تور شمال از تهران

بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
3571

تور ساری هتل جنگلی سالار دره

4ستاره
3.8 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 4,500,000 تومان
هوایی 6,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
7130

تور ساری هتل بادله

4ستاره
3 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 5,700,000 تومان
هوایی 7,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل نوید ساری

تور ساری هتل نوید

4ستاره
1.3 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 2,700,000 تومان
هوایی 4,700,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
34313

تور ساری هتل اسرم

3ستاره
2.8 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,900,000 تومان
هوایی 5,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
9336

تور ساری هتل نارنج

3ستاره
2.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,800,000 تومان
هوایی 5,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
1976small

تور ساری هتل آسمان

3ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,700,000 تومان
هوایی 5,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
اسپهبدان ( ونوشک )

تور ساری اقامتگاه بومگردی اسپهبدان ( ونوشک )

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 10,200,000 تومان
هوایی 11,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
gorgan-ziyarat-hotel-01

تور گرگان هتل زیارت

2ستاره
3.3 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,100,000 تومان
هوایی 5,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل آپارتمان پردیس گرگان

تور گرگان هتل آپارتمان پردیس

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 2,500,000 تومان
هوایی 4,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
ae7e7226eb

تور گرگان هتل آپارتمان اطلس

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 2,500,000 تومان
هوایی 4,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل شانلی گرگان

تور گرگان هتل شانلی

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,200,000 تومان
هوایی 5,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
5c798ae63d

تور گرگان هتل هفت پیکر

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 8,100,000 تومان
هوایی 10,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور شمال از تهران مسیر ارتباطی شمال تهران هتل های شمال جاذبه های شمال رستوران های شمال
تور شمال از تهران مسیر ارتباطی شمال تهران هتل های شمال جاذبه های شمال رستوران های شمال

تور شمال از تهران | تور ارزان تهران به شمال با تخفیف ویژه

از پر طرفدار ترین تورهای داخلی، تور شمال از تهران است. از آنجا که ادارت و مدارس تهران پنجشنبه ها نیز تعطیل هستند این مردم پایتخت نشین آخر هفته ها معمولا سوار خوردوهای شخصی شده و به ویلاهایی می روند که در شمتال خریداری کرده اند. اما رفتن به ویلای شخصی بعد از چندی برای این افراد خسته کننده و تکراری می شود. به همین دلیل این افراد به دنبال تورهای شمال می گردند تا بتوانند در کنار یک عده همسفر طبیعت دوست و با نشاط، مناطق جدیدی از شمال کشور را تجربه کنند. اینگونه تور زمینی شمال یا همان تور طبیعت گردی شمال از قبیل تور سوباتان؛ تور رامسر؛ تور نمک آبرود؛ تور دریاچه الیمالات؛ تور محمود آباد؛ تور 3 روزه سرعین، اردبیل، آستارا؛ تور 2 روزه ماسال؛ تور اولسبلانگاه؛ تور جاده اسالم به خلخال؛ تور یک روزه فیلبند؛ تور جنگل الیمستان و بسیاری تورهای متنوع دیگر هر هفته از تهران به سمت شمال برگزار می شود و افراد می توانند با قیمت های مختلف در کانال های رزرو تور مثل تورگردان آن ها را خریداری کنند و سفری به نظیر را برای خود رقم بزنند.

استان مازندران به تهران نزدیک تر است ولی این موضوع دلیل نمی شود که افراد تور گیلان را خریداری نکنند. از آنجا که تور هوایی تهران رشت منیز امکان پذیر است بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا رشت با هواپیما بروند و از آنجا جاذبه های زیبای استان گیلان را درک کنند. نزدیک ترین سواحل و پر طرفدارترین آن ها نزد مردم تهران سواحل نوشهر مثل نور، محمود آباد، رویان و غیره است. این افراد در خانه های روستایی، هتل های مجلل، اقامتگاه ها یا کلبه های جنگلی اقامت می کنند و عده ای نیز چادرهای مسافرتی را برداشته شب را در جنگل هایی مثل جنگل سیسنگان اتراق می کنند.  

مسیرهای ارتباطی تور شمال از تهران

بیشتر افرادی که تور شمال از تهران را رزرو می کنند به صورت زمینی به شمال می روند. عده ای ماشین هایشان را برداشته و خودشان دل به جاده می زنند تا در طول مسیر بتوانند از مناظر زیبای طبیعت نیز بهره ببرند. این افراد از جاده های هراز، فیروزکوه و غیره که هر کدام ویژگی خاص خودش را دارد رفت و آمد می کنند. عده ای نیز با تورهای طبیعت گردی همراه می شوند و سوار اتوبوس شده در طول مسی ر خوش می گذارندد تا اینکه به شمال برسند. این تورها عموما با اتوبوس های VIP و امکانات خوب راه اندازی می شود. از مزایای شرکت در تورهای طبیعت گردی این است که با مناطق بکر و جدید که لیدرها معرفی می کنند آشنا می شوید. اگر خودتان بدون برنامه راهی هر یک از شهرهای شمال شوید بی تردید برای بازدید از مناطق طبیعی سر در گم خواهید شد. مسیر تهران تا شمال یعنی استان مازندران با خودروی شخصی حدود 4 ساعت است که در روزهایی از سال به دلیل افزایش تردد تا بیش از 10 ساعت هم طول می‌ کشد. به علاوه ارتباط ریلی راه‌ آهن شمال که مازندران را به تهران و گرگان در استان گلستان وصل می ‌کند حدود 10 ساعت از وقت مسافران را به خود اختصاص می ‌د‌هد. خوب است خوش خبری دهیم که با احداث خط آهن جدید و تونل ریلی البرز، فاصله تهران تا شمال از حدود 4 ساعت به کمتر از نیم ساعت کاهش می ‌یابد و به میزان قابل توجهی در وقت و مصرف سوخت و آلودگی هوا نیزصرفه‌ جویی می شود. اگر اینطور شود تهرانی ها می توانند تور ارزان شمال را به معنای واقعی تجربه کنند.

افرادی که تمایل دارند هوایی به شمال بروند، می توانند با خرید بلیط هواپیما تهران به رشت در نرخ های مختلف به رزرو انواع بلیط هواپیما اقدام کنند.

هتل های تور شمال از تهران

بیشتر افراد برای تور شمال از تهران، به سراغ ویلاهای شخصی می روند. خیلی از تهرانی ها خودشان یا یکی از اقوام و آشنایانشان خانه باغ یا ویلایی دارند که در اختیار همدیگر قرار می دهند. با این همه بسیاری از تهرانی ها هتل های شمال را نیز انتخاب می کنند. امکانات هتل ها از ویلاها بسیار بیشتر است و اقامت در آن ها راحت تر است. بعضی از این هتل ها از امکانات گردشگری نیز برخوردار است. این امکانات باعث شده بسیاری از تهرانی ها به دلیل نزدیکی به شمال کشور جشن ها و مراسم به خصو خود مثل جشن تولد یا مناسبت های خاص را در این هتل ها برگزار کنند. در ضمن بعضی از هتل ها به دلیل برخورداری از ساحل اختصاصی فضایی خصوصی و امن را در اختیار میهمانانشان می گذارند.  از سوی دیگر باتوجه به اینکه در ایام اوج سفر به شمال  کشور همچون نوروز یا فصل تابستان، تعداد مسافران شمال گاهی چنلان زیاد می شود که احیانا پیدا کردن خانه و ویلا کار راحتی نباشد.

از مهمترین هتل های شمال در استان مازندران «هتل پارسیان چالوس» است. این هتل قبلا هتل هایت نام داشته و هتلی 50 ساله به شمار می رود. از دیگر هتل های پر طرفدار شمال هتل های رامسر است. از آنجا که تور رامسر همواره از رونق زیادی برخوردار است هتل های آن نیز عموما با ازدحام زیادی مواجه می شود. «هتل بام سبز رامسر»، « هتل کارن»، «هتل پارسیان رامسر»، که هتل قدیم رامسر هم بخشی از آن به شمار می رود و سایر هتل های رامسر قابل ذکر است. دیگر هتل های ساحلی پر فروش مازندارن، هتل هایی همچون «هتل آپارتمان ماهان» در محمود آباد، «هتل پارسیان خزر» در رامسر، «متل شهر قصه» در محمود آباد، «متل پرستو» در محمود آباد، «هتل آپارتمان دوریکا» در عباس آباد، «هتل صحرا» در نوشهر، و... بوده اند.

جاذبه های تور شمال از تهران

مهمترین جاذبه تور شمال از تهران طبیعت گردی و فرار از آلودگی هواست. تهرانی های نیاز دارند که هفته ای یک بار یا حتی ماهی یک بار برای تجدید قوا و برخورداری از آب و هوایی تمیز از شهر بیرون بزندد. برای این منظور چه جایی بهتر از استان مازندران. گردشگرانی که تور شمال را انتخاب می کنند اول از همه به دنبال آب تنی در دریای شمال هستند. ساحل مازندران از یک کنار تبدیل به پلاژهایی شده که اختصاص به بانوان و آقایان دارد. افراد معمولا لباس های شنا را با خود بر می دارند و قدم به قدم پیاده شده و آب تنی می کنند. البته بعضی ها نیز دندان روی جگر می گذارند و بعد از رسیدن به هتل محل اقامت یا ویلایی که رزرو کرده اند از ساحل اختصاصی نزدیک به آن استفاده می کنند. بعضی افراد نیز ترجیح می دهند به جای شنا کردن، تنها در کنار ساحل قدم بزنند و از تماشای ساحل مواج دریای خزر لذت ببرند. تماشای طلوع و غروب خورشید در افق دریا هر گردشگری را به خود جذب میکند. اما جاذبه های تور شمال از تهران تنها به این موارد ختم نمی شود و با مطالعه مقاله جاهای دیدنی شمال می توانید به صورت کامل با آن ها آشنا شوید.

از جاذبه های مذهبی مهم در شمال کشور می توان به امامزاده های متعددی اشاره کرد که در روستاهای شمال قرار گرفته و مردم محلی به آن ها متوسل می شوند. مردم می توانند برای زیارت، خواندن نماز و حتی استراحت ساعاتی را به این مکان ها رفته و در فضای آن ها دمی بیاسایند. شمال کشور پر از آبشارهای کوچک و بزرگ و کوهستان و دره های جنگلی است که اطراف هر یک از آن ها انبوهی جمعیت گرد هم آمده اند و علاوه بر بهره مند شدن از طبیعت، عکس های سلفی می گیرند تا در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

رستوران های تور شمال از تهران

لابد شما هم در مسیر شمال با رستوران های زیادی به نام اکبر جوجه مواجه شده اید که همگی مدعی اند: «اکبر جوجه واقعی همینجاست!» شاید مشخص نباشد اکبر جوجه واقعا کجاست ولی تقریبا بسیاری از رستوران هایی که در شهرهای مختلف شمال کشور با این نام فعالیت می کنند غذاهایی خوب و با کیفیت سرو می کنند. غذای مخصوص این رستوران ها مرغ سرخ شده به همراه رب انار است. موضوع مهم دیگری که برای شکم گردی در شمال کشور اهمیت دارد، کته کبابی است. شمالی ها معمولا برنج را به صورت کته طبخ می کنند و کته کبابی ها هم همین نوع برنج را به همراه کباب سرو می کنند. در سفر به شمال به هیچ وجه کته کباب را از دست ندهید.

غذاهای شمال کشور آنچنان مشهور و زبانزد اند که بسیاری از آن ها شهرت جهانی پیدا کرده اند. کدبانوهای شمالی به داشتن دستپخت های عالی معروف اند. بادمجان، سیر و برنج شمال نقش مهمی در غذاهای شمالی دارد. غذاهایی مثل میرزا قاسمی، آش ترش، باقالی قاتوق، واویشکا، شامی رشتی، ترش واش، خرشت جعفری گیلان، شامی رودباری، شاپوری و... از شمال کشور به سفره ایرانی وارد شده اند.

از معروف ترین رستوران های شمال کشور که توانسته اند رضایت مشتریان را جلب کنند می توان به رستوران خاور خانم در سرولات، رستوران تی کباب در رشت، رستوران محلی شور کولی در رشت، رستوران هتل فردین معصومی در ماسال، آشکده نوژا در رودسر، کافه اقیانوس کاسپین در بندر انزلی، رستوران سنتی نیمروی در لاهیجان، آشکده مهدی در رشت، رستوران ملک در لاهیجان، چایخانه چی تراولا، کافه سنتی چهار فصل در گیلان، کبابی بابک در رشت، آش خانه حسنی در رشت، بستنی مکلی شعبه رشت، فست فود لذیذ در رشت و.... اشاره کرد.

نظرات کاربران
3 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
حسین مخبردوشنبه 20 تیر 1401
بسیار بسیار عالی هست ووقیمتها هم نسبتا مناسبه .تشکر وخسته نباشین
رضایکشنبه 23 خرداد 1400
اطلاعات بیشتر
حسینیسیده تکتم حسینیشنبه 5 تیر 1400
سلام. دوست عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر از تورها با شماره پشتیبانی 021476278 تماس حاصل نمایید .
------- مشاهده 1 پاسخ
------- مخفی کردن پاسخ ها
بستن
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 51 کاربر برای این تور
کیفیت تور 3.76 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
ثبت دیدگاه و امتیاز شما
امتیاز دهید
دیدگاه خود را شرح دهید