تور مشهد از تبریز

بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
هتل آراد مشهد

تور مشهد از تبریز هتل آراد

4ستاره
4 امتیاز
از مبدا تبریز
زمینی 6,800,000 تومان
هوایی 9,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل رز درویشی

تور تبریز به مشهد هتل رز درویشی

3ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 8,900,000 تومان
زمینی 7,100,000 تومان
هوایی 10,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
30883

تور مشهد از تبریز هتل رفاه

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تبریز
زمینی 7,400,000 تومان
هوایی 10,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
abshaaaaaaaaaaaaaaaar 2

تور مشهد از تبریز هتل آبشار

1ستاره
2.9 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 3,600,000 تومان
زمینی 3,700,000 تومان
هوایی 6,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
الماس مشهد

تور مشهد از تبریز هتل الماس

4ستاره
5 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 7,500,000 تومان
زمینی 7,200,000 تومان
هوایی 9,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
15781

تور مشهد از تبریز هتل جواد

4ستاره
3.6 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 8,600,000 تومان
زمینی 7,400,000 تومان
هوایی 9,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
c5c95158d44ee2ae390a3c3d6bd2e7f8_XL

تور مشهد از تبریز هتل پارسیس

5ستاره
3.9 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 7,200,000 تومان
زمینی 7,300,000 تومان
هوایی 9,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
حرم 1

تور مشهد از تبریز هتل اترک

4ستاره
3.4 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 8,200,000 تومان
زمینی 8,300,000 تومان
هوایی 11,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل بین المللی قصر

تور مشهد از تبریز هتل بین المللی قصر

5ستاره
3.7 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 10,800,000 تومان
زمینی 10,900,000 تومان
هوایی 11,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
الماس 2 مشهد
پیشنهاد ویژه

تور مشهد از تبریز هتل الماس 2

5ستاره
4 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 7,800,000 تومان
زمینی 7,900,000 تومان
هوایی 10,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل درویشی 1
هوایی/زمینی

تور مشهد از تبریز هتل درویشی

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 8,200,000 تومان
زمینی 8,300,000 تومان
هوایی 11,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
مدینه الرضا مشهد

تور مشهد از تبریز هتل مدینه الرضا

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تبریز
ریلی 7,900,000 تومان
زمینی 8,000,000 تومان
هوایی 10,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور مشهد از تبریز مسیر ارتباطی مشهد تبریز جاذبه های تور تبریز به مشهد هتل های تور تبریز مشهد
تور مشهد از تبریز مسیر ارتباطی مشهد تبریز جاذبه های تور تبریز به مشهد هتل های تور تبریز مشهد

تور مشهد از تبریز | لیست قیمت تور هوایی تبریز به مشهد

تور مشهد از تبریز همه روزه عشاق خاندان اهل بیت را به این بارگاه منور می‌رساند تا از فیض زیارت امام رضا برخوردار شوند و در کنار زیارت، جاذبه‌های گردشگری این شهر را نیز درک کنند. تور مشهد در این مسیر با وسایل مختلف حمل و نقل عمومی مثل هواپیما، قطار و اتوبوس انجام می شود و با قیمت های مختلف به صورت تور مشهد ارزان و تور لاکچری مشهد در دسترس است.

زائرانی که تمایل دارند هر چه زودتر خود را به پنجره فولاد امام برسانند تنها کافی است از طریق سایت تورگردان برای تور ارزان اقدام کنند. در این سایت امکان رزرو بلیط رفت و برگشت در قالب تور هوایی مشهد یا تور مشهد با قطار و اتوبوس موجود است. می‌توان بازه قیمتی را در سایت مشاهده نموده و پکیج مورد نظر را برای خود انتخاب کنید. در ادامه بهترین هتل‌های مشهد و برخی از جاهای دیدنی مشهد را معرفی کرده‌ایم تا هنگام سفر به مشهد از تبریز دچار سردرگمی نشوید.

مسیرهای ارتباطی تور مشهد از تبریز

 

برای تور مشهد از تبریز، می‌توانید تور زمینی یا تور هوایی مشهد را رزرو کرده و با خیال راحت سفر خود را پشت سر بگذارید. به طور کلی در تور زمینی مشهد از تبریز با قطار حدود ۲۴ ساعت در راه خواهید بود و یک سفر نسبتا طولانی را در پیش دارید؛ اما بدون شک خستگی آن از سفر با اتوبوس یا خودروی شخصی به مراتب کمتر است. شهر‌هایی که در طول مسیر تبریز به مشهد از آن‌ها عبور می‌کنید عبارت‌اند از: زنجان، قزوین، تهران، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار، نیشابور و در نهایت مشهد. در نتیجه گردشگرانی که قصد داشته باشند به یکی از این شهرها سفر کنند می‌توانند بلیط قطار مشهد تبریز را تهیه کرده و در بین راه پیاده شوند. قطارهای موجود در این مسیر قطار 4 تخته خلیج فارس، قطار لوکس 4 تخته توس، قطار 4 تخته شهاب و قطار 6 تخته میلاد است و قطارهای سریع السیر و قطارهای 5 ستاره ای مثل فدک در این مسیر فعالیت ندارند.

تور هوایی تبریز به مشهد نیز تجربه یک سفر راحت در کوتاه‌ترین زمان را برای شما ثبت می‌کند. مسافت هوایی تبریز تا مشهد حدودا ۸۰۰ کیلومتر است و پس از حداکثر ۲ ساعت به مشهد رسیده و می‌توانید گشت و گذار در شهر را بلافاصله پس از رسیدن به مقصد و بدون خستگی آغاز کنید.

چنانچه علاقه دارید با خودرو شخصی خود سفر کرده و از جاذبه‌های دیدنی شهرهای دیگر نیز دیدن کنید باید مسافتی در حدود ۱۵۱۵ کیلومتر را طی کنید. در طول این مسیر از شهرهای بستان آباد، ابهر، قزوین، تاکستان، زنجان، آبیک، هشتگرد، کرج، تهران، ایوانکی، گرمسار، سمنان، شاهرود، میامی، داورزن، سبزوار و نیشابور عبور خواهید کرد. بیشتر این مسیر خوش آب و هوا و سرسبز است و می‌توان توقفگاه‌های بسیاری برای اتراق کردن و استراحت پیدا کرد. 

جاذبه های تور تبریز به مشهد

 

تور مشهد از تبریز بیش از همه سفری زیارتی است و هدف ترک زبانان عزیز از سفر به مشهد در وهله اول زیارت امام رضا (ع) استبا این وجود جاذبه‌های دیگری نیز در این شهر وجود دارد که برای مسافران جالب توجه است. جاذبه های طبیعی، تفریحی و تاریخی مشهد عموما ناشناخته مانده است ولی در سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. 

اگر تمایل داشته باشید به گشت و گذار در مشهد بپردازید به شما پیشنهاد می‌کنیم از پارک‌ها، ییلاقات و مراکز تفریحی مشهد شروع کنید. ییلاقات طرقبه، عنبران، شاندیز، زشک، نغندر و... با آب و هوایی عالی و دلپذیر و منظره دل‌انگیز، شادابی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. پس از آن می توانید از زیبایی پارک‌های مشهد مانند پارک جنگلی وکیل آباد، پارک ملت مشهد، کوهسنگی، پارک ملی چهل بازه و دیگر پارک‌های مشهد دیدن کنید. علاوه بر این در مجموعه تفریحی چالیدره نیز می‌توانید با وجود تله سیژ، قایق سواری، کارتینگ، شهربازی، راپل، سافاری و دیگر امکانات، اوقات خوشی را سپری کرده و خوش بگذرانید.

از مکان‌های تاریخی مشهد نیز نمی‌توان غافل شد. خانه تاریخی داروغه، آرامگاه نادرشاه افشار، مدارس تاریخی مشهد، مقبره هارونیه، آرامگاه فردوسی و... از جاذبه‌های تاریخی مشهد هستند که بازدید از آن‌ها را به شما توصیه می‌کنیم.

همچنین یکی دیگر جاهای تفریحی مشهد که مسافران زیادی از آن استقبال می‌کنند تفریحات آبی مشهد مانند سرزمین موج‌های آبی و موج‌های خروشان است. موج‌های آبی مشهد دو سالن مجرا برای آقایان و بانوان دارد. در نتیجه می‌توانید به صورت خانوادگی به تفریح بپردازید.

افرادی که در نظر داشته باشند جاذبه های بین راه مشهد و تبریز را هم ببینند معمولا تور زمینی مشهد را انتخاب می کنند. در بین این دو شهر می توان از جاهای دیدنی زنجان، ابهر، تاکستان، قزوین، کرج، تهران، سمنان، دامغان، جنگل ابر شگفت انگیز و آبشار مجن در شاهرود و نیشابور بازدید کنند.

 

رستوران ها و کافه های مشهد

 

تور مشهد علاوه بر اماکن دیدنی و جاذبه‌های متعدد و متنوع، به رستوران ‌ها و کافه‌های پر طرفدار نیز معروف شده است. بسیاری از این رستوران‌ها و کافه‌ها در خیابان‌های شلوغ یا خلوت شهر با ارائه منوها و خدماتی متفاوت رضایت مشتریان خود را جلب می‌کنند. رستوران‌ها و کافه‌ها در این شهر چندان زیاد است که برای پیدا کردن بهترین‌ها باید از قبل تحقیق و پرس و جو کنید. هر کسی با هر ذائقه غذایی می‌تواند رستوران مورد علاقه‌اش را در شهر مشهد بیابد؛ چون مشهد همه نوع رستوران و کافه‌ای از نوع سنتی و مدرن در خود جای داده است. منوهای غذایی هم تنوع زیادی دارد. چه اهل کباب و شیشلیک باشید و چه به دنبال غذاهای محلی مشهد مثل شوله مشهدی بگردید، رستوران‌هایی هستند که برای آن غذا سرآمد هستند. غذاهای خارجی به خصوص غذاهای ترکی، عربی ایتالیایی و افغانی تنها در مشهد پیدا می‌شوند. کسانی که تور مشهد از تبریز را تهیه کرده‌اند می‌توانند انواع غذاهای ترکی و ترکمنی را در رستوران‌های برکت کباب، بابا دنر، رستوران بورک و رستوران ترکمنی مارال نوش جان کنند. 

بعضی از رستوران‌ها مثل رستوران سدروس چندین شعبه در داخل و خارج شهر دارند. این رستوران با سابقه‌تر از رستوران‌هایی مثل رستوران پسران کریم و رستوران رضایی نیست اما هم رده با آنان است. مهم‌ترین کافه‌های مشهد عبارتند از: کافه 1860، کافه رترو، کافه لئون، کافه کوک، کافه سیلوانا و...کافه‌ها عموما در بین جوان‌ها طرفدار زیادی دارد. بسیاری از دانشجویان یا صاحبان کسب و کارهای کوچک قرار کاری یا دورهمی‌هایشان را در کافه رستوران‌های مشهد برگزار می کنند. پس حتما سری به رستوران‌ها و کافه‌های مشهد بزنید و از طعم بی نظیر غذاهایشان لذت ببرید. 

هتل های تور مشهد از تبریز

 

برای رزرو کردن هتل و اقامتگاه در سفر لازم است که پیش از هر چیز هدف‌ از آن سفر مشخص باشد و میزان بودجه هم مشخص گردد. در سفر به مشهد هم این موضوع اهمیت زیادی دارد. مسافری که قصد آمدن به مشهد را دارد باید مشخص کند که هدفش تنها زیارت و رفتن به حرم است یا می‌خواهد از سایر جاذبه‌های گردشگری مشهد نیز استفاده کند. آیا می‌خواهد در هتلی لوکس اقامت کند یا یک هتل آپارتمان یا مهمان‌پذیر هم برایش قابل قبول است؟ واقعیت این است که طی سال‌ها دریافته ایم بیشتر افرادی که به مشهد می‌آیند برنامه اولیه‌شان، زیارت بارگاه منور امام رضا (ع) است. همین موضوع منجر به احداث هتل‌های متعدد در خیابان‌های منتهی به حرم شده است. این هتل‌ها و مجتمع‌های اقامتی برای هر بودجه‌ای در نظر گرفته شده است.

برخی از هتل های مشهد مانند هتل‌های پنج ستاره درویشی، بین المللی قصر، قصر طلایی، مدینه الرضا، الماس ۲، ضیافت الزهرا، هتل بزرگ جهان و سی نور از بهترین‌های هتل‌های مشهد و بسیار نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) هستند. در نتیجه افرادی که می‌خواهند در روز چندین بار به حرم مشرف شوند، اقامت در این هتل‌ها برایشان مناسب خواهد بود.

همچنین برخی دیگر از بهترین هتل های مشهد در فاصله دورتری از حرم مطهر قرار دارند. با این حال این هتل‌ها نیز تا حرم تنها نیم ساعت فاصله دارند. از جمله این هتل‌ها می‌توان به هتل همای ۱ و ۲، هتل پردیسان، هتل پارس مشهد، هتل نگین پاسارگاد، هتل پارک حیات مشهد و بسیاری دیگر از هتل‌ها اشاره کرد که با ارائه بهترین خدمات، سفری بی‌نظیر را برای شما رقم می‌زنند.

در صورتی که بخواهید هزینه کمتری را صرف اقامت در مشهد کنید، علاوه بر هتل‌ها می‌توانید اقامتگاه‌ها یا مهمان‌پذیرهایی مانند مهمان‌پذیر اسپینو، ساعت، لاوان، علمدار، سهند۲ و... را رزرو کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران
1 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
حسن علی حسینیسه شنبه 6 تیر 1402
خدا قوت
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 13 کاربر برای این تور
کیفیت تور 4.08 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
دیدگاه شما
1 امتیاز دهید
2 دیدگاه خود را شرح دهید