تور کیش از کرمان

تخفیف ویژه گردشگری کیش به مبلغ 1.200.0000 تومان تغییر تاریخ تور به تاریخ و مدت زمان اقامت دلخواه وجود دارد.
بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
آرامیس پلاس کیش

تور کیش از کرمان هتل آرامیس پلاس

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا کرمان
هوایی 12,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-flamingo-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل فلامینگو

4ستاره
4.1 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-shayan-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل شایان

5ستاره
3.8 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-parmis-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل پارمیس

5ستاره
3.5 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-qaem-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل ریان قائم

3ستاره
2.6 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-parsian-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل پارسیان

3ستاره
3.4 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-gamberon-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل گامبرون

3ستاره
2.7 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-paniz-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل پانیذ

2ستاره
2.5 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-parmida-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل پارمیدا

4ستاره
3.9 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-simorq-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل سیمرغ

3ستاره
3 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-shabaviz-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل آپارتمان شباویز

2ستاره
3.1 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-goldis-hotel-01

تور کیش از کرمان هتل گلدیس

3ستاره
3 امتیاز
از مبدا کرمان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور کیش از کرمان مسیرهای ارتباطی هتل ها در تور کیش از کرمان جاذبه ها در تور کیش از کرمان
تور کیش از کرمان مسیرهای ارتباطی هتل ها در تور کیش از کرمان جاذبه ها در تور کیش از کرمان

تور کیش از کرمان | مجری مستقیم تور ارزان کرمان به کیش

تور هوایی کیش از کرمان با پروازهای هواپیمای ماهان و کیش ایر صورت می گیرد و خوشبختانه هر دو جزو برترین ایرلاین های کشور محسوب می شوند. در صورتی که تمایل داشتید تور کرمان به کیش با قطار را تجربه کنید باید با قطار به بندرعباس رفته و از طریق بندرهای چارک و سایر بنادر بندرعباس برای این منظور اقدام کنید.  

 

  قیمت تور کیش از کرمان

  متغیر از اقتصادی و دقیقه 90 تا لوکس و VIP

  تعداد روزهای سفر

  به انتخاب خودتان از 2 تا 10 روز

  نام هتل

  همه هتل‌های کیش؛ از 2ستاره تا 5ستاره

  نام ایرلاین

  همه ایرلاین های موجود در مسیر پروازی

  خدمات

  گشت رایگان؛ تخفیف تفریحات؛ ترنسفر فرودگاهی

 

کیش، مروارید خلیج فارس است و تور کیش نگین سفرهای تفریحی جنوب کشور محسوب می شود. این جزیره آرام و سحر انگیز مناظری خیره کننده از کرانه های فیروزه ای رنگ را در مقابل چشم شما قرار می دهد و همه آنچه در چنته دارد را به شما نشان می دهد. تور کیش از کرمان از جمله سفرهایی است که به دلیل شباهت ها و تفاوت های این دو اقلیم جذابیت زیادی برای مردم کرمان دارد.

به گردشگرانی که سفر کیش را در برنامه خود قرار داده اند توصیه می شود حتما بیش از سه روز در این جزیره زیبا اقامت داشته باشند تا بتوانند لااقل از بخشی از جاذبه ها و تفریحات کیش بهره مند گردند. برای لذت بردن و بازدید از همه جاهای دیدنی کیش بیش از یک هفته زمان لازم دارید. 

تور کیش هم در هتل های لوکس و مدرن و هم در هتل های ارزان و اقتصادی در سایت تورگردان موجود است. با مراجعه به سایت و مقایسه قیمت ها و خدمات هر یک از این تورها می توانید به راحتی گزینه مورد نظرتان را انتخاب کرده و سفری خاطره انگیز به همراه بازدید از جاهای دیدنی کیش را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

✔ مسیرهای ارتباطی تور کیش از کرمان

 

شهر کرمان مرکز استان کرمان ، بزرگترین استان ایران ، در جنوب شرقی کشور است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران و بزرگترین شهر در جنوب شرقی ایران و همچنین مهمترین شهر از نظر صنعتی ، سیاسی ، فرهنگی و علمی در جنوب شرقی ایران است که سالانه به مقصد کیش پروازهایی را ارائه میکند. این شهر در طول تاریخ از فراز و نشیب های زیادی پشت سر گذاشته و وقایع مهم بسیاری از زمان قبل از اسلام تا زمان معاصر در اینجا اتفاق افتاده است. از نظر اجتماعی ، این وقایع برای مردم غیرقابل تحمل بود ، اما به تعبیری فرهنگی ، آنها این منطقه را غنی کردند و به یک فرهنگ دلپذیرترین و تحمل سایر افکار و اعتقادات ، این منطقه را غنی کردند. تمام اقلیت ها می توانند در حالی که هنوز در حال انجام مناسک و آداب و رسوم خود هستند ، به راحتی در بین سایر مردم در کرمان زندگی کنند.
فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی که پیش از این به عنوان فرودگاه بین المللی کرمان شناخته می شد ، یک فرودگاه در کرمان ، ایران است. این فرودگاه برای اهداف تجاری ، حمل و نقل هوایی و آموزش نظامی استفاده می شود. پروازها از سال 1970 شروع به کار کردند. 
در 10 ژوئن 2017 ، این فرودگاه به افتخار رئیس جمهور پیشین،اکبر هاشمی رفسنجانی ، که در کرمان متولد و بزرگ شده بود، به نام فعلی خود تغییر نام داد.
مرکز شبیه ساز خدمه پرواز ماهان ایر و مرکز آموزش خدمه کابین در فرودگاه بین المللی کرمان واقع شده است. این مرکز همچنین مرکز اصلی دانشکده حمل و نقل هوایی بوتیا ماهان با هدف آموزش خلبانی تجاری برای برنامه خلبانی کاردانی ماهان ایر است. پروازهای کرمان به مقصد کیش نیز اغلب با هواپیمایی ماهان ایر صورت می پذیرد.مسافران محترم کرمان می توانند با پروازهای هواپیمایی مختلف در انواع بیزینس و اکونومی بلیط رزرو کرده و تور هوایی کیش را تهیه کنند. برای تور کیش از کرمان زمینی باید به بندرعباس رفته و از آنجا از طریق بندرهایی مثل بندر چارک سوار کشتی ها و شناورهای دریایی شوید.

✔ هتل ها در تور کیش از کرمان

 

هتل ها در جزیره کیش بسیار متنوع هستند. هتل های پنج ستاره مجلل تا یک ستاره یا سوئیت هایی با تعداد اتاق های متنوع تمام گزینه های پیش رو مخاطبان جزیره کیش می باشد. اما اغلب گردشگرانی که از شهر کرمان به جزیره کیش سفر میکنند اقامت در هتل های چهار ستاره و پنج ستاره را ترجیح می دهند. هتل های سه ستاره محبوب جزیره کیش هتل فلامینگو و پانیذ و گامبرون و سانرایز می باشد. هتل های پنج ستاره و لوکس نیز هدف برخی از شهروندان خاص کرمان است. البته جای شک نیست که اغلب توریست های کرمان بعد از گشت و گذار در این شهر ترجیح می دهند با سفر به جزیره کیش از فرودگاه بین المللی این جزیره به دبی سفر کنند. نمی توان عنوان کرد که کدامیک از هتل های کیش برای اقامت افراد مختلف مناسب تر است. انتخاب هتل امری سلیقه ای و متناسب با سطح مالی افراد است با این حال انواع هتل های لوکس و پنج ستاره، 4 ستاره، هتل آپارتمان، سه ستاره و حتی دو ستاره با امکانات عالی در جزیره کیش وجود دارند که در قالب تور زمینی کیش برای تفریح و تعطیلات انتخاب می شوند. هتل ترنج کیش تنها یک هتل نیست و این روزها به جاذبه ای گردشگری تبدیل شده است که علاوه بر اقامت در آن معماری زیبای آن برای بسیاری از افراد دیدنی است. این هتل سازگار ترین هتل با طبیعت در کیش در دل دریای آبی است. اتاق های چوبی این هتل روی آب قرار گرفته و از طریق شیش کف اتاق ها می توان آبزیان دریایی را مشاهده کرد. برخی اتاق ها بالکنی رو به دریای زیبا آرام جزیره دارند و مهمانان از این فضا لذت می برند. از دیگر هتل های لوکس کیش، هتل پنج ستاره مارینا است. این هتل کلوپ تفریحات آبی و ساحلی اختصاصی دارد و مهمترین تفریحات آبی کیش را به صورت اختصاصی در اختیار میهمانانش قرار می دهد.

✔ جاذبه ها در تور کیش از کرمان

 

کرمان بزرگترین و توسعه یافته ترین شهر استان کرمان و مهمترین شهر در جنوب شرقی ایران است. همچنین از نظر مساحت یکی از بزرگترین شهرهای ایران است. کرمان به دلیل قدمت طولانی و میراث فرهنگی قوی مشهور است.این شهر محل بسیاری از مساجد تاریخی و معابد آتش زرتشتی است. قیمت تور کیش از کرمان به دلیل فراوانی جاذبه هایش واقعا ارزش دارد. کرمان در طول تاریخ چندین بار پایتخت سلسله های ایران شد. در یک دشت بزرگ و مسطح ، 800 کیلومتری (500 مایل) جنوب شرقی تهران، پایتخت ایران واقع شده است.
حال توریست ها بعد از بازدید از اراک در جزیره کیش چه چیز در انتظارشان است؟ جزیره کیش میزبان چندین رویداد ورزشی بین المللی از جمله مسابقات بین المللی اسکواش فجر است که بخشی از تور سالانه انجمن اسکواش حرفه ای است. همچنین مسابقات بازی های سنتی و قهرمانانه ایران را برگزار می کند ، که سالانه بیش از 17 کشور جهان را به خود جلب می کند. به عنوان بخشی از پروژه گل شرق ، کیش یک زمین گلف قهرمانی بر اساس استانداردهای PGA و یک دوره برای مبتدیان خواهد داشت. یک ورزشگاه چند منظوره المپیک دارد که 1200 تماشاگر ظرفیت دارد و 11 ورزش را شامل می شود ، از جمله والیبال ، بسکتبال ، هندبال ، فوتسال ، ژیمناستیک ، کشتی ، تکواندو ، جودو ، کاراته و شطرنج. همه اینها تحت نظارت مربیان حرفه ای و بین المللی قرار دارند. این جزیره با بهره گیری از امکانات باکیفیت ، آب و هوای خوب و محیط آرام ، از تیم ها و کلوپ های برتر فوتبال ملی که اغلب از کیش به عنوان اردوی تمرینی تابستانی استفاده می کنند، جذب می کند. این جزیره خود یک تیم فوتبال حرفه ای ، کیش ایر اف سی دارد که در لیگ استان هرمزگان بازی می کند. مجموعه بزرگی از ورزش های آبی در کیش نیز ارائه می شود که شامل اسنوبلینگ و غواصی ، جت اسکی ، اسکی روی آب ، پارازلینگ ، وزش بادی و ماهیگیری و همچنین قایقرانی، اسکای دریایی است. جزیره کیش دارای سه زمین بین المللی والیبال استاندارد و میزبان مسابقات والیبال ساحلی آسیا 2006 است.

 

رستوران ها در تور کیش از کرمان

 

بخشی از جاذبه های کیش را رستوران‌ها و کافی شاپ‌های جزیره تشکیل می‌دهند. در این جزیره رستوران‌های معروف و بی شماری به چشم می‌خورد به سرو انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و فست فودها از شما پذیرایی می‌کنند. رستوران نهنگ سفید، رستوران کوه سنگی، رستوران میر مهنا، رستوران توتی فروتی، رستوران پدیده شاندیز، رستوران فودکورت دامون، رستوران دریای عمو اکبر، رستوران بابا قدرت و... از شناخته شده ترین رستوران‌های کیش به شمار می‌روند. برخی دیگر از رستوران‌های کیش را نیز در ادامه به صورت مختصر معرفی کرده‌ایم.

 

✔ رستوران رویال استار: رویال استار یکی از رستوران های جدید کیش است که در یک فضای بسیار زیبا غذاهای بسیار با کیفیت را سرو می کند. طراحی داخلی دلپذیر ترکیبی خلاقانه از رنگ ها و الگوهای ناب است. در کل، این رستوران واقعاً مکانی فوق العاده برای پذیرایی است.
مواد غذایی موجود در رویال استار نیز از مواد تشکیل دهنده مرغوب ساخته شده است. بهترین وعده های غذایی برای پذیرایی در این رستوران رنگارنگ، استیک، همبرگر، مرغ پارمسان و بشقاب غذاهای دریایی است. اگر به دنبال مکانی هستید که بتواند چشم را بگیرد و طعم دلخواه شما را برآورده کند، حتماً به رویال استار سفر کنید.


✔ رستوران فست فود بومرنگ: غذا خوردن در هنگام مسافرت لازم نیست فقط به غذاهای محلی و سنتی مکان جدید محدود شود. گاهی اوقات فست فود همان چیزی است که شما می خواهید ، بنابراین شناختن یک رستوران فست فود خوب در نزدیکی مکان اقامت همیشه مهم است. اینجاست که بومرنگ وارد رقابت با سایر رستوران ها می شود. یک رستوران فست فود دنج که در آن غذاهای فست فود با کیفیت بالا سرو می شود و بسیار مورد علاقه مردم محلی است.
معروف ترین غذای بومرنگ، پیتزا است. گفته می شود بهترین پیتزا در بومرنگ ، پیتزا مارگریتا است. پیتزا Chahar Fasl  همچنین یک انتخاب محبوب است که چهار نوع پیتزا مختلف را با هم ترکیب می کند. چهار تکه برش دارد و هر جفت مواد تشکیل دهنده خاص خود را دارد.

 

✔ رستوران دامون: دارای تنوع زیادی از ظروف با کیفیت بالا، فضای زیبا و پر از فضای سبز و یک تراس جذاب با نمای اقیانوس است. دارای 12 غرفه است که انواع مختلفی از غذاها را در اختیار مشتریان قرار می دهد. فست فودهای چینی، مکزیکی، هندی، ایرانی از جمله گزینه‌هایی هستند که در دامون خواهید داشت. غذاهای دریایی معروف ترین در دامون هستند، اگرچه غذای هندی نیز بسیار محبوب است. 

مطالب مرتبط

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
5 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
صالح
کیش تعطیله یا بازه،؟
حسینیسیده تکتم حسینی

طبق روال عادی تور کیش از تمامی شهرهای ایران برگذار میشه و فقط در تایم هایی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کنن یک سری پروتکل های بهداشتی در جزیره کیش هم اجرا میشه که باید هنگام رزرو تور کیش از کانتر پاسخگوتون استعلام آخرین وضعیت کیش رو بگیرید.

مهدی یار
ما کرمانیها فقط از تورگردان تور کیش می‌خریم، کمترین قیمت با پشتیبانی، اصلا هم، لازم نیست ب آژانس مراجعه کنیم چون سایتتون کاملا معتبره
حسینیسیده تکتم حسینی

افتخار ما اعتماد شما مسافرین عزیز هست. ممنون از اعتمادتون به تورگردان.

بله تمام کارهاتون به صورت آنلاین انجام میشه که در زمان و هزینه صرفه جویی میشه.

کریمی
خیلی از آژانس ها از شهر ما کرمان تور نداشتن برای کیش ولی شما خیلی خوب تمام پرواز و هتل ها رو برای تور کیش از کرمان داشتید و توری که رفتیم خیلی به ما خوش گذشت مرسی از پشتیبانی خوبتون برای تور
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 36 کاربر برای این تور
خدمات تور 4.03 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
دیدگاه شما
1 امتیاز دهید
2 دیدگاه خود را شرح دهید