چابهار گردی


چابهار گردی را با ارزان ترین قیمت از طریق موتور جستجوی تور یعنی سایت تورگردان رزرو کنید. از این طریق می توانید از جاذبه های چابهار و سواحل بکر و سحر انگیز آن بازدید کرده و با خرید سوغات چابهار در مراکز خرید این شهر سفری متفاوت را برای خود رقم بزنید.


روستای درک چابهار را چه چیزی اعجاب‌انگیز کرده است؟

روستای درک چابهار را چه چیزی اعجاب‌انگیز کرده است؟

تا به حال شده در کویر سراب ببینید؟ در روستای درک هم این اتفاق برایتان می افتد ولی این بار، سراب نیست که دیده اید، دریای واقعی است؛ آن هم دریای آزاد عمان. در این روستا سواحل کویری و نخلستان ها به آب رسیده اند و کویر را به دریا پیوند زده اند. روستای درک چابهار شگفت انگیزترین، بکرترین و عجیب ترین ساحل ایران است که نمونه آن در جهان، کم پیدا می شود.

۲۴ خرداد- Darak vilage in Chabahar بیشتر بخوانید...
کوه های مریخی چابهار : جلوه هایی از کوه های مینیاتوری با عکس و آدرس

کوه های مریخی چابهار : جلوه هایی از کوه های مینیاتوری با عکس و آدرس

آیا می دانید در همین ایران خودمان می توانید تجربه سفر به مریخ را برای خود به عنوان یک تور مسافرتی رقم بزنید؟ کوه های مینیاتوری چابهار، چنان عجیب و غریب و شگفت انگیز اند که خیلی ها آن ها را به نام کوه های مریخی می شناسند. وقتی راهی تور چابهار می شوید، در مسیرِ زمینی با کوه های مریخی روبرو می شوید. این جاده، جزو زیباترین و حیرت انگیزترین جاذبه های طبیعی ایران به شمار می رود.

۲۴ خرداد- miniature mountains in Chabahar بیشتر بخوانید...
روستای تنگ چابهار ؛ تلاقی کویر و دریا | تورگردان

روستای تنگ چابهار ؛ تلاقی کویر و دریا | تورگردان

برای حضور همزمان بر روی رمل های شنی و شیرجه در دریای سبز و آرام یا دیدن درختان انجیر معابد تایلند چه مبلغی را پرداخت خواهید کرد؟ آیا نیاز است برای دیدن این منظره و لمس داغی تپه های شنی و خنکای باد دریا به آفریقا سفر کنیم؟ با تورگردان همراه باشید تا بجای سفر به صحرای نامیب در آفریقا با تور چابهار به روستای تنگ چابهار نگاهی بیندازیم.

۲۴ خرداد- tang vilage in Chabahar بیشتر بخوانید...
مردم چابهار، آداب و رسوم و فرهنگ عامه شان

مردم چابهار، آداب و رسوم و فرهنگ عامه شان

آداب و رسوم مردم چابهار هنوز پابرجاست. چابهار از آن شهرهایی است که مردمش هنوز بافت سنتی و فرهنگ بومی خودشان را با عشق و علاقه حفظ کرده اند. از این نظر برای آن دسته توریست هایی که به گردشگری پایدار و فرهنگ عامه علاقه دارند، چابهار شهری بسیار جذاب و خاص است. در این مقاله آداب ازدواج، انواع رقص ها، جشن رمضان و سایر مناسبت ها و رسوم در میان قوم بلوچ معرفی شده است.

۲۴ خرداد- Chabahar etiquette بیشتر بخوانید...
تور چابهار و جاذبه ها و هزینه های آن

تور چابهار و جاذبه ها و هزینه های آن

شهر بندری چابهار در استان سیستان و بلوچستان از مقاصد مهم گردشگری برای ایرانیان و توریست های خارجی است. چابهار از نظر موقعیت استراتژیک، زمینه های فرهنگی و به ویژه گردشگری اهمیت دارد. جاذبه های طبیعی و پدیده های زمین شناسی مثل گل فشان ها، کوه های ناهموار و صخره ای در کنار مردمانی دوست داشتنی این منطقه را جذاب کرده است.

۲۰ خرداد- Chabahar tour`s guide بیشتر بخوانید...

سفر چابهار را با ارزان ترین قیمت از طریق موتور جستجوی تور یعنی سایت تورگردان رزرو کنید. از این طریق می توانید از جاذبه های چابهار و سواحل بکر و سحر انگیز آن بازدید کرده و با خرید سوغات چابهار در مراکز خرید این شهر سفری متفاوت را برای خود رقم بزنید. تور چابهار به دلیل برخورداری این منطقه از پدیده های زمین شناسی، صخره های دیدنی و تالاب ها و مناطق حفاظت شده مورد استقبال گردشگران ایرانی و توریست های خارجی است. از جاذبه های این شهر می توان به منطقه حفاظت شده کاندو(تمساح ایرانی)، تالاب صورتی، ساحل صخره ای، لاک پشت های غول پیکر، روستای تیس، ساحل بریس و بسیاری دیدنی های دیگر اشاره کرد.