امتیاز 5 از 5

از بین 2 رای - تور مشهد از تبریز

به این محتوا امتیاز دهید

تور مشهد از تبریز هتل الماس 2 | تخفیف هتل 5 ستاره

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,290,000 تومان
از تاریخ : ۲۹ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل مدینه الرضا | 5 ستاره تاپ

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,010,000 تومان
از تاریخ : ۱ مهر

تور مشهد از تبریز هتل نگین پاسارگاد | 10% تخفیف هتل 4ستاره

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,050,000 تومان
از تاریخ : ۳۱ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل الماس | آفر ویژه هتل الماس

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,260,000 تومان
از تاریخ : ۱ مهر

تور مشهد از تبریز هتل جواد | 4 ستاره

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,310,000 تومان
از تاریخ : ۳۰ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل درویشی | تخفیف ویژه هتل لوکس درویشی

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,350,000 تومان
از تاریخ : ۲۹ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل رفاه | تخفیف ویژه

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,390,000 تومان
از تاریخ : ۲۹ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل قصر طلایی | 20% آفر ویژه

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,390,000 تومان
از تاریخ : ۳۱ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل آبشار | مجری مستقیم تور مشهد

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,090,000 تومان
از تاریخ : ۳۱ شهریور

تور مشهد از تبریز هتل بین المللی قصر | 10% تخفیف تور

مشاوره 02147627800 مشاوره
0.00
جزئیات تور
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
3,110,000 تومان
از تاریخ : ۳۱ شهریور
مشاهده نتایج بیشتر و جستجوی پیشرفته
تور مشهد از تبریز مسیر ارتباطی مشهد تبریز هتل های مشهد جاذبه های مشهد رستوران ها و کافه های مشهد

تور مشهد از تبریز | لیست قیمت تور هوایی تبریز به مشهد

تور مشهد از تبریز همه روزه عشاق خاندان اهل بیت را به این بارگاه منور می رساند تا از فیض زیارت امام رضا برخوردار شوند و در کنار زیارت، جاذبه های گردشگری این شهر را نیز درک کنند. تور مشهد در این مسیر با وسایل مختلف حمل و نقل عمومی مثل هواپیما، قطار و اتوبوس انجام می شود و با قیمت های مختلف به صورت تور مشهد ارزان و تور لاکچری مشهد در دسترس است.

زائرانی که تمایل دارند هر چه زودتر خود را به پنجره فولاد امام برسانند تنها کافی است از طریق سایت تورگردان برای تور ارزان اقدام کنند. در این سایت امکان رزرو بلیط رفت و برگشت در قالب تور هوایی مشهد یا تور مشهد با قطار و اتوبوس موجود است. می توان بازه قیمتی را در سایت مشاهده نموده و پکیج مورد نظر را برای خود انتخاب کرد. هموطنان ترک زبان همواره از خدمات تورگردان راضی بوده و به ما اعتماد داشته اند. 

ای خاک پاک طوس سنده شرافت نقدر وار / آغوشه چکموسن ایله بر جسم نازنین / فخر ایله سن بهشته اگر وار لیاقتین / غبطه جلال و شأنون ایده  روضۀ برین

از مهمترین جاهای دیدنی مشهد می توان به انواع بوستان ها و پارک های جنگلی، پارک های آبی، پردیس های سینمایی، بناهای تاریخی مثل خانه داروغه و خانه ملک مشهد، موزه های فرش، قرآن و مسکوکات، ییلاقاتی مثل طرقبه و شاندیز، مراکز خرید متنوع که بعضی از آن ها مجموعه های گردشگری محسوب می شوند و بسیاری جاذبه ای طبیعی، تاریخی و تفریحی اشاره کرد. 

مسیرهای ارتباطی تور مشهد از تبریز

فاصله مشهد تا تبریز 1511 کیلومتر است و با خودروی شخصی بین 14 تا 15 ساعت طول می کشد. برای پیمودن مسیر جاده ای مشهد تا تبریز باید از ملك آباد، نيشابور، سبزوار، داورزن، ميامي، شاهرود، دامغان، سمنان، گرمسار، ايوانكي،  تهران(پل افسريه )، ميدان اول شهر كرج، هشتگرد، آبیک، زنجان، بستان آباد، تاکستان، قزوین، ابهر و بستان آباد گذر کرد. بیشتر این مسیر خوش آب و هئا و سرسبز است و می توان توقفگاه های بسیاری برای اتراق کردن و استراحت پیدا کرد. برای طی کردن مسیر مشهد تبریز با قطار باید 12 ساعت در راه باشید. قطارهای موجود در این مسیر قطار 4 تخته خلیج فارس، قطار لوکس 4 تخته توس و قطار 6 تخته میلاد است. مسیر مشهد تبریز قطارهای سریع السیر و قطارهای 5 ستاره ای مثل فدک ندارد.

ایستگاه های قطار تبریز مشهد در شهرهای نیشابور، سبزوار، شاهرود، سمنان، گرمسار، تهران، قزوین و زنجان است. بیشتر این مسیرها مناطقی خوش آب و هوا هستند و مناظر دیدنی زیادی در طول سفر پیش رویتان قرار می دهند. گردشگرانی که قصد داشته باشند به یکی از این شهرها سفر کنند می توانند بلیط قطار مشهد تبریز را تهیه کرده و در بین راه پیاده شوند. مسافران و زائرانی که تمایل دارند بیشتر وقتشان را در خود مشهد بگذرانند می توانند هر دو مسیر رفت و برگشت یا یکی از آن ها را با هواپیما سفر کنند. مسیر مشهد تبریز با هواپیما، نزدیک به 1 ساعت و 59 دقیقه است و مسافتی حدود 1198 کیلومتر دارد. قیمت بلیط مشهد تبریز بسته به اینکه با کدام یک از وسایل ارتباطی قصد سفر داشته باشید متفاوت است. 

برای رزرو کردن هتل و اقامتگاه در سفر لازم است که پیش از هر چیز هدف‌ از آن سفر مشخص باشد و میزان بودجه هم مشخص گردد. در سفر به مشهد هم این موضوع اهمیت زیادی دارد. مسافری که قصد آمدن به مشهد دارد باید مشخص کند که هدفش تنها زیارت و رفتن به حرم است یا می خواهد از سایر جاذبه های گردشگری مشهد نیز استفاده کند. آیا می خواهد در هتلی لوکس اقامت کند یا یک هتل آپارتمان یا مهمانپذیر هم برایش قابل قبول است؟ واقعیت این است که طی سال ها دریافته ایم بیشتر افرادی که به مشهد می آیند برنامه اولیه شان، زیارت بارگاه منور امام رضا (ع) است. همین موضوع منجر به احداث هتل های متعدد در خیابان های منتهی به حرم شده است. این هتل ها و مجتمع های اقامتی برای هر بودجه ای در نظر گرفته شده است. از یک سو گران ترین هتل های مشهد مثل هتل پنج ستاره درویشی، هتل قصر بین المللی و هتل قصر طلایی در نزدیک ترین اماکن به حرم (خیابان امام رضا) قرار گرفته و از سوی هتل آپارتمان ها و هتل های یک ستاره هم برای قشر متوسط مشغول به فعالیت اند. آن هایی که تمایل دارند چند بار در روز به حرم مشرف شوند در هتل های نزدیک به حرم راحت تر خواهند بود. با این همه هتل های دورتر از حرم هم چندان دور به شمار نمی روند. می توان گفت هتل های دورتر از محدود حرم مثل هتل همای 1 و 2 یا هتل پردیسان با خودرو یا ترنسفر هتل، نیم ساعت تا حرم بیشتر فاصله ندارند.  

برای رزرو هتل های مشهد قیمت‌ های متنوعی وجود دارد. قیمت هتل در مشهد در روزهای عادی، بسته به امکانات و خدمات آن هتل، حدود ۹۰هزار تومان تا بیش از۶۰۰هزار تومان برای هر شب باید پرداخت کرد.

جاذبه های تور مشهد از تبریز

تور مشهد از تبریز بیش از همه سفری زیارتی است و مردم ترک زبان عزیز به امید پیوند زدن قلب هایشان به پنجره فولاد رضوی به این شهر می آیند. با این همه جاذبه های دیگری نیز در این شهر وجود دارد که برای مسافران جالب توجه است. جاذبه های طبیعی، تفریحی و تاریخی مشهد عموما ناشناخته مانده است ولی در سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. از مهمترین جاذبه های تاریخی مشهد می توان به خانه های تاریخی مثل خانه داروغه با محله ای تاریخی و گردشگری در نزدیکی حرم؛ خانه ملک با مرکزیت صنایع دستی؛ مدارس تاریخی مشهد در داخل حرم یا اطراف که یادآور شکوه علمی این شهر در گذشته اند؛ آرامگاه فردوسی؛ آرامگاه نادری؛ موزه های متعدد درون حرم و سطح شهر؛ بقعه هارونیه؛ بازارها و سراهای قدیمی و... اشاره کرد. جاذبه های تفریحی مشهد نیز از سوی جوان ترها و کسانی که طالب هیجان هستند استقبال زیادی می شود. انوع پارک های آبی مجهز به جدیدترین امکانات تفریحی و بازی های آبی و درمانی، تفریحات هیجان انگیزی مثل تله کابین، تله سیژ، پاراگلایدر، پیست اسکی شیرباد و انواع پارک ها و مراکز تفریحی برای کودک و بزرگ.

افرادی که در نظر داشته باشند جاذبه های بین راه مشهد و تبریز را هم ببینند معمولا تور زمینی مشهد را انتخاب می کنند. در بین این دو شهر می تواند از جاهای دیدنی زنجان، ابهر، تاکستان، قزوین، کرج و تهران، سمنان و دامغان بازدید کنند. در قزوین سری به جاذبه های تاریخی متعدد زده و از کاخ چهلستون و عالی قاپو دیدن می کنند. در شاهرود به جنگل ابر و آبشار مجن رفته و از آب و هوای خوش آنجا لذت می برند. در میامی تنی به آب های معدنی و درمانی زده امامزاده آنجا را زیارت می کنند. بعد هم به نیشابور آمده دیدنی های آن را از نظر می گذرانند.

 

تور مشهد علاوه بر اماکن دیدنی و جاذبه های متعدد و متنوع، به رستوران ‌ها و کافه های پر طرفدار نیز معروف شده است. بسیاری از این رستوران ها و کافه ها در خیابان های شلوغ یا خلوت شهر با ارائه منوها و خدماتی متفاوت مشتریان را راضی نگه می دارند. رستوران ها و کافه ها در این شهر چندان زیاد است که برای پیدا کردن بهترین ها باید از قبل تحقیق و پرس و جو کنید. هر کسی با هر ذائقه غذ‌یای می ‌تواند رستوران مورد علاقه اش را در شهر مشهد بیابد چون مشهد همه نوع رستوران و کافه ای از نوع سنتی و مدرن در خود جای داده است. منوهای غذایی هم تنوع زیادی دارد. چه اهل کباب و شیشلیک باشید، چه به دنبال غذاهای محلی مشهد مثل شوله مشهدی بگردید، رستوران هایی هستند که برای آن غذا سرآمد هستند.  غذاهای خارجی به خصوص غذاهای ترکی، عربی ایتالیایی و افغانی تنها در مشهد پیدا می شوند. کسانی که تور مشهد از تبریز را تهیه کرده اند می توانند انواع غذاهای ترکی و ترکمنی را در رستوران های برکت کباب، بابا دنر، رستوران بورک و رستوران ترکمنی مارال نوش جان کنند. 

بعضی از رستوران ها مثل رستوران سدروس چندین شعبه در داخل و خارج شهر دارند. این رستوران با سابقه تر از رستوران هایی مثل رستوران پسران کریم و رستوران رضایی نیست. مهمترین کافه های مشهد عبارتند از: کافه 1860، کافه رترو، کافه لئون، کافه کوک، کافه سیلوانا و... است. کافه های عموما در بین جوان ها طرفدار زیادی دارد. بسیاری از دانشجویان یا صاحبان کسب و کارهای کوچک قرار مدارهای کاری یا دورهمی هایشان را در کافه رستوران های مشهد برگزار می کنند.   

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

 کد کپچا