معرفی 20 هتل ارزان مشهد با غذا از 100 هزار تومان تا ۱,۵۰۰,۰۰۰

هتل ارزان با ۳ وعده غذا مشهد

اقامت در هتل ارزان مشهد را دوست دارید یا گران قیمت؟ معرفی یک لیست 20تایی از هتل ارزان مشهد با غذا برای انتخاب هتل، هتل آپارتمان و یا سوئیت مشهد نزدیک حرم با غذا بسیار کمک کننده است.    از میان هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های ارزان با ۳ وعده غذا مشهد، انتخاب هتل گل گندم، هتل آفریقا و هتل آپارتمان قصر آيدين مشهد را در اولویت بگذارید.    چون یک شب اقامت آن‌ها از قیمت 635 هزار تومان شروع می‌شود. در مجله تورگردان با ما همراه باشید.

 

 برای اطلاع از دقیق‌ترین قیمت، حتما   تماس بگیرید. زیرا قیمت‌های اعلام شده برای هتل، هتل آپارتمان، سوئیت ارزان مشهد با غذا ممکن است تغییر کرده باشد. 

 

فهرست مطالب

معرفی 20 هتل ارزان با ۳ وعده غذا (شروع قیمت از 635 هزار تومان)

 

 

در میان هتل‌ های نزدیک به حرم با غذا نیز می‌توان با شبی دست کم 680 هزار تومان برای دو نفر اتاق رزرو کرد. اگر به هتلی کمی دورتر رضایت دهید، باز هم با فاصله یک ربع ماشین سواری تا حرم می‌توانید هتل ارزان با ۳ وعده غذا به قیمت 635 هزار تومان رزرو کنید. (کمترین قیمت رزرو هتل گل گندم همینقدر است.)

 

هتل مشهد با غذاکمترین قیمت برای دو نفرنوع برنامه غذاییآدرسالان رزرو کنید
هتل آفریقا مشهد680,000 تا 900,00 هزار تومانصبحانه و فولبردامام رضا ۱۶، نبش چهارراه عنصریتماس با کارشناس
هتل آپارتمان دیدار مشهد۱,۰۵۰,۰۰۰ تومانفقط فولبردامام رضا ۶، تقاطع اول سمت راستتماس با کارشناس
هتل آبشار مشهد۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان فقط فولبرد انتخابیامام رضا ۵، چهنو ۱۰تماس با کارشناس
هتل مرمر مشهد۱,۱۵۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا، امام رضا ۸، نبش چهارراه سومتماس با کارشناس
هتل آپارتمان علمدار مشهد ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه یا فولبرد انتخابیمشهد، خیابان امام رضا ۵، چهنو ۶تماس با کارشناس
هتل گل گندم مشهد۶۳۵,۰۰۰ تومان تا ۱,۲۲۵,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا (ع)، امام رضا ۶۴، نبش چهار راه اولتماس با کارشناس
هتل ذاکر مشهد۱,۱۶۰,۰۰۰ تا ۱,۴۴۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا، امام رضا ۱۸تماس با کارشناس
هتل آپارتمان قصر آيدين مشهد۷۵۰,۰۰۰ تومان تا ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخيابان امام رضا، امام رضا ۱۹، سه راه اول سمت راستتماس با کارشناس
هتل جواهری مشهد۱,۴۴۰,۰۰۰ تا ۱,۶۴۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا، نبش امام رضا ۶تماس با کارشناس
هتل حیات شرق۱,۶۵۰,۰۰۰ تا ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان نواب صفوی، نواب صفوی ۱۰، شوشتری ۱۰تماس با کارشناس
هتل آپارتمان گوهر مشهد۱,۳۰۰,۰۰۰ تا ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردامام رضا ۵, چهنو ۲تماس با کارشناس
مهمانپذیر زیارت مشهد۱,۸۰۰,۰۰۰ تومانفقط فولبردمیدان بیت المقدس، ابتدای خیابان خسروی، انتهای اندرزگو ۲تماس با کارشناس
هتل آپارتمان ترنم مشهد۱,۸۰۰,۰۰۰ تومانفقط فولبردمیدان بیت المقدس، ورودی باب الرضاتماس با کارشناس
هتل گل سرخ مشهد۱,۵۰۰,۰۰۰ تا ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردمیدان بیت المقدس، خیابان خسروی نو، اندرزگو ۱۷، کوچه دوم سمت راستتماس با کارشناس
هتل سایه مشهد2,000,000 تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا، امام رضا ۵تماس با کارشناس
هتل منجی مشهد۱,۷۰۰,۰۰۰ تا ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردضلع جنوبی بازار رضا، نبش شیخ طوسی ۹تماس با کارشناس
هتل آریو مشهد۱,۴۵۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا ۲۸، پلاک ۲۲تماس با کارشناس
هتل سهند 1 مشهد۲,۱۴۰,۰۰۰ تا ۲,۷۴۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا، امام رضا ۲، کوچه کربلاتماس با کارشناس
هتل ایران زمین مشهد۱,۷۰۰,۰۰۰ تا ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخيابان امام رضا، امام رضا ۸، كوچه شهيد حسنیتماس با کارشناس
هتل اطلس مشهد۱,۸۱۰,۰۰۰ تا ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومانصبحانه - فولبردخیابان امام رضا (ع)، میدان بیت المقدستماس با کارشناس

 

این هتل‌ها به هیچ وجه هتل‌های بی کیفیتی نیستند؛ بلکه هتلی‌هایی دو ستاره یا یک ستاره با امکانات خوب و قابل قبول محسوب می‌شوند. به طوری که می‌توانید هتل ارزان با ۳ وعده غذا در مشهد نیز در این میان پیدا کنید. 

 

در ادامه به معرفی ارزان ترین هتل های مشهد پرداخته‌ایم و چند نمونه از هتل های ارزان قیمت مشهد در محدوده اطراف حرم و یا کمی دورتر از آن در سطح شهر را بررسی کرده‌ایم. براساس تجربه سفر مسافران با تور مشهد و تور مشهد از اصفهان در بسیاری از مواقع، قیمت هتل‌ها از ویلاها، خانه‌ها و آپارتمان‌ها نیز ارزان‌تر درمی‌آید.

 

شاید گفتنش بد نباشد که رزرو هتل در کیش با منوی فولبرد هم از جمله مواردی است که مسافران به دنبال آن هستند. با جستجو در میان بهترین تور کیش سال 1402 مطمئنا می‌توانید هتل با صبحانه ناهار شام رزرو کنید. 

 

هتل آفریقا مشهد با صبحانه و نهار و شام – 680 هزار تومان برای دو نفر

 

برای رزرو تماس بگیرید

 قیمت اتاق دو تخته (اقامت با صبحانه): ۶۸۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۹۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس: خیابان امام رضا، امام رضا ۱۶، نبش چهارراه عنصری

 

هتل دو ستاره آفریقا از هتل های مشهد نزدیک حرم با غذا ارزان در سال 1378 در خیابان عنصری افتتاح شده است. عنصری از خیابان‌هایی است که به خیابان امام رضا منتهی می‌شود و تا حرم امام رضا با پای پیاده کمتر از ده دقیقه فاصله دارد. 

 

  هتل آفریقا را می‌توانید هم به صورت اقامت با صبحانه و هم به صورت فولبرد (صبحانه ناهار شام) رزرو نمایید. قیمت هتل آفریقا مشهد به ازای هر شب حداقل 680 هزار تومان برای اتاق دو تخته فولبرد و حداکثر 2 میلیون و 700 هزار تومان برای سوئیت یکخوابه شش نفره فولبرد می‌باشد.  

 

هتل آفریقا آخرین بار در سال 1394 بازسازی شد و از جدیدترین امکانات اقامتی هتل‌های دو ستاره برخوردار گردید. هتل آفریقا نه تنها به حرم که به راه آهن و فرودگاه نیز دسترسی آسانی دارد و از طریق تاکسی کمتر از یک ربع با راه آهن و در کمتر از بیست دقیقه با فرودگاه فاصله دارد. ضمن اینکه هم جواری هتل با بازارهای مشهد مثل بازار قماش در خیابان دانش و بازار رضا و نزدیکی به بازارهای هفده شهریور، میهمانانش را حسابی سرگرم کرده است. از هتل آفریقا با پای پیاده می‌توان 10 دقیقه‌ای خود را به اولین ایستگاه مترو رساند و به راحتی به تمام نقاط شهر نظیر مجتمع گردشگری آرمیتاژ گلشن و پارک ملت مشهد دسترسی داشت.

 

هتل های ارزان قیمت مشهد ، هتل آفریقا مشهد

 

دیدار (هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم ارزان با غذا) از یک میلیون تومان برای دو نفر

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت سوئیت دو تخته (فولبرد): ۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

 قیمت آپارتمان یک خوابه دو نفره (فولبرد): ۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان

آدرس: خیابان امام رضا 6، تقاطع اول سمت راست

 

 

  قیمت هتل به ازای هر شب حداقل 750 هزار تومان برای سوئیت دو تخته بدون وعده غذایی و حداکثر 3 میلیون و 100 هزار تومان برای آپارتمان دو خوابه شش نفره فولبرد می‌باشد. 

 

اگر می‌خواهید در یک هتل آپارتمان ارزان مشهد اقامت داشته باشید و هزینه بسیار پایینی را پرداخت کنید، هتل آپارتمان دیدار مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این هتل آپارتمان در سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1390 به منظور افزایش و بهبود سطح کیفی خدمات و امکانات خود مورد بازسازی قرار گرفت. هتل دیدار در خیابان امام رضا 6 واقع شده و به حرم بسیار نزدیک است. به طوری که با کمتر از 8  دقیقه پیاده روی، گنبد طلایی را زیارت خواهید کرد. علاوه بر این به بازار رضا، مراکز خرید هفده شهریور نیز دسترسی آسانی دارد.

 

همچنین علاوه بر نزدیک بودن به حرم، اقامت فولبرد نیز از دیگر مزایای این هتل ارزان مشهد به شمار می‌رود. به طوری که می‌توان هم به صورت فولبرد و هم بدون وعده غذایی برای رزرو هتل دیدار اقدام کرد.

 

هتل آپارتمان ارزان مشهد، هتل آپارتمان دیدار مشهد

 

هتل آبشار مشهد ( هتل مشهد نزدیک حرم با غذا ارزان)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد انتخابی): ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس: امام رضا ۵، چهنو ۱۰

 

راه‌های دسترسی 

 

با یک کلیک جزئیات تور مشهد هتل آبشار و قیمت آن را ببینید

 

  رنج قیمتی هتل آبشار از یک میلیون و 100 هزار تومان برای اتاق دو تخته فولبرد شروع شده و سقف آن تا دو میلیون و 600 هزار تومان برای آپارتمان پنج نفره فولبرد ادامه پیدا می‌کند.

 

به جرئت می‌توان گفت تاثیری که انتخاب هتل های مشهد نزدیک حرم با غذا ارزان در لذت سفر دارد، در هیچ چیز دیگر پیدا نمی‌شود. هتل آبشار یکی از همین انتخاب‌های خوب است. چرا که این هتل دو ستاره هم نزدیک به حرم امام رضا است و هم می‌توانید اتاق با 3 وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام (فولبرد) را رزرو کنید. علاوه بر این، هتل آبشار برای 4 نفر و بیشتر هم ظرفیت دارد.

 

 

هتل آبشار مشهد

 

هتل مرمر مشهد ( یک ستاره و 850 هزار تومان برای دو نفر)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

 اتاق دو تخته (اقامت با صبحانه): ۸۵۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

  آدرس: خیابان امام رضا (ع)، امام رضا ۶۴، نبش چهار راه اول

 

جهت مشاهده قیمت و رزرو تور هتل مرمر مشهد کلیک کنید

 

هتل مرمر در «لیست هتل های مشهد نزدیک حرم همراه با غذا» قرار می‌گیرد. در واقع اگر می‌خواهید محل اقامتتان هم نزدیک به حرم باشد، هم 3 وعده غذایی را داشته باشد و هم هزینه کمی پرداخت کنید، هتل مرمر بهترین انتخاب است. این هتل در خیابان امام رضا 8 واقع شده تا ورودی باب الرضا حرم، حدود 10 دقیقه پیاده روی دارد. این هتل نسبتا تازه تاسیس بوده و در سال 1394 افتتاح شده است.

 

  در این هتل انواع اتاق‌های دو تخته، سه تخته، چهار تخته و سوئیت یکخوابه پنج نفره به چشم می‌خورد که هم به صورت اقامت با صبحانه و هم فولبرد قابل رزرو است.

 

  قیمت اتاق‌های هتل مرمر مشهد به ازای هر شب اقامت حداقل 850 هزار تومان برای اتاق دو تخته با صبحانه رایگان و حداکثر 2 میلیون و 800 هزار تومان برای سوئیت یکخوابه پنج نفره فولبرد می‌باشد.

 

هتل زیر 200 تومان مشهد، هتل مرمر مشهد

 

مهمانپذیر علمدار مشهد (با سه وعده غذا، نزدیک حرم و ارزان)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته دبل (اقامت با صبحانه): ۹۵۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس:  خیابان امام رضا 5، چهنو 6

 

 

جهت مشاهده قیمت و خرید تور مشهد هتل علمدار کلیک کنید

 

  قیمت اتاق های مهمانپذیر علمدار مشهد به ازای هر شب اقامت حداقل 950 هزار تومان برای اتاق دو تخته دبل با صبحانه و حداکثر 1 میلیون و 850 هزار تومان برای اتاق چهار تخته با صبحانه، ناهار و شام می‌باشد. 

 

مهمانپذیر علمدار از نظر موقعیت مکانی، تنها یک کوچه با خیابان با هتل آبشار فرق دارد و قیمت آن، 100 هزار تومان هم بیشتر است. اگر با این اختلاف قیمتی مشکلی ندارید، مهمانپذیر علمدار به‌عنوان هتل مشهد نزدیک حرم با غذا، انتخاب بهتری است.

 

یکی از هتل های ارزان مشهد با سه وعده غذایی، مهمانپذیر علمدار است که نسبت به دیگر هتل‌ها فاصله بسیار کمی با حرم دارد. این هتل دو ستاره دارای 4 طبقه و 34 باب واحد اقامتی است که به صورت اقامت با صبحانه و فولبرد با منوی انتخابی قابل رزرو است. در این هتل اتاق‌های متنوعی نظیر دو تخته دبل، سه تخته و چهار تخته وجود دارد که با امکانات رفاهی مورد نیاز تجهیز شده‌اند. این هتل فاقد پارکینگ است اما می‌توانید به راحتی از پارکینگ های اطراف حرم استفاده کنید.

 

هتل ارزان مشهد با غذا و نزدیک حرم، مهمانپذیر علمدار مشهد

 

هتل گل گندم مشهد در امام رضای 64 (2 ستاره)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

 اتاق دو تخته (اقامت با صبحانه): ۶۳۵,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۲۲۵,۰۰۰ تومان

آدرس: خیابان امام رضا (ع)، امام رضا ۶۴، نبش چهار راه اول

 

راه‌های دسترسی
 

 

از دیگر هتل های ارزان قیمت مشهد با 3 وعده غذایی می‌توان به هتل 2 ستاره گل گندم در خیابان امام رضا 64 اشاره کرد. گر چه این خیابان منتهی به حرم می‌شود، ولی خیابانی دور و دراز است که این بخش از آن کمی از حرم دورتر می‌شود. امام رضای 64 بعد از میدان 15 خرداد قرار دارد و از طریق اتوبوس‌های تندرو در عرض ده دقیقه زائران را به حرم می‌رساند. در ضمن هتل گل گندم به فرودگاه و ترمینال بسیار نزدیک است و به راحتی به متروی مشهد دسترسی دارد. گردشگران از طریق مترو می‌توانند به راحتی خود را به بخش‌های مهم شهر مثل بازارها و مراکز خرید، ییلاقات، مجموعه‌های آبی و جاهای دیدنی مشهد برسانند.

 

هتل دو ستاره و پنج طبقه گل گندم که از هتل های ارزان مشهد محسوب می‌شود، دارای 30 واحد اقامتی در انواع دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته است. قیمت هر شب اقامت در این هتل حداقل 635 هزار تومان برای اتاق دو تخته و حداکثر ۲,۷۴۰,۰۰۰ تومان برای اتاق پنج تخته می‌باشد. ( همچنین این را در نظر داشته باشید که رزرو این هتل بسته به انتخاب شما به صورت اقامت با صبحانه و بدون وعده غذایی می‌باشد.)

 

هتل های ارزان قیمت مشهد ، هتل گل گندم

 

 هتل ذاکر (هتل یک ستاره/فولبرد) – بالای یک میلیون تومان

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته دبل (اقامت با صبحانه) ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته دبل (فولبرد): ۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان

آدرس: خیابان امام رضا، امام رضا ۱۸

 

 

با 15% تخفیف رزرو کنید: تور مشهد هتل ذاکر (هوایی)

 

اگر به دنبال هتل ارزان مشهد با غذا هستید، بهتر است به دنبال هتل‌های فولبرد ارزان‌قیمت باشید. هتل ذاکر از همین هتل‌هاست. البته ناگفته نماند که اگر دوست ندارید اتاق با سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام را رزرو کنید، هنوز هم این هتل، گزینه مناسبی برای شما است. چون امکان رزرو اتاق دو تخته دبل، سه تخته و چهار تخته تنها با رزرو صبحانه امکانپذیر است. 

 

  قیمت هتل ذاکر مشهد برای دو نفر از یک میلیون و 160 هزار تومان شروع می‌شود و تا سقف دو میلیون و 860 هزار تومان برای اتاق چهارتخته با 3 وعده غذایی ادامه پیدا می‌‌کند.


این هتل در فاصله‌ بیشتر از یک کیلومتری حرم امام رضا واقع شده و اتاق‌های آن رو به کوچه است. به همین خاطر، مسافرانی که این هتل را رزرو می‌کنند، از استراحت در اقامتگاه خود لذت می‌برند. 

 

هتل ذاکر مشهد

 

 

هتل جواهری مشهد - ۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان برای دونفر

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته (اقامت با صبحانه): ۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۶۴۰,۰۰۰ تومان

آدرس: خیابان امام رضا، نبش امام رضا 6

 

 

جهت مشاهده قیمت تور هتل جواهر شرق مشهد کلیک کنید

 

  انواع اتاق‌های یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته آماده میزبانی از زائران است که به صورت فولبرد بوفه و اقامت با صبحانه قابل رزرو است. قیمت اتاق های هتل جواهری به ازای یک شب اقامت حداقل ۹۷۰,۰۰۰ تومان برای اتاق یک تخته با صبحانه رایگان و حداکثر 3 میلیون و 950 هزار تومان برای اتاق پنج نفره فولبرد بوفه می‌باشد.

 

هتل جواهری اقامت در هتل ارزان مشهد با 3 وعده غذایی به صورت بوفه را برای شما رقم می‌زند. همچنین این هتل فاصله کمی تا حرم داشته و موقعیت مکانی خوب آن سبب دسترسی آسان به سایر جاذبه‌های گردشگری مشهد شده است. هتل دو ستاره جواهری از قدیمی‌ترین هتل‌های مشهد است که در سال 1358 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل در 6 طبقه بنا شده و 65 باب واحد اقامتی را در خود جای داده است.

 

هتل ارزان مشهد نزدیک حرم، هتل جواهری

 

هتل حیات شرق، نزدیک حرم با غذا ارزان

 

  برای رزرو تماس بگیرید

 قیمت سوئیت دو نفره (اقامت با صبحانه): ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

  قیمت سوئیت دو نفره (فولبرد): ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس: مشهد، خیابان نواب صفوی، نواب صفوی ۱۰، شوشتری ۱۰  

 

 

با کمترین قیمت رزرو کنید: تور مشهد هتل حیات شرق (هوایی)

 

از خیابان‌های نزدیک به حرم، خیابان نواب صفوی است. هتل حیات شرق در نواب صفوی 10 واقع شده، سه وعده غذا دارد و اتاق‎‌های آن از نوع سوئیت است. از آنجایی که قیمت هر شب اقامت در هتل حیات شرق با ۳ وعده غذا، کمتر از 2 میلیون تومان است، جزو هتل های مشهد نزدیک حرم با غذاست. این هتل، از بهترین هتل‌های سه ستاره مشهد است و در بین سه ستاره‌های هم رده خود، با توجه به فاصله از حرم و ارائه وعده‌های غذایی، قیمت بهتری دارد. 

 

وعده صبحانه در هتل حیات شرق مشهد
وعده صبحانه در هتل حیات شرق مشهد (عکاس  Mojgan Karimi)

 

هتل آپارتمان گوهر مشهد، کمتر از ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته دبل (اقامت باصبحانه): ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

  قیمت اتاق دو تخته دبل (فولبرد بوفه): ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

  آدرس: امام رضا ۵, چهنو ۲

 

فروش ویژه تور مشهد ویژه هتل‌های نزدیک حرم: تور مشهد هتل آپارتمان گوهر (هوایی)

 

بعد از هتل آپارتمان دیدار، هتل آپارتمان علمدار و هتل آپارتمان قصر آیدین، یک «هتل آپارتمان مشهد نزدیک حرم ارزان با غذا» نام ببریم، آن گوهر است. هتل آپارتمان گوهر، فقط دو کوچه با فلکه آب یا همان میدان بیت المقدس فاصله دارد و از میدان بیت المقدس هم چشم انداز حرم دیده می‌شود. با توجه به اینکه هتل آپارتمان در کوچه داخل امام رضاست، وضعیت دید اتاق‌ها، کوچه و خیابان است. طبق نظرات مسافران، کیفیت 3 وعده غذای آن، خوب و مورد تایید بوده و تنوع سالادها زیاد است. 

 

هتل آپارتمان گوهر مشهد
هتل آپارتمان گوهر مشهد

هتل زیارت مشهد ( نزدیک‌ترین هتل ارزان با سه وعده غذا)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس، ابتدای خیابان خسروی، انتهای اندرزگو ۲

 

 

قیمت رزرو مهمانپذیر زیارت در مشهد بسته به تاریخی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. به همین خاطر، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا لیست قیمتی تور مشهد هتل زیارت را ببینید. زیرا، هم تاریخ رفت، مدت اقامت برای هر شب و تاریخ برگشت شما مشخص است. 

 

مهمانپذیر زیارت نسبت به مهمانپذیر علمدار، به حرم نزدیک‌تر است. البته قیمت اقامت هر شب در هتل زیارت، به نسبت هتل علمدار، خیلی بیشتر و شبی یک میلیون و 800 هزار تومان است.

 

همانطور که گفتیم، با ورود به شهر مشهد، دست شما برای انتخاب باز است. هتل زیارت، یک نمونه از چندین، مهمانپذیر ارزان مشهد با سه وعده غذاست. رزرو تور هتل زیارت به افرادی توصیه می‌شود که همسفر دارند. چون اتاق‌های این هتل ارزان با ۳ وعده غذا در مشهد، دوتخته و سه تخته هستند. البته یک وجود اتاق کانکت شش تخته هم با منوی فولبرد جزو گزینه‌های خوب و اقتصادی برای مسافران گروهی است.

 

هتل زیارت مشهد

 

ترنم، نزدیک‌ترین هتل آپارتمان به حرم با غذا 

 

  برای رزرو تماس بگیرید

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس، ورودی باب الرضا

 

 

برای رزرو تور هتل ترنم مشهد کلیک کنید

 

  قیمت هتل ترنم برای اتاق دو تخته از شبی یک میلیون و 800 هزار تومان برای دو نفر شروع شده و تا سقف پنج میلیون و 200 هزار تومان برای رزرو آپارتمان شش نفره فولبرد افزایش قیمت دارد. 

 

با وجود هتل آپارتمان‌‌ها، انتخاب هتل ارزان در مشهد، کار سختی نیست. هتل ترنم از همین هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم با غذاست. اتاق‌های 2 تخته و سوئیت‌های 3 و 4 نفره هتل ترنم تنها به صورت فولبرد (با سه وعده غذایی) قابل رزرو هستند.

 

 

 

هتل آپارتمان ترنم مشهد

 

قصر آیدین، هتل آپارتمان با ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان برای دو نفر

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته (اقامت با صبحانه): ۷۵۰,۰۰۰ تومان

  قیمت اتاق دو تخته (صبحانه + ناهار + شام): ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

  آدرس: خيابان امام رضا، امام رضا ۱۹، سه راه اول سمت راست

 

راه‌های دسترسی 


 

با تورگردان، همیشه کد تخفیف دارید: تور مشهد هتل قصر آیدین

 

  در این بازه زمانی، قیمت اتاق در هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد هتل آپارتمان ترنم، یکی است. با توجه به اینکه هتل آپارتمان ترنم، نزدیک‌ترین فاصله را با حرم دارد، ترنم انتخاب بهتری به جای قصر آیدین است.

 

قصر آیدین، مناسب‌ترین هتل آپارتمان مشهد با صبحانه ناهار شام برای مسافران گروهی است. چون اتاق‌های این هتل آپارتمان، برای خانواده‌های 4 نفره و 5 نفره و حتی بیشتر هم ظرفیت دارند. چنانچه شما، شرایط سفر گروهی را هم ندارید، باز هم این هتل آپارتمان گزینه‌ی خوبی است. اتاق‌ یک تخته و یا دو تخته در قصر آیدین به همراه صبحانه، پیشنهادی اقتصادی برای افرادی است که به دنبال رزرو هتل آپارتمان مشهد با غذا هستند.

 

 هتل آپارتمان قصر آيدين مشهد

 

هتل گل سرخ مشهد ( نزدیک‌ترین هتل با سه وعده غذایی)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته (اقامت با صبحانه): ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته (فولبرد): ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس، خیابان خسروی نو، اندرزگو ۱۷، کوچه دوم سمت راست

 

 

  حداقل قیمت رزرو هتل گل سرخ برای یک شب اقامت در اتاق دو تخته یک میلیون و 300 هزار تومان و حداکثر قیمت آن برای اقامت در اتاق چهار تخته فولبرد، سه میلیون و 400 هزار تومان است. با توجه به رنج قیمتی که این هتل با 3 وعده غذایی دارد، بهتر است که از آفرهای تور مشهد هتل گل سرخ استفاده کنید تا اقامت ارزان‌تری داشته باشید.

 

هتل گل سرخ، یک ستاره است و فقط یک دقیقه با حرم مطهر امام رضا فاصله دارد. همچنین، گل سرخ جزو چندین «هتل ارزان با ۳ وعده غذا در مشهد» است. شما می‌توانید هر کدام از اتاق‌های یک تخته تا چهار تخته را به همراه صبحانه و یا 3 وعده غذایی یا فولبرد رزرو کنید.

 

هتل گل سرخ مشهد

 

هتل سایه مشهد (با صبحانه ناهار شام و نزدیک حرم)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دوتخته (صبحانه ناهار شام): 2,000,000 تومان

آدرس: خیابان امام رضا - امام رضا ۵

 

 

 

با مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی سفر کنید: تور مشهد هتل سایه

 

از اینجا به بعد، نوبت هتل‌های ارزان مشهد از سقف 2 میلیون تومان به بعد است. در بین هتل‌های سه ستاره نزدیک به حرم با غذا، هتل سایه مشهد هم گزینه خوبی است. از مزایای دیگر انتخاب هتل سایه با صبحانه ناهار شام، وضعیت دید اتاق‌های رو به حرم است. یعنی هر شب که می‌خواهید استراحت کنید و یا در طول روز، مدام می‌توانید بارگاه و گنبد حرم امام رضا (ع) را ببینید. با اینکه هتل سایه در سال 90 افتتاح شده و بیشتر از 10 سال از ساخت آن می‌گذرد، همچنان مسافران از هر اقامت آن رضایت کافی داشته اند. پس با خیال راحت، در این هتل ارزان و نزدیک به حرم اقامت داشته باشید.

 

وضعیت اتاق های هتل سایه مشهد ارزان و نزدیک به حرم
وضعیت اتاق های هتل سایه مشهد ارزان و نزدیک به حرم (عکاس Sayed Mohd)

 

هتل منجی مشهد (با سه وعده غذا و نزدیک بازار رضا)

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دو تخته دبل (اقامت با صبحانه): ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

 قیمت اتاق دو تخته دبل (صبحانه ناهار و شام): ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

  آدرس: مشهد، ضلع جنوبی بازار رضا، نبش شیخ طوسی ۹

 

 

رزرو کنید   تور مشهد هتل منجی

 

هتل منجی جزو هتل‌های نزدیک به حرم نیست. چون فاصله تقریبا زیادی از فلکه آب دارد و کنار بازار رضاست. اما چون سه وعده غذا به مسافران ارائه می‌دهد، جزو هتل های ارزان با ۳ وعده غذاست. شاید قیمت اتاق دوتخته هتل منجی نسبت به هتل‌های دور از حرم با وعده‌های غذایی، کمی بیشتر باشد؛ اما کیفیت غذا واقعا تعریف کردنی است و می‌تواند انتظارات شما از هر وعده غذایی را تعریف کند.

 

اگر مایل هستید تا سوئیت با غذا هم رزرو کنید، هتل منجی این امکانات را در اختیار شما می‌گذارد.

 

وضعیت رستوران هتل منجی مشهد
وضعیت رستوران هتل منجی مشهد (عکاس mehdi miri)

 

هتل آریو مشهد

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  قیمت اتاق دوتخته دبل اکونومی (اقامت با صبحانه): ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

  قیمت اتاق دوتخته دبل اکونومی (فولبرد): ۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان

  آدرس: خیابان امام رضا ۲۸، پلاک ۲2

 

 

رزرو تور با 3 وعده غذا    تور مشهد هتل آریو

 

اگر قیمت زیر یک میلیون تومان را ارزان حساب کنید، هتل آریو جزو هتل‌های ارزان با ۳ وعده غذا مشهد است. البته اگر اتاق فولبرد (یعنی با سه وعده غذا صبحانه ناهار و شام) بخواهید رزرو کنید، آنقدر هم ارزان نیست. اما برای وقتی خوب است که دنبال هتل 3 ستاره‌ای هستید که هم تازه تاسیس و هم کیفیت غذاهای هر وعده به میزان قابل توجهی، بالاست. هتل حبیب مشهد هم به تازگی افتتاح شده و سه وعده صبحانه ناهار شام را دارد، در همین رنج قیمتی است و به لحاظ تازه تاسیس بودن، گزینه بهتری محسوب می‌شود.

 

عکس اتاق هتل آریو مشهد

 

هتل آریو در سال 1401 افتتاح شد. طبق نظر مسافرانی که برای مدت کوتاهی در این هتل اقامت داشتند، تمیزی اتاق‌ها نسبی و خوب، برخورد پرسنل جوان و صبحانه‌های درجه یک از مزیت‌های دیگر آن است.

هتل سهند 1 مشهد (3 ستاره تاپ و نزدیک حرم) 2 میلیون به بالا

 

  برای رزرو تماس بگیرید

آدرس: خیابان امام رضا، امام رضا ۲، کوچه کربلا

 

تور با 3 وعده غذا رزرو کنید    تور مشهد هتل سهند

 

هتل سهند 1 که بیشتر با نان هتل سهند در خیابان امام رضا 2 شناخته می‌شود، سه وعده غذایی صبحانه ناهار شام را ارائه می‌دهد. قیمت هر شب اقامت در این هتل از 2 میلیون تومان به بالاست و با توجه به فاصله خیلی کمی که دارد، قیمت آن توجیه کننده است. به طور کلی، اگر بخواهیم براساس کیفیت خدمات، بهترین هتل سه ستاره با سه وعده غذا را معرفی کنیم، هتل سهند را نام می‌بریم.

 

رستوران هتل 3 ستاره سهند مشهد

 

رستوران هتل 3 ستاره سهند مشهد

 

هتل ایران زمین مشهد با غذا، ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  آدرس: خيابان امام رضا، امام رضا ۸، كوچه شهيد حسنی

 

  راه‌های دسترسی

 

از این بهتر پیدا نمی‌کنی! رزرو تور با 3 وعده غذا    تور مشهد هتل ایران زمین

 

هتل ایران زمین، سه ستاره، نزدیک به حرم و با ۳ وعده غذاست. فقط آنقدری که انتظار دارید، گران نیست. اتاق‌های فولبرد (همراه با سه وعده غذایی صبحانه + ناهار + شام) برای اتاق دو تخته از 2 میلیون و 850 هزار تومان شروع می‌شود. هتل ایران زمین جزو آن دسته از هتل‌هایی است که برای رزرو تور با سه وعده غذا هم می‌توانید روی آن حساب باز کنید. تمیزی اتاق‌ها، تنوع غذاها و دسترسی راحت برای رفت و آمد به حرم از ویژگی‌های برجسته هتل ایران برای گردشگران است. 

 

همچنین اگر به دنبال سوئیت ارزان با 3 وعده غذا هستید، هتل ایران با سوئیت یکخوابه پنج نفره رویال(فولبرد) آماده پذیرایی از شماست.

 

وعده غذایی صبحانه در هتل ایران زمین

 

وعده غذایی شام در هتل ایران زمین

هتل اطلس مشهد

 

  برای رزرو تماس بگیرید

  آدرس: خیابان امام رضا (ع)، میدان بیت المقدس

 

 

سفر با 3 وعده غذا می‌خواهید؟ تور مشهد هتل اطلس بگیرید

 

هتل سه ستاره اطلس هم جزو هتل‌های ارزان مشهد با غذاست. در واقع، آخرین گزینه خوبی است که می‌توانید برای هتل های مشهد نزدیک حرم با غذا ارزان پیدا کنید. این هتل شامل اتاق‌های دو تخته تا آپارتمان دوخوابه است و هر سه وعده غذایی را هم ارائه می‌دهد. حتی اگر دنبال سوئیت با غذا هستید، هتل اطلس این امکانات را در اختیار شما می‌گذارد. قیمت اتاق دو تخته فولبرد نزدیک به 3 میلیون تومان است. برای رزرو اتاق‌ها صرفا به قیمت آن نگاه نکنید. عوامل متعددی مثل کیفیت خوب غذا، تمیز بودن اتاق‌ها و یا رسیدگی سریع به درخواست‌های مسافران هم از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت آن هستند.

 

بسته به نوع اتاقی که انتخاب می‌کنید، وضعیت دید اتاق‌ها می‌تواند حرم، خیابان و یا کوچه باشد. چون این هتل روبروی میدان فلکه آب است و تعدادی از اتاق‌ها رو به حرم هستند. 

 

اطلس، هتل ارزان مشهد با غذا

 

هتل های زیر 100 تومان مشهد (کامل‌ترین)

 

هتل های زیر 100 تومان مشهد یک اصطلاح است و شاید آنقدر که باید واقعیت داشته باشد، واقعی نیست. منظور از هتل‌های زیر 100 تومان، هتل آپارتمان‌ها، سوئیت‌ها و یا حتی اتاق‌هایی است که تعداد قابل توجهی از آن‌ها به صورت شخصی ارائه می‌شوند. لیستی که در ادامه برای ارزان‌ترین هتل‌های مشهد آمده، طبق نظرات مسافرانی است که قبلا به این مجموعه‌ها سر زدند. در حال حاضر، از جزئیات دقیق قیمت آن‌ها اطلاعاتی دسترس نیست. اما بعد از پیدا کردن روی نقشه و دسترسی به اطلاعات تماس آن‌ها می‌توانید قیمت هر شب اقامت را بپرسید. 

 

 • هتل آپارتمان میرمفیدی (آدرس: مشهد، نبش امام رضا 5 ، روبروی هتل سایه)
 • سوئیت آپارتمان خلفایی (آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع) ، امام رضا 5 ، سرشور 27)
 • هتل آپارتمان آتریس (آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، نبش امام رضا 15)
 • هتل آرمیا (آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع) ، دانش غربی 7 ، کامیاب 11 )
 • هتل زاینده رود (آدرس: مشهد، امام رضا 12، حنایی 9، امت رضا 6)

وضعیت آب و هوا
خلاصه مقاله

هتل های ارزان ۳ وعده غذا در مشهد شامل آفریقا، گل گندم و قصرآیدین است. در میان هتل های نزدیک به حرم همراه با غذا می‌توان با شبی دست کم 340 هزار تومان برای هر نفر اتاق رزرو کرد. این هتل‌ها به هیچ وجه هتل‌های کم‌امکاناتی نیستند؛ بلکه هتل‌هایی دو ستاره با امکانات خوب و قابل قبول محسوب می‌شوند. در این مطلب با هتل ارزان مشهد با غذا برای سه وعده بیشتر آشنا خواهید شد.

انتشار :  14 اسفند 1400 به روزرسانی :  14 آبان 1402 نویسنده :   فائزه حسین زاده خسرویه
تصاویر مرتبط
هتل های ارزان قیمت مشهد ، هتل آفریقا مشهد
 • هتل های ارزان قیمت مشهد ، هتل آفریقا مشهد
 • هتل های ارزان قیمت مشهد ، هتل گل گندم
 • هتل ارزان مشهد با غذا و نزدیک حرم، مهمانپذیر علمدار مشهد
 • هتل ارزان مشهد نزدیک حرم، هتل جواهری
 • هتل آپارتمان ارزان مشهد، هتل آپارتمان دیدار مشهد
 • هتل زیر 200 تومان مشهد، هتل مرمر مشهد
 • هتل آبشار مشهد
 • هتل ذاکر مشهد
 • هتل آپارتمان قصر آيدين مشهد
 • هتل گل سرخ مشهد
 • هتل آپارتمان ترنم مشهد
 • هتل زیارت مشهد
 • رستوران هتل 3 ستاره سهند مشهد
 • وضعیت رستوران هتل منجی مشهد
 • هتل آپارتمان گوهر مشهد
 • وعده صبحانه در هتل حیات شرق مشهد
 • عکس اتاق هتل آریو مشهد
 • اطلس، هتل ارزان مشهد با غذا
 • رستوران هتل 3 ستاره سهند مشهد
 • وعده غذایی شام در هتل ایران زمین
 • وضعیت اتاق های هتل سایه مشهد ارزان و نزدیک به حرم
 • وعده غذایی صبحانه در هتل ایران زمین
اشتراک گذاری
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
3 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
علی خسروجردی
تمیز
ریحانی
هتل الوند وهتل آفریقا عالی بودن ان شالله امام رضابطلبه منم بیام ممنون از تلاشتون یاعلی
سحر علیزاده

با سلام 

ان شاءالله شما هم به حرم مطهر رضوی مشرف شوید.

بله هتل الوند و هتل آفریقا توجه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.