تور کیش هتل شایگان از تهران | 40% تخفیف ویژه هتل شایگان

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
2 شب
شروع قیمت از 1,190,000 تومان
از تاریخ ۱۷ بهمن

تور کیش هتل کوروش از تهران | کمترین نرخ هتل 5 ستاره کوروش

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
2 شب
شروع قیمت از 1,370,000 تومان
از تاریخ ۷ بهمن

تور کیش هتل لیلیوم | اقامت در هتل لوکس 4 ستاره لیلیوم

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
2 شب
شروع قیمت از 850,000 تومان
از تاریخ ۱۱ بهمن

تور کیش هتل گامبرون از تهران | آفر ویژه هتل 3ستاره

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 1,060,000 تومان
از تاریخ ۲۷ دی

تور کیش هتل مارینا پارک از تهران | 30% تخفیف ویژه هتل مارینا

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 2,530,000 تومان
از تاریخ ۱۱ بهمن

تور کیش هتل فلامینگو از تهران | 30% تخفیف هتل فلامینگو

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 995,000 تومان
از تاریخ ۱۷ بهمن

تور کیش هتل ویلای ارم از تهران | کمترین نرخ هتل | تورگردان

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 1,070,000 تومان
از تاریخ ۱۱ بهمن

تور کیش هتل سان رایز از تهران | 30% تخفیف ویژه سان رایز

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 1,300,000 تومان
از تاریخ ۲۵ بهمن

تور کیش هتل سورینت مریم از تهران | کمترین نرخ هتل 4 ستاره

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 1,500,000 تومان
از تاریخ ۴ بهمن

تور کیش هتل بین المللی کیش از تهران | 30% تخفیف ویژه

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 1,650,000 تومان
از تاریخ ۱۱ بهمن

تور کیش هتل رویان قائم از تهران

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 1,950,000 تومان
از تاریخ ۳ فروردین

تور کیش هتل ترنج از تهران | 40% تخفیف ویژه هتل لوکس ترنج

مشاوره مشاوره 021476278
مبدا
تهران
مدت
3 شب
شروع قیمت از 3,640,000 تومان
از تاریخ ۲۸ بهمن
مشاهده نتایج بیشتر و جستجوی پیشرفته
تور کیش از تهران مسیر ارتباطی کیش تهران هتل های کیش جاذبه های کیش کافه ها و رستوران های کیش

تور کیش از تهران | تور ارزان کیش از تهران | تور تهران به کیش

جزیره زیبای کیش از پر طرفدار ترین جزایر تفریحی ایران است. این جزیره کوچک اما پر سرگرمی، در عین حال که گوشه و کنارش برنامه هایی برای سرگرم کردن گردشگران دارد، جزیره ای بسیار آرام و مسحور کننده است. هم آن هایی که طالب هیجان اند و هم آن دسته ای که به دنبال سکوت و آرامش می گردند می توانند روی جزیره کیش حساب کنند. دسته اول می توانند به سراغ تفریحات آبی کیش، جنگ های شبانه، سافاری و آفرود بروند و دسته دوم می توانند به پیاده روی یا دوچرخه سواری در ساحل های آرام تور کیش یا حتی شنا در پلاژهای مخصوص روی بیاورند. 

تور کیش از تهران همه روزه در ساعات مختلف شبانه روز برگزار می شود. تور هوایی کیش معمولا طرفداران بیشتری دارد چون می توان در کمتر از دو ساعت خود را به جزیره رساند ولی تور کیش از تهران با قطار نیز دست کمی از تور هوایی کیش از تهران ندارد. برای این منظور باید با قطار به بندرعباس رفت و از آنجا به صورت دریایی با شناورها خود را به کیش رساند. این سفر ماجراجویی بیشتری به دنبال دارد چون می توان تجربه سفر دریایی به کیش با انواع کشتی ها یا شناورها را نیز پشت سر گذاشت. 

برای رزرو تور هوایی یا زمینی کیش به منوی تور کیش در سایت تورگردان مراجعه کنید تا با مقایسه انواع تورها با قیمت های متفاوت ارزان ترین تور کیش یا تورهای وی آی پی و لاکچری را بیابید. انتخاب با خودتان است. 

 

مسیر ارتباطی تور کیش

همه روزه تورهای فراوان زمینی و هوایی به مقصد جزیره زیبای کیش در جریان است. تور کیش با هواپیما، ساده‌ ترین و گاهی به صرفه ترین شیوه دسترسی به جزیره است. از تهران تا کیش با هواپیما 1 ساعت و 48 دقیقه راه است. این مسیر هوایی 1043 کیلومتر است. با این حال تور زمینی کیش هم لطف خودش را دارد. از هر کجای ایران که بخواهیم به کیش سفر کنیم بی تردید مسیری دیدنی پیش رویمان خواهد بود. همین مسیر متفاوت و ماجراجویی هایش است که بیشتر مردم را ترغیب می ‌کند به جای آنکه یکی دو ساعته به کیش بروند، ساعت‌ ها در راه باشند. راه زمینی به کیش می ‌تواند از طریق قطار، اتوبوس یا خودروی شخصی باشد. مسیر تهران به کیش از شهرهای تهران، قم، کاشان، نطنز، اصفهان، شهرضا، آباده، مرودشت، شیراز، جهرم، لار، بستک و بندرلنگه می گذرد. عده ای دیگر به جای مسیر جهرم و لار، در مسیرِ فیروزآباد، کازرون، خنج، لامرد می افتند و در نهایت به بندرعباس برسانید. از تهران تا بندرعباس با توجه به مسیری که انتخاب می کنید بین ۱۴ تا ۱۸ ساعت راه در پیش است. از آنجا باید به بندر چارک یا بندر آفتاب در بندرلنگه بروید. از بندرعباس تا بندر چارک ۲۹۱ کیلومتر فاصله است. آنجا از طریق شناورها در عرض ۲ تا ۲ ساعت و نیم با گذر از ۳۲ کیلومتر مسیر دریایی به جزیره می رسید. بندر آفتاب به جزیره کیش نزدیک تر است و اگر تا کیش تنها ۱۸ کیلومتر است.

برخی گردشگران، تور کیش از تهران با قطار را انتخاب می کنند. برای این تور تنها می توان تا بندرعباس را با قطار رفت. مسیر قطار تهران تا بندرعباس 1333 کیلومتر است و از شاهراه های اصلی راه آهن ایران به شمار می رود. فاصله تهران با بندرعباس با قطاربین 18 تا 20 ساعت است ولی قطارهای 4 ستاره غزال معمولا این مسیر را در مدت کوتاه تری طی می کنند.

 

هتل ها در تور کیش از تهران

هتل های کیش در انواع لوکس و پنج ستاره، 4 ستاره، هتل آپارتمان، سه ستاره و حتی دو ستاره هایی با امکانات عالی به میزبانی از مسافرانی مشغول اند که در قالب تور زمینی کیش یا از طریق هواپیما از تهران خود را به این جزیره نیلگون می رسانند. از مجلل ترین هتل های کیش، هتل ترنج در میان آب های خلیج فارس است. اتاق های این هتل در میان آب قرار گرفته و از طریق پنجره ای که در کف آن ها قرار گرفته می توان آبزیان دریایی را مشاهده کرد. بیشتر اتاق ها تراس هایی رو به پهنای آب دارند و از آرامش و سکوت آب های جزیره لذت می برند. از دیگر هتل های لوکس کیش، هتل پنج ستاره مارینا است که خود ساحلی اختصاصی دارد و مهمترین تفریحات آبی کیش را به صورت اختصاصی در اختیار میهمانانش قرار می دهد. هتل مارینا بیش از 10 هکتار زمین را در اختیار گرفته است و به سواحل مرجانی و دیدنی های مهم جزیره دسترسی دارد. دیگر هتل های مهم و پنج ستاره کیش که مردم تهران استقبال زیادی از آن می کنند، هتل شایان کیش، هتل داریوش کیش، هتل پارمیس کیش، هتل سورینت مریم کیش و... هستند. این هتل ها از مدرن ترین امکانات و خاص ترین خدمات هتل های لوکس برخوردار اند. انواع امکانات تفریحی و ورزشی مثل سالن های بیلیارد و ماساژ، رستوران ها و کافه های متنوع و حتی بازارهای اختصاصی مشتمل بر برندهای معتبر جهان در این مراکز اقامتی خودنمایی می کند.

در فصل تابستان بیشتر تخفیف هتل های کیش حتی تا 80 و 90 درصد آغاز می شود و با قیمت هایی استثنایی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. انتخاب یک هتل مناسب در جزیره کیش از ضروریات به شمار می رود چرا که آب و هوای گرم آن به خصوص در فصل تابستان افراد را به یک استراحت کامل بعد از گشت شهری نیازمند می کند.

جاذبه های تور کیش از تهران

جزیره کیش جاذبه های متنوعی دارد که هر ساله گردشگران زیادی را در فصل های مختلف سرد و گرم سال برای این سفر خاطره انگیز، اغوا می کند. جاذبه های گردشگری کیش چنان منحصر به فرد است که نمونه هایش در سایر شهرهای ایران یافت نمی شود. شاید شاتل سواری و قایق سواری در سواحل شمال کشور در استان های گیلان و مازندارن یا حتی قشم نیز وجود داشته باشد ولی غواصی کیش به دلیل بازدید از جاذبه های مرجانی و آبزیان متفاوتّ زیر دریایی حال و هوای دیگری دارد. چتر بازی با پاراسل یا فلای بورد نیز که جزو تفریحات آبی کیش به شمار می رود، جز در جزیره فعلا در جای دیگری یافت نمی شود. از دیگر تفریحات آبی جزیره می توان به اسکوتر زیر دریایی، بنانا سواری، قایق های بادبانی و انواع و اقسام تفریحات دریایی اشاره کرد.

از مهمترین جاذبه های گردشگری کیش که آن هم اختصاص به کیش دارد جنگ ها و تفریحات شبانه است. بسیاری از کمدین ها و استندآپ کارهای ایران کارشان را از جنگ های شبانه کیش آغاز کرده اند. برنامه های زنده با اجرای موسیقی هر شب در جزیره برقرار است. در ایام و مناسبت های ویژه به خصوص در جشنواره های کیش، خوانندگان مطرح کشور نیز کنسرت هایی در کیش برگزار می کنند. موسیقی زنده تنها به جنگ های شبانه و کنسرت ها محدود نمی شود. در کشتی های تفریحی و رستوران ها نیز معمولا برنامه های شاد و اجرای موسیقی در کنار صرف غذا ارائه می شود.

جاذبه های تاریخی و طبیعی کیش، دیدنی هایی مثل سواحل مرجانی، کشتی یونانی، جزیره هندورابی(بین دو جزیره کیش و لاوان)، شهر زیرزمینی کاریز، درخت سبز کیش، خانه بومیان جزیره و کلبه هور است. گردشگران تهرانی که به جاهای دیدنی و تفریحات کیش علاقه دارند باید تور هوایی کیش را تهیه کرده یا از طریق قطار خود را به بندرعباس برسانند.

رستوران ها در تور کیش از تهران

گردشگرانی که تور کیش از تهران را انتخاب کرده اند بعد از بازدید از جاذبه های متنوع این جزیره دوست داشتنی باید فکری برای غذا بکنند. بیشتر هتل ها به جز آن هایی که فولبرد یا هافبرد هستند، تنها برای وعده صبحانه در خدمت میهمانانشان هستند و برای سایر وعده ها باید هزینه ای مجزا پرداخت کنید و از قبل غا را سفارش دهید. می توان برای تنوع هم که شده به رستوران های کیش سری بزنید که غذاهای متنوع دریایی و انواع کباب ها و خورشت ها را سرو می کنند. در کیش می توان غذاهایی متنوع را تجربه کرد. حتما برنامه ای بگذارید که یک یا دو وعده را ماهی بخورید. سرآشپزهای رستوران های کیش در طبخ ماهی مهارت ویژهای دارند و می توانند تجربه ای خاص از خوردن غذاهای دریایی را برایتان رقم بزنند. می توانید سری هم به رستوران های شاندیز بزنید و شیشلیک را امتحان کنید. این غذا سوغات مشهد است و به همراه رستوران های شاندیز از مشهد به کیش راه یافته است.

مهمترین رستوران های کیش که می توان در آن ها غذاهایی دلچسب و قابل قبول نوش جان کرد، رستوران کوه نور، رستوران توتی فروتی، رستوران میر مهنا، رستوران پایاب در منطقه ای تاریخی، خانه اسپاگتی، رستوران رویال استار کیش، رستوران فودلند، رستوران پدیده شاندیز، رستوران عمو اکبر، رستوران نهنگ سفید، رستوران کوه سنگی و... است. بیشتر این رستوران های برنامه اجرای زنده موسیقی را نیز در برنامه هایشان دارند و در بعضی مناسبت های خاص از هنرمندان و سلبریتی ها دعوت می کنند. در حاشیه بیشتر سواحل کیش کافی شاپ ها و گاه فست فودهایی به چشم می خورد که می توانید انواع نوشیدنی و فست فودها را در نزدیکی آب بعد از یک دوچرخه سواری طولانی یا سوار شدن بر موتورهای برقی نوش جان کنید. در همان نزدیک ها کافه رستوران های سیار نیز به چشم می خورد که غذاهای خیابانی (استریت فود) را با ارائه می کنند.

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh
دیدگاه در رابطه با این تور وجود دارد.
  نفر این تور را پسندیده اند.