ویزای برزیل

ویزای برزیل

ویزای برزیل

 

ویزای توریستی برزیل یک ویزای مسافرتی الکترونیکی است که به شهروندان کشورهای واجد شرایط برای سفر و گردش اجازه ورود به برزیل را می دهد. ویزای الکترونیکی به مدت دو (2) سال اعتبار دارد و به دارنده این امکان را می دهد که سالانه 90 روز را در برزیل بگذراند. ویزای توریسم الکترونیکی برای برزیل را می توان با تکمیل یک برنامه آنلاین ساده به راحتی دریافت کرد. این بدان معنی است که نیازی به مراجعه به سفارت یا کنسولگری برای اخذ مجوز سفر قبل از بازدید از برزیل نیست.

هزینه ویزای برزیل به صورت الکترونیک چقدر است؟

هزینه ویزای توریستی برای برزیل 44.50 دلار است. علاوه بر این ، 35 دلار برای پردازش استاندارد نیز باید پرداخت شود. برای پردازش و بررسی سریع اطلاعات و یا پردازش فوق العاده سریع هزینه خدمات به ترتیب 65 دلار و 100 دلار است.

اعتبار ویزای توریستی برزیل چه مدت است؟

ویزای توریستی برزیل برای 2 سال یا تا زمان انقضا گذرنامه اعتبار دارد و این بستگی به شرایط کنونی این کشور دارد. 

عکس ویزای برزیل من چگونه باید باشد؟

متقاضی باید مستقیماً به دوربین نگاه کند.
موقعیت صورت و شانه ها باید مستقیم و بدون زاویه باشد.
عکس باید در پس زمینه سفید گرفته شود.
صورت و شانه های متقاضی باید در عکس باشد.
در عکس نباید هیچ بازتاب ، سایه و یا تابش نوری وجود داشته باشد.
صورت باید خنثی باشد (بدون لبخند).
چشم ها باید باز و قابل مشاهده باشند.
اگر عینکی هستید نباید شیشه های آن نور را منعکس کنند.
روسری قابل قبول نیست مگر اینکه به دلایل شرعی پوشیده شود. اگر این مورد باشد ، نباید چهره متقاضی را بپوشاند.
کودکان نمی توانند با اسباب بازی ها، پستانک ، یا دست یا شخص دیگری که آنها را نگه داشته است عکس بگیرند.

برای درخواست ویزای توریستی برزیل باید چه کاری انجام دهم؟ 

 

برای ارسال درخواست شما به موارد زیر نیاز داریم:  اسکن رنگی از صفحات گذرنامه با فرمت JPEG ، یک عکس دیجیتالی با فرمت JPEG ، کارت اعتباری / حساب پی پال لطفاً توجه داشته باشید که پس از ارائه درخواست شما به دولت برزیل ، آنها ممکن است در بعضی مواقع مستندات دیگری را درخواست کنند.
چه مدت طول می کشد تاویزای توریستی برزیل بررسی شود؟
بستگی به زمان مورد نظر شمابرای سفر دارد. ما سه گزینه را برای این بررسی حدس می زنیم:

بررسی استاندارد: 7 روز کاری زمان نیاز دارد.
بررسی عجله: 5 روز کاری زمان نیاز دارد. 
بررسی فوق العاده راش: 3 روز کاری زمان نیاز دارد.

 

گذرنامه متقاضی ویزای توریستی برزیل چه شرایطی دارد؟


کلیه مسافران باید حداقل 1 ماه قبل از تاریخ درخواست ویزا برزیل دارای گذرنامه معتبر باشند. اگر اعتبار گذرنامه شما کمتر از 1 ماه باشد قبل از درخواست ویزای الکترونیکی مجبور به تمدید یا درخواست گذرنامه جدید هستید.

چه مدت می توانم با ویزای توریستی در برزیل بمانم؟

ی توانید در هر دوره 12 ماهه 90 روز در این کشور بمانید. با این حال ، اگر ویزای 30 روزه دارید و می خواهید تعطیلات خود را تمدید کنید ، قبل از انقضای ویزای فعلی خود باید درخواست تمدید از پلیس فدرال برزیل کنید.

توجه: شهروندان کشورهایی مانند ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و ژاپن می توانند ویزای الکترونیکی دریافت کنند. این نوع ویزا بصورت آنلاین صادر می شود.

بداشت پس از اخذ ویزای برزیل : پس از اخذ ویزا باید واکسن هایی علیه تب دنگ ، تب زرد و حصبه تزریق کنید. ممکن است این واکسن ها در منطقه ای که سفر میکنید کاربرد نداشته باشد اما به هر حال استفاده از آنها بهتر است. 

پول: به یاد داشته باشید که تمام دستگاههای خودپرداز انواع کارتهای اعتباری را نمی پذیرند. توصیه می کنیم در اولین روزهای ماه مبلغ نقد داشته باشید و از برداشت پول از خودپرداز خودداری کنید زیرا معمولاً در اوایل ماه در برزیل حقوق افراد پرداخت می شود بنابراین مجبور خواهید بود در صف های طولانی صبر کنید.

توریسم: هرکسی می تواند به شما بگوید که از "کریستو د کورکووادو" بازدید کنید و نباید از آن غافل شد. اما برخی از سنگهای پنهان مانند Buzios را فراموش نکنید ، ساحلی شن و ماسه ای و شگفت انگیز سفید ، ساحل آبهای آبی ، احاطه شده توسط درختان سبز عالی است. یادتان باشد که آبشارهای Iguazu ، Copacabana ، Ipanema و Pan de Azucar را در لیست بازدید خود قرار دهید و از این انتخاب پشیمان نخواهید شد.

زبان: مردم در برزیل به زبان پرتغالی صحبت می کنند. اما افرادی را پیدا خواهید کرد که انگلیسی صحبت می کنند. نگران نباشید برزیلی ها به دلیل مهمان نوازی خود مشهور هستند ، بنابراین به شما کمک می کنند تا به راحتی آدرس ها را بیابید و سر در گم نشوید.

 

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh