راهنمای خرید تور و پرواز

لیست راهنما:

راهنمای خرید پرواز داخلی

راهنمای خرید تور

 

راهنمای خرید تور از سایت تورگردان

 

شما می توانید به راحت ترین شیوه ممکن، خریدی مطمئن و آنلاین از سامانه رزرواسیون آنلاین تورگردان انجام دهید. برای این کار تنها کافیست وارد سایت تورگردان به آدرس www.tourgardan.com شوید.

 

حال در کادر جستجو بخش تور را انتخاب کنید و سپس مبدا و مقصد مورد نظر برای تور خود را سرچ کنید.

 

 

 

به عنوان مثال: مبدا را شهر تهران و مقصد را جزیره کیش انتخاب میکنیم و بر روی گزینه جستجو کلیک می کنیم.

توجه ) نکته مهم در انتخاب شهرها و متغیرهای سایت تورگردان این است که پس از درج نام شهر حتما باید نام موررد نظر را از لیستی که برای شما نمایش داده می شود انتخاب کنید تا ثبت شود.

 

 

پس از کلیک بر روی گزینه جستجو، لیستی از تورهای موجود برای مقصد مورد نظر نمایش داده خواهد شد که می توانید اطلاعات اولیه تورها را از این قسمت مشاهده نمایید و پس از بررسی اجمالی تمامی تورها، با کلیک بر روی گزینه مشاهده جزئیات، تمامی اطلاعات تور برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

تمامی اطلاعات مربوط به تور انتخابی خود را با دقت بررسی کنید و پس از اطمینان از درخواست همان تور بر روی گزینه رزرو پکیج کلیک کنید.

 

 

فقط کافیست با شماره تماسی که برای شما نمایش داده می شود تماس حاصل فرمایید تا با دادن کد تور مورد نظر، همکاران ما در تورگردان تمامی کارهای مربوط به تور را برای شما بدون داشتن هیچ گونه دغدغه ای به عهده بگیرند و به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهند دهند و در نهایت پس از انتخاب تور به صورت قطعی، فقط کافیست مسافر هزینه تور را واریز و تمامی اطلاعات تور خریداری شده، از سمت تورگردان برای شما ارسال خواهد شد. در صورت فعال بودن فروش آنلاین تور، می توانید به صورت آنلاین رزرو تور خود را انجام دهید. 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


راهنمای خرید پرواز داخلی از سایت تورگردان

 

شما می توانید به راحت ترین شیوه ممکن، خریدی مطمئن و آنلاین از سامانه رزرواسیون آنلاین تورگردان انجام دهید. برای این کار تنها کافیست وارد سایت تورگردان به آدرس www.tourgardan.com شوید.

 

 

حال در کادر جستجو بخش پرواز را انتخاب کنید و سپس مبدا و مقصد مورد نظر برای تور خود را سرچ کنید.

به عنوان مثال: مبدا را شهر تهران و مقصد را جزیره کیش انتخاب میکنیم و بر روی گزینه جستجو کلیک می کنیم.

توجه ) نکته مهم در انتخاب شهرها و متغیرهای سایت تورگردان این است که پس از درج نام شهر حتما باید نام موررد نظر را از لیستی که برای شما نمایش داده می شود انتخاب کنید تا ثبت شود.

 

 

در مرحله بعد شما باید تاریخ رفت پرواز خود را مشخص کنید. پس از کلیک بر روی کادر مربوط به تاریخ، تقویمی برای شما به نمایش در خواهد آمد که شما در آن، پایین هر تاریخ نمایشی مختصر از قیمت مشاهده می کنید که نشان دهنده حداقل قیمت پرواز در هر روز خواهد بود. این نمایش قیمت، پیش فرض خوبی برای انتخاب روز پرواز بسته به هزینه پرواز طی 15 روز آینده را به شما خواهد داد.

 

 

حال باید تعداد مسافران را بر اساس گروه سنی بزرگسال و کودک و نوزاد مشخص کنید و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

 

 

در صفحه نمایش داده شده، شما می توانید اطلاعات مختصری از پروازهای موجود در تاریخ مورد نظر خود را به مقصد انتخابی مشاهده کنید.

در صفحه نمایش داده شده :

در قسمت شماره 1، شما می توانید نمایش نتایج را بر اساس کمترین قیمت، بیشترین قیمت، نزدیکترین ساعت و دورترین ساعت فیلتر کنید.

در قسمت شماره 2، شما می توانید روز پروازی مورد نظر خود را به روزهای قبل و یا بعد از آن تغییر دهید و نتایج جستجو پروازهای موجود در آن روزها را نیز مورد بررسی قرار دهید.

در قسمت شماره 3، باکس جستجو دوباره برای شما نمایش داده می شود تا در صورت نیاز بتوانید مبدا و مقصد، تاریخ و تعداد مسافر را تغییر داده و دوباره در وبسایت تورگردان جستجو کنید.

 

 

در حاشیه سمت راست صفحه نمایشگر خود فیلترهایی با جزئیات بیشتر مشاهده می کنید که استفاده از هرکدام باعث  دستیابی هرچه آسانتر و سریع تر شما به پرواز مورد نظرتان خواهد شد.

قبل از خرید هر پرواز حتما قوانین کنسلی که برای آن ثبت شده را بررسی کنید تا بدانید در صورت عدم استفاده از پرواز پس از خرید بلیط، باید چه میزان خسارت را پرداخت کنید، که بسته به نوع پرواز و زمان کنسلی این هزینه متفاوت خواهد بود.

 

پس از انتخاب پرواز مورد نظر خود، بر روی گزینه انتخاب پرواز کلیک کنید. مشاهده خواهید کرد پنجره کوچکی شامل مشخصات اساسی پرواز شما نمایش داده خواهد شد که باید آن را تایید کنید.

 

 

حال به صفحه ورود اطلاعات مسافران منتقل می شوید. در این قسمت باید چندین نکته را قبل از درج اطلاعات مورد توجه قرار دهید.

 

 

1 ) در این بخش زمانی برای شما تعیین شده است که فقط در زمان مشخص شده دسترسی شما به این صفحه باز خواهد بود و پس از گذشت این تایم دوباره به گام انتخاب پرواز برگشت داده خواهید شد.

2) برای آخرین بار قبل از پرداخت هزینه بلیط شما می توانید اطلاعات کامل پرواز را در این قسمت مشاهده کنید.

3) قبل از تایید قطعی بلیط می توانید قوانین کنسلی مربوط به بلیط پرواز خود را مشاهده کنید.

4) تمامی اطلاعات مسافران را به صورت کامل وارد کنید و برای اضافه کردن مسافران بیشتر می توانید از گزینه های موجود برای اضافه کردن مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد استفاده کنید.

5) در صورت داشتن کد تخفیف، تیک مربوط به این گزینه را فعال کرده و سپس در کادری که برای شما نمایش داده می شود، کد تخفیف خود را درج کنید.

6) قبل از تایید رزرو خود، قوانین و مقررات سایت تورگردان را مطالعه فرمایید.

پس از اتمام درج اطلاعات مسافرین، گزینه تایید و رزرو را بفشارید. در نهایت وارد درگاه بانک برای پرداخت اینترنتی خواهید شد و پس از انجام پرداخت هزینه، فایل بلیط توسط پشتیبانان تورگردان به شماره تلگرام شما ارسال خواهد شد.

 

 

 

                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                         "سفری خوش را برای شما آرزرومندیم"

                                                                                                                                                                                                                                                   

واتس اپ
مشاوره تور