ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

برای اخذ ویزای انگلستان می توانید اطلاعات بیشتری در صفحه ویزای انگلیس و ایران ما کسب کنید. ما به اتباع انگلیس که در ایران ساکن هستند و یا از آن بازدید می کنند خدمات ارائه می دهیم. در حالی که در ایران هستید می توانید از طریق سایت تورگردان به خدمات دولت انگلیس دسترسی پیدا کنید.

 

ویزای انگلستان به منظور کمک فوری


اگر در ایران هستید و به کمک فوری احتیاج دارید (به عنوان مثال شخصی از اقوام شما در انگلستان فوت کرده است یا مشکل کاری و درمانی برایتان پیش آمده است) با شماره ما در تورگردان تماس بگیرید. اگر در انگلستان هستید و نگران یک انگلیسی دیگر در ایران هستید باز هم با ما  در ایران با شماره های درج شده در سایت تورگردان تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را برای اخذ ویزا راهنمایی کنند. شما می توانید به واسطه گفت و گو با مشاوران ما یک ویزای برای سفر فوری دریافت کنید.

حتی اگر ویزای انگلیس را دریافت کرده اید و خارج از کشور هستید می توانید از کارشناسان ما برای دریافت گذرنامه گم شده یا دزدیده شده خود مشاوره دریافت کنید. البته فراموش نکنید اگر فردی که به سند مسافرتی اضطراری نیاز دارد زیر 16 سال باشد ، والدین یا سرپرست باید از طرف وی درخواست را ارسال کنند.

اگر بیش از 3 هفته به انگلستان سفر می کنید و ویزای انگلستان را به منظور بلند مدت متقاضی هستید ، بررسی کنید که آیا می توانید یک گذرنامه جدید یا جایگزینی را به موقع برای سفر دریافت کنید. اگر تابعیت انگلیس نیستید یا قبلاً پاسپورت انگلیس نداشته اید و اگر مطمئن نیستید شهروند انگلیس هستید یا خیر اما فکر می کنید واجد شرایط اخذ ویزای انگلستان هستید ، با ما تماس بگیرید تا درخواست یک سفر مسافرتی اضطراری دریافت کنید.

 

تورگردان مجری اخذ ویزای انگلستان 

 

تورگردان یك شركت خصوصی در زمینه  گردشگری با تیمی از مشاوران ویزا باتجربه برای كانادا ، انگلستان و استرالیا و سایر کشورها از سراسر جهان است. کارشناس ویزای ما علاوه بر مشاوره برای اخذ ویزای انگلستان و سایر کشورها کمک میکند تا فرایند پیچیده و طولانی اخذ را ساده و سریع پشت سر بگذارید. کلیه تصمیمات مربوط به اعطای ویزا با توجه به ارائه درخواست معتبر با استفاده از فرم های رایگان موجود در وب سایت دولت و رعایت معیارهای مربوطه ، بر عهده دولت انگلستان است. کارشناس ویزای ما در تورگردان وابسته به دولت انگلستان نیست و به نفع مشتریان به طور مستقل عمل می کند.

 

چگونه ویزای انگلستان اخذ کنم ؟

 

اگر وابستگانی دارید که می خواهند با شما به انگلیس بیایند  لازم است هر فرد جداگانه درخواست و هزینه پرداخت کند. ولی اینکه چه موقع درخواست ویزای انگلستان شما اعمال می شود باید گفت سریعترین پذیرش درخواست ویزا معمولاً 3 ماه قبل از زمان مورد نظر شما باید ارسال شده باشد. بنابراین با توجه به تاریخ سفر برنامه ریزی شده برای ویزاهای دید و بازدیدی، تاریخ شروع دوره برای ویزای تحصیلی، تاریخ شروع اشتغال برای بیشتر روادیدهای کاری می توانید تصمیم بگیرید چه زمانی درخواست خود را ارسال کنید. همچنین بهتر است تخمین بزنید که چه مدت طول می کشد تا پردازش درخواست شما انجام شود.

برای هر ویزا هزینه ای وجود دارد. هزینه بستگی به ویزای درخواستی شما دارد. برای تصمیم گیری سریعتر در مورد نوع ویزای انگلستان می توانید هزینه بیشتری بپردازید.هزینه‌ها برای هر یک از اعضای خانواده که متقاضی ورود به انگلستان با شما هستند یکسان است. اگر به منظور درمانی ویزای انگستان احتیاج دارید هزینه های درمانی را پرداخت کنید. اگر لازم است هزینه مراقبت های بهداشتی را به عنوان بخشی از برنامه خود پرداخت کنید حتما این کار انجام دهید.

اگر تبعه کشوری خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) هستید و برای درخواست ویزای کار ، تحصیل یا پیوستن به خانواده خود متقاضی هستید و یا درخواست اقامت بیش از 6 ماه و تقاضای زندگی دائمی در انگلستان را ندارید بسیار راحت تر می توانید موفق به اخذ ویزا شوید. 

 

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh