تور ها نوروزی کیش

شکم گردی


شکم گردی مقوله مهمی در تور به شمار می رود. تور غذا یا فود تور در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و خیلی ها فقط به نیت امتحان کردن خوراکی های ملل مختلف سفر می کنند.


غذاهای شیراز (معرفی ۱۰ غذای شیرازی)

غذاهای شیراز (معرفی ۱۰ غذای شیرازی)

غذاهای شیراز در همه ایران شهرت دارند و حتی برخی از آن‌ها به غذاهای بین‌المللی تبدیل شده‌اند. وقتی پسوند شیرازی بعد از نام یک غذا می‌آید دیگر خیال همه راحت می‌شود که قرار است غذایی لذیذ میل کنند. معمولا غذاها، دسر‌ها و پیش غذاهای شیرازی دارای چاشنی‌های هیجان‌انگیزی مانند گلاب، شربت بهار نارنج، هل، زعفران و... هستند. همین ویژگی باعث شده خوراکی محبوب و همه پسندی تهیه شود.

غذاهای کیش : غذاهای محلی، غذاهای دریایی، فست فودها

غذاهای کیش : غذاهای محلی، غذاهای دریایی، فست فودها

از جمله تفاوت های گردشگران کیش، تفاوت در ذائقه غذایی آن هاست. عده ای تمایل دارند که به رستوران های معروف و همیشگی بروند و همان غذاهای آشنا و محبوب همیشگی شان را میل کنند ولی دیگرانی هم هستند که سلیقه و ذائقه ای متفاوت دارند. مقاله امروز به جای معرفی مهمترین رستوران های کیش با غذاهای معمول و رستورانی، برای آن دسته افرادی که به گردشگری غذا در تور کیش علاقه دارند، تهیه شده است.

۵ بهمن- food tour in Kish بیشتر بخوانید...
بهترین دیزی جهان در کجای مشهد پیدا می شود؟ | تورگردان

بهترین دیزی جهان در کجای مشهد پیدا می شود؟ | تورگردان

دیزی مشهد در بهترین غذاخوری ها و رستوران های کشور یافت می شود. این غذا از بهترین غذاهایی است که در این شهر می توان امتحان کرد. به اعتراف همه مشهدی ها و حتی کسانی که تور مشهد را تجربه کرده اند بهترین دیزی دنیا در مشهد است. یکی از شکم گردهای معروف یعنی مستر تیستر گفته است بهترین دیزی عمرم را در «سنتی سرای سعیدی » مشهد خورده ام.

۲۶ دی- Dizzy in Mashhad -food tour in Mashhad tour بیشتر بخوانید...
رستوران‌های ارزان استانبول با منو، آدرس و قیمت ها

رستوران‌های ارزان استانبول با منو، آدرس و قیمت ها

در این مطلب به معرفی بهترین رستوران‌های ارزان استانبول پرداخته ایم و منوی غذایی، آدرس، امتیاز رستوران ها در گوگل و سایت تریپ ادوایزر و... را مطرح کرده ایم. رستوران های لیست امروز علاوه بر کیفیت عالی، موقعیت مکانی خوب و غذاهای دلچسب، از قیمت هایی مقرون به صرفه برخوردارند. با تورگردان همراه باشید.

۱۶ دی- inexpensive restaurants in Istanbul بیشتر بخوانید...
معرفی رستوران ها و غذاهای خوشمزه بین المللی در مشهد

معرفی رستوران ها و غذاهای خوشمزه بین المللی در مشهد

امروز قصد داریم چند نمونه از رستوران های بین المللی مشهد را خدمتتان معرفی کنیم. می توان گفت بعضی از این رستوران ها یا در سایر شهرهای کشور سابقه ندارد یا اینکه مشهد آغازگر آن بوده است. مثلا چیزی درباره غذاهای لبنانی یا غذاهای افغانی شنیده اید؟؟ با ما همراه باشید تا رستوران های مشهد برای غذاهای چینی، ایتالیایی، عربی، افغانی، ترکی و ترکمنی را خدمتتان معرفی کنید.

۸ دی- international restaurants in Mashhad بیشتر بخوانید...
بهترین رستوران های شاندیز در مشهد|تلفن-منو -رزرو

بهترین رستوران های شاندیز در مشهد|تلفن-منو -رزرو

اگر قصد خوردن غذا و به خصوص شیشلیک شاندیز رو داشته باشید بهتره از قبل رستوران مد نظرتون رو در نظر بگیرید؛ چون وقتی وارد این منطقه می شید با یک عالمه رستوران و غذاخوری روبرو می شید که انتخاب یکی از بین اون ها گیج کننده است. امروز قصد داریم 10 تا از بهترین رستوران های شاندیز مشهد رو خدمتتون معرفی کنیم.

۲۲ آذر- Shandiz restaurants in Mashhad بیشتر بخوانید...
شیرینی های شیراز و استان فارس (10 شیرینی و دسر معروف)

شیرینی های شیراز و استان فارس (10 شیرینی و دسر معروف)

شیرینی های شیراز - برای آن هایی که هوس مسقطی، رنگینک یا برشیلک کرده اند مستلزم آن است که چمدانشان را ببندند و تور شیراز را تجربه کنند. شیرینی پزهای حرفه ای معمولا تهیه بعضی از این شیرینی ها را بلدند ولی هیچ وقت طعم و مزه آن ها به پای شیرینی هایی که از خود استان فارس تهیه کنید نمی رسد. تا دیر نشده دست به کار شوید و بلیط سفر به شیراز را تهیه کنید. هم از جاذبه های گردشگری استان فارس دیدن می کنید و هم کامتان را با خوردنی های ریزه میزه و دسرهای خوشمزه شیرین می کنید.

۱۰ آذر- Shiraz pies بیشتر بخوانید...
غذای تبریز  از کوفته تا جَغور بَغور

غذای تبریز از کوفته تا جَغور بَغور

غذای تبریز موضوع اصلی گپ و گفت امروز ماست. چندی پیش درباره سفرم به تبریز و جاذبه های گردشگری این شهر با شما صحبت کردم و با هم وصف العیش نموده، نصف العیش کردیم؛ چراکه قدما گفته اند: سخن گفتن از خوشی، نصفِ خوشی است. امروز بیایید با هم گپ و گفتی درباره غذاهای سنتی و محلی این شهر داشته باشیم. غذاهای تبریز چنان خوشمزه و لذیذ اند که آوازه شان نه تنها در شهرهای ایران که در همه جهان پیچیده است.

۵ آذر- Tabriz food بیشتر بخوانید...
رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

رستوران شاندیز مشهد با ارائه انواع غذاهای ایرانی، کبابی و گوشتی از میهمانانش پذیرایی می کند و امکان سفارش غذا به صورت آنلاین نیز از آنجا امکانپذیر است. می توان از طریق اپلیکیشن های اسنپ فود، ریحون، چیلیوری و غیره بعد از مشاهده قیمت ها غذا سفارش داد.

کدام رستوران های ایران بهترین شیشلیک را دارند؟

کدام رستوران های ایران بهترین شیشلیک را دارند؟

برای آن هایی که ثروتشان از پارو بالا می رود، شیشلیک خوردن یک تفریح طبیعی و روزمره است؛ این افراد هر آخرِ هفته شیکان پیکان می کنند و با ماشین های مدل بالا جلوی رستوران های شاندیز صف می کشند تا کلی گوشت، تقدیم بدن نازنینشان کنند. با این حال طبقه متوسط هم از قافله عقب نمی مانند و حداقل سالی یکی دو بار این غذای دندان گیر را نوش جان می کنند.

۱۴ آبان- Shishlik بیشتر بخوانید...

شکم گردی مقوله مهمی در تور و گردشگری به شمار می رود. تورِ غذا یا فود تور در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و خیلی ها فقط به نیت امتحان کردن خوراکی های ملل مختلف سفر می کنند. گردشگرانی هستند که به مناطق مختلف جهان سفر می کنند و خوراکی های مقصد را امتحان می کنند. در این میان بیشتر آن ها علاقه دارند که دستور پخت آن غذا، دسر یا نوشیدنی را هم یاد بگیرند. به همین منظور دست به دامن آشپزهای محلی می شوند.