معرفی موتور جستجوی تورگردان | تجربه تور داخلی و خارجی

search-engine-tour-tourgardan (2)

موتور جستجوی تور چیست؟

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که تصمیم به سفر گرفته باشید و راهی آژانس های مختلف و دفاتر خدمات مسافرتی شوید تا بلیط سفرتان را تهیه کنید. بعد از کلی این طرف و آن طرف رفتن در این گرمای تابستان و نهایی کردن بلیط رفت و برگشت با قطار یا هواپیما، تازه وقت آن می رسد که محل اقامتتان را مشخص کنید. چند روزی را هم باید برای بررسی هتل های مختلف و بررسی بودجه وقت بگذارید. این را هم فراموش نکنید که اگر آن هتل ها فولبرد نباشند و نهار و شام ارائه نکنند، بعد از رفتن به مقصد درگیر پیدا کردن رستوران و غذاخوری خوب نیز خواهید شد. آیا این همه معطلی برای چند روز مسافرت ارزش دارد؟؟ بد نیست بدانید که دیگر زمانِ اینگونه سفر رفتن‌ها تمام شده. اگر نمی دانستید بدانید که حالا کمتر کسی اینگونه بی‌برنامه به سفر می رود. وقت، طلاست و باید تمام زمان هایی که خودمان را معطل کردیم و برای برنامه ریزیِ یک سفر چند روزه وقت گذاشته ایم، روی کارمان متمرکز می شدیم تا می توانستیم پول بیشتری برای خرج کردن در سفر داشته باشیم. 

موتورجستجوی تورگردان

برای رزرو تور مسافرتی چه کنیم؟


چرا کار را به کاردان نسپاریم؟؟ عصر حاضر، عصر تخصص هاست و هر کسی برای یک سری کارها تخصص پیدا کرده است. دیگر زمانِ اینکه خودمان ساعت ها وقت بگذاریم و برای خود لباس بدوزیم یا روزها برای امور تعمیراتی وقت بگذاریم گذشته است. هر کاری را باید به متخصصش سپرد تا زمان بیشتری برای پرداختن به کارهای خودمان و پیشرفت شغلی داشته باشیم. «کارِ سفر نیز متصدی دارد». وقتی می توان به راحتی مدیریت همه امور مربوط به سفر را، از تهیه بلیط تا رزرو محل اقامت و حتی غذا و رستوران و رفت و برگشت را به تورگردانان سپرد، چرا خودمان این همه وقت بگذاریم؟؟!! سفر با تور راحت ترین و به صرفه ترین نوع سفر است. مثلا اگر یک روز تصمیم داشتیم به مشهد برویم تنها کافی است گوشی تلفن را برداریم و با پشتیبانان تور مشهد تماس بگیریم. از آن هم راحت تر اینکه خودمان را روی مبل رها کنیم، موبایلمان را در دست بگیریم و مثل یک بازی مهیج اندرویدی به شکلی سرگرم کننده شروع به انتخاب گزینه های لازم برای سفرمان کنیم. بعد از آن دیگر خود را در سفر تصور کنید چون همه چیز به همین راحتی در اختیارتان قرار گرفته است. 

 

موتور جستجوی تورگردان


موتور جستجوی تورگردان، با همین هدف راه اندازی شده است. این وب سایت، متصدی مدیریت و جستجوی همه بخش های سفر شماست. در این موتور جستجوی تور می توانید برای تهیه بلیط هواپیمای سفر داخلی و خارجی، تهیه بلیط قطار، بلیط اتوبوس و هر وسیله ای که می خواهید اقدام کنید. محل اقامتتان را به راحتی، چه هتل و چه آپارتمان و سوئیت جستجو کنید. این سایت واسط میان مسافر و آژانس های مسافرتی است و شما را به تورهای سراسر کشور وصل می کند. به جای جستجو در سایت های پروازی، ریلی و سایت های رزرو هتل می توانید همه این موارد را در این موتور جستجوی تور بیابید. موتور جستجوی تورگردان، همه ایرلاین های جهانی و همه مسیرهای پروازی داخلی و خارجی را پوشش می دهد. این سایت تمامی هتل های سرتاسر کشور را شناسایی کرده و کانال ارتباطی شما با آن خواهد بود. درخواست هایتان را مطرح کنید تا پشتیبانان تورگردان بررسی کرده و آن ها را برایتان حل کنند. 

موتور جستجوی تورگردان
از طریق این موتور جستجوی تور می توانید به ارزان ترین بلیط ها و مقرون‌به‌صرفه‌ترین هتل ها دسترسی داشته باشید و بازه قیمتی خود را مشخص نمایید. از بهترین پیشنهادها و آفرها مطلع شوید و برای تاریخ های مورد نظرتان با تعیین فیلترهای مختلف جستجو کنید. در هر یک از مراحل جستجو و رزرو تور با هر مشکلی که مواجه شدید می توانید از پشتیبانی 24 ساعته تورگردان مطمئن باشید. برای مثال اگر از تور کیش استفاده کرده اید ولی نیمه شب با مشکلی مواجه شدید با کارشناسان تورگردان تماس بگیرید و از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند گردید. 
در این سایت امکان تهیه بلیط سفر و رزرو محل اقامت به تنهایی نیز امکان پذیر است ولی اگر همه خدمات را به صورت یکجا خواستید باید تور تهیه کنید. پیشنهاد می شود از آیتم ها و تخفیف های مربوط به تور تبریز در وب سایت تورگردان بهره مند شوید.  

 

وضعیت آب و هوا
خلاصه مقاله

این روزها همه کارها تخصصی شده و افراد تنها زمان برای پرداختن به تخصص خودشان دارند. چیدن برنامه های سفر هم نیاز به تخصص و مهارت دارد. به جای برنامه ریزی کردن برای تک تک آیتم های آن از تهیه بلیط و وسیله حمل و نقل تا غذا و محل اقامت باید آن را یکجا به تورگردانان سپرد. اما چگونه می توان تورگردان های مختلف را شناخت و تور مورد نظر را پیدا کرد؟ موتور جستجوی تور کارها را راحت کرده است. بهتر است درباره آن بیشتر بخوانید.

انتشار :  4 تیر 1398 به روزرسانی :  3 مرداد 1402 نویسنده :   عفیفه خدنگی
تصاویر مرتبط
موتور جستجوی تورگردان
  • موتور جستجوی تورگردان
  • موتورجستجوی تورگردان
  • search-engine-tour-tourgardan (2)
اشتراک گذاری
نظرات کاربران
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد