امکان تغییر زمان تورهای نوروزی به زمان دلخواه شما وجود دارد. روی تمام تورهای کیش معادل 300 هزار تومان تخفیف تفریحی دریافت می‌کنید

امتیاز 5 از 5

از بین 1 رای - تور داخلی نوروز 1401

به این محتوا امتیاز دهید

تورهای نوروزی ویژه

تور کیش نوروز 1401 ☀️ تور عید کیش چارتری 40 درصد تخفیف

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: تهران
مدت : 3 شب
شروع قیمت از
13,900,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین

تور کیش از شیراز نوروز 1401

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: شیراز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
14,000,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین

تور شیراز نوروز 1401 | قیمت تورهای نوروزی شیراز

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: تهران
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
14,500,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین

تور مشهد نوروز 1401 | تور نوروزی مشهد

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: تهران
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
14,500,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین

تور اصفهان نوروز 1401 از تهران | کمترین قیمت های نوروز

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: تهران
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
15,600,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین

تور کیش از تبریز نوروز 1401 | ارزان ترین تور نوروزی از تبریز

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: تبریز
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
13,000,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین

تور کیش از مشهد نوروز 1401 | تورهای ارزان نوروز کیش از مشهد

مشاوره 021476278 مشاوره
مبدا: مشهد
مدت : 2 شب
شروع قیمت از
12,700,000 تومان
از تاریخ : ۱ فروردین
مشاهده نتایج بیشتر و جستجوی پیشرفته
تورهای نوروز 1401 داخلی

تورهای نوروز 1401 | لیست قیمت تورهای نوروز 1401 | تورگردان

روزهایی در ایران وجود دارد که از روزگار باستان به دلیل شکوفایی طبیعت توجه مردم را جلب می کرده است. ایرانیان از دیرباز مسحور زنده شدن طبیعت در نوروز بوده اند و این شکوفایی را جشن می گرفته اند. جامعه ایرانی که مبتنی بر کشاورزی بوده در فصل بهار به دلیل رویش طبیعت و زمین هایی که مردم از آن ها کسب روزی می کرده اند پر از نشاط می شده اند. اهمیت اقتصاد و رسیدن روزی مردم از دل این طبیعت مهمترین دلیل بر قداست طبیعت و سرسبزی و آب بوده است. باران که می زد همه سر ذوق می آمدند. درخت ها که شکوفه می داد نوید میوه های تابستان بود. امروز برای بیشتر مردم این جنبه طبیعت کمرنگ شده است ولی زیبایی شناسی طبیعت اهمیت پیدا کرده است. مردم از هر صنف و با هر سطح فرهنگی با دیدن زیباییی های طبیعت هر سال حیرت زده می شوند. لبخند بر لبشان می نشیند و با تنفس عمیق هوای بهاری را به درون ریه هایشان می برند.

معرفی تورهای نوروز 1401

در فصل بهار طبیعت مهمترین تعطیلات رسمی ایران اتفاق می افتد. مدارس 13 روز و گاهی حتی چند روزی بیشتر و ادارات دولتی حدود یک هفته تعطیلی را تجربه می کنند. بسیاری از کارمندان مرخصی هایشان را برای این روزها ذخیره می کنند تا یک هفته تعطیلی شان را به دو هفته برسانند و با سفر کردن خستگی یک سال کار و دوندگی را از تن به در کنند. بهار بهترین فصل برای سفر است. باران های نم نم و شکوفه های درختان حال آدم را خوب می کند.

پیش از شروع تعطیلات عید نوروز رزرو کردن تورهای نوروزی و تهیه بلیت هواپیما و قطار و اتوبوس آغاز می شود و از نظر سیستمی نیز پیش فروش بلیت ها در تاریخی معین به راه می افتد. افرادی که قصد سفر نوروزی را داشته باشند از اواخر زمستان مقصدشان را مشخص می کنند و پیش از تمام شدن بلیت ها خریدهایشان را انجام می دهند. بهترین گزینه برای این ایام تهیه تور مسافرتی است. در سال 99 با افزایش قیمت بنزین سفر با وسیله نقلیه شخصی اصلا مقرون به صرفه نیست و افرادی که قصد مسافرت دارند تورهای مسافرتی داخلی و خارجی را ترجیح می دهند.

تورهای داخلی نوروز 99 بیش از سایر سفرهای با استقبال مواجه می شود. با وضعیت تورم در ایران و بی ارزش شدن پول ایران در مقایسه با ارز جهانی سفرهای خارجی بسیار گران در می آید. افرادی که به دنبال تور ارزان می گردند باید سفرهای داخلی را در برنامه کارشان قرار دهند. واقعیت این است که جاذبه های گردشگری ایران تنه به تنه دیدنی های مشهور جهان می زدند. اقلیم چهار فصل ایران برای هر نوع سلیقه ای جذابیت دارد. در فصل نوروز آن هایی که عاشق طبیعت گردی هستند به دل طبیعت می زنند و افرادی که علاقه به بازدید از جاذبه های تاریخی داشته باشند به سراغ شهرهای بزرگ و مهمی مثل اصفهان و شیراز می روند. تورهایی مثل کیش و قشم و چابهار نیز در این فصل رونق زیادی می گیرد و در همه جای کشور جشن هیا نوروزی برای استقبال از مسافران نوروزی برپا می شود.

 

بهترین تورهای داخلی نوروز 1401

فصل نوروز بعضی شهرها با استقبال بیشتری مواجه می شود. آن هایی که عاشق جنگل گردی باشند به شهرهای شمالی کشور سفر می کنند و علاقمندان به دریا علاوه بر شمال جنوب را نیز انتخاب می کنند. عده ای به دنبال سفر زیارتی اند و تور مشهد را بر می گزینند و دیگران به سراغ شهرهای تاریخی مثل اصفهان و کرمان و یزد و شیراز می روند. در این میان عده ای دوست دارند جاهای دیدنی جدید ایران را ببینند و به مناطقی بروند که کمتر شناخته شده است و یا لا اقل آن ها تا به حال ندیده اند. بد نیست در این فرصت اشاره ای به بهترین مقاصدی داشته باشیم که در نوروز 99 می تواند مورد توجه قرار بگیرد. با بهترین مقاصد داخلی برای سفر نوروزی در ادامه بیشتر آشنا شوید.

 

تور مشهد نوروز

شهر مقدس مشهد در همه ایام سال پردشگرپذیر است ولی در نوروز نیز هر ساله با خیل عظیمی از علاقمندان به سفر مشهد مواجه می شویم. خیلی ها آرزو دارند لحظه تحویل سال در حرم امام رضا باشند و سال شان را با معنویت آغاز کنند. شهر مشهد هر ساله کمی کمتر از 3 میلیون گردشگر را جذب می کند و بیشترین میزان زائر را نیز در نوروز به خود می بیند. هموطنان عزیزمان  از شهرهای دور و نزدیک هتل های نزدیک به حرم را رزرو می کنند و به مشهد می آیند. شهر حال و هوای دیگری می گیرد و همه جاذبه هیا گردشگری از قبیل خانه های تاریخی و آرامگاه ها و مراکز خرید پر شور و حال می شود. هر کجا پا می گذاری سفره هفت سین پهن شده و فعالان حوزه گردشگری به استقبال میهمانان می آیند. شهر مشهد به داشتن جاذبه های متنوع تاریخی، طبیعی، مذهبی، هنری، تفریحی و هیجانی به خود می بالد.

 

تور کیش نوروز 

کیش در فصل نوروز پرگردشگرترین فصلش را تجربه می کند. هوا آنجا بسیار خوب و ایده آل می شود. همه می خواهند به کیش بروند و از جشن ها و تفریحات آن برخوردار شوند. بسیاری از هنرمندان و سلبریتی های کشور در این تاریخ به کیش دعوت می شوند و با اجرای برنامه های هنری از قبیل کنسرت گردشگران را در تور کیش محظوظ می کنند. یک نکته را نباید فراموش کرد که قیمت تور کیش نوروز از هر زمان دیگری بیشتر است ولی شور و حالی که در کیش وجود دارد و به خصوص نداشتن دغدغه به دلیل تعطیل بودن مدارس و ادارات بر این افزایش قیمت تاثیر دارد.

از مهمترین جاذبه های کیش علاوه بر تفریحات آبی متنوع، می توان به جاذبه های تاریخی مثل شهر زیرزمینی کاریز، پایاب کیش، درخت های انجیر معابد، تفریحات شبانه مثل جنگ ها و کنسرت ها یا گشت زدن در کشتی های تفریحی اشاره کرد.

 

تور چابهار نوروز 

چابهار در استان پهناور سیستان و بلوچستان قرار گرفته و رفتن به آن در سایر فصل ها کمی سخت است چون رفت و آمد به آنجا به خصوص در قالب تور زمینی بسیار طول می کشد. به همین دلیل بهترین فصل سفر به آنجا تعطیلات نوروز است. علت دیگر استقبال از تور چابهار نوروز1401 عالی بودن هوا در این زمان است. می توان در مقابل دریای عمان طلوع و غروب آفتاب را تماشا کرد و با لباس های خنک حس تابستان را در آغاز بهار برای خود رقم زد.

شهرستان چابهار جزو خاص ترین مقاصد داخلی برای سفر محسوب می شود چرا که بکرترین ساحل های ایران و زیباترین مناظر و چشم اندازهای طبیعی را از آن خود کرده است. دیدنی هایی همچون کوه های مریخی، تالاب صورتی، درخت مکرزن، گل افشان ها، ساحل موج فشان، ساحل نورانی و گونه های جانوی خاص همچون گاندو را تنها در این اقلیم می توان مشاهده کرد.

 

تور قشم نوروز 

آن هایی که تا پیش از تعطیلات نوروز 1401 هنوز خریدهای عیدشان را نکرده اند، با رفتن به بازارها و مراکز خرید قشم دلی از عزا در می آورند و با ارزان ترین قیمت برای کل سالشان رخت ولباس تهیه می کنند. بازاهای قشم و درگهان بیشتر به پوشاک ارزان و متنوع و همچنین محصولات ورزشی مشهور است و در بعضی فصل ها رونق زیادی می گیرد. با این همه نمی توان ادعا کرد که همه گردشگرانی که تور قشم را برمی گزینند به دنبال خرید کردن هستند. بسیاری از گردشگران عاشق طبیعت قشم می شوند؛ ساحل آرام و خاک های ماسه ای این جزیره و دیدنی هایی همچون جزیره هنگام، هرمز و دره ستارگان انسان را به خود وابسته می کند. فصل نوروز هوا در قشم باورنکردنی است. باید لباس تابستانی به تن کنید و چمدان هایتان را با لباس پر نکنید. هر چه کم داشتید همانجا می خرید و به تن می کنید.

 

تور شیراز نوروز 

شهرهای محبوبی همچون شیراز در فصل نوروز بسیار شلوغ می شود. همه ایرانیان و حتی گردشگران خارجی آرزو دارند یک بار در عمرشان این شهر تاریخی از دروان باستان را ببینند و چه زمانی مناسب تر از تعطیلات نوروز که فرصت کافی برای گشت و گذار در شهر و بازدید از بخش های مهم و دیدنی آن وجود دارد.

ار مهمترین جاذبه های گردشگری تور شیراز می توان به مجموعه تخت جمشید، مجموعه گردشگری وکیل؛ باغ های متعدد تاریخی همچون باغ ارم، باغ گلشن و باغ عفیف آباد؛ مسجد جامع عتیق شیراز؛ پارک قلعه بندر؛ کلیساهای شمعون و مسیح قلات؛ محه سنگ سیاه؛ خانه شاپوری؛ امامزاده شاه چراغ و غیره اشاره کرد.

 

تور اصفهان نوروز

اصفهان نصف جهان است و چه کسی است که دلش نخواهد آنجا را ببیند. افرادی که یک بار به اصفهان بروند عاشق آنجا می شوند و دلشان می خواهد حداقل چند بار دیگر تور اصفهان را تجربه کنند. بازدید از جاذبه هایی همچون منار جنبان، پل های الله وردی خان و خواجو، رفتن به مسجد جامع و سبزه میدان، دیدن عالی قاپو، هشت بهشت، چهل ستون و رها شدن در پارک های زیبای این شهر حال و هوای دیگری دارد.

همه جاذبه های گردشگری اصفهان یک طرف و میدان نقش جهان یک طرف؛ قدم زدن در این میدان و تماشای فروشگاه های صنایع دستی، رفتن به بازار مسگرها و گوش سپردن به صدای ضربه های قلم با مس؛ سوار شدن بر کالسکه های میدان، گرفتن عکس با پس زمینه مسجد شاه و مسجد شیخ لطف الله هر کدام لطفی دارد.

 

تور شمال نوروز 

تقریبا بیشتر آن هایی که به شمال می روند، نوروز را برای این سفر انتخاب می کنند. درست است که در این فصل باران ملایم همیشگی است و بعضی وقت ها شنا ممنوع است ولی باز هم تعطیلات افراد را برای رفتن به شمال کشور وسوسه می کند. تور شمال مشتمل بر استان های گلستان، مازندران و گیلان می شود و در این میان شهرهایی همچون رامسر، بابلسر، بهشهر و شهرهای سحرانگیز استان گیلان طرفداران بیشتری دارد. عده ای فقط به خاطر دریای شمال به آنجا می روند و گروهی به دنبال کشف کردن مناطق بکر و اقامت در ویلاهای جنگلی هستند. جنگل های شمال کشور جزو بدیع ترین مناطق طبیعی ایران به شمار می روند.

 

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

 کد کپچا