تورگردان موتور جستجوی تور لحظه آخری

صفحه اصلی کیش تور کیش از تهران هتل داریوش ( Kish tours )

تور کیش از تهران هتل داریوش

از مبدا :
تهران
مقاصد :
کیش
قیمت تور :
از 2,170,000 تومان
نوع تور :
تفریحی
فصل تور :
تابستان

تور کیش از تهران 3 شب و 4 روز / اقامت در هتل 5 ستاره داریوش / دارای اتاق های دوتخته رو به دریا و دوتخته رو به جزیره / صبحانه با هتل/ گشت شهری / ترانسفر فرودگاهی/ بلیط پرواز رفت و برگشت

این تور را به اشتراک بگذارید

گردشگران شهر خورشید

021476278

آدرس : شعبه تهران: بلوار آفریقا، کوچه مریم، پلاک پنج، واحد هفت / شعبه مشهد: خیابان فرهاد، نبش فرهاد ۱۴، پلاک ۱۲۸
مشاهده اطلاعات کامل
اقامت    3 شب
سه شنبه ۲۶-شهریور-۱۳۹۸
جمعه ۲۹-شهریور-۱۳۹۸

مشخصات نرخی پکیج برای هر مسافر

قیمت برمبنای یک‌نفر در هر اتاق محاسبه شده است

دو تخته رو به جزیره

21,700,000 ریال

دو تخته رو به دریا

24,000,000 ریال

کودک زیر 7 سال

8,800,000 ریال

نوزاد

2,000,000 ریال

حمل نقل

Zagros
تهران - ایران
۲۶-شهریور-۱۳۹۸
17:45
کیش - ایران
۲۶-شهریور-۱۳۹۸
بار مجاز 20   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
Kish Air
تهران - ایران
۲۹-شهریور-۱۳۹۸
22:00
کیش - ایران
۲۹-شهریور-۱۳۹۸
بار مجاز 20   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy

برنامه سفر

شروع سفر حرکت از تهران
تهران
ایران
حرکت از تهران - ایران به کیش - ایران در تاریخ ۲۶-شهریور-۱۳۹۸
کیش
ایران
ترانسفر فرودگاهی
ترانسفر فرودگاهی
اقامت در هتل داریوش - کیش
هتل داریوش - کیش
خدمات هتل
گشت شهری
گشت شهری رایگان
صبحانه
صبحانه
حرکت از کیش - ایران به تهران - ایران در تاریخ ۲۹-شهریور-۱۳۹۸
پایان سفر بازگشت به تهران
خدمات پکیج
  • صبحانه
  • گشت شهری
  • ترانسفر فرودگاهی
شرایط و ضوابط
  • تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد. محرمیت قانونی و شرعی ملاک پذیرش هتل می باشد. مسافر متعهد است در صورت نیاز به بیمه تقاضای خودرا اعلام نماید در غیر این صورت کار گزار هیچ تعهدی بر بیمه مسافر ندارد. در صورتی که پرواز چارتروهتل گارانتی باشد غیرقابل استرداد است لذا کل مبلغ از مسافر دریافت ومبلغی مسترد نمیشود. در صورتی که گشت هوایی باشدوپرواز سیستمی جریمه ابطال بلیط هواپیما در یافت خواهد شد/ کلیه هتلها گارانتی وغیر قابل استرداد میباشد. .جریمه ابطال گشت هاي یک روزه در تمام مقاطع ابطالی شامل 70درصد مبلغ کل تور می باشد. در صورت وقوع هر گونه پیشامد غیرمنتظره از قبیل شرایط فوق العاده جوی ومشکلاتی که از کنترل کارگزار خارج بوده و سبب ابطال و تغییربرنامه مسافرت شود مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود. در صورت تغییر برنامه گشت و مسافرت و یا افزایش قیمت بهر دلیلی مسافر در همراهی با تورمخیر است.
مدارک لازم
  • کارت ملی,گواهی محرمیت
موارد تحت پوشش
  • صبحانه
  • گشت شهری
  • استقبال
توضیحات تکمیلی

تور کیش هتل داریوش 

 

دوستان عزیزی که تور کیش هتل داریوش را رزرو کرده اند از یک سو می توانند از جاذبه های متعدد و متنوع جزیره کیش بازدید کنند واز سوی دیگر یک سری تفریحات و جاذبه های اختصاصی در خود هتل داریوش را تجربه خواهند نمود. هتل داریوش کیش در همه جاذبه های کیش از جاذبه های تفریحی و هیجانی، جاذبه های تاریخی و جاذبه های طبیعی بخشی را به خود اختصاص داده و موقعیت مکانی آن نیز برای گشت شهری و سر زدن به مراکز خرید مهم کیش مناسب است. هتل داریوش در مسیر دوچرخه سواری جزیره قرار گرفته و از پشت عمارتِ آن می توان به راحتی سوار دوچرخه شد و در کنار ساحل مسیر دوچرخه سورای را پیمود. در من این هتل دریاچه ای اختصاصی دراد که در آن تفریحات ابی کیش مثل قایق سواری صورت می گیرد. تفریحان دریایی دیگری مثل غواصی نیز در هتل داریوش فراهم شده است. این هتل برای آقایان شرایطی فراهم کرده است که بدون خارج شدن از هتل لذت شنا کردن در کنار خلیج فارس را تجربه کنند. در استنخر رو باز هتل که چشم اندازی از خلیج فارس را از آن خود کرده است امکان شنا فراهم شده و در ضمن خدماتی همچون ماساژتایلندی و بخش هایی مثل سونای خشک و بخار ارائه می شود.

از همه تفریحاتی که در هتل برای مسافران کیش فراهم شده که بگذریم، این هتل به دلیل برخورداری از بسیاری از مراکز تفریحی و گردشگری کیش بلیط های آن تفریحات را با تخفیف های ویژه ارائه می کند. برای مثال تخفیف بلیط دلفیناریوم کیش به میزان 50 درصد موجود است چرا که این مجموعه نیز در تملک مالک هتل داریوش است. به علاوه بلیط تفریحت کیش مثل جنگ های شبانه کیش، کنسرت ها و غیره عرضه می شود. گردشگران می توانند انواع تورهای کیش از جمله تور زمینی کیش و تور هوایی را از طریق تورگردان رزرو کنند.

تورهای مشابه

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.