کرونا و سفر
پروتکل ‌های بهداشتی سفر در ایام کرونا

پروتکل ‌های بهداشتی سفر در ایام کرونا

راهنمای کامل پروتکل‌های بهداشتی سفر در ایام کرونا به ما کمک می‌کند با آرامش بیشتری سفر کنیم و ریسک ابتلا به کووید ۱۹ را کاهش دهیم. کرونا ثابت کرده است که به راحتی کوتاه نمی‌آید و همچنان با آن درگیر خواهیم بود. در این میان برخی سفر‌ها ضرورت دارند و نمی‌توانیم آن‌ها را به زمانی نامعلوم موکول کنیم. در سال ۲۰۱۹ حدود ۸۰۰ میلیون سفر تنها در ایالات متحده صورت گرفت.

کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف

کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف

انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) نقشه ای تعاملی برای کووید 19 ایجاد کرده است. این نقشه منبعی موثق برای کسانی است که می خواهند به مقصدی سفر کنند ولی نمی دانند که آنجا کرونا ویروس در چه وضعیتی قرار دارد؟ آیا جزو شهرهای قرمز و نارنجی است یا وضعیتی آبی و سبز دارد؟! این نقشه کمک می کند بفهمند به کدام مقاصد می توانند سفر کنند؟

۲۱ تیر- Which Countries Are Allowing Travel بیشتر بخوانید...
جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در هواپیما

جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در هواپیما

کرونا بیش از یک سال است که همه دنیا را درگیر کرده و عزیزان زیادی را از ما گرفته است. ویروس کرونا که تمام قد مانند یک هیولا خود را به بحث داغ میان مردم تبدیل کرده و در جان خیلی از ما خصوصا افرادی که قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند اضطراب و دلهره راه انداخته است. نقطه شروع این ویروس از شهر بزرگی به نام ووهان در مرکز چین بوده اما راه خود را به بسیاری دیگر از کشورهای جهان هم باز کرده و موجب نگرانی های بیشتری شده است.

۳ اسفند- coronavirus spreads بیشتر بخوانید...
چه کنیم در سفر از انتقال ویروس کرونا مصون باشیم؟

چه کنیم در سفر از انتقال ویروس کرونا مصون باشیم؟

ویروس کرونا چیست و چقدر خطر ورود آن به ایران وجود دارد؟ آیا واقعا منشا این بیماری خوراک خفاش بوده ؟ راه های درمان و پیشگیری از آن چیست؟ اصلا در این اوضاع آیا می توانیم به کشورهایی مثل چین و تایلند و سایر مقاصد گردشگری سفر کنیم؟ با تورگردان همراه باشید تا جواب همه این سوال ها را به صورت خلاصه و قابل فهم برایتان توضیح دهیم.

۱۰ بهمن- Coronavirus in travel بیشتر بخوانید...