تور مشهد هتل بشری از اصفهان

بشری

3 ستاره

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس، شهید اندرزگو 8 (مقابل... آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس،...

5 / 4.86 امتیاز
4.86
مشاهده نظرات
از مبدا اصفهان
به مدت 3 شب در آپارتمان دو نفره کلاسیک به همراه صبحانه حمل و نقل هوایی
هرنفر 9,800,000 تومان
مشاهده پکیج های بیشتر
امکانات محل اقامت
پذیرش 24 ساعته
آسانسور
کافی شاپ
پارکینگ رایگان
هوایی

تورهای هوایی هتل بشری از اصفهان به مشهد

از شنبه 12 اسفند تا سه شنبه 15 اسفند
شروع قیمت از 11,200,000 تومان
اتاق ها قیمت برمبنای یک‌ نفر در هر اتاق محاسبه شده است

سوئیت دو نفره رویال

ظرفیت اتاق 1 + 2 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 11,200,000 تومان

سوئیت دو نفره رویال

ظرفیت اتاق 1 + 2 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 13,600,000 تومان

سوییت دو نفره رویال رضوی

ظرفیت اتاق 1 + 2 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 13,000,000 تومان

سوییت دو نفره رویال رضوی

ظرفیت اتاق 1 + 2 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 15,100,000 تومان

آپارتمان سه نفره کلاسیک

ظرفیت اتاق 1 + 3 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 9,800,000 تومان

آپارتمان سه نفره کلاسیک

ظرفیت اتاق 1 + 3 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 12,400,000 تومان

آپارتمان یک خوابه سه نفره رویال

ظرفیت اتاق 1 + 3 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 11,100,000 تومان

آپارتمان یک خوابه سه نفره رویال

ظرفیت اتاق 1 + 3 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 13,400,000 تومان

آپارتمان یکخوابه چهارنفره رویال

ظرفیت اتاق 4 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 10,700,000 تومان

آپارتمان یکخوابه چهارنفره رویال

ظرفیت اتاق 4 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 13,100,000 تومان

آپارتمان یکخوابه چهار نفره کلاسیک

ظرفیت اتاق 1 + 4 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 9,700,000 تومان

آپارتمان یکخوابه چهار نفره کلاسیک

ظرفیت اتاق 1 + 4 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 12,300,000 تومان

آپارتمان دو خوابه پنج نفره کلاسیک

ظرفیت اتاق 5 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 10,200,000 تومان

آپارتمان دو خوابه پنج نفره کلاسیک

ظرفیت اتاق 5 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 12,500,000 تومان

آپارتمان سه خوابه شش نفره پریزدنت

ظرفیت اتاق 6 نفر، همراه با صبحانه هر نفر 14,200,000 تومان

آپارتمان سه خوابه شش نفره پریزدنت

ظرفیت اتاق 6 نفر، صبحانه + ناهار + شام هر نفر 16,900,000 تومان
تعرفه برای گروه سنی
کودک 6,200,000 تومان
نوزاد 500,000 تومان
حمل و نقل
رفت hh تابان
فرودگاه اصفهان 22:30 23:45
30 کیلوگرم بار مجاز
economy
برگشت nv نفت (کارون)
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد 10:30 11:55
30 کیلوگرم بار مجاز
economy
شرایط و ضوابط
  • در صورت تغییر برنامه گشت یا افزایش قیمت به هر دلیلی، مسافر در همراهی با تور مختار است.
  • در صورت ابطال گشت‌های یک روزه در تمام مقاطع ابطالی، 70درصد جریمه از مبلغ کل تور خواهد بود.
  • مسافر می‌تواند در صورت نیاز به بیمه در هنگام سفر تقاضای خود را اعلام نماید.
  • داشتن سند محرمیت قانونی و شرعی ملاک پذیرش هتل‌هاست. در این‌خصوص از پشتیبان تور راهنمایی بگیرید
  • اگر تور چارتر باشد(با پرواز چارتر و هتل گارانتی) غیر قابل استرداد است. در این‌موارد کل مبلغ از مسافر دریافت و مبلغی برگشت داده نمی‌شود.
  • امکان استرداد تور طبق قوانین ایرلاین و هتل‌ها وجود دارد به‌جز تورهایی که چارتر و غیر قابل استرداد باشند.
موارد تحت پوشش
  • صبحانه : سرو صبحانه بوفه در رستوران هتل

تور مشهد از اصفهان هتل بشری ، اقامت 3 شب و 4 روز در هتل 3 ستاره تاپ با موقعیت مکانی عالی برای دسترسی به حرم مطهر امام رضا (ع) و بازار رضا و سرشور و دیگر مکان های گردشگری شهر مشهد ، یکی از انتخاب های مسافرین برای ارزان ترین تور مشهد از اصفهان می باشد که به صورت تور هوایی و تور زمینی هتل بشری مشهد از اصفهان با بهترین قطارها مانند قطار زندگی و نورالرضا برگزار میگردد. هتل بشری دارای آپارتمان دوخوابه و سه خوابه به همراه پرسنلی مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به مسافرین عزیز می باشد.

تور مشهد از اصفهان هتل بشری


در بین تورهای داخلی، تور مشهد از اصفهان همه روزه از طریق مسیر هوایی یا تورهای زمینی مشهد اصفهان برگزار می‌شود. اصفهانی‌های عزیز معمولا ترجیح می‌دهند در هتل‌های نزدیک به حرم مطهر امام رضا مستقر شوند تا بتوانند در فرصت‌های مختلف در طول شبانه روز به زیارت و پابوس امام رضا بروند. به همین دلیل یکی از تورهای پر طرفدار در بین این مردم، تور مشهد از اصفهان هتل بشری است.

تور اصفهان به مشهد هتل بشری به مدت 2 شب و 3 روز تا 7 شب به انتخاب شما قابل رزرو است و زائران را در اتاق‌های آپارتمانی دو خوابه و سه خوابه کلاسیک، سوئیت‌های رویال و رویال رضوی هتل اسکان می‌دهد. علاوه بر این بلیط رفت و برگشت با ایرلاین مورد نظر شما رزرو می شود و رزرو هتل به صورت اقامت با صبحانه یا فولبرد (با صبحانه، نهار و شام) با توجه به بودجه شما امکان‌پذیر است.

 

هزینه تور مشهد از اصفهان هتل بشری


قیمت تور مشهد از اصفهان هتل بشری به قیمت بلیط رفت و برگشت و هزینه اقامت هتل در زمان سفر شما بستگی دارد. در حال حاضر هزینه اقامت در این هتل به مدت 3 شب و 4 روز به همراه صبحانه برای دو نفر، حداقل ۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان در آپارتمان دو نفره کلاسیک و حداکثر ۱۱,۲۸۶,۰۰۰ تومان در سوئیت دو نفره رویال رضوی است.

هزینه اقامت به صورت فولبرد نیز برای دو نفر به مدت سه شب، حداقل ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان در آپارتمان دو نفره کلاسیک و حداکثر ۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان در سوئیت دو نفره رویال رضوی است.

 

تور هوایی مشهد هتل بشری از اصفهان


آن دسته از گردشگرانی که از طریق تور هوایی مشهد عازم شده باشند، هنگام رسیدن به مقصد می‌توانند با پرداخت هزینه‌ و اعلام به هتل، از ترانسفر استقبال برخوردار شوند. ترانسفر برگشت نیز با هزینه همراه است؛ ولی با توجه به موقعیت هتل بهترین راه استفاده از ترانسفر خود هتل است. چرا که شاید رانندگان نابلد به خوبی نتوانند میان بر زده و شما را به هتل برسانند.

تور مشهد از اصفهان هتل بشری با هواپیما با ایرلاین مورد منتخب شما قابل رزرو است و سفری دلخواه را با تورگردان تجربه خواهید کرد. به دلیل متغییر بودن قیمت پرواز، جهت استعلام دقیق قیمت تور هتل بشری مشهد از اصفهان با کارشناسان ما به شماره 02147627800 تماس بگیرید.

 

تور زمینی مشهد هتل بشری از اصفهان


اگر ساکن اصفهان هستید و به خرید تور زمینی مشهد علاقه دارید، به پیشنهاد عالی ما فکر کنید. تور زمینی مشهد هتل بشری از اصفهان با قطارهای زندگی و نور الرضا انجام می‌شوند. اصفهانی‌های عزیز می‌توانند با آسودگی خیال به وسیله بهترین قطارها به مشهد سفر کنند و از مسیر نیز لذت ببرند. در مقصد، هتل ۳ ستاره بشری در انتظار شما خواهد بود تا بهترین امکانات را ارائه نماید.

در تور مشهد از اصفهان هتل بشری با قطار می‌توانید قطار زندگی را انتخاب کنید. قطار ۵ ستاره ایرانی که به شرکت حمل و نقل ریلی رجا تعلق دارد. کوپه‌های ۴ نفره کاملا بهداشتی، رستوران شیک، سیستم رسانه‌ای و... تنها بخشی از امکانات این قطار لوکس هستند. قطار نور الرضا یکی دیگر از گزینه‌های شما در تور زمینی مشهد هتل بشری از اصفهان است. این قطار نیز ۵ ستاره بوده و امکانات لاکچری در اختیار مسافران قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با گروه پشتیبانی تماس بگیرید.

 

معرفی هتل بشری در تور اصفهان مشهد


هتل بشری هتلی سه ستاره در میدان بیت المقدس (فلکه آب)، شهید اندرزگو (خسروی نو) 20، بین سرشور 3 و 5 است. این خیابان از محله‌های تاریخی روبه‌روی حرم است که دسترسی آسانی به باب الجواد، واقع در صحن جامع رضوی دارد. از طبقات فوقانی این هتل آپارتمان و رستوران آن گنبد و گلدسته حرم به فاصله،ای بسیار نزدیک دیده می‌شود. هتل بشری علی رغم سه ستاره بودن، بعد از بازسازی‌های اخیر بسیار شیک و تر و تمیز شده است و تنه به تنه هتل‌های سه ستاره تاپ و چهار ستاره می‌زند. از همه مهم‌تر نزدیک بودن این هتل به حرم نسبت به هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره است که بر ارزش آن افزوده و موجب محبوبیت تور هتل بشری مشهد از اصفهان در میان زائران شده است.

 

اتاق‌های هتل بشری مشهد


از انواع اتاق‌های هتل بشری می‌توان به آپارتمان دو نفره کلاسیک، سوئیت دو نفره رویال و رویال رضوی و... اشاره کرد که بعضی از آن‌ها فولبرد و بعضی به صورت معمولی همراه با صبحانه رزرو می‌شود.پرسنل مجرب هتل بشری به خوبی دریافته‌اند که علاوه بر مهمانداری، در واقع خادم زائران امام رضا هستند. هر زمانی که به هتل وارد شوید با روی گشوده این کارکنان از پذیرش تا خدمه خانه داری مواجه می‌شوید.

 

امکانات هتل سه ستاره بشری


هتل بشری به عنوان یکی از بهترین هتل‌های سه ستاره مشهد دارای امکاناتی نظیر رستوران، کافی شاپ، اینترنت، پارکینگ و... است. همچنین میهمانان هتل نباید نگران شستشوی لباس‌هایشان باشند؛ چون هتل بشری همچون هتل‌های استاندارد جهان از خمات لاندری برخوردار است و با بهترین کیفیت لباس‌های شما را شسته و پس از خشکشویی به شما تحویل می‌دهند. پس لازم نیست چمدانتان را با بارها و لباس‌های اضافه پر کنید.

از دیگر امکانات جذاب هتل بشری می‌توان به آرایشگاه اشاره کرد. یک آرایشگر هنرمند و پنجه طلایی در این هتل به پیراستن و آراستن میهمانان امام رضا در هتل بشری مشغول است و آقایان می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

 

رستوران هتل بشری


مهم‌ترین بخش از هتل بشری رستوران شیک و مجلل آن است که از دیوارهای شیشه‌ای‌اش گنبد و گلدسته‌های حرم امام رضا از نزدیک دیده می‌شود. مناره‌های حرم آنقدر نزدیک است که می‌توان به خوبی کاشی‌کاری‌ها و تزئینات روی آن را تشخیص داد و ساعت‌ها با تماشای هنر دست استادان کاشیکار ایرانی سرگرم شد. اگر تمایل داشتید این منظره را از دست ندهید باید روی میزهای کنار پنجره مستقر شوید. شاید بهتر باشد این میزها را از قبل رزو نمایید تا احیانا سایر میهمانان پیش از شما آنجا ننشسته باشند. البته باید یادتان باشد اینجا رستوران است و شما آمده‌اید که غذایتان را نوش جان کرده و خارج شوید. فضای رستوران نیز بعد از بازسازی‌های اخیر بسیار شیک و مجلل شده و با میز و صندلی‌های شیک و راحت تجهیز شده است.

بوفه و میز اردو هتل بشری بسیار پر و پیمان است و شاید باورتان نشود که میهمان یک هتل سه ستاره شده‌اید. این خدمات با بهترین کیفیت برای میهمانان تور مشهد از اصفهان هتل بشری ارائه می‌شود و هیچ تفاوتی بین میهمانان در نحوه ارائه خدمات وجود ندارد.

 

پارکینگ هتل بشری


هتل بشری پارکینگی به ظرفیت 100 خودرو دارد که برای میهمانان هتل رایگان است. این موضوع اهمیت اساسی دارد چون موضوع پارکینگ در خیابان‌های اطراف حرم بسیار اهمیت دارد و برای کسی که کوچه و پس کوچه و پارکینگ‌های اطراف حرم را بلد نباشد، کار سختی است. آن دسته از زائران اصفهانی که از طریق تور زمینی مشهد با خودروهای شخصی خود به این شهر زیارتی آمده‌اند، می‌توانند روی پارکینگ هتل حساب کنند ولی نباید یادشان برود که در خیابان‌های منتهی به حرم از جمله خیابان اندرزگو طرح ترافیک زوج و فرد جریان دارد و این خیابان از سمت فلکه آب یک طرفه است. پس برای رفتن به هتل با خودرو بهتر است از سمت خیابان دانش یا کوچه پس کوچه‌های خیابان امام رضا تردد کنند.

این تور را به اشتراک بگذارید
درباره این تور‌ نظر بدهید
2 دیدگاه در رابطه با این مطلب وجود دارد .
هانیه
من از اصفهان این تور خرید کردم خیلی خوب بود امکانات هتل کامل بود کمک پرسنل تورگردان عالی بود .
سحر علیزاده

خوشحالیم که یک سفر عالی و به یادماندنی را با ما تجربه کردین

نتیجه نقد و بررسی
0
خدمات تور 4.86 امتیاز
1 امتیاز دهید
خدمات تور 5
2 نقاط قوت را وارد کنید
3 نقاط ضعف را وارد کنید