادی می شود. مشهدی ها علاقه زیادی به شکم گردی و رفتن به رستوران دارند. غذاخوردن در رستوران های مختلف برای مردم این شهر حکم تفریح را دارد. به همین دلیل همیشه آخر هفته ها پای ثابت مردم، رستوران های مختلف برای سرو کردن کباب، فست فود، کله پزی ها، دیزی و غیره است. در ضمن بیشتر شاغلین غذای نهار را بیرون از منزل نوش جان می کنند و عموما از رستوران های مشهد که نزدیک به محل کارشان باشد استفاده می کنند. این شهر رستوران هایی از گذشته، و یک سری رستوران تازه تاسیس اما پر طرفدار دارد که بد نیست با همه آن ها آشنا شوید و از منوی غذایی، آدرس و کیفیت پذیرایی و غذایشان مطلع گردید. در ادامه مطلب با تورگردان همراه باشید تا به معرفی رستوران های مشهد بپردازیم.

 

رستوران های مشهد برای غذای کبابی

 

فهرست مطالب:

رستوران شاندیز مشهد

رستوران های سدروس مشهد

رستوران پسران کریم مشهد

رستوران امیرشاهان هفت تیر

رستوران مزه طوری

کباب ازقندی مشهد

رستوران مهستان هفت تیر

رستوران رضایی مشهد

رستوران های کوهسر(بام کوهسر، رستوران سی سی)

رستوران شورورزی

رستوران باغ زیتون(سجاد سابق)

رستوران امیرپاشا هفت تیر

رستوران های آرمیتاژ گلشن (فودکورت، روف گاردن)

رستوران غذا مذا

رستوران راستگو مشهد

فودکورت پردیس سینمایی اطلس

 

 

رستوران شاندیز مشهد

رستوران شاندیز مشهد با ارائه انواع غذاهای ایرانی، کبابی و گوشتی از میهمانانش پذیرایی می کند و امکان سفارش غذا به صورت آنلاین نیز از آنجا امکانپذیر است. می توان از طریق اپلیکیشن های اسنپ فود، ریحون، چیلیوری و غیره بعد از مشاهده قیمت ها غذا سفارش داد.

منوی رستوران شاندیز مشهد صبا

چلوکباب، شیشلیک، چلوکباب برگ ممتاز، چلوکباب فیله ممتاز، چلوکباب سلطانی، چلوکباب بختیاری ممتاز و مخصوص، چلوکباب کوبیده، خوراک کباب برگ و فیله، خوراک ماهیچه، خوراک گوشت، خوراک مرغ، خوراک کباب پاچینی، خوراک کباب سلطانی، خوراک کباب لقمه مخصوص، انواع خوراک جوجه، خوراک ماهی قزل کبابی، چلو ماهیچه مخصوص، چلوگوشت مخصوص، چلو مرغ سرخ شده، چلو ماهی قزل آلا، پاچین مخصوص با انواع سالاد و نوشیدنی سرو می شود. 

آدرس شعبه مشهد

دور میدان سعد آباد (میدان تختی)

 

 

رستوران سدورس شعبه مشهد

سینی غذا در رستوران سدروس

سینی غذا در رستوران سدروس 

 

رستوران سدورس دارای شعب مختلفی در بخش های مختلف داخل و بیرون از شهر مشهد است. رستوران سدروس به سینی های ترکیبی غذا با طراحی فوق العاده و طعم های بی نظیر معروف است. در این سینی ها ترکیبی از انوع کباب، جوجه، شیشلیک و... با دیزاینی زیبا و هوس برانگیز چیده می شود. شعبه شاندیز از شهریور سال 1394 افتتاح شده است. شعبه رضاشهر قبل از آن یعنی از سال 1393 افتتاح شد. این شعبه سومین شعبه سدورس محسوب می شود  که برای 350 نفر به صورت همزمان ظرفیت دارد. رستوران دارای دو سالن به همراه فضای تابستان نشین است. میز بوفه، کترینگ فعال برای ارسال غذا به سطح شهر، فضایی شیک، طبخی بی نظیر است.

رستوران سدروس شعبه رضاشهر

رستوران سدروس شعبه رضاشهر

 

منوی رستوران سدورس

هفت خوان سدروس مشتمل بر 2 لیگ شیشلیگ و 350 گرم گوشت گوسفندی طبخ شده؛ هشت خوان محتوی ران مرغ سرخ شده 450 گرمی و یک سیخ کباب لقمه؛ هفت خوان ویژه سدروس دو نفره مشتمل بر 3 لیک شیشلیک و 400 گرم گوشت گوسفندی طبخ شده؛ کترینگ خانواده شامل دو سیخ کباب کوبیده و یک سیخ جوجه زعفرانی؛ سرتاس سدروس دارای 5 تکه پاچین سوخاری و چهار تکه فیله سوخاری؛ هفت فصل سدروس شامل دو سینی سرد و گرم به همراه چای و سه مدل نوشیدنی سرد، سبزی، پنیر، مربا، املت، تخم مرغ، فرنی، فلافل، خوراک سوسیس و...  

سالن رستوران سدروس شعبه رضاشهر

سالن رستوران سدروس رضاشهر

 

آدرس رستوران سدروس شعبه مشهد

رضاشهر ، پیروزی 5 ، نبش دعبل خزائی 12  تلفن: 38762020 – 37233060 شماره مدیریت: 09158226567

 

برای رزرو و مقایسه قیمت تور کیش از مشهد

کلیک کنید 

 

 

 

رستوران پسران کریم مشهد

چلوگوشت پسران کریم

چلوگوشت پسران کریم

 

رستوران پسران کریم از سال 1359 در خیابان طالقانی مشهد آغاز به حکار کرد و هنوز که هنوز است یکی از بهترین و گران ترین رستوران های مشهد به شمار می رود. شعبه اصلی رستوران کریم بعد از کمتر از سه دهه  به محل فعلی خود در بلوار خیام انتقال یافت. دو شعبه دیگر نیز از این رستوران در شهر مشهد افتتاح شده است. بانی اصلی این رستوران مرحوم کریم قاسم زاده حاتمی بود که بیش از نیم قرن مدیریت این رستوران را به عهده داشت. شروع کار او به سال 1300 یعنی 96 سال پیش بر می گردد. بعد از او فرزندانش راه او را ادامه دادند و به همان کیفیت غذاهای مخصوص خود را در اختیار میهمانان مشهدی و غیر مشهدی قرار دادند. بیش از نیمی از فضای رستوران به انبارهای موادغذایی با رعایت کاملا سلامت ، تازگی و بهداشت غذاست. این تلاش بی نتیجه نبوده و هیچ کس نیست که از عطر و طعم غذای رستوران تعریف نکند.

منوی پسران کریم

رستوران پسران کریم جزو رستوران های گران قیمت مشهد محسوب می شود چرا که غذای اصلی آن چه در وعده نهار و چه شام، ماهیچه، چلو گوشت، شیشلیک و انواع کباب است. برنج ها همه ایرانی و گوشت ها تازه، زیاد و لذیذ است. معروف ترین غذای این رستوران چلو ماهیچه است. پیش از شیوع ویروس کرونا باید قبل از ساعت 12 آنجا حاضر می شدید تا بتوانید برای نهار چلو ماهیچه سفارش دهید وگرنه ممکن بود غذا به شما نرسد. مزه گوشت رستوران پسران کریم فوق العاده است. بعضی مشتریان هم طعم شیشلیک های رستوران را به هیچ وجه فراموش نمی کنند. رستوران های پسران کریم درهر سه شعبه سالن هایی با طراحی کلاسیک دارند و تنها غذای ایرانی سرو می کنند.

شعبه اصلی سه طبقه است و فضایی باز جلوی آن برای پارک کردن ماشین ها وجود دارد. با این همه در ایام پر ازدحام باید در کوچه های اطراف ماشین ها را پارک کنید.

مواد غذایی به کار گرفته شده برای طبخ غذا در رستوران پسران کریم جزو بهترین مواد غذایی

آدرس رستوران پسران کریم

شعبه 1: بلوار خیام، خیام 23 – ملک آباد، خیابان فرهاد، فرهاد 22

شعبه 2: انتهای خیام شمالی، مجتمع مروارید

شعبه 3: خیابان دانشگاه، برج آلتون

 

برای رزرو و مقایسه قیمت تور استانبول

کلیک کنید

 

 

 

رستوران امیر شاهان هفت تیر

رستوران امیرشاهان هفت تیر

رستوران امیر شاهان از رستوران های نسبتا جدی ددر یکی از محله های مشهد است که در دهه اخیر اهمیت گردشگری زیادی پیدا کرده است. جاذبه هایی همچون برج ارمیتاژ و قله زو در همین خیابان قرار گرفته اند. فضای داخلی رستوران مشتمل بر دو سالن معمولی و VIP است. محوطه بیرونی رستوران مشتمل بر تراسی بزرگ با چیدمانی بسیار زیباست که تابستان ها صفای دیگری دارد. این مجموعه یک سالن سنتی نیز دارد که روی تخت از میهمانان پذیرایی می کنند. در کل این رستوران دارای 4 سالن است و از پارکینگ نیز برخوردار است. رستوران امیرشایان جزو شیک ترین رستوران های مشهدو حتی از جاهای دیدنی مشهد به شمار می رود. از سالن های آن برای برگزاری مراسم نیز استفاده می شود.

پرسنل این رستوران بسیار خوش برخورد می باشند و سفارش ها را خیلی زود آماده می کنند. مدیریت رستوران با آقای فاتحی است. این رستوران شعب دیگری نیز در سایر شهرها دارد از جمله یک شعبه از آن در 5 کیلومتری رویان و نرسیده به جنگل سیسنگان است.

منوی رستوران امیرشاهان هفت تیر

منوی رستوران امیرشاهان هفت تیر

 

منوی رستوران امیر شاهان هفت تیر

چلو شیشلیک، چلو برگ مخصوص، چلو فیله، چلو ماهیچه، چلو گردن، چلو بختیاری، چلو جوجه با استخوان، چلو جوجه بدون استخوان، چلو لقمه، باقلا پلو؛ انواع پیش غذا برای شکم گردی مثل سوپ ساده و سوپ شیر، سالاد، ماست، خیار شور، زیتون و غیره و همچنین دارای میز اردور است.

آدرس رستوران امیرشاهان

بلوار وکیل آباد، بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 3 و 5.  تلفن: 05138681919-05138683434-05138656767

 

 

رستوران مزه طوری مشهد

بوفه سالاد رستوران مزه طوری

بوفه سالاد رستوران مزه طوری

 

از امتیازات این رستوران ارائه مواد غذایی به مشتریان است. در مزه طوری می توان انواع گوشت های مزه دار شده را با طعم و مزه های متنوع و مختلف خریداری کرد و خود اقدام به کباب کردن یا طبخ آن نمود. از آنجا که مزه طوری نرسیده به دو راهی طرقبه و شاندیز قرار دارد با استقبال خوبی از سوی افرادی که قصد رفتن به باغ ها و ویلاهایشان دارند مواجه شده است. دیگر نیازی نیست مدتی طولانی برای مزه دار کردن کباب ها وقت بگذارند. تنها کافی است گوشت، مرغ، جوجه یا ماهی مورد نظر را انتخاب کرده و از مزه طوری خریداری کنند. البته رستوران سالنی بسیار شیک نیز برای پذیرایی از مشتریان دارد. در این سالن با انواع غذاهای ایرانی، فست فود و سالادهای خاص از میهمامان پذیرایی می شود. دکوراسیون شیک و یخچال مواد غذایی برای انتخاب انواع کباب، چنجه، شیشلیک، جوجه، ماهی و غیره وسوسه برانگیز است. اگر بخواهید غذا را همانجا نوش جان کنید می توانید سفارش دهید که کبابتان آبدار یا برشته شود.

رستوران مزه طوری فضایی شاد، دلنشین و دوستانه دارد. این رستوران مناسب قرارهای دوستانه یا خانوادگی است. طراحی و دیزاین غذا نیز معمولا با دورچین های بسیار زیبا و جذاب صورت می گیرد. این رستوران در همه رده خوردنی ها از کباب گرفته تا سالاد و نوشیدنی خوب عمل کرده و خود را متفاوت نشان داده است.

رستوران مزه طوری

 

برای رزرو و مقایسه قیمت تور کیش کلیک کنید

 

منوی غذا در مزه طوری

انواع کباب ها با مزه ها و طعم های مختلف، ماهی کبابی، ماهی قزل آلا، سالادهای متنوع در بوفه، شیشلیک، فست فود و انواع نوشیدنی ها.

آدرس رستوران مزه طوری

شعبه 1: بلوار وکیل آباد، بین وکیل اباد 77 و 79. تلفن: 05135011711

شعبه 2: طرقبه، فودکورت ویلاژ توریست تلفن: 09157000216

 

 

کباب ازقندی مشهد

کبابسرای ازقندی از کبابی های قدیمی مشهد است که کباب های تپل و خوشمزه به مشتریانش عرضه می کند. لقمه های چرب و چیلی کباب ازقندی از قدیم معروف بوده است. متاسفانه رستوران به فضای خود رسیدگی نکرده و هنوز به سبک رستوران های قدیم دو سالن دو طبقه کوچک دارد. به تازگی یه محوطه بیرونی نیز در خیابان روبروی رستوران قرار گرفته است که صفای بیشتری از داخل رستوران دارد. بیشتر مشتریان این رستوران غذا را سفارش داده و بیرون می برند. بنابراین عموما به خصوص دم ظهر آنجا با خانم ها و آقایانی مواجه می شوید که صف می بندند و انتظار می کشند تا کبابشان آماده شود. لقمه های کباب 150 گرمی است و به تنهایی با چلو یا با نان یک نفر را سیر می کند.

در تور مشهد چند رستوران دیگر به نام ازقندی وجود دارد ولی ازقندی واقعی در ابتدای خیابان کوهسنگی کمی بعد از میدان شریعتی قرار دارد. این رستوران  نزدیک به رستوران قائم و نسبتا از پارک کوهسنگی دور است و عموما مردم محلی از آن خرید می کنند. در ساعت های شلوغ امکان پیدا کردن جای پارک در نزدیکی رستوران دشوار است. رستوران ازقندی برای وعده غذایی شام و نهار در خدمت مشتریان است.  در این رستوران جگر نیز می توان سفارش داد.

آدرس کباب ازقندی

میدان شریعتی به سمت خیابان کوهسنگی، تلفن: 05138422886

 

 

رستوران مهستان هفت تیر مشهد

مهستان هفت تیر

رستوران مهستان مشهد با دو فضای زمستان نشین و تابستان نشین به صورت ییلاقی و قشلاقی با دکوراسیونی طبیعی در شهر مشهد قرار گرفته است. مشتریان می توانند در محیط روباز روی تخت های سنتی، در آلاچیق ها یا سالن ها غذایشان را نوش جان کنند و از فضا لذت ببرند. رستوران مهستان در زمینی به مساحت 2000 متر مربع قرار گرفته و از نظر سرویس دهی، دلبازی فضا و سفارشات بیرون بر مثال زدنی است. این رستوران برای سفارش غذای نهار و شام برای غذای ایرانی در خدمت میهمانان است.

مواد اولیه با کیفیت کمک زیادی به طعم متفاوت غذاها کرده است. سرویس دهی و خدمات رستورانی در حد حرفه ای است. این رستوران با انواع غذاهای ایرانی از جمله کباب ها و خورشت ها از میهمانانش پذیرایی می کند. پیش غذاهای متنوع، نوشیدنی های جورواجور متناسب با طراحی زیبا و خاص رستوران آنجا را دلنشین و منحصر به فرد کرده است. رستوران مهستان حس خوب بون در خانه را به شما القا می کند چرا که فضایی راحت و در عین حال زیبا را در اختیارتان قرار می دهد و امکان انتخاب زیادی پیش روی شماست. رستوران مهستان هفت تیر برای 300 نفر ظرفیت دارد و از قبل می توان آنجا را برای مهمانی ها رزرو کرد. به علاوه امکان بیرون بردن غذا نیز وجود دارد. این رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب باز است.

آدرس رستوران مهستان

بلوار وکیل آباد، بلوار هفت تیر، هفت تیر 8

 

 

رستوران رضایی مشهد

رستوران رضایی مشهد

 

منوی رستوران رضایی مشهد شامل چلو جوجه کباب سینه، چلو جوحه کباب فیله، خوراک جوجه کباب سینه، خوراک جوجه کباب فیله، چلو کباب برگ معمولی، چلوکباب برگ مخصوص، چلوکباب برگ ممتاز، چلو ماهی قزل آلا سرخ شده، خوراک ماهی قزل آلا سرخ شده، چلو کباب کوبیده، چلو مرغ پرورده زعفرانی، چلو خورشت قورمه سبزی، چلو شیشلیک مخصوص، چلو کباب سلطانی، چلو کباب برگ، چلو کباب بختیاری، چلو کباب کوبیده، چلو کباب لقمه زعفرانی، چلو جوجه کباب سینه، چلو جوجه کباب با استخوان با ته دیگ زعفرانی، چلو گوشت مخصوص، چلو ماهیچه، چلو مرغ پرورده زعفرانی، چلو جوجه چینی، چلو ماهی قزل آلا سرخ شده، قورمه سبزی، خورشت قیمه به ص.رت بیرون بر با سفارش تلفنی، اینترنتی و همچنین پذیرایی داخل سالن می باشد. 

برخورد پرسنل رستوران رضایی حرفه ای و محترمانه است و سرویس دهی آن ها با وجود ازدحام ساعت های نهار و شام سریع است. فضای رستوران رضایی دو طبقه و به سبک کلاسیک است و دکوراسیون خاص و جدید در آن به چشم نمی خورد.

آدرس رستوران رضایی

خیابان آخوند خراسانی(گنبد سبز)، نبش آخوند 2/10،

 

 

رستوران های کوهسر: بام کوهسر ، رستوران سی سی

بام کوهسر

بام کوهسر مجموعه ای از رستوران های ایرانی و ایتالیایی و همچنین یک کافی شاپ را در بر گرفته است. این رستوران در ارتفاعات بلوار هاشمیه در راس مجموعه تفریحی و گردشگری اعیانی کوهسر قرار گرفته و نمای زیبایی از شهر را زیر پای میهمانانش قرار داده است. اگر چه که این مجموعه برای نهار و شام سرویس ارائه می کند ولی شب های ان به دلیل روشن شدن چراغ های شهر، صفای دیگری دارد. کل مجموعه گردشگری کوهسر 50 هزار متر مربع مساحت دارد و انواع تفریحات ورزشی و بازی های هیجانی در آن گنجانده شده است. رستوران گوشه ای از این تفریحات محسوب می شود.

بام کوهسر انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را ارائه می کند و از خاص ترین و معروف ترین رستوران های مشهد است. این رستوران جزو رستوران های لاکچری و گران مشهد محسوب می شود.

در مجموعه کوهسر رستوران های دیگری همچون رستوران سی سی با ارائه غذاهای فست فود و متنوع وجود دارد که محیطی بسیار دنج و خواستنی را برای صرف غذا و تشکیل دادن دورهمی های خانوادگی فراهم می کند. منوی این رستوران شامل پیتزا رست بیف، زغالی برگر، مونالیزا پنه، پیتزا فیلتو، پیتزا اسپشیال سی سی، پیتزا رست بیف، پیتزا مخصوص، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا گوشت و بادمجان، پیتزا مرغ، پیتزا پپرونی، پیتزا سبزیجات، چیز برگر، دوبل برگر، رویال برگر ، ساندویچ بیکن تنوری، ساندویچ فیله مرغ تنوری، تورینو پنه، سی سی پاستا، مونالیزا پنه، گرین پنه، میت بال اسپاگتی، گرین اسپاگتی، بشقاب گریل، استیک چرسکو، استیک مینیون، استیک آریزونا، بیف استراگانوف، چیکن استراگانوف، فرانکفورتر، فیله مرغ سوخاری، چیکن فریتو، چیکن رول، انواع سالادهای یونانی، سزار، کریسپی و انواع پیش غذاها و نوشابه هاست.   

آدرس رستوران بام کوهسر و رستوران سی سی

وکیل آباد، بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 60 و 62، مجتمع کوهسر

 

برای رزرو و مقایسه قیمت تور استانبول از مشهد

کلیک کنید

 

رستوران شورورزی مشهد

رستوران شورورزی

رستوران شورورزی از رستوران های نسبتا جدید ولی با کیفیت مشهد است. این رستوران فضایی دنج با ظرفیت 400 نفر را در بر گرفته است و غذاهای ایرانی به خصوص کباب و انواع استیک ها را ارائه می کند. قیمت غذاها در این رستوران نسبتا بالاست ولی در ازای هزینه ای که می کنید می توانید غذاهای با کیفیت با مواد اولیه ارگانیک و کشتار روز گوشت گوسفندی میل می کنید. برنج ها صد در صد ایرانی هستند. رستوران شورورزی همه روزها برای نهار از ساعت 12 تا 3 و نیم و برای شام از ساعت 8 تا 12 باز است. این رستوران با برخورداری از سالاد های متنوع در بوفه و نوشیدنی بار دست میهمانان را در انتخاب سالاد و نوشیدنی باز گذاشته است. پرسنل خوش برخورد و حرفه ای رستوران شورورزی استقبال گرمی از میهمانان می کنند و حس بودن در خانه خود را به آن ها القا می کنند. از این رستوران می توان سرویس بیرون بر نیز دریافت کرد.

رستوران شورورزی محیطی مناسب برای قرارهای کاری، قرارهای دو نفره، جمع های خانوادگی و مناسب برای سفارش دادن غذاهای خاص و گران قیمت یا غذاهای اقتصادی است. حتی برای برگزاری جشن ها و میهمانی های کوچک نیز می توان روی رستوران شورورزی حساب باز کرد. جای پارک رستورا ن در حاشیه خیابان است و عموما مشکلی برای جای پارک پیدا نمی کنید.

آدرس رستوران شورورزی

شعبه اصلی: بلوار شهید صادقی ( بلوار سازمان آب )، نبش شهید صادقی 15، رستوران شورورزی  - تلفن: 05137265300

شعبه دوم: احمداباد، بلوار رضا، بین رضای 11 و 13 – تلفن: 05138331080

 

 

رستوران باغ زیتون (سجاد سابق)

رستوران باغ زیتون

رستوران باغ زیتون در مشهد دو شعبه دارد و تمرکز آن بر روی انواع غذاهای ایتالیایی و فست فود است. این رستوران در غذاهایش گوشت و مرغ را جایگزین سوسیس و کالباس کرده ومواد غذایی به هیچ وجه فریزی و یخی نمی شوند. همه مواد به صورت تازه و تا حد امکان ارگانیک استفاده می شوند. سبزیجات کاملا ضد عفونی می شوند و از کارگاه های با مجوز بهداشت تهیه می گردند. فضای رستوران بسیار با صفا و دلباز است.  رستوران باغ زیتون همه روزه از ساعت 7 و نیم عصر تا 11 و نیم شب باز است و فقط شام سرو می کند.

رستوران سجاد

رستوران باغ زیتون به استیک هایش معروف است ولی در ارائه انواع پیتزا و پاستا و غذای ایتالیایی نیز مشهور است. نوع دیزاین و طراحی غذاها بسیار متنوع و هوس برانگیز است. پرسنل رستوران بسیار با حوصله و محترمانه با میهمانان برخوردر می کنند و سرویس دهی سریع و خوبی دارند. طراحی نمای بیرونی، محوطه و سالن های رستوران بسیار متفاوت و چشمنواز است. غذاهای متفاوت و خوش عطر و طعم باغ زیتون باعث می شود که هر کس یک بار به آنجا برود باز هم این رستوران را امتحان کند و دوست داشته باشد غذاهای دیگرش را نیز امتحان کند. سالاد سزار، پیتزا، نان سیر  بسیار خوش طعم و پر طرفدار، استیک مرغ، پنه آلفردو و... تنها گوشه ای از تنوع غذایی منوی رستوران باغ زیتون 2 در مشهد است.

 

 

رستوران امیرپاشا هفت تیر

فست فود امیرپاشاغذاهای فست فود، پیتزا، پیش غذا، برگر و سوخاری سرو می کند.

منوی رستوران امیر پاشا

 پیتزا پپرونی، پیتزا مخصوص، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا رست بیف، پیتزا سبزیجات، پیتزا آلفردو گوشت و مرغ، پیتزا بوقلمون، فیله مرغ استریپس، چیز برگر، دوبل چیز برگر، ماشروم برگر، فیله برگر سوخاری، فیله مرغ استریپس، کتف و بال کنتاکی، کوردن بلو، سینه مرغ کنتاکی، پیاز حلقه ای سوخاری، سیب زمینی ویژه با قارچ و پنیر، سیب زمینی سرخ شده، نان سیر و... در میان غذاهای امیرپاشا و نوشیدنی و دسرهایی همچون میلک شیک تریپل، میلک شیک طالبی، میلک شیک وانیل و انواع نوشیدنی هاست.  

آدرس رستوران امیر پاشا

مجتمع تجاری آرامش، طبقه دوم.  

 

 

رستوران های آرمیتاژ گلشن

فودکورت آرمیتاژ

فود کورت آرمیتاژ مشهد

 

فودکورت ها در مجتمع های مشهد طرفدارای زیادی پیدا کرده اند. در فود کورت آرمیتاژ گلشن نیز 10 غرفه با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی تاسیس شده که بعضا شعبه ای از رستوران های مشهور سطح شهر مشهد می باشند. در این غرفه های انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پیدا می شود ولی استیک ها، پیتزا، ساندویچ، سالاد و غیره طرفداران بیشتری دارد. فود کورت در زمینه سفارش نوشیدنی نیز چیزی کم ندارد.

بعضی از غرفه های فود کورت ارمیتاژ از این قرار است: پیتزا لیو، فست فود های وقت سیب زمینی، گود تو گو، اندوز، نیپر، وقت برگر، پیتزا علاالدین، مکزیکرز، ساب ساندویچ، تاکسی پرشین و...

روف گاردن آرمیتاژ

طبقه بالای فود کورت روف گاردن آرمیتاژ گلشن هم چشم نوازی می کند و شما را برای یک پذیرایی اعیانی فرا می خواند. در آنجا هم می توانید از منویی لاکچری و لوکس برخوردار شوید هم نمایی خیره کننده از شهر را به تماشا بنشینید. برای سخت پسند ها بخش وی آی پی هم تدارک دیده شده است. در این بخش می توانید از کارت توریستی هم استفاده کرده و تخفیف بگیرید.

 

 

رستوران غذا مذا

رستوران غذا مذا

غذا مذا رستورانی برای انواع غذاهای ایرانی، خورشتی و کبابی است. شعبه اصلی آن در خیابان سی د رضی و یک شعبه آن در بلوار صارمی است.

قیمت های این رستوران در مقایسه با سایر کبابی های سطح شهر مناسب تر است. این رستوران شوله مشهدی نیز سرو می کند.

منوی رستوران غذا مذا

چلو جوجه کباب، استانبولی، چلو کباب کوبیده، چلو مرغ سرخ شده، چلو کباب برگ ممتاز، چلو کباب بختیاری ممتاز، چلو کباب لقمه ممتاز، چلو کباب کوبیده، چلو جوحه کباب، چلو جوحه مخصوص، چلو جوجه کباب با استخوان، خوراک جوجه، خوراک کباب بختیاری، خوراک کباب لقمه ممتاز، خوراک مرغ ربی، خوراک مرغ سرخ شده، خوراک بادمجان، خوراک ماهی قزل آلا، چلو ماهی قزل آلا، چلو مرغ سرخ شده، چلو مرغ آلو، زرشک پلو با مرغ، خورشت قورمه سبزی، خورشت کرفس، خورشت قیمه بادمجان، خورشت فسنجان، خورشت قیمه با سیب زمینی با انواع نوشیدنی ها و مخلفات

آدرس رستوران غذا مذا

شعبه سید رضی: بولوار وکیل آباد، خیابان سید رضی 22 - تلفن : 05136089008

شعبه صارمی: میدان حر به طرف بلوار صارمی، نبش صارمی 7 – تلفن: 05138800700 – 09159108022

 

 

رستوران راستگو از بهترین و لاکچری ترین رستوران های خانوادگی و قدیمی

رستوران راستگو مشهد

 

رستوران راستگو بیش از 50 سال است که در مشهد فعالیت می کند. در این رستوران غذاهای کبابی ایرانی سرو می شود. سالن آن ظرفیت پذیرایی از 120 نفر را به صورت همزمان دارد. پرسنل آن بسیار محترمانه و به سرعت سرویس می دهند. می توان از قبل میز را برای وعده غذایی مورد نظر رزرو کرد اما این رستوران در سال های اخیر که شهر مشهد با خیل گسترده ای از رستوران های متنوع روبرو شده است، به اندازه قبل با ازدحام مواجه نمی شود. در عین حال هنوز مشتری هایی اصیل از خانواده های قدیمی و جدید مشهدی دارد.

رستوران راستگو VIP است و می توان بهترین غذاها را آنجا سفارش دهید. از امتیازات رستوران راستگو این است که ساعت مشخصی برای سرو غذای نهار و شام ندارد و در بازه زمانی گسترده تری برای ارائه غذا در خدمت مشتریانش است. بنابراین اگر کمی دیرتر از وقت نهار در سایر رستوران ها نیاز به غذا داشتید می توانید روی رستوران راستگو حساب باز کنید. این موضوع برای شام نیز صدق می کند. در رستوران راستگو معمولا با مشکل پارینگ مواجه نمی شوید چرا که در کوچه های اطراف و پشتی یا حاشیه یابان وکیل آباد فضای کافی برای پارک کردن ماشین وجود دارد.

حجم غذاها خیلی زیاد است و هر یک پرس به راحتی دو نفر را سیر می کند. رستوران راستگو به تازگی تغییر دکوراسیون داده و فضایی به روزتر و مناسب با سلیقه جدید مشتریان به راه انداخته است. یک میز اردور نیز برای انواع سالاد، دسر، مخلفات و نوشیدنی موجود است. قیمت رستوران به مناسبت کیفیت و حجم غذاها و مجموعه امکانات همچنان بالاست. این رستوران بیشتر برای قرارهای کاری برای مشاغل محدوده وکیل آباد و همچنین قرارهای خانوادگی مشهدی های قدیم و اصیل کاربرد دارد. به علاوه به دلیل نزدیکی به هتل میثاق و هتل بین المللی پارس مشهد میهمانان این هتل ها نیز عموما از رستوران راستگو استقبال می کنند.

منوی رستوران راستگو 

در رستوران راستگو انواع غذاهای کبابی و ماهیچه وشیشلیک یافت می شود. انواع کباب ها با کیفیتی در سطح بهترین های مشهد سرو می شود. شیشلیک های رستوران راستگو از قدیم معروف بوده و هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد.

آدرس رستوران راستگو 

بلوار وکیل آباد، بعد از پل هاشمیه، بین وکیل آباد۲۳ (سید مرتضی) و ۲۵ (مفید) – تلفن: ۰۵۱۳۶۰۱۶۶۹۶ - ۰۵۱۳۶۰۱۶۶۹۸

 

 

فود کورت پردیس سینمایی اطلس

فود کورت اطلس

 

فود کورت پردیس سینمایی اطلس از فودکورت آرمیتاژ بزرگ تر و شیک تر به نظر می رسد. در آنجا نیز غرفه های متعدد از غذافروشی های معتبر مستقر شده و به گرفتن سفارش غذا از مشتریان مشغول اند. بوفه های فروش تنقلات سینمایی، بستنی فروشی و انواع نوشیدنی نیز فراهم است. در این طبقه رستورانی کوچکتر نیز در پشت سالن های سینما وجود دارد که به سرویس های بهداشتی نزدیک تر است.  

 

 

اشتراک گذاری

تصاویر مرتبط

رستوران های مشهد برای غذای کبابی
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

 کد کپچا