تور رامسر

بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
هتل هالیدی رامسر

تور رامسر هتل هالیدی

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
هوایی 7,600,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل بام رامسر

تور رامسر هتل بام

4ستاره
3.8 امتیاز
از مبدا تهران
هوایی 9,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
Ramsar-Toranjmatin-41 copy

تور رامسر هتل آپارتمان ترنج متین

3ستاره
5 امتیاز
از مبدا تهران
هوایی 8,500,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
-هتل-آپارتمان-کوثر-رامسر

تور رامسر هتل آپارتمان کوثر

3ستاره
3 امتیاز
از مبدا تهران
هوایی 7,400,000 تومان
شروع قیمت برای هر نفر
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل هالیدی رامسر

تور رامسر از مشهد هتل هالیدی

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل فلاح رامسر

تور رامسر از مشهد هتل فلاح

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل فلاح رامسر

تور رامسر هتل فلاح

2ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
رویای شیرین رامسر

تور رامسر هتل رویای شیرین

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل اسکان رامسر

تور رامسر هتل اسکان

1ستاره
3.6 امتیاز
از مبدا تهران
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل آزادی رامسر

تور رامسر هتل پارسیان (آزادی)

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا تهران
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
رویای شیرین رامسر

تور رامسر از مشهد هتل رویای شیرین

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
هتل آزادی رامسر

تور رامسر از مشهد هتل آزادی

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا مشهد
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور رامسر جاذبه های رامسر مسیر ارتباطی رامسر هتل های رامسر رستوران های رامسر
تور رامسر جاذبه های رامسر مسیر ارتباطی رامسر هتل های رامسر رستوران های رامسر

تور رامسر | آخرین لیست قیمتی تورهای شمال | مجری مستقیم تورهای شمال

رامسر شهری در انتهای مازندران و در چند قدمی گیلان است. جاذبه های سحرانگیز طبیعی و تفریحی و آثار تاریخی که از گذشته ای نه چندان دور به یادگار مانده این منطقه را پر طرفدار کرده است. در یک سوی رامسر کوهستان های سر به فلک کشیده و سرسبز و در جانب دیگرش موج های خروشان دریای خزر خودنمایی می کند. رامسر بیش از هر چیز برای طبیعت گردی و لذت بردن از مناظر بکر و خیره کننده قابل توجه است. این طبیعت فرح بخش هوای منطقه را خنک و مطبوع کرده است. هر ساله با شروع فصل تابستان جمعیت زیادی از علاقمندان به طبیعت با رزرو تور رامسر به صورت هوایی یا از طریق تورهای زمینی رامسر به سمت تنکابن و رودسر می روند که این منطقه را در میان خود جای داده است. برای لذت بردن از تمامی جاذبه های رامسر باید دست کم یک هفته وقت گذاشت. در این منطقه مناظر بکر و مشهوری همچون دالان بهشت، جنگل دالخانی، روستای جواهرده و... گردشگران را مسحور می کنند. فرقی نمی کند اهل طبیعت گردی و صخره نوردی باشید، علاقه به شنا و آب تنی داشته باشید یا اینکه به دنبال تفریح و آسمان نوردی در تله کابین ها یا سر زدن به غارهای تاریخی باشید. تور رامسر برای هر گونه سلیقه ای حرف برای گفتن دارد. بهتر است بیش از این معطل نکنید و چمدان هایتان را ببندید. سری به وب سایت تورگردان بزنید و در منوی تورهای شمال کشور، تورهای رامسر را پیدا کنید. همانطور که مشاهده خواهید کرد تورهایی برای تاریخ های متعدد با قیمت های متفاوت لیست شده اند که شما می توانید با مقایسه قیمت تورهای رامسر، یک تور را که برای شما مناسب تر است برگزینید. در ادامه به معرفی بخش های مهمی که قیمت تور رامسر را مشخص می کند از قبیل هتل های رامسر، رستوران های رامسر و... اشاره می شود.

جاذبه های تور رامسر

جاذبه های تور رامسر در رده های مختلف و متفاوتی جای می گیرد. در راس جاذبه های این شهر در استان مازندارن، طبیعت گردی جای می گیرد چون بخش مهمی از زیبایی های طبیعی ایران در این منطقه جای گرفته است. از مهمترین بخش های طبیعت بهشتی رامسر، روستای جواهرده در 29 کیلومتری رامسر است که جزو ده روستای برتر ایران در گردشگری به شمار می رود. در فصل تابستان خنکی و آب و هوای مطبوع این روستا باورکردنی نیست. جاده جواهرده نیز جاده ای رویایی و سحر انگیز است. آسمان روستا با درخت ها پوشیده شده و تنها می توان اشعه هایی از نور را از لابلای آن ها به تماشا نشست. جاذبه دیگر جنگل دالخانی معروف به دالان بهشت است. این جنگل در منطقه ای روستایی در ادامه جنگل های رامسر قرار گرفته و با درختان انبوه و متفاوتش همگی را انگشت به دهان کرده است. جاده ای در این جنگل وجود دارد که در دوسویش درختان سر به فلک کشیده آن را به دالانی بهشتی مانند کرده است. همه گونه امکانات گردشگری برای طبیعت گردان در این منطقه آماده شده است. جنگل دالخانی در 25 کیلومتری رامسر است. آن هایی که عاشق دیدن این مناظر بدیع از ارتفاعات هستند باید کمی هیجان چاشنی طبیعت گردی کنند و سری به تله کابین رامسر بزنند. این تله کابین از ساحل به سمت قله کوه ایل میلی حرکت می کند و کل جنگل های سرسبز رامسر را از نظر می گذراند. در این منطقه تفریحات دیگری همچون پل معلق، زیپ لاین، شهر بازی و باشگاه پینت بال نیز برای گردشگران به راه افتاده است. از مناطق تاریخی و زیبای رامسر خیابان معلم است که در گذشته ای نه چندان دور منطقه ای شاه نشین به حساب می آمده است. هتل قدیم و کاخ سلطنتی رامسر در همین منطقه قرار داشته است.  

مسیر ارتباطی رامسر

رامسر از شمال به دریای خزر و از جنوب به کوه های البرز منتهی می‌شود. بنابراین طبیعی است که نتوان از این مسیرها انتظار تور هوایی رامسر و سفر با هواپیما را داشت. این شهر از غرب به استان گیلان و شهرستان چابکسر و از شرق به تنکابن می‌رسد که آن مناطق هم مناطقی کوهستانی و صعب العبور به شمار می‌روند. با این توضیحات باید خاطر نشان کرد که رامسر فاقد فرودگاه مسافری است، هر چند که در طول هفته چند پرواز از آنجا به تهران و مشهد صورت می‌گیرد و محتمل است در آینده به فرودگاهی بین المللی تبدیل شود ولی مسیر دسترسی به رامسر آنچنان زیباست که کمتر کسی برای طبیعت گردی مسیر هوایی آن را ترجیح می‌دهد. تور رامسر با قطار هم هنوز راه‌اندازی نشده است و برای رفتن به این منطقه از طریق خطوط ریلی باید از طریق ایستگاه راه آهن قائمشهر که 229 کیلومتر برابر با 3 ساعت و 44 دقیقه با رامسر فاصله دارد اقدام کرد. رامسر از مسیر بزرگراه ۲۵ کیلومتر تا تنکابن که در شرقی ترین نقاط استان مازندران است فاصله دارد. این شهر از جانب غربی از طریق جاده ای دو بانده به چابکسر و استان گیلان متصل می‌شود. تاکسی‌ ها به صورت روزانه در مسیرهای رامسر به تهران، رامسر به رشت، رامسر به لاهیجان، رامسر به چابکسر، رامسر به رودسر، رامسر به تنکابن و رامسر به چالوس در رفت و آمدند. گردشگرانی که تمایل داشته باشند از اتوبوس‌های عمومی استفاده کنند می‌توانند از اتوبوس تهران رامسر، رشت رامسر و ساری رامسر استفاده کنند.

از رامسر می‌توان با ماشین به قله مارکوه رفت و یا از ییلاقات جنت رودبار بازدید کرد. اگر خودتان با خودروی شخصی راهی شده باشید یا تاکسی خصوصی کرایه کرده باشید می توانید به راحتی به تله کابین، موزه کاخ مرمر، جواهرده، جنگل دالخانی و سایر جاهای دیدنی رامسر دسترسی داشته باشید.

هتل ها در تور رامسر

برای معرفی هتل های رامسر باید با معرفی هتل قدیم رامسر شروع کرد. برای رزرو اینترنتی این هتل باید مجموعه هتل های پارسیان رامسر را جستجو کرد چرا که این هتل زیر مجموعه این هتل های جدید قرار گرفته و به نام هتل آزادی رامسر نیز شناخته می شود. از دیگر هتل های معروف رامسر، هتل چهار ستاره بام سبز است که علاوه بر ساختمانی 6 طبقه به عنوان هتل اصلی از دهکده ای جنگلی و کلبه های اختصاصی نیز برخوردار است. سوئیت ها در دل جنگل و طبیعی سحر انگیز قرار گرفته و همگی از امکانات تفریحی برخوردار است.  مسافرین برای دسترسی به هتل باید سوار تله کابین شوند. هتل اشک رامسر نیز هتلی 4 ستاره و نزدیک به تله کابین رامسر است. این هتل از چشم انداز دریا و جنگل و مکاناتی عالی برخوردار است. 32 سوئیت دو خوابه و 1 خوابه گردشگران را برای انتخاب نوع اتاق مخیر گذاشته است. هتل آپارتمان کوثر رامسر در سه راه سادات شهر قرار گرفته و به عنوان هتلی 3 ستاره در حاشیه ساحل جا خوش کرده است. این هتل از یک سو بر دریا اشراف دارد و از سوی دیگر به جنگل سرسبز نظر می اندازد. هتل آپارتمان کوثر 88 سوئیت دو خوابه ، 8 اتاق دو تخته، 7 سوئیت رویال، 5 سوئیت ویژه، 4 ویلای ساحلی، و یک سوئیت خیمه ساحلی دارد. این هتل دارای ساحلی اختصاصی با موج شکن است. هتل خلج رامسر هتلی دو ستاره در ساحل رامسر و داخل شهر است. این هتل به مراکز تفریحی و مراکز خرید دسترسی آسانی دارد و با 16 اتاق 2 تخته ، آپارتمان و سوئیت آماده خدمت رسانی به مشتریان است. متل خزر رامسر فضایی زیبا و سرسبز در نزدیکی ساحل را به خود اختصاص داده است و امکان دسترسی به شهر بازی ساحلی و امکانات تفریحی مجموعه و فرودگاه را آسان کرده است.

کافه ها و رستوران ها در تور رامسر

بیشتر گردشگران تصور می کنند رستوران خاورخانم در رامسر قرار دارد ولی واقعیت این است که این رستوران در روستای سرولات در چابکسر یعنی در استان گیلان قرار گرفته است. علت چنین اشتباهی در این است که رامسر و چابکسر در کنار هم قرار گرفته اند و رامسر از همسایه اش بسیار مشهورتر و پر گردشگر تر است. اگر شما تور ارزان رامسر را خریداری کرده اید بهتر است از رستوران های آن نیز مطلع شوید تا بتوانید شکم گردی در استان مازندارن را نیز تجربه کنید. رستوران بلوط (رستوران اربه کله) در 8 کیلومتری رامسر قرار گرفته منطقه ای بکر و سرسبز را به خود اختصاص داده است. در این منطقه ویلاهای مختلف ساخته شده و این رستوران مورد استفاده کسانی است که آنجا اقامت دارند. کبابی بازار کلاچای در یکی از بازارهای محلی شمال قرار گرفته و با رامسر 46 کیلومتر فاصله دارد. اگر به آن بازار رفتید تا کلی خوراکی های خوشمزه برای مصرف در طول سفر یا سوغات تهیه کنید حتما نخهار را در این رستوران نوش جان کنید.

از معروف ترین رستوران های رامسر که با استقبال خوبی از سوی گردشگران تور ارزان رامسر مواجه شده است فست‌ فود بنیتو است که مرغ سوخاری‌ ها، همبرگرها و پیتزاهای مخصوصی دارد و معمولا افراد برای همین غذاها به آنجا می روند. این رستوران در رامسر پلاژ ساحلی شهرداری، روبروی هتل خلج قار گرفته است. کافه رستوران روماک در  رامسر نیز طرفداران خاص خودش را دارد. این رستوران در فاز یک کمربندی در مجتمع احمد و جنب بستنی شاد قرار گرفته است. به آن هایی که در مسیر رسیدن به رامسر هستند و گرسنه شده اند و طاقت ادامه مسیر را ندارند توصیه می شود به این رستوران تمیز و پر طرفدار سری بزنند و بعد از گشت زدن در مجتمع و رفع خستگی به ادامه مسیر مشغول شوند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 2 کاربر برای این تور
خدمات تور 5.00 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
دیدگاه شما
1 امتیاز دهید
2 دیدگاه خود را شرح دهید