هتل گردی


معرفی برترین هتل های مشهد، کیش، قشم، چابهار ، یزد و شهرهای پر گردشگر. مقایسه هتل های معروف. رزرو هتل های داخلی . ارزان ترین هتل ها. لوکس ترین هتل ها


آبنمای 1500 متری مرکز خرید آرمان در مشهد

آبنمای 1500 متری مرکز خرید آرمان در مشهد

مرکز خرید آرمان در ساختمان هتلی سه ستاره و مجلل به فاصله 500 متری حرم مطهر قرار گرفته است. این مجموعه علاوه بر برخورداری از امکانات اقامتی و مراکز خرید، جاذبه های گردشگری دیگری نیز در خود جای داده است. از مهمترین جاذبه های آن آبنمایی بسیار بزرگ با تندیس ها و المان های بزرگ و متعدد است.

۲۰ خرداد- Arman mall in Mashhad بیشتر بخوانید...
همه چیز درباره هتل مجلل درویشی مشهد

همه چیز درباره هتل مجلل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد بر خلاف نامش تناقضی عجیب را به نمایش می گذارد. این هتل که نام درویش را بر سر در خود آویخته در واقع جزو مجلل ترین هتل های ایران و جهان است. هتل مجلل درویشی مشهد به عنوان یکی از گران ترین هتل های کشور معروف شده ولی در مقایسه امکاناتی که ارائه می کند، به هیچ وجه گران نیست.

۲۹ دی- Darvishi hotel in Mashhad بیشتر بخوانید...
معرفی هتل های ارزان قیمت مشهد در نزدیکی حرم و سایر مناطق شهر

معرفی هتل های ارزان قیمت مشهد در نزدیکی حرم و سایر مناطق شهر

در میان هتل های نزدیک به حرم می توان با شبی دست کم 65 هزار تومان اتاق رزرو کرد. اگر به هتلی کمی دورتر رضایت دهید با شبی 50 هزار تومان هم می توان در هتلی خوب با فاصله یک ربع ماشین سواری تا حرم اقامت کرد. این هتل ها به هیچ وجه هتل های بی کیفیتی نیستند؛ بلکه هتلی هایی دو ستاره با امکانات خوب و قابل قبول محسوب می شوند.

۲ آبان- nonexpensive hotel in Mashhad بیشتر بخوانید...
اقامت در هتل هایی که قبلا زندان بوده اند ( لیست 10 تایی)

اقامت در هتل هایی که قبلا زندان بوده اند ( لیست 10 تایی)

بعضی افراد عاشق تجربه کردن چیزهای خاص و اقامت در مکان هایی عجیب و غریب اند. با توجه به این گرایش، حتی یک زندان هم می تواند به هتل تبدیل شود. باور کنید! این اتفاق افتاده است. در یادداشت امروز به معرفی 10 مورد از زندان هایی می پردازیم که به عنوان هتل، میهمان می پذیرند و افراد را پشت میله های زندان و سلول های انفرادی زندانی می کنند.

۱۶ مهر- hotels that have been in jail before بیشتر بخوانید...
معرفی کاخ سلطنتی رامسر | کاخ موزه مرمر یا تماشاگه خزر

معرفی کاخ سلطنتی رامسر | کاخ موزه مرمر یا تماشاگه خزر

کمتر کسی است که راجع به علاقه رضاشاه به اراضی شمال کشور نشنیده باشد. از پاتوق‌های او در مازندران شهر رامسر بود. وی در محوطه‌ای بزرگ و 6 هکتاری، کوشک‌باغی راه‌اندازی کرده بود تا برای استراحت به آنجا بیاید. این مجموعه هم‌اکنون به نام‌های باغ رامسر، کاخ سلطنتی رامسر، کاخ موزه مرمر و... شناخته می‌شود و از مقاصد گردشگری شمال کشور است.

۱۶ مهر- Ramsar palace بیشتر بخوانید...
هتل قدیم رامسر از گذشته تا کنون

هتل قدیم رامسر از گذشته تا کنون

هتل قدیم رامسر از هتل های تاریخی و شاهانه ایران است که بعد از گذشت 80 سال هنوز به کار خود ادامه می دهد. این هتل لوکیشن سریال هایی مثل هزار دستان و کارآگاه علوی بوده و فضاهایی بسیار مجلل با چشم اندازهایی جادویی از کوهستان های سرسبز و پارک های جنگلی دارد. در ادامه به معرفی این هتل از گذشته تا کنون پرداخته ایم.

۱۶ مهر- old hotel Ramsar بیشتر بخوانید...
اقامت در شمالی ترین هتل جهان | تور یک میلیاردی قطب شمال

اقامت در شمالی ترین هتل جهان | تور یک میلیاردی قطب شمال

آیا تا به حال آرزو داشته اید یک شب را در قطب شمال بخوابید؟ خبرِ خوش برای شما این است که آلاچیق های هتل ایگنوس در میان شفق های قطبی و در دل آسمان قرار می گیرد و شرایطی فراهم می سازد که یک گردشگر قطبی بتواند بدون لباس فراوان و تجهیزات سنگین در اتاق خودش به راحتی دراز بکشد و آسمان قطب شمال، ستاره ها و شفق های قطبی را مشاهده کند.

۱۶ مهر- Northernmost hotel in the world بیشتر بخوانید...

در این دسته بندی به معرفی هتل های معروف و پر طرفدار داخلی به خصوص هتل های مشهد نزدیک به حرم، هتل های کیش، هتل های چابهار ، هتل های قشم، هتل های تاریخی یزد و دیگر هتل های معروف پرداخته ایم. برای رزرو هر یک از این ها در پکیج کامل تور و یا به تنهایی می توانید از طریق سایت تورگردان اقدام کنید.