تور تبریز

امکان تغییر تاریخ تور تبریز به تاریخ دلخواه شما وجود دارد. تورهای تبریز از 2 شب تا 7شب قابل رزرو می باشند .تضمین کمترین قیمت تور تبریز از تمامی شهرها
بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
19280

تور تبریز هتل شهریار

5ستاره
3.6 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,300,000 تومان
زمینی 7,200,000 تومان
هوایی 8,200,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
پارس ائل گلی

تور تبریز هتل پارس ائل گلی

5ستاره
3.9 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,800,000 تومان
هوایی 8,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
16861

تور تبریز هتل لاله کندوان

5ستاره
5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 4,100,000 تومان
زمینی 4,600,000 تومان
هوایی 6,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
16381

تور تبریز هتل لاله پارک

5ستاره
4.3 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 7,500,000 تومان
زمینی 7,600,000 تومان
هوایی 9,300,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل گسترش تبریز

تور تبریز هتل گسترش

4ستاره
3.4 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 5,000,000 تومان
زمینی 5,200,000 تومان
هوایی 6,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتتل بوتیک ارسی

تور تبریز هتل بوتیک ارسی

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 6,000,000 تومان
زمینی 6,200,000 تومان
هوایی 7,900,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
خانواده

تور تبریز هتل هتل آپارتمان خانواده تبریز

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,100,000 تومان
هوایی 5,000,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل سارای

تور تبریز هتل سارای

3ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,700,000 تومان
زمینی 3,700,000 تومان
هوایی 5,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
سهند

تور تبریز هتل سهند

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
زمینی 3,400,000 تومان
هوایی 4,800,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
d27b59ab3f

تور تبریز هتل ائل آی

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,800,000 تومان
زمینی 3,900,000 تومان
هوایی 5,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل نوبر تبریز

تور تبریز هتل نوبر

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
ریلی 3,800,000 تومان
زمینی 3,900,000 تومان
هوایی 5,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
tabriz-iranian-hotel-01

تور تبریز هتل ایرانیان

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
هوایی 5,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور تبریز مسیرهای ارتباطی تور تبریز هتل ها در تور تبریز جاذبه های تور تبریز رستوران ها در تور تبریز
تور تبریز مسیرهای ارتباطی تور تبریز هتل ها در تور تبریز جاذبه های تور تبریز رستوران ها در تور تبریز

تور تبریز | ارزان ترین قیمت تور تبریز هوایی | تخفیف ویژه

تبریز پایتخت تاریخی ایران است. بزرگترین شهر مدرن در شمال غربی ایران که با کشورهای آذربایجان و ترکیه هم زبان است. شهر سبز ، کوهستانی و توریستی است. میراث فرهنگی همچون مساجد ، کلیساها و قلعه های خارق العاده  و برخی از خیره کننده ترین مناظر کشور را در این شهر می توان مشاهده کرد.

تبریز قطب سوم خودروسازی ایران است. خودروهای سنگین و تجاری در این شهر تولید می شوند. پالایشگاهها ، پتروشیمی ها ، منسوجات و صنایع تولید سیمان نیز در تبریز فعال هستند. این شهر با صنایع دستی ، از جمله فرش های دستباف و جواهرات مشهور است و چرم تبریز نیز در دنیا شهرت جهانی دارد. علاوه بر این شیرینی‌های ترکی و تبریزی و غذاهای گوشتی و انواع کباب در این شهر با استقبال فراوان روبه‌رو شده است. امکانات و خدمات رفاهی، بهداشتی، صنعتی و تفریحی کلان شهر تبریز موجب شده است این شهر به مقصدی جذاب برای سفر تبدیل شود. معماری شهر تبریز شبیه به معماری عثمانی است. تبریز به شهر بدون گدا مشهور است. مردمان با غیرت تبریز با کمک به یک دیگر اجازه نمی دهند هیچ شخصی در این شهر محتاج به گدایی باشد. در ورودی شهر نیز تابلو به شهر بی گدا ایران خوش آمدید گواه این موضوع است. بسیاری از گردشگران برای رزرو تور تبریز مردد هستند. آیا تبریز ارزش بازدید دارد؟

یکی از زیباترین بازارهای ایران، بازار بزرگ تبریز است. این مکان به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده است. بازار بزرگ تبریز یک نقطه تجاری مهم در امتداد جاده ابریشم بود و در قرن شانزدهم توسط صفویان شکوفا شد. در حال حاضر این بازار با صلابت و با شکوه فعال است. قدم زدن در این بازار تاریخی و بزرگ موازی با فرهنگ معاصر مردم تبریز دیدنی است. رفتار خرید و لهجه ترکی، غذاهای بومی، نوع پوشش و قدرت خرید مردم تبریز در بازار بزرگ قابل مشاهده است. مزیت دیگر تبریز نزدیک بودن به ترکیه ، ارمنستان ، آذربایجان است که می توان به راحتی با اتومبیل یا قطار به این کشورها سفر کنید. تبریز یکی از سردترین شهرهای ایران است و اگر آب و هوای گرم را دوست دارید در زمستان و پاییز تور تبریز لحظه آخری را انتخاب نکنید. 

مسیرهای ارتباطی تور تبریز


ما در تورگردان همراه شما هستیم تا تور تبریز را متناسب با سلیقه و توان مالی خود رزرو نمایید. برای سفر به تبریز راه‌های گوناگونی وجود دارد.

1- تور تبریز با هواپیما

پروازهای روزانه از تهران و کلان شهرهای دیگر به مقصد  تبریز با ایرلاین های متعدد همچون ایران ایر، ایرلاین آسمان و آتا و دیگر شرکت ها فعال است. تور تبریز با هواپیما یکی از محبوب ترین راه‌های سفر به این شهر تجاری و تاریخی است. پروازهای مستقیم دبی به تازگی از تبریز با ایرلاین کیش ایر (حدود 200 دلار دو طرفه) انجام می‌شود. همچنین پروازهای مستقیم از تفلیس به تبریز (2 پرواز در هفته) که توسط ATA air انجام می‌شود برای رفاه حال مسافران در تور تبریز موجود است. پروازهای مستقیم از بغداد به تبریز نیز جمعه و دوشنبه ها توسط ATA Air انجام می‌شود. پروازهای مستقیم از باکو به تبریز (1 پرواز در هفته) سه‌شنبه و شنبه توسط کیش ایر انجام می‌شود. پروازهای مستقیم از (Gaziantep) گازیانتپ به تبریز یکی از شهرهای ترکیه به تازگی و سه‌شنبه ها آغاز بکار نموده است که توسط هواپیمایی Sky انجام می‌شود. پروازهای مستقیم از استانبول به تبریز (13 پرواز در هفته) توسط خطوط هوایی ترکیه (7 پرواز) ، ایرلاین‌های ایران (2 پرواز) انجام می شود. کرایه این پروازها حدود 250 دلار است. همچنین پروازهای مستقیم از دمشق به تبریز نیز وجود دارد. همچنین پرواز از اغلب کلان شهرهای ایران به تبریز نیز موجود است.

2- سفر به تبریز با ماشین

مسیر جاده‌ای از تمام شهرهای ایران به تبریز وجود دارد و این مسیرها با امکانات مناسب برای سفر فعال هستند. جاده‌های زمینی و مرزی به کشور آذربایجان و ارمنستان و ترکیه و سوریه به صورت آسفالت و دارای علائم رانندگی وجود دارند. همچنین با وجود  پل تازه تاسیس بر فراز دریاچه ارومیه تبریز تنها  1.5 ساعت راه برای رانندگی پیش روست. از نکات قابل توجه در سفر زمینی به تبریز وجود جنگل‌های دیدنی کلیبر و کوه‌های سبز در این مسیر است. همچنین رانندگی در بهار و پاییز بارانی در جاده‌های جنگلی منطقه تبریز بسیار دیدنی است. 

3- تور تبریز با قطار

قطار روزانه از تهران به مقصد تبریز همچنین مسیرهای ریلی به کلان شهرهای دیگر ایران به مقصد تبریز وجود دارد. قطار روزانه از جلفا به تبریز (شهر مرزی و استراحتگاه نخجوان آذربایجان) بعد از ظهرها (حدود ساعت 15) فعال است. تا سال 2015 ، قطارهای تبریز هفته‌ای دو بار به سمت ترکیه حرکت می‌کردند: یکی بین تبریز و وان ، دیگری ("اکسپرس ترانس آسیا") بین تهران و آنکارا که مورد توجه گردشگران تور تبریز و استانبول قرار داشت که دوباره در (ژوئن 2018) این قطارها فعالیت خود را آغاز کردند. ایستگاه قطار تبریز تا حدودی خارج از مرکز شهر است و برای رسیدن به آن بهتر از مترو یا تاکسی استفاده کنید. 

هتل ها در تور تبریز


در تور زمینی تبریز همچون بسیاری دیگر از تورهای مسافرتی می‌توانید از خانه‌های بومی و روستایی یا هتل‌ها و مسافرخانه ها بهرمند شوید. مکان اصلی هتل‌ها برای مهمان‌های معمولی در تبریز خیابان‌های فردوسی و خیابان امین است. برخی از ترک‌های ثروتمند غالباً هتل دریا را در خیابان راه آهن پیشنهاد می‌دهند. 
هتل شاه گلی و هتل شهریار پنج ستاره اغلب مورد استفاده مسافران تجاری قرار می‌گیرد. هتل بین المللی تبریز در چهارراه آبرسان واقع است که استانداردهای داخلی جدید را دارد. بسیار تمیز و آرام است. (دارای حمام جدید غربی ، صابون ، حوله تمیز ، سرویس اتاق ، صبحانه بوفه ، تلویزیون ، مینی بار ، کارکنان انگلیسی زبان و ...). هتلداری در تبریز به دلیل همجواری با کشور ترکیه تا حدودی تحت تاثیر آن قرار دارد. برخی هتل‌ها در تبریز با معماری و چیدمان اروپایی همچون هتل کایا حس اقامت در استانبول را به مهمان منتقل می‌کنند. همچنین برای اقامت در تبریز می‌توان خانه‌های جنگلی کلیبر را امتحان کرد. روستای کندوان نیز بسیار دیدنی است. با وجود هتل لاله کندوان در این روستای بی نظیر اقامت راحتی در انتظار گردشگران است؛ زیرت تنها یک هتل را رزرو نمی‌کنید، بلکه یک جاذبه طبیعی و حیرت انگیز را رزرو کرده‌اید. 

به طور کلی مراکز اقامتی تبریز شامل هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمانسراها و زائرسراهای سازمانی و خانه‌ها است. در این میان هتل‌های نزدیک به بازار بزرگ تبریز بیش از همه طرفدار دارند. هتل‌های تبریز در انواع 1 ستاره تا پنج ستاره و هتل آپارتمان‌های نزدیک به بافت دیدنی شهر و در سایر نقاط مهم و گردشگری شهر تبریز احداث شده‌اند. مهم‌ترین هتل‌های پنج ستاره تبریز هتل ائل گلی، هتل شهریار، هتل لاله پارک تبریز و هتل کندوان تبریز هستند.

هتل‌های چهارستاره تبریز از قبیل هتل گسترش تبریز، هتل بین المللی و هتل پتروشیمی هستند. هتل های سه ستاره پیشنهادی در تبریز نیز هتل آزادی، هتل اهراب، هتل دریا و هتل فرید می باشد.

جاذبه های تور تبریز

 

اگر بخواهیم از معروف‌ترین جاهای دیدنی تبریز را به شما معرفی کنیم تا در تور تبریز حتما از آن‌ها بازدید کنید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


مسجد آبی : مسجد آبی در زبان آذری به گوی مسجد شهرت دارد. این مسجد هنوز زخم‌های ناشی از زلزله عظیم که در سال 1779 میلادی تبریز را لرزاند، تحمل می‌کند. فقط ایوان ورودی از ساختار اصلی باقی مانده است. بخش اعظم این مسجد در 50 سال گذشته بازسازی شده است. قدمت آن به سال 1465 باز می‌گردد. ایوان مسجد آبی تبریز اثری پیچیده از کاشی‌های آبی را نشان می‌دهد. همچنین برخی خوشنویسی‌های اسلامی در سقف و دیوارها به چشم می‌خورد. 


ارگ تبریز : آنچه از ارگ تبریز باقی مانده مربوط به قرن چهاردهم میلادی است؛ زمانی که این بنا تحت سلسله ایلخانان به عنوان مقبره ساخته شد. بعد از گذشت سال‌های زیاد این ارگ به عنوان یک مجموعه نظامی در قرن نوزدهم در جنگ روس‌ها و ایرانی‌ها استفاده شد. این بنا در سال 1911 در اثر اصابت گلوله‌های روسی آسیب‌های بیشتری را متحمل شد و فقط در دهه‌های اخیر برخی از کارهای نوسازی را پشت سر گذاشته است. این ارگ در خیابان امام خمینی قرار دارد و به یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر تبدیل شده است که در تور تبریز ارزش دارد از آن بازدید کنید.


مسجد جامع تبریز : مانند بسیاری از بناهای قدیمی در تبریز، مسجد جامع در مجاورت بازار واقع شده است. طی قرون متمادی از زمین لرزه‌های متعددی لرزیده و آسیب دیده و بازسازی‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. در نتیجه مسجد جامع تبریز ترکیبی مرموز و منحصر به فرد از ویژگی‌های معماری قدیمی و جدید است. دو مناره بلندِ سه لایه مسجد جامع تبریز و همچنین موزائیک‌های چشمگیر که در ورودی مسجد قرار دارد قابل توجه است. این مسجد جنب بازار، خیابان رستا کوچ واقع است.


موزه آذربایجان : موزه جمهوری آذربایجان در مرکز شهر و بسیار دورتر از مسجد آبی قرار گرفته است. دارای اشیاء قیمتی و چشمگیر است. این موزه دارای سه سالن است و بی نظیرترین آثار باستانی آن به عصر آهن باز می‌گردد. اشیاء دیگری که از آذربایجان ایران حفر شده‌اند نیز در این موزه به چشم می‌خورد. هرچند این مجسمه‌های آزار دهنده زیرزمین قرار دارند که مضامین خشونت و جنگ را منعکس می‌کنند. این موزه در خیابان امام خمینی واقع است. 


کندوان : کندوان زیباترین روستای جهان است که خانه‌های آن بدون استفاده از تکنولوژی و با دست بشر حفر و ساخته شده‌اند. صخره‌هایی سنگی و حفره دار که هتل‌ها و خانه‌های مسکونی و زیبایی را بوجود آورده‌اند. این روستا مشابه کاپادوکیای ترکیه است و در یک رتبه قرار دارند. کندوان حدود یک ساعت با تبریز فاصله دارد.


ائل گلی : اینجا منطقه نمونه گردشگری غرب کشور ایران است. ائل گلی محبوب خانواده‌های ایرانی برای گذراندن یک شب آرامش بخش، خرید بلال کبابی، پیک نیک با دوستان و حتی بازی بدمینتون، سوارکاری، دوچرخه و... است. این پارک یک دریاچه کوچک و یک رستوران سنتی با قیمت مناسب دارد. آب و هوا و فضای سبز ائل گلی دلچسب است و بهترین لحظات را از تور تبریز برایتان به یادگار می‌گذارد.


کلیسای جلفا : تبریز و آذربایجان ایران دارای جامعه مسیحی ارمنی قابل ملاحظه هستند؛ در نتیجه چندین کلیسا در این منطقه وجود دارند که بسیار دیدنی هستند. علاوه بر کلیساهای تبریز (قدمت کلیسای سنت ماری به قرن دوازدهم میلادی باز می‌گردد) جالب‌ترین بازدید، صومعه سنت استفانوس در منطقه مرزی جلفا است که حدود یک ساعت و نیم از شهر تبریز فاصله دارد. این کلیسا در قرن 9 ساخته شده است. این بقعه چندین بار بازسازی شده و اکنون در وضعیت خوبی قرار دارد و علی‌رغم موقعیت مکانی دوری که دارد به طرز عجیبی شلوغ است.

جاهای دیدنی تبریز بسیار زیاد است و در این مطلب نمی‌گنجد؛ اما می‌توانید با تهیه لیستی از جاذبه های دیدنی تبریز هنگام سفر به این شهر در زمانی مناسب از بهترین اماکن و جاهای تفریحی و تاریخی بازدید کنید. 

 رستوران ها در تور تبریز


کباب، برنج، آبگوشت، شیرینی غذاهایی هستند که در تور تبریز نمی‌توان از آن ها چشم پوشی کرد. اغلب رستوران‌ها این غذاها را سرو می‌کنند. آیا در تور هوایی تبریز گزینه دیگری برای صرف ناهار و شام به غیر از رستوران‌های معمولی وجود دارد؟ بله، به عنوان مثال یک حمام تاریخی در تبریز وجود دارد که اکنون به یک رستوران سنتی تبدیل شده است. در این حمام قدیمی می‌توانید طعم معروف‌ترین غذای تبریزی‌ها را بچشید. کوفته تبریزی یکی از غذاهای پر طرفدار شهر در این حمام سرو می‌شود. نام این رستوران تاریخی حمام نوبر است. با نام رستوران سنتی شهریار نیز شناخته می‌شود. 
قنادی‌ها و آجیل فروشی و تعداد زیادی شیرینی پزی در تور تبریز وجود دارد. خرید شیرینی قرابیا خوشمزه تبریز را از این فروشگاه‌ها فراموش نکنید. سایر شیرینی‌ها مانند نگا (نوقا) و رایس را نیز از قنادی‌ها و رستوران‌ها درخواست کنید. آجیل‌ها گرچه کمی گران هستند اما ارزش خرید را دارند و بسیار خوشمزه هستند. 
از دیگر رستوران‌های دیدنی شهر تبریز رستوران باغ آنا است که به آن رستوران آنا نیز می‌گویند. این رستوران معروف ترین رستوران تبریز است که در حومه شهر واقع شده است و برای رسیدن به آنجا می‌توانید از تاکسی استفاده کنید. این مکان با تعداد زیادی درخت احاطه شده است. آبگوشت ، انواع کباب و ماهی و غیره در این رستوران سرو می‌شود و می‌توانید نهایت لذت را از طعم بی نظیر این غذاها ببرید. 

مطالب مرتبط

پرسش و پاسخ
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد
نتیجه نقد و بررسی
0
خدمات تور 4.38 امتیاز
1 امتیاز دهید
خدمات تور 5
2 نقاط قوت را وارد کنید
3 نقاط ضعف را وارد کنید