تور چابهار از اصفهان

بهترین‌ها ارزان‌ترین تورهای لاکچری
موردی یافت نشد ...
chabahar-laleh-hotel-01

تور چابهار از اصفهان هتل لاله

4ستاره
2.9 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
chabahar-venus-hotel-01

تور چابهار از اصفهان هتل ونوس

3ستاره
2.7 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
a1920474d1

تور چابهار از اصفهان هتل آپارتمان شوهاز

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
101a1b5a-d2a1-45ab-8032-8cbb8405da25

تور چابهار از اصفهان هتل آپارتمان رز مکران

1ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
chabahar-shahan-hotel-12

تور چابهار از اصفهان هتل شاهان

4ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
0f2d67014a3848eebcaad17c44b44402_small

تور چابهار از اصفهان هتل آذین

3ستاره
3.6 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
ef2ab237-c3c3-4540-9f66-8246d04d46b9-840x560

تور چابهار از اصفهان هتل سپیده

2ستاره
1.6 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
25647

تور چابهار از اصفهان هتل فردوس

4ستاره
3.9 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
6805

تور چابهار از اصفهان هتل لیپار

5ستاره
4.5 امتیاز
از مبدا اصفهان
قیمت استعلام شود
02147626262 مشاوره
با محاسبه حمل و نقل، هتل و خدمات
جهت مشاوره یا خرید با مشاورین ما تماس بگیرید 02147626262
فیلتر کنید تور چابهار از اصفهان مسیر ارتباطی تور چابهار از اصفهان هتلها در تور چابهار از اصفهان جاذبه ها در تور چابهار از اصفهان رستوران ها در تور چابهار از اصفهان
تور چابهار از اصفهان مسیر ارتباطی تور چابهار از اصفهان هتلها در تور چابهار از اصفهان جاذبه ها در تور چابهار از اصفهان رستوران ها در تور چابهار از اصفهان

تور چابهار از اصفهان | تور ارزان اصفهان به چابهار با تخفیف ویژه

چابهار در ساحل مکران استان سیستان و بلوچستان ایران واقع شده و توسط دولت ایران رسماً به عنوان یک تجارت آزاد و منطقه صنعتی معرفی شده است. این شهر به دلیل موقعیت منطقه آزاد و تجاری خود، در تجارت بین المللی از اهمیت برخوردار است. اکثریت قریب به اتفاق ساکنان این شهر بلوچهای قومی ایران هستند که علاوه بر فارسی به زبان مادری بلوچی خود صحبت می کنند. تور چابهار از اصفهان موقعیتی است برای آشنایی با فرهنگ و آداب بلوچی به علاوه می توان از طبیعت بکر و صخره هایی شبیه به دره کانیون آمریکا در این شهر ساحلی لذت برد. در تور چابهار علاوه بر اینکه می توان از طبیعتی با آب و هوای استوایی لذت برد می توان همزمان دریا را در کنار بیابان شنی و صخره های کوهستانی مشاهده کرد. طبیعتی برتر از جزیره کیش و کمی بکرتر و آرام تر!

 

  قیمت تور چابهار از اصفهان

  متغیر از اقتصادی و دقیقه 90 تا لوکس و VIP

  تعداد روزهای سفر

  به انتخاب خودتان از 3 تا 10 روز

  نام هتل

  همه هتل‌های چابهار

  نام ایرلاین

  همه ایرلاین های موجود در مسیر پروازی

  خدمات

  گشت تفریحی در صورت تمایل خودتان؛ ترنسفر فرودگاهی

 

چابهار نزدیکترین و بهترین نقطه دسترسی ایران به اقیانوس هند است. به همین دلیل چابهار با گسترش و تقویت مسیرهای ترانزیت در بین کشورهایی که در قسمت شمالی اقیانوس هند و آسیای میانه قرار دارند ، کانون توسعه ایران در شرق کشور است. امید این است که با توسعه مسیرهای ترانزیت ، و خدمات امنیتی و ترانزیتی بهتر ، این مزایا به ساکنان محلی برسد. بخش های اقتصادی چابهار صنایع ماهی و بخش های شیلات با بیشترین میزان صید ماهی کشور که عمدتاً در خارج از منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار قرار دارد. بخش تجاری در حال رشد که در منطقه تجارت آزاد واقع شده و دارای پتانسیل بالایی برای تبدیل به مکانی است که مراکز رشد تجاری در جنوب آسیا (هند) و خاورمیانه (دبی) را به بازارهای آسیای میانه و افغانستان متصل کند. دولت قصد دارد منطقه تجارت آزاد چابهار را به شبکه ریلی اصلی ایران که به آسیای میانه و افغانستان نیز متصل است ، متصل کند. 

 

مسیر ارتباطی تور چابهار 


چابهار از طریق مسیرهای هوایی ، دریایی و جاده ها به حمل و نقل و امور گردشگری اشتغال دارد. تور هوایی چابهار به واسطه فرودگاه کنارک انجام میسر است. فرودگاه کنارک چابهار روزانه دو بار پرواز به پایتخت تهران ، سه بار پرواز هفتگی به زاهدان و دو بار در هفته پرواز به مشهد ، شیراز و بندرعباس و اصفهان و دیگر مناطق انجام می دهد. این فرودگاه همچنین یک پرواز بین المللی هفتگی به دوحه و دبی و یک پرواز دو هفته ای به ماسکت دارد. چابهار دارای دو آبشار است که آن را به آبراه های بین المللی متصل می شود. پیمانکاران ایرانی برای تهیه 6 میلیون تن کالا در سال دو اسکله را در چابهار احداث کرده اند. هر دو اسکله مکان مناسبی برای سفر به کشورهای بندری می باشد. چابهار به شبکه های ملی جاده ای وصل شده است. چابهار - بندرعباس ، چابهار - ایرانشهر - کرمان ، چابهار - ایرانشهر - زاهدان - مشهد و چابهار - ایرانشهر - زاهدان - میلک (در مرز افغانستان) چهار مسیر اصلی هستند که چابهار را به جاده های ملی و بین المللی وصل می کند.

دولت در حال پیگیری یک پروژه ریلی چند میلیارد دلاری است که توسط رئیس جمهور محمود احمدی نژاد به عنوان "کریدور شرقی ایران" نامگذاری شده است. این بندر چابهار را به آسیای میانه ، افغانستان و ایران مرکزی متصل خواهد کرد. این پروژه دارای سه شعبه از جمله شهرستان های چابهار - ایرانشهر ، چابهار - ایرانشهر - زاهدان - مشهد و چابهار - ایرانشهر - زاهدان - میلک است. ساخت و ساز این پروژه در دسامبر 2010 آغاز شد. 
هند در حال نهایی کردن طرحی برای ساخت خط ریلی 900 کیلومتری است که بندر چابهار را در ایران را به کشورش متصل کند و در ادامه به منطقه حاجیگاک غنی از مواد معدنی افغانستان وصل می شود.
هند به توسعه بندر چابهار کمک می کند ، که به این کشور امکان دسترسی به منابع نفت و گاز در ایران و کشورهای آسیای میانه را می دهد. با این کار هند امیدوار است با چینی ها که در حال ساخت بندر گوادر در آن طرف مرز در استان بلوچستان پاکستان هستند ، رقابت کند. 

هتلها در تور چابهار از اصفهان 


با اینکه چابهار منطقه آزاد و طبیعتی بکر است اما نمی توان توقع داشت که هتل های این منطقه شبیه به هتل های جزیره کیش و قشم و یا کلان شهرهای ایران باشد. با این حال هتل های پنج ستاره و چهار ستاره با کیفیت همچون لیپار، شاهان، لاله، بین المللی فردوس، گدروشیا، آذین و ونوس و دیگر هتل ها برای میزبانی از مسافران تور چابهار از اصفهان هستند. چابهار تنوع تفریحات آبی کیش و قشم را ندارد اما آرامش حاکم بر آن قابل تحسین است و هم همین آرامش باعث شده است طبیعت منطقه بکر باشد. جامعه و فرهنگ در شهر چابهار عمدتاً شهری بوده و از خانواده های بومی تشکیل شده است که به طور گسترده ای به عنوان ماهیگیر و بلوچ معروف هستند. دوشوکی ، سلطان پور و امانی برخی از قدیمی ترین و برجسته ترین خانواده های بومی هستند که بیشتر اراضی و املاک را در شهر چابهار در اختیار داشتند. شهرستان چابهار ویژگی های خود را از جامعه قبیله ای طبقه بندی شده منطقه مکران بدست آورده است. در این طبقه بندی ، جامعه در مناطق بیرونی شهر چابهار مانند دشتیاری به قبایل برتر و فرومایه تقسیم می شود. ساختار اجتماعی سلسله مراتبی است؛ در بالای هرم قبایل برتر وجود دارد که به عنوان محلی به عنوان هاکوم لقب گرفته اند ، قبایل با نفوذ مستقلی در وسط قرار دارند و سایر قبایل ضعیف در انتهای هرم قرار دارند. هاكومس خوانس یا سردار است كه در خارج از چابهار به قبایل سردارزاهی و بولدیه اشاره دارد. هووت و میر (جادگال ها) نمونه ای از قبایل مستقل و با نفوذ هستند که در سطح بالاتر بعدی در سلسله مراتب قرار دارند. قبایل زیادی در سطح میانه بالا و پایین وجود دارد ، اما در پایین برده های سابق از شرق آفریقا هستند که توسط استعمارگران و بازرگانان عرب بویژه عمانیس به منطقه ساحلی مکران آورده شده اند. این قبایل با نام های درزادا ، نوکار ، شیدی و غلامس شناخته می شوند.

 

جاذبه ها در تور چابهار از اصفهان 


چابهار شهری در جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان است. از آنجا که این شهر دارای آب و هوای معتدل است ، آن را "چهارباغ" می گویند که به معنی چهار چشمه است. چابهار شهری است که هر چهار فصل سال مانند بهار است. چابهار یکی از هفت منطقه آزاد تجاری ایران است و تنها بندر اقیانوس این کشور در مجاورت خلیج عمان و اقیانوس هند است. چابهار یکی از بنادر رایگان بی نظیر ایران است که دارای جاذبه های طبیعی زیادی است. این شهر همچنین به دلیل موقعیت منطقه تجارت آزاد از اهمیت تجاری برخوردار است.
بازارچه ها و مراکز خرید چابهار از جاذبه های این شهر محسوب می شوند. پردیس ، صالحیار ، صدف ، فردوس و تیس بهترین مراکز خرید چابهار هستند که بسیار شبیه بازارهای جزیره کیش هستند. صنایع دستی و نان محلی مشهورترین سوغات چابهار است ، به عنوان مثال: سوزانی ، کلوچه ، نان ریز ، نان گچاری ، نان تنوری ، نان عشایر و نان ذرت که می توانید آنها را از بازارهای شهر خریداری کنید. ادویه جات ترشی جات هندی نیز در آنجا مشهور است و اگر دوست دارید بخرید باید به فروشگاه Maharajaspice بروید. ما همچنین به شما پیشنهاد می کنیم به بازار میوه و تره بار چابهار بروید و "گووا" را که یک میوه گرمسیری و سالم است ، امتحان کنید.
چابهار مکانهای دیدنی و طبیعی زیادی دارد مانند: کوههای بدلند یا مارتین که در ایران بی نظیر هستند ، پدیده آتشفشان موج ، آتشفشان گل که یک پدیده ژئوتوریسم حیرت انگیز است ، رودخانه بهو کلات که زیستگاه تمساح مگر (کمیاب ترین نوع تمساح صورتی) ، تالاب صورتی لیپار که یکی از پنج دریاچه رنگی جهان است ، کوه شهبازبند و قبرستان جن در دهکده تاریخی تیس ، ساختمان تلگراف انگلیسی ، قلعه پرتغالی ، درختان انجیر معابد، اسکله کنارک و ساحل پازم روچ و جنگلهای حرا از جمله معروف ترین آنهاست.

 

رستوران ها در تور چابهار از اصفهان

چی بخورم؟ کجا بخوریم؟ چابهار نیز مانند سایر شهرها غذاهای محلی خاص خود را دارد که ماهی و میگو عناصر اصلی آنها هستند. کنگ ، باتوماش ، شودونه، Batuhavari، Mashing، Pakginmahuk، Korek، Galuhak، Narvash، Kish و Dalag غذاهای معروف چابهار هستند که می توانید در رستوران بلوچ آنها را امتحان کنید. تهران ، بام چابهار ، بام صدف و لیپار از دیگر رستوران های خوب این شهر هستند. البته صفای غذاهای محلی در خانه های بومی و آیین سفره در قبایل مختلف نیز بسیار دیدنی است که بد نیست آن را تجربه کنید. شاید تصمیم داشته باشید طعم ماهی و میگو و خرچنگ کبابی را بعد از یک ماهیگیری خسته کننده یا مهیج در کنار ساحل تجربه کنید. طعم غذایی آبپز یا کبابی زیر نور خورشید یا کنار آتش و صدای امواج شبانه به مراتب دلپذیرتر از حضور در رستوران های شهر است. 
چابهار نوشیدنی و کافه خاصی ندارد ، اما کافی شاپ بولان بلوچ یک مکان سنتی در نزدیکی ساحل است که دارای محیطی مناسب و همچنین غذاهای محلی است که می توانید آنجا بروید و از محیط و غذاها لذت ببرید. همچنین می توانید به بستنی فروشی نعمت بروید و بستنی های خوشمزه آن را امتحان کنید. بستنی نعمت در اقصی نقاط ایران شعبه ای زیادی دارد.

 

نظرات کاربران
در رابطه با این مطلب دیدگاهی وجود ندارد
نقد و بررسی
0
امتیاز میانگین از 3 کاربر برای این تور
کیفیت تور 4.67 امتیاز
-2 دیدگاه دیگر
ثبت دیدگاه و امتیاز شما
امتیاز دهید
دیدگاه خود را شرح دهید