ویزای هند

ویزای هند

ویزای هند

تور هند یک مقصد مسافرتی منحصر به فرد است که همواره در حال افزایش محبوبیت در بین گردشگران است. در اینجا دلایلی بیان میکنیم که بدانید به چه دلیل باید از هند بازدید کنید.

هند کشوری پهناور است 
هند کشوری وسیع است که تقریباً بیش از یک سوم مساحت ایالات متحده را دارد. بخش اعظم آن مناطق روستایی است ، و مناظر خارق العاده ای برای دیدن و کشف وجود دارد. به سمت شمال هیمالیا که سفر کنیم این مناظر دیدنی وجود دارد. در قسمت جنوبی این کشور سواحل زیبا قابل رویت است و در قسمت غرب، بیابانها مشاهده می شوند. منطقه شرقی هند ، قلمرو قبیله ای مردمان هندی است که می توان در آن آیین ها را به وضوح مشاهده کرد.

برنامه ریزی برای تعطیلات و تور هند: 

هند اغلب به عنوان یک مقصد برای کوله گردان است که با اتاق های هتل های ارزان بسیار ارزان به نظر می رسد و مسافران پر و پا قرص و همه جا آنها را در نظر می گیرند. شما می توانید بسیار ارزان و دلپذیر به کشور هند سفر کنید ، و مطمئناً بخشی از جذابیت آن به عنوان یک مقصد گردشگری پر زرق و برق و مملو از شادی است. بخش لوکس هندوستان اقامتی جذاب ، مانند حضور در هتل های معتبر همچون کاخ را ارائه می دهد. از طرف دیگر شما ممکن است اقامت در یک مهمانخانه یا خانه های عجیب و غریب بومی را ترجیح دهید. حتی هاستل های شیک و پیک در هندوستان فراوان یافت می شوند. 

مهمان نوازی در هند
جمله ای در هند وجود دارد Athithi Devo Bhava  که به معنی "مهمان خداست" هربار با مواجه مهمان در خانه ای با آن روبرو می شوید. هندی ها این افتخار بزرگ را دارند که میهمانان را در خانه خود پذیرایی کنند و برای وجود آنها را باعث شادی خانه خود می دانند. هیچ چیزی در این کشور مانند میهمان نوازی هندی شهرت ندارد. در نتیجه با رواج روزافزون اقامت گردشگران در هند فرصت های زیادی برای کسب تجربه راجع به فرهنگ این کشور وجود دارد. 
هند مکانی است که همه باید یک بار در زندگی خود از آن دیدن کنند و دیدگاه متفاوتی از زندگی کسب کنند. برخورد شوکه کننده چند فرهنگی و ادیان در هند بسیار هیجان انگیز است. غیرممکن است که بعد از اتمام تور هند همان آدم سابق باشید و تجربه هایی ارزنده کسب نکرده باشید. 

همه مکان های هند "ناامن" نیستند
متأسفانه ، هند اخیراً در رابطه با ایمنی زنان تبلیغات منفی زیادی دریافت کرده است. مسلماً هند می تواند یک کشور ناراحت کننده برای گردشگران زن خارجی باشد. با این حال ، خبر خوب این است که برخی از مناطق هند از نظر گردشگری بسیار امن و دوست داشتنی تر از سایر مناطق هستند. از این نظر ، اغلب گفته می شود که جنوب هند از شمال هند بهتر است. به ویژه تامیل نادو یک مقصد پیشنهادی برای زنان در تور هند است.

ادیان در تور هند 

هند می تواند برای روح بسیار الهام بخش و با طراوت باشد. افراد زیادی برای یادگیری یوگا ، مدیتیشن یا گذراندن وقت خود در یک آسترام به هند می آیند. یک تجربه جالب دیگر شرکت در یک غرفه عصرانه (عبادت آتش) در امتداد رودخانه گنگ در ریشیش ، حاریدوار یا وارانسی است. به معابد هندو بروید و از آداب مذهبی دیدن کنید. مطمئن باشید این جذاب ترین بخش سفر در تور هند است. 

تاریخ و معماری در هند 

یکی از مواردی که بازدید کنندگان همیشه در هند از آن شگفت زده می شوند ، معماری باشکوه و خیره کننده است که در سرتاسر این کشور یافت می شود و هر کجا که می روید بسیار متفاوت است. بناهایی مجلل با گنبدهای دیدنی یا حتی بناهایی کوچک با تزئینات خاص!

غذا
غذای هندی می تواند برای بعضی از افراد عادت کند ، اما واقعاً ارزشش را دارد. شاید تعجب کنید که می دانید غذاهای هندی بسیار متفاوت با کرایه استاندارد در اکثر رستوران های هندی است که در واقع بیشتر غذاهای شمالی هند است.
خريد كردن
هند موارد غیر قابل مقاومت زیادی دارد. صنایع دستی به ویژه چشم نواز است و به خوبی ساخته شده است. هر منطقه تمایل دارد که در یک صنعت خاص که به نسل ها واگذار شده است ، تخصص یابد.

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh