تور مشهد از تهران

تضمین کمترین قیمت تور مشهد از تهران امکان تغییر تاریخ تور مشهد از تهران به تاریخ دلخواه شما وجود دارد. دفتر پشتیبانی مشهد 05138085057
بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
sgmas2
هوایی/زمینی

تور مشهد هتل الماس 2

5ستاره
4.82 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,800,000 تومان
زمینی 7,000,000 تومان
هوایی 8,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
image_a22c74fc-210b-4fa2-871b-e0aff3a85e64

تور مشهد هتل الماس 1

4ستاره
3.7 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,200,000 تومان
زمینی 6,400,000 تومان
هوایی 8,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل نوین پلاس مشهد

تور مشهد هتل نوین پلاس

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 5,300,000 تومان
زمینی 5,500,000 تومان
هوایی 7,300,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
mashhad-madinehalreza-hotel-01

تور مشهد هتل مدینه الرضا

5ستاره
4.67 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 7,100,000 تومان
زمینی 7,300,000 تومان
هوایی 9,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل سی نور

تور مشهد هتل سی نور

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,100,000 تومان
زمینی 6,400,000 تومان
هوایی 8,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هما 2

تور مشهد هتل هما 2

5ستاره
3.7 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 5,600,000 تومان
زمینی 5,900,000 تومان
هوایی 7,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل هما 1 مشهد

تور مشهد هتل هما 1

5ستاره
3.9 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 7,100,000 تومان
زمینی 7,400,000 تومان
هوایی 9,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل اترک

تور مشهد هتل اترک

4ستاره
3.33 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 9,600,000 تومان
زمینی 9,800,000 تومان
هوایی 11,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
sarina-hotel-mashad

تور مشهد هتل سارینا

4ستاره
4.63 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,000,000 تومان
زمینی 3,200,000 تومان
هوایی 4,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل اطلس مشهد

تور مشهد هتل اطلس

3ستاره
3.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 5,000,000 تومان
زمینی 5,200,000 تومان
هوایی 7,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
بشری مشهد

تور مشهد هتل بشری

3ستاره
3.7 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 5,600,000 تومان
زمینی 5,800,000 تومان
هوایی 7,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
Mashhad-Rosedarvishi-12

تور مشهد هتل رز درویشی

3ستاره
4.61 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,200,000 تومان
زمینی 6,500,000 تومان
هوایی 8,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور مشهد از تهران مسیر ارتباطی مشهد تهران جاذبه های مشهد هتل های مشهد
تور مشهد از تهران مسیر ارتباطی مشهد تهران جاذبه های مشهد هتل های مشهد

تور مشهد از تهران | تور هوایی و زمینی تهران به مشهد+هر روز

*آب و جارو می‌کنم با اشک، این درگاه را / ای که درگاهت هوایی کرده مهر و ماه را / می‌کشی از هر طرف هر بی ‌پناهی را به توس / بچه ‌آهو کرده‌‌ای انگار خلق‌الله را*

سفر به شهر مشهد و بهره بردن از زیارتِ بارگاه منور امام مهربانی ها سالانه حدود 30 میلیون نفر را هوایی می کند. از این میان بیش از 20 میلیون نفر از شهر های دور و نزدیک ایران به مشهد می آیند، تا خود را در هیاهو و ازدحام این شهر گم کنند و دوباره در مقابل پنجره فولاد بیابند. در رفت و آمد زائران میان صحن و سرای رضوی، حس و حال دیگری جریان دارد، پیرمردی که نماز می خواند، جوانی که رو به مرقد ایستاده و سلامی عاشقانه می دهد، بچه هایی که در صحن ها به دنبال هم می دوند، زوج های جوانی که سرها را کنار هم برده و زمزمه می کنند یا شروع زندگی دونفره خود را در جوار حرم آقا عهد می بندد، همه گردشگران با هر سطحی از درآمد، فرهنگ یا سواد تور مشهد را انتخاب کرده اند. 

اگر گوش تیز کنی و به لهجه های مختلف مردم دقت کنی متوجه می شوی که تُرک و شیرازی، لُر و آذربایجانی، هیچ فرقی با هم ندارند. در این میان زائران تهرانی بیشتر از همه به چشم می خورند. اگر آن عده از مسافرانی را که هر ماه با تور هوایی مشهد از تهران برای خادمی حضرت یا زیارت می آیند، مستثنی کنیم دیگرانی هم هستند که شده سالی یک بار یا هر چند سال یک بار تور مشهد را انتخاب می کنند. «تور مشهد از تهران» اختصاص به یک فصل از سال یا مناسبت های خاص و ویژه ندارد. سفر تهرانی ها به مشهد دائمی است. عده ای تور مشهد از تهران با قطار را انتخاب می کنند و در کنار زیارت از جاهای دیدنی مشهد بازدید می کنند.

مشهد همواره شهر زائر نامیده می شود و در گوشه و اطرافش زائرین زیادی در حال تردد هستند، به همین دلیل است که مشهد صفای دیگری دارد. اگر شما هم قصد مسافرت به مشهد مقدس را دارید می توانید تور مشهد از تهران را رزرو نمایید.

مسیرهای ارتباطی تور مشهد از تهران

 

فاصله مشهد تا تهران 893  کیلومتر و با خودروی شخصی، بدون توقف، حدود 9 ساعت است. در این مسیر بخش اعظم راه، از استان سمنان می گذرد و بیشتر مسافران در آن توقف می کنند و از جاذبه های استان سمنان و ییلاقات شاهرود بهره مند می شوند. در ابتدای راه از تهران، گرمسار نیز توقفگاه خوبی است و معمولا مسافران از آب انبار، مسجد جامع و جاذبه های این شهر دیدن می کنند. ایستگاه خوب دیگر در استان خراسان شمالی سبزوار است و بعد از آن، قطار به خراسان رضوی و شهر نیشابور، معدن سنگ فیروزه، می رسد. از نیشابور تا مشهد 2 ساعت بیشتر راه نیست. اگر تمایل داشته باشید با اتوبوس به مشهد بیایید خوب است بدانید اتوبوس ‌های مشهد از تمام پایانه ‌های تهران (پایانه‌ جنوب، بیهقی، شمال، شرق و غرب) حرکت می‌ کنند.

برای رفتن به تور مشهد تهران با قطار، حدودا 10 تا 12 ساعت در راه خواهید بود. این خط از پر مسافرترین خطوط ریلی کشور است. هر روز افراد زیادی برای زیارت، کار، دانشگاه یا سیاحت و تفریح بین مشهد و تهران در رفت و آمد اند. ایستگاه های قطار تهران مشهد شهرهایی مثل ورامین، چاه شیرین، لارستان، آب گرم، سرخ دشت، سمنان، ده نمک، باتری، گرمسار، کویر، ابردژ، پیشوا و... است. در این مسیر نزدیک به ۲۰ نوع قطار در حال فعالیت هستند که از همه مهم تر قطار سریع السیر تهران مشهد است. این قطار، از اولین قطارهای سریع السیر کشور محسوب می شود. مسیر طولانی و خسته کننده ۱۲ ساعته تهران مشهد و بالعکس با قطار سریع السیر به ۸ ساعت کاهش می یابد. برای سفر به مشهد تهرانی ها با گزینه سریع تری هم روبرو هستند. مسیر هوایی تهران مشهد و مشهد به تهران همه روزه در جریان است. مسیر مشهد تهران با هواپیما، حدود یک ساعت و 30 دقیقه طول می کشد.

جاذبه های تور مشهد از تهران

 

در تور مشهد از تهران بیش از هر چیز زیارت امام رضا (ع) افراد را جذب می کند و هدف اولیه گردشگران از سفر به این شهر زیارت کردن است. با این حال می توان به شهر مشهد به عنوان سفری سیاحتی نیز نظر داشت. این شهر از جاذبه های متنوع تاریخی، طبیعی و تفریحی برقرار است. از مهمترین جاذبه های تفریحی و هیجانی مشهد می توان به مجموعه های آبی مثل سرزمین موج های خروشان، پارک ساحلی آفتاب، مجموعه آبی هتل قصر طلایی مشهد و... اشاره کرد. از مهمترین ییلاقات اطراف شهر مشهد می توان شاندیز، طرقبه، زشک، روستای پلکانی کنگ، عنبران، دهبار، ییلاقات جاده چناران، باغ های سه راه فردوسی و جاده کلات را بر شمرد. در مناطق تفریحی مشهد، سرگرمی هایی همچون تله کابین، تله سیژ و قایق سواری در چالیدره؛ پیست اسکی شیرباد؛ پاراگلایدر و پاراموتور در شاندیز؛ تونل باد صبا؛ شهربازی ها و کافه گیم ها بسیار پرطرفدار است.

جاذبه های تاریخی مشهد مشتمل بر خانه های تاریخی مثل خانه داروغه وخانه ملک؛ موزه هایی مثل موزه فرش، موزه بزرگ خراسان، موزه قرآن، موزه مردم شناسی( حمام مهدی قلی بیگ) و موزه نادری ؛ مدارس تاریخی اطراف حرم مثل مدرسه عباسقلی خان، مدرسه پریزاد، مدرسه دو در، مدرسه بهزاد، مدرسه سلیمان خان، مدرسه نواب و...؛ مساجد مهم و تاریخی مثل مسجد گوهرشاد و هفتاد و دو تن اند.

علاوه بر جاذبه های متنوعی که در تور ارزان مشهد قرار دارد تهرانی های عزیز می توانند از جاذبه های بین راهی در استان سمنان همچون ارگ و بازار قدیمی شیخ علاءالدوله؛ مسجد تاریخانه با قدمتی هزار ساله، بازار سر پوشیده، چشمه علی و خانه لطفی در دامغان؛ طبیعت زیبای شاهرود مثل جنگ ابر، آبشار مجن، رودخانه تاش، منطقه شکار ممنوع تپال و خارتوران؛ روستای میامی با آب های معدنی و درمانی در کنار زیارتگاهی معروف؛ داورزن و مزینان؛ روستای مهر؛ روستای زعفرانیه و جاذبه های نیشابور دیدن کنند.

 

رستوران ها و کافه های مشهد

 

تور مشهد علاوه بر جاهای دیدنی و مراکز خرید متعدد، رستوران ‌های بسیاری در جای جای خود دارد که منوها و خدمات متفاوتی به مردم ارائه می ‌کنند. رستوران ها و کافه ها در این شهر آنقدر زیاد است که برای پیدا کردن بهترین ها باید از قبل تحقیق کنید. هر گردشگر با هر سلیقه‌ و ذائقه ‌ای می ‌تواند رستوران مورد علاقه اش را در این شهر بیابد. چه اهل کافه گردی باشید، چه به رستوران هایی با منوی غذاهای مثل کباب و شیشلیک علاقه دارید، چه اهل غذاهای خارجی باشید، چه عاشق فست فود و چه طرفدار گیاهخواری، مشهد نیاز شما را بی پاسخ نمی گذارد.

بعضی از رستوران ها مثل رستوران سدروس چندین شعبه در داخل شهر و ییلاقات دارند. این رستوران با سابقه تر از رستوران هایی مثل رستوران پسران کریم با چلو ماهیچه های معروف، رستوران رضایی با کباب های لذیذ، در چند شعبه، نیست. فست فودهایی مثل رستوران ایتالیایی لیون نیز طرفدراران زیادی دارد. اینگونه غذاهای فست فودی و خارجی طرفداران زیادی در مشهد دارد و نمونه دیگر آن بابادنر با منوی کاملی از غذاهای ترکی مثل کباب ترکی و... است.

رستوران زیتون، رستوران لیالی لبنان، لیالی فرات، رستوران برکت کباب، رستوران احسان، رستوران مجتمع گردشگری بابا قدرت، رستوران کلبه، رستوران گیاهی خانه با منوی گیاهخواری بعضی از رستوران های مشهد اند که طرفداران زیادی پیدا کرده اند. مهمترین کافه های مشهد عبارتند از: کافه 1860، کافه رترو، کافه لئون، کافه کوک، کافه سیلوانا و.. .است. کافه های عموما در بین جوان ها طرفدار زیادی دارد. بسیاری از دانشجویان یا صاحبان کسب و کارهای کوچک قرار مدارهای کاری یا دورهمی هایشان را در کافه رستوران های مشهد برگزار می کنند.   

هتل های تور تهران به مشهد

 

سالانه بالغ بر 25 میلیون گردشگر تور مشهد را برای رفتن به این شهرانتخاب می کنند. این گردشگران در هتل های اطراف حرم در مشهد، مهمانسراهای سازمانی، زائرسراها، حسینیه ها و انواع اقامتگاه ها مستقر می شوند. بعضی شهرها برای خود در مشهد حسینیه ها و مساجدی دارند که بخشی از آن برای اقامت گروهی تجهیز شده است ولی اینگونه سفرها قطعا سختی هایی هم در پی دارد. آن دسته افرادی که تمایل دارند سفر راحت تری از تهران به مشهد داشته باشند باید پیش از رسیدن، هتل یا آپارتمانی را رزرو کنند. هتل های مشهد در نقاط مختلف شهر احداث شده اند. آن هایی که نزدیک به محدوده حرم هستند طبیعتا از قیمت بیشتری برخوردارند ولی خوشبختانه تنوع زیاد این هتل ها باعث شده همه بودجه ها بتوانند گزینه ای برای انتخاب داشته باشند. بعضی خیابان های منتهی به حرم به مناطق کم برخوردارتر و بعضی، به مناطق اصیل تر و مرفه تر منتهی می شوند. با این همه در هر یک از آن ها، هتل هایی برای همه بودجه ها یافت می شود.

برای مثال گران ترین هتل های مشهد در خیابان امام رضا، منتهی به ورودی باب الجواد و باب الرضای حرم، به چشم می خورد. هتل های مجلل درویشی، هتل بین المللی قصر و هتل قصر طلایی که جزو لوکس ترین هتل های کشور به شمار می روند در همین خیابان واقع شده اند. بازار رضای مشهد نیز در همین خیابان قرار گرفته است. در خیابان شیرازی نیز هتل هایی لوکس و 5 ستاره همچون هتل مدینه الرضا ساخته شده است. با این همه هتل های پنج ستاره دیگری مثل هتل همای 1 و 2 در بلوار خیام و دیگری در خیابان احمدآباد، هتل پردیسان در بزرگراه کلانتری، هتل پدیده شاندیز و غیره چند نمونه از هتل های پنج ستاره مشهد به شمار می روند که در محدوده حرم قرار ندارند.

مطالب مرتبط

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
12 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
کیان مهر
برای خرید تور مشهد باید قبلش تست pcr بدیم؟
حسینیسیده تکتم حسینی

برای تمامی سفرهای داخلی ، اگر دو هفته قبل از تایم تورتون که حالا تور مشهد هست ، اگر کرونا نداشتید نیاز به تست کرونا هم نیست.

غنائی
تور مشهد هتل سارینا از تهران رزرو کردم ازتون . همه چی خوب بود در این هتل مخصوصا سرویس روزانه که به حرم داشت چون فاصله هتل تا حرم رو نمیشد پیاده رفت زیاد بود. کیفیت صبحانه هتلش هم متوسط بود.در کل ما راضی بودیم
حسینیسیده تکتم حسینی
خوشحالیم که از سفر با تورگردان راضی بودید. بله هتل سارینا علاوه بر ترانسفر استقبال ، روزی 3 نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر را هم دارد.
بکائی
با سلام. برای تور مشهد خدمات گردشگری که ذکر کردید رایگان هست؟
حسینیسیده تکتم حسینی
سلام. دوست عزیز تفریحاتی که ذکر شده در صفحه هزینه حدودیشون هم ثبت شده که تمامی موارد با تخفیف ویژه ارائه میشه خدمتتون.
مهیار
چرا هتل الماس از درویشی گرون تره؟
حسینیسیده تکتم حسینی

هتل درویشی 5 ستاره تاپ هست و نرخش از هتل الماس 4 ستاره گرون تر هست اما اگر منظورتون هتل الماس 2 ، پنج ستاره هست باید بگم نرخ بسته به نوع اتاقی که در هتل ها انتخاب میکنید در تور مشهد متفاوت هست چون هر دو هتل الماس 2 و درویشی تنوع نوع اتاق هاشون زیاد هست.

محمدرضا منافی
تورگردان هر روز تور مشهد، از تهران برگزار میکنه؟ چقدر قبل از تایم پرواز میتونیم رزرو کنیم؟
حسینیسیده تکتم حسینی

تور مشهد از تهران با اقامت در بهترین های مشهد ، همه روزه با همکاری بهترین ایرلاین ها، در تعداد شب های اقامت دلخواه از 2 شب تا 10 شب قابل رزرو میباشد.

سمانه فتاحی
خدمات تور مشهد از تهران چی روی تور هست؟
حسینیسیده تکتم حسینی

در تورهای مشهد از تهران خدماتی از قبیل صبحانه ، نهار و شام ( به شرط رزرو اتاق فولبرد ) ، ترانسفر استقبال و گشت های اطراف مشهد برای مسافرین قابل رزرو هستن.

نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 64 کاربر برای این تور
خدمات تور 4.23 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
دیدگاه شما
1 امتیاز دهید
2 دیدگاه خود را شرح دهید