تورگردان به کجا می خواهید سفر کنید ؟ برنامه سفر با تورگردان!
درخواست شما پس از بررسی واستعلام در سریع ترین زمان ممکن ، توسط ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.
مشخصات تماس

فیلد نباید خالی باشد.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا شماره موبایل را صحیح وارد کنید.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا شماره تلفن را صحیح وارد کنید.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.

نوع تور

نوع سفر

فیلد نباید خالی باشد.

فیلد نباید خالی باشد.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا تاریخ را صحیح وارد کنید.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا تاریخ را صحیح وارد کنید.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا تاریخ را صحیح وارد کنید.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا تاریخ را صحیح وارد کنید.

فیلد نباید خالی باشد. لطفا عدد وارد کنید

لطفا عدد وارد کنید

لطفا عدد وارد کنید

ورود اطلاعات تور

لطفا نوع اتاق را انتخاب کنید.

لطفا ستاره هتل را انتخاب کنید.

فیلد نباید خالی باشد.

کد پیگیری : {{tour.TrackingCode}}
به کجا می خواهید سفر کنید ؟

درخواست تور

گردشگران عزیز در هر فصل از سال برای رزرو تورهای مسافرتی به صورت تلفنی و آنلاین می توانند از طریق سایت تورگردان که به عنوان موتور جستجوی تور شناخته می شود، اقدام کنند. تورهای داخلی به شهرهای پرطرفدار مثل تور مشهد، تور کیش، تور قشم، تور چابهار و... همه روزه از طریق این سایت رزرو می شود و با رضایت مشتریان همراه است. درخواست تور راحت ترین نوع انتخاب سفر است چرا که نه تنها با چند کلیک ساده بلیت رفت و برگشت به صورت هوایی یا زمینی خریداری می شود بلکه محل اقامت را نیز می توان در همان زمان در هتل های چند ستاره یا هتل آپارتمان ها رزرو نمود.

 

درخواست تور از طریق سایت تورگردان جزو ارزان ترین نوع سفرها به شمار می رود. از آنجا که این سایت به دیتا سنتر پروازهای داخلی و هتل های کشور متصل است می تواند بدون هیچ واسطه‌ی قیمتی، ارزان ترین قیمت ها را برای تورها در نظر بگیرد. تورگردان تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی و تمامی مسیرهای پروازی را پوشش می دهد و امکان رزور تمامی هتل ها در سرتاسر کشور را در اختیار دارد. 

با کلیک بر روی گزینه درخواست تور در منوی بالای سایت (سمت چپ) لیست کاملی از تورهای آسیا، اروپا، آمریکا، آفریقا و استرالیا به نمایش در می آید که هر یک مشتمل بر تورهای شهرها و کشورهای کوچک و بزرگِ مقصد گردشگری است. تورهای آسیا شامل تورهای داخلی کشورمان و سایر تورهای کشورهای آسیایی همچون تور مالزی، تایلند، ارمنستان، هند، اندونزی و غیره است. تورهای داخلی تمامی شهرهای ایران را در بر می گیرد و برای هر یک از شهرها به خصوص مسیرهای پر تردد تورهای متعددی تعریف کرده است. بیشتر این تورهای داخلی توسط خود تورگردان اجرا می شود ولی تورهای سایر آژانس ها و تورگردانان کشور را نیز به نمایش در می آید. 

واتس اپ
مشاوره تور