تور مالدیو
MaldivesTours

امتیاز 3 از 5

از بین 1 رای - تور مالدیو

به این محتوا امتیاز دهید

تور مالدیو

تور مالدیو | تور ارزان مالدیو و جاذبه ها

تور ماله

توریستی ترین مقاصد خارجی

مالدیو مجمع الجزایری در قاره آسیا و در واقع کوچکترین و کم جمعیت ترین کشور این قاره است. صنعت گردشگری مهمترین منبع درآمد این منطقه است و بسیاری از ثروتمندان جهان برای تفریح به آنجا می آیند. این اقبال باعث شده که امکانات بسیار خوبی برای گردشگران فراهم شود و هر گونه تفریح آبی برای آرامش یا ماجراجویی ممکن شود. آب های درخشان فیروزه ای مالدیو مسحور کننده است و در نمای هوایی مثل بازی با رنگ ها به نظر می رسد. انواع تفریحات دریایی، رستوران ها و کافه های لوکس و... در سواحل سفید و درخشان مالدیو فراهم شده و آنجا را به بهشت گردشگران تبدیل کرده است. در تور مالدیو رویای طبیعت گردی و استراحت در محیطی بکر را به راحتی می توان محقق کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به تور مالدیو با تورگردان همراه باشید.    

مالدیو کشوری است شبیه به رویا، همانطور که تصاویر کاملاً بی نقصی از آن دیده اید ، می توانید با خیالی راحت محل کار و زندگی خود را برای گذران تعطیلات رها کنید و به این کشور زیبا سفر کنید تا به رویاهای خود سرک بکشید. تور مالدیو در واقع با هر انتظاری سازگار است. دقیقاً مانند تصاویر موجود در صفحه نمایش شما که هر منظره ای زیبایی را بر آن به نمایش می گذارید این کشور زیباست: خورشید روشن ، تالابهای آبی شفاف ، صخره های خانگی با ماهی ، آبهای کم عمق با آبشار با کوسه ها و و سواحل ماسه ای سفید که با آبی فیروزه ای جذاب تر به نظر می رسند.

به احتمال زیاد چند مورد شگفت آور وجود دارد که شما درباره این کشور جزیره آسیای جنوبی نمی دانید. در تور مالدیو تقریبا همه چیز گران تر از کشورهای مشابه است و همه چیز از غذا گرفته تا گردش گران قیمت است. شما همچنین باید توجه داشته باشید که بهترین زمان برای بازدید از مالدیو زمانی است که مراسم آیینی برگزار می شود. بنابراین بهتر است آگاهی کامل از زمانهای مناسب برای سفر به مالدیو را کسب کنید. 


 تور مالدیو و بیش از 1000 جزیره کوچک 


بله به درستی متوجه شده اید. مالدیو از حدود 1190 جزیره جداگانه تشکیل شده است که در سراسر اقیانوس هند واقع شده اند و در جنوب و غرب هند و سریلانکا واقع شده اند. اما ما در اینجا در مورد مجمع الجزایر مانند هاوایی صحبت نمی کنیم - بعضی از جزایر مالدیو آنقدر کوچک هستند که شما قبل از اینکه متوجه شوید جزیره ای نزدیک شماست از آنجا عبور کرده اید. 

 

جزایر در تور مالدیو مسکونی نیستند

 

از میان صدها جزیره در مالدیو ، 26 آتول مختلف (یا مجموعه ای از جزایر) وجود دارد. اما فقط در حدود 200 جزیره از آنها در واقع قابل سکونت و فعال هستند. برخی از این جزایر مختص ماهیگیری و امور صنعنتی بوده و برخی دیگر با وجود اینکه مردم محلی در آنها رفت و آمد دارند اما برای گردشگران منع شده هستند. گذشته از اینها جزایر غیر مسکونی مالدیو برای امور زراعی یا صنعت یا پیک نیک مورد استفاده قرار میگیرند و به عنوان استراحتگاه ها استفاده می شود که گردشگران می توانند برای روزهای تعطیل و عاشقانه از آنها بازدید کنند.

 

 بعضی از جزایر در تور مالدیو ساخت بشر است

 

 اعتقاد بر این است که بیشتر جزایر مالدیو توسط آتشفشانها تشکیل شده اند (و اینکه اکثر جزایر خود قله های باقی مانده جزایر آتشفشانی هستند که توسط مرجان ها ساخته می شوند)  برخی از جزایر واقعاً دست ساز بشر هستند. به عنوان مثال  Huhulmale ، جزیره ای که نزدیکترین فرودگاه اصلی Male است  یک جزیره "اصلاح شده" یا "مصنوعی" است که در سال 2004 با ریختن شن و ماسه و بتن برای ایجاد پایه و اساس فرودگاه ساخته شد. امروز  به نظر می رسد یک شهر تمام عیار با جاده های آسفالت شده مغازه ها ، مسکن و یک خط ساحلی است.

 

تور مالدیو و سواحل نورانی

 

یکی از نادرترین دیدنی ها برای مسافرانی که به سواحل جهان سفر میکنند دیدن ساحلی نورانی و قدم زدن در امتداد آن است. فقط تعداد معدودی مکان در سراسر جهان وجود دارد که فیتوپلانکتونهای بیوشیمیایی در تمام طول سال آب را روشن می کنند. در ایران نیز سواحل چابهار و هرمزگان را می توان اینگونه یافت. در مالدیو ، این پدیده نیز رویت می شود پلنکتون های آبی و نورانی که به زیبایی می درخشند. بخاطر داشته باشید که این پلنکتونها در همه ایام سال نمی درخشند و بهتر است از قبل برنامه ای از پیش تعیین شده برای بازدید آنها داشته باشید. به این منظور از قبل آگاهی کسب کنید و علاوه بر این هتل های نزدیک به این مکان ها را شناسایی کنید و یا تورهای مناسب برای دیدن آنها را رزرو کنید. 

 

تور مالدیو یک تور اسلامی 

 

 اگر تور مالدیو رزرو کرده اید نگران نباشید مسافران در این کشور از رعایت قوانین اسلامی تقریبا معاف هستند. با این حال باید بدانید که این یک کشور مسلمان است. در حقیقت تنها کشور دیگر در کل جهان که دارای جمعیت صددرصد مسلمان است عربستان صعودی است. این را در هنگام برنامه ریزی خود به خاطر داشته باشید ، به خصوص اگر همزمان با ماه رمضان سفر میکنید. در طول این ماه با زمان روزه و نماز  بیشتر کارمندان محلی  در فرودگاه  روبرو می شوید و استراحتگاهها و تفرج گاهها و هتل ها از ارائه خدمات خورد و خوراک در این زمان تقریبا خودداری میکنند. 

از آنجا که این کشور کاملاً مسلمان است، برخی از مواردی که ممکن است در مالدیو همراه داشته باشید با ممنوعیت های خاصی همراه است. برای جلوگیری از هرگونه مشکلی یا سردرگمی در فرودگاه ، محصولات گوشت خوک ، الکل ،محصولات تنباکو را با خود به همراه نداشته باشید. در مالدیو الکل، معاشقه در عموم، پوشیدن مایو ممنوع است. 

از آنجا که مالدیو یک کشور مسلمان است ، چند قانون فوق العاده مهم و کاملاً اجرایی وجود دارد که شاید شما نمی دانید آنها وجود دارد. به عنوان مثال هیچ الکلی در شهرها وجود ندارد - مسلمانان سختگیر حتی مجاز به لمس  چیزی نیستند که حاوی الکل باشد. همجنسگرایی نیز در کشور بسیار ناامید و غیرقانونی است. زنان از پوشیدن لباس های حمام یا بد حجابی  (یعنی چیزی که آرنج ، شانه ها یا زانوها را آشکار  کند) در شهرها و منع شده اند. سایر محدودیت ها شامل محصولات گوشت خوک ، نمایش عمومی محبت و حتی بوسه های سریع همه مخالف قانون هستند.اگر فقط قصد اقامت در هتل ها در Male یا سایر جزایر بزرگتری را دارید ، انتظار میرود که همیشه از این قوانین پیروی کنید ، زیرا احتمالاً می خواهید از هتل خود خارج شوید. اگر در  جزیره توچال هستید  داستان بسیار متفاوت است و می توانید قوانین را نقض کنید.

 

جزایر  توچال در تور مالدیو 

 

تمام قوانینی که در بند فوق عنوان شد و به عنوان ممنوعیت در تور مالدیو شناخته شد در جزایر توچال به صورت ملموسی لغو شده هستند و می توانید در این جزایر آزاد باشید. گردشگرانی که در جزایر توچال اقامت دارند ،  برای نوشیدن الکل ، خوردن گوشت خوک ، canoodle و پوشیدن بیکینی ،  لباس و شلوارک آزاد هستند. اما لطفاً به یاد داشته باشید ، اگر یک روز سفر به یک جزیره محلی می کنید  از شما انتظار می رود آداب و رسوم محلی را دنبال کنید ، به خصوص در مورد لباس زنان و موارد مشابه دیگر مقررات را دنبال کنید.

 

 بهترین زمان برای تور مالدیو نوامبر تا آوریل است


در حالی که درجه حرارت در مالدیو به طور کلی در تمام سال پایدار است و به طور کلی شما در مناطق استوایی سفر می کنید بهتر است دقت کنید که چه زمانی مناسب تر است و هزینه ای که صرف رزرو تور می کنید به تمام معنی نابود نمی شود. مالدیو با آب و هوای استوایی شاهد باران های موسمی فراوان است که می توان در ماههای مه تا اکتبر شاهد آن بود پس بهتر است از سفر به این کشور در ماههای بارشی خودداری کنید. 

 نوامبر تا ژانویه می تواند کمی باد در تور مالدیو جریان داشته باشد و آب و هوای گرم را قابل تحمل نماید و هوا خشک و آفتابی است. حتی اگر تصمیم بگیرید که در فصل بارانی تور مالیدو را رزرو کنید احتمالا باز هم خورشید خیره خیره به صورتتان می  تابد. با این حال  تغییرات آب و هوایی در حال تغییر الگوی هواشناسی در سراسر جهان است.

تور مالدیو
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

کد کپچا