تورگردان موتور جستجوی تور لحظه آخری

تور کیش از کاشان
صفحه اصلی تور داخلی تور کیش از کاشان

تور کیش از کاشان

تور کیش از کاشان تور کیش از کاشان

تور کیش از کاشان | تور ارزان کیش از کاشان | تور کاشان به کیش

تور کیش به دلیل برخورداری از دو میلیون گردشگر در سال مهمترین مقصد گردشگری در جنوب کشور به شمار می رود. این جزیره از دوره هخامنشی مسکونی بوده و از دوره پهلوی به مقصدی توریستی تبدیل شده است. روز به روز بر اهمیت گردشگری این جزیره افزوده می شود و تورهای هوایی و زمینی کیش رونق بیشتری می گیرد. انواع هتل های 5 ستاره، چهار ستاره، سه ستاره، دو ستاره، هتل آپارتمان و منزل برای میزبانی از این گردشگران احداث شده است . تور هوایی کیش و همچنین تور زمینی کیش را پر طرفدار کرده است.

از سوی دیگر جاذبه های تاریخی، طبیعی و تفریحی کیش باعث شده گردشگران در قالب تورهایی مثل تور کیش از کاشان ، اصفهان و غیره از این جزیره زیبا استقبال زیادی بکنند. ساحل مرجانی؛ آب های شفاف؛ امکان برخورداری رایگان از سواحل برای شنا و پیاده روی؛ مسیر دوچرخه سواری و موتور سواری دور تا دور جزیره؛ تفریحات آبی از قبیل شاتل سواری و بنانا سواری؛ فلای بورد؛ اسکوتر زیر دریایی و غواصی؛ قایق های بادبانی، موتوری و پدالی؛ تفریحات شبانه با اجرای موسیقی زنده، کنسرت و استندآپ کمدی؛ کشتی های تفریحی با اجرای برنامه های زنده و سرو شام و نهار؛ آفرود سواری و نشستن بر روی شترها در سافاری؛ مراکز خرید متعدد و متنوع با مشهورترین برندها و جدیدترین محصولات، همه و همه دست به دست هم داده تا تور کیش را پر طرفدار کند.

تور کیش به دلیل برخورداری از دو میلیون گردشگر در سال مهمترین مقصد گردشگری در جنوب کشور به شمار می رود. این جزیره از دوره هخامنشی مسکونی بوده و از دوره پهلوی به مقصدی توریستی تبدیل شده است. روز به روز بر اهمیت گردشگری این جزیره افزوده می شود و تورهای هوایی و زمینی کیش رونق بیشتری می گیرد. انواع هتل های 5 ستاره، چهار ستاره، سه ستاره، دو ستاره، هتل آپارتمان و منزل برای میزبانی از این گردشگران احداث شده است و تور هوایی کیش و همچنین تور زمینی کیش را پر طرفدار کرده است.

از سوی دیگر جاذبه های تاریخی، طبیعی و تفریحی کیش باعث شده گردشگران در قالب تورهایی مثل تور کیش از کاشان ، اصفهان و غیره از این جزیره زیبا استقبال زیادی بکنند. ساحل مرجانی؛ آب های شفاف؛ امکان برخورداری رایگان از سواحل برای شنا و پیاده روی؛ مسیر دوچرخه سواری و موتور سواری دور تا دور جزیره؛ تفریحات آبی از قبیل شاتل سواری و بنانا سواری؛ فلای بورد؛ اسکوتر زیر دریایی و غواصی؛ قایق های بادبانی، موتوری و پدالی؛ تفریحات شبانه با اجرای موسیقی زنده، کنسرت و استندآپ کمدی؛ کشتی های تفریحی با اجرای برنامه های زنده و سرو شام و نهار؛ آفرود سواری و نشستن بر روی شترها در سافاری؛ مراکز خرید متعدد و متنوع با مشهورترین برندها و جدیدترین محصولات، همه و همه دست به دست هم داده تا تور کیش را پر طرفدار کند.

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh