تور کیش از تبریز

تغییر تاریخ تور به تاریخ و مدت زمان اقامت دلخواه وجود دارد. تخفیف ویژه گردشگری کیش به مبلغ 1.200.0000 تومان
بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
501b291b52

تور کیش از تبریز هتل کابانا گاردن ارم

3ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 6,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-parsnik-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل پارس نیک

3ستاره
2.3 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 6,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-shayli-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل شایلی

3ستاره
3.5 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 7,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-aftabshargh-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل آفتاب شرق

3ستاره
2.8 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 6,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
33d7f6e3ae.jpeg

تور کیش از تبریز هتل جام جم

3ستاره
2.9 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 8,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-gardniya-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل گاردنیا

3ستاره
2.2 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 7,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-sanrise-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل سان رایز

3ستاره
2.8 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 7,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-goldis-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل گلدیس

3ستاره
3 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 6,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
kish-simorq-hotel-01

تور کیش از تبریز هتل سیمرغ

3ستاره
3 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 7,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
1026

تور کیش از تبریز هتل داریوش

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 12,100,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
32332

تور کیش از تبریز هتل لیلیوم

4ستاره
2 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 8,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل ویدا

تور کیش از تبریز هتل ویدا

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تبریز
هوایی 10,300,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور کیش از تبریز مسیرها جاذبه‌ها هتل‌ها
تور کیش از تبریز مسیرها جاذبه‌ها هتل‌ها

تور کیش از تبریز | ارزان ترین نرخ تور هوایی تبریز به کیش

«تور کیش از تبریز» با هتل‌های 5 ستاره و پرطرفدار مثل هتل داریوش و هتل ترنج و هتل‌های اقتصادی همه‌روزه و لحظه آخری در تورگردان ارائه می‌شود. اگر تورهای هوایی تعریف شده‌ی بالا منتخب شما نبود از طریق آیکون تلفن بالای سایت تماس بگیرید و از کارشناسان تور تبریز به کیش مشاوره رایگان دریافت کنید. هتل منتخب، تعداد روزهای انتخابی، همه و همه بستگی به سلیقه‌ی سفر و نیاز شما دارد.  

 

  قیمت تور کیش از تبریز

  متغیر از اقتصادی و دقیقه90 تا لوکس و VIP

  تعداد روزهای سفر

  به انتخاب خودتان از 2 تا 10 روز

  نام هتل

  همه هتل‌های کیش؛ از 2ستاره تا 5ستاره

  نام ایرلاین

  همه ایرلاین های موجود در مسیر پروازی

  خدمات

  گشت رایگان؛ تخفیف تفریحات؛ ترنسفر فرودگاهی

 
تور کیش از تبریز پرطرفدارترین سفرهای مناطق جنوبی ایران به‌شمار می‌رود. مروارید خلیج فارس همیشه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند و در سال گذشته تعداد گردشگران کیش حدود یک میلیون و هفتصد هزار نفر تخمین زده شد. این موضوع را به نکته مهم دیگری اضافه کنید که بیش‌تر از 70 درصد جمعیت اصلی کیش را مهاجرین تشکیل می‌دهند. موقعیت جغرافیایی و شرایط اقتصادی و بازار خوب گردشگری کیش باعث شده بسیاری از سرمایه‌گذاران از شهرهای مختلف به کیش بیایند و خود را برای خدمت‌رسانی به گردشگران آماده کنند. گردشگرانی که تور کیش از تبریز، اصفهان، مشهد، تهران، شیراز و شهرهای بزرگ و گردشگرپذیر را انتخاب می‌کنند، به موفقیت کیش در حوزه گردشگری اذعان دارند، چرا که کیش توانسته در همه زمینه‌های رفاهی، خدماتی و تفریحی توریست‌هایش را راضی نگه دارد. همین موضوع باعث رشد روزافزون صنعت توریسم در این جزیره کوچک شده است.

 

تور هوایی کیش هر روزه مسافرانی از مناطق مختلف کشور مثل تبریز را وارد کیش می‌کند. خوب است توریست‌های محترمی که برای بار اول تور کیش از تبریز را رزرو کرده‌اند بدانند که در این مسیر تنها هواپیمایی ایران ایرتور پرواز می‌کند که بهترین نوع ایرلاین‌های کشور به‌شمار می‌رود. هواپیمایی ایران ایر تور از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به مقصد کیش پرواز می‌کند و برای رزرو تور کیش از تبریز می‌توانید این ایرلاین را انتخاب کنید. در صورت انتخاب تور کیش از تبریز با قطار ابتدا می‌توان به بندرعباس رفت و از آنجا از طریق کشتی‌های دریایی وارد کیش شد. پیشنهاد ما این است که هر سه نوع سفر را تجربه کنید. مسیر رفت را با قطار و کشتی بروید و مسیر برگشت را هوایی تجربه کنید. بدین شکل با یک تیر سه نشان زده‌اید. در تور کیش از تبریز برای بازدید از جاهای دیدنی کیش می‌توانید از تخفیف خدمات گردشگری تورگردان استفاده کنید. 

مسیر ارتباطی تور کیش از تبریز

 

مسیر هوایی کیش از طریق ایرلاین‌‌های ایران ایرتور و سپهران انجام می شود. مسافران محترم می توانند با پروازهای هواپیمایی مختلف در انواع بیزینس و اکونومی بلیط رزرو کرده و تور هوایی کیش از تبریز را تهیه کنند. مسیر هوایی کیش تبریز بین 1 ساعت و نیم تا 1 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد و با وجود رشته کوه‌های زاگرس خسته کننده نیست. راه دیگر این است که از طریق قطار به این جزیره دوست داشتنی سفر کنند. البته این شیوه کمی طولانی می‌شود و ممکن است خسته‌کننده به نظر برسد ولی تجربه سفر دریایی را برایتان به ارمغان می‌آورد و سفری کاملا منحصر‌به‌فرد به‌شمار می‌رود.

برای تور کیش از تبریز زمینی باید به بندرعباس رفته و از آنجا از طریق بندرهایی مثل بندر چارک سوار کشتی‌ها و شناورهای دریایی شوید. مزایای تور زمینی کیش از تبریز این است که می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و سفر با قطار و کشتی یعنی سفری زمینی و دریایی را نیز تجربه کنید. در مسیر دریایی بندرعباس تا جزیره کیش علاوه بر لذت بردن از پهنه وسیع آب‌های فیروزه ای، جاذبه‌های مختلفی به چشمتان می‌خورد که از جاذبه‌های درون جزیره چیزی کم ندارد. برای رفتن به بندرعباس با قطار احتمالا نزدیک به 21 ساعت در راه خواهید بود. مسیر ریلی تبریز بندرعباس از شهرهای قم، اصفهان و یزد می‌گذرد.

جاذبه های تور کیش از تبریز

 

بازدید از جاذبه‌های تور کیش از تبریز افراد زیادی را به سوی خود جذب می‌کند و خاطرات خوشی را برایتان رقم می‌زند.  یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در جنوب ایران؛ جزیره کیش است. این جزیره اغلب برای التیام روحیه و آرامش شناخته شده است. مردم بیشتر این جزیره را به‌دلیل داشتن محیط آرام، مراکز خرید و جاهای دیدنی انتخاب می‌کنند. شما می‌توانید با گرفتن آفتاب و حرکت در مسیر پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در ساحل حرکت کنید و از آرامش حاکم بر جزیره لذت ببرید. اگر دوست دارید کالاهای لوکس را از برترین مراکز خرید کیش خریداری کنید، می‌توانید به یکی از مراکز خرید مدرن در جزیره بروید. پس از آن، به‌سادگی می‌توانید به جاذبه‌های تور کیش از تبریز مانند شهر زیرزمینی کاریز مراجعه کنید یا برای تماشای کشتی یونانی به آنجا بروید. این آثار تاریخی جزئی جدایی‌ناپذیر از این جزیره باورنکردنی است.
مکان‌هایی که ما به آنها اشاره کردیم ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند، اما مکان‌های زیادی در این جزیره وجود دارد که می‌توانید به تفریحات آبی بپردازید، مهیج‌ترین قسمت سفر شما می‌تواند تماشای ساحل زیبای خلیج فارس و زیبایی بی نظیر آن باشد. 
اسکله‌های تفریحی کیش از دیگر جذاب‌ترین بخش‌های تفریحات آبی کیش است، این اسکله‌ها با یک کفه چوبی زیبا، شما را مستقیماً به دریای نیلگون خلیج فارس سوق می‌دهد. اسکله تفریحی کیش توسط کارشناسان ایرانی ساخته شده است و طول آن به 437 متر می‌رسد. اسکله‌های تفریحی کیش به مکان‌های تفریحی کیش مانند بولینگ، سینمای 4D و کلوپ تفریحی دریایی  نزدیک است. همچنین تعداد زیادی کافه و رستوران در اطراف اسکله کیش واقع شده‌اند. تفریحاتی از قبیل کارتینگ، باغ‌های حیوانات، روستای باغو، جنگ‌های شاد شبانه و کنسرت‌ها و نمایش‌های طنز نیز در این جزیره دوست داشتنی ارزیابی شده‌اند.

این موارد تنها بخشی از جاذبه‌های تور کیش از تبریز به‌شمار می‌روند. به‌طورکلی جاذبه‌های تور کیش از تبریز شامل: رستوران‌ها، کشتی‌های تفریحی کیش، اسکله تفریحی کیش، جاذبه‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی، تفریحات آبی و جاذبه‌های لاکچری کیش و سواحل مرجانی و سواحل دریای نیلگون خلیج فارس است.

 

رستوران ها در تور کیش از تبریز

 

گردشگرانی که تور کیش از تبریز را انتخاب کرده‌اند رستوران‌های معروف را فراموش نخواهند کرد. هرچند جزیره کیش مرکز رستوران‌ها و فست‌فودها است. تعداد این مراکز و کافی‌شاپ‌ها آنقدر زیاد است که باز هم انتخاب هرکدام بسته به سلیقه و روحیه و سطح مالی افراد متفاوت است. با این حال رستوران شاندیز صفدری با اجرای موسیقی و کیفیت غذایی بسیار شهرت دارد. شاید ترجیح دهید به رستوران‌ها مراجعه نکنید و وعده‌های غذایی دریایی را در پارک میرمهنا در کنار ساحل به‌صورت کبابی تجربه کنید. شاید هم غذاهای بومی جزیره هندورابی را ترجیح دهید. گاهی غذاهای بومی و عربی در منطقه بومی جزیره کیش انتخاب بدی نیست اما برای دستیابی به آنها مهارت سفر و جوشش با مردم بومی نیاز است. به‌هرحال اگر علاقه‌ای به غذاهای بومی و رسمی ندارید فست فودهای زیادی در مجتمع‌های لوکس جزیره کیش وجود دارد.

مهم‌ترین رستوران های کیش که می‌توان در آن‌ها غذاهایی دلچسب و قابل قبول نوش جان کرد، رستوران کوه نور، رستوران توتی فروتی، رستوران میر مهنا، رستوران پایاب در منطقه‌ای تاریخی، خانه اسپاگتی، رستوران رویال استار کیش، رستوران فودلند، رستوران پدیده شاندیز، رستوران عمو اکبر، رستوران نهنگ سفید، رستوران کوه سنگی و... است. بیشتر این رستوران‌ها برنامه اجرای زنده موسیقی را نیز دارند و در بعضی مناسبت‌های خاص از هنرمندان و سلبریتی‌ها دعوت می‌کنند.

 

هتل ها در تور کیش از تبریز

 

هتل ها در تور کیش از تبریز بسیار متنوع‌اند و نمی‌توان عنوان کرد که کدامیک برای اقامت افراد مناسب‌تر است. انتخاب هتل امری سلیقه‌ای و متناسب با سطح مالی افراد است با این حال انواع هتل‌های لوکس و پنج ستاره، 4 ستاره، هتل آپارتمان، سه ستاره و حتی دو ستاره با امکانات عالی در جزیره کیش وجود دارند که در قالب تور زمینی کیش یا تور هوایی کیش از تبریز برای تفریح و تعطیلات انتخاب می‌شوند.  یکی از لوکس ترین هتل‌ها در تور کیش از تبریز هتل ترنج کیش است و این روزها به جاذبه‌ای گردشگری تبدیل شده است که علاوه بر اقامت در آن، معماری زیبای آن برای بسیاری از افراد دیدنی است. این هتل سازگارترین هتل با طبیعت در کیش در دل دریای آبی است. اتاق‌های چوبی این هتل روی آب قرار گرفته و از طریق شیشه‌ای که در کف اتاق‌ها وجود دارد، می توان آبزیان دریایی را مشاهده کرد. برخی اتاق‌ها بالکنی رو‌به دریای زیبا آرام جزیره دارند و مهمانان از این فضا لذت می‌برند.

از دیگر هتل‌های لوکس کیش، می‌توان به هتل پنج ستاره مارینا اشاره نمود. این هتل کلوپ، تفریحات آبی و ساحلی اختصاصی دارد و مهمترین تفریحات آبی کیش را به‌صورت اختصاصی در اختیار میهمانانش قرار می‌دهد. هتل مارینا بیش از 10 هکتار زمین را در اختیار گرفته است و به سواحل مرجانی و دیدنی‌های مهم جزیره دسترسی دارد. این هتل به ماساژ معروف است. دیگر هتل‌های مهم کیش که مردم تبریز استقبال زیادی از آن می‌کنند، هتل فلامینگو کیش، هتل پانیذ کیش، هتل ارم کیش، هتل کوروش کیش و... را می‌توان نام برد. برای رزرو هتل‌ها در تور کیش از تبریز با تخفیف به‌صورت لحظه‌ای سایت را بررسی کنید.

در فصل تابستان تخفیف هتل های کیش  تا 80 و 90 درصد به چشم می‌خورد و با قیمت‌هایی استثنایی توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند. انتخاب یک هتل مناسب در جزیره کیش از ضروریات به‌شمار می‌رود چرا که آب‌وهوای گرم آن به‌خصوص در فصل تابستان افراد را به یک استراحت کامل بعد از گشت شهری نیازمند می‌کند. تور کیش از تبریز از جذاب‌ترین تورهای داخلی در کشور است که می‌توان به‌طور همزمان زمستان برفی و تابستان سوزان را در آن تجربه کرد. به این منظور سالانه مطالب زیادی در این حوزه منتشر می‌شود.

مطالب مرتبط

پرسش و پاسخ
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
8 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
Minou
من و نامزدم میخایم بریم‌کیش عید۱۴۰۳ میخوایم هزینه تورمون کلا ۲ تایی ۱۰ میلیون بشه دیگ خیلی زیاد ۱۲ میلیون چند شب و اینکه کجا اقامت‌خوبی میتونیم داشته باشیم
حسینیسیده تکتم حسینی

لطفا برای اطلاع از قیمت تورها و دریافت مشاوره رایگان با همکاران پشتیبانی ما به شماره های درج شده در بالای سایت تماس حاصل نمایید.

هادی
ما ۷ نفریم که از تبریز‌میخوایم بریم کیش. چه هتلی توی کیش اقامت کنیم که همگی با هم باشیم؟
حسینیسیده تکتم حسینی

در تور کیش از تبریز شما میتونید هتل های زیادی رو انتخاب کنید مثلا سوئیت هتل ها ظرفیت بالایی دارن. مثل تور تبریز به کیش هتل شایان ، هتل پانیذ ، تعطیلات ، آریان و بسیاری هتل های دیگر در کیش را می توانید رزرو نمایید.

شهرام
تنها سایتی که تور کیش از تبریز رو توی همه هتل ها ارائه میکنه، تورگردان، دمتون گرم
حسینیسیده تکتم حسینی

در تورگردان سعی شده تور کیش از تبریز با کمترین نرخ با صرف کمترین هزینه در اختیار مسافرین عزیزمون از تبریز قرار بگیره.

افتخار ما اعتماد شما مسافرین عزیز هست. ممنون از اعتمادتون

علی مللی
چجوری از تورهای لحظه آخری کیش از تبریز مطلع بشم؟
حسینیسیده تکتم حسینی
میتونید با شماره های پشتیبانی در تماس باشید و یا از طریق پیج اینستاگرام تورگردان با لینک instagram.com/tourgardancom مارو دنبال کنید و هر روز از آفر تورهای مختلف با خبر بشید.
نتیجه نقد و بررسی
0
خدمات تور 4.23 امتیاز
1 امتیاز دهید
خدمات تور 5
2 نقاط قوت را وارد کنید
3 نقاط ضعف را وارد کنید