عناوین منتخب

 • رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

  رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

  رستوران شاندیز مشهد با ارائه انواع غذاهای ایرانی، کبابی و گوشتی از میهمانانش پذیرایی می کند و امکان سفارش غذا به صورت آنلاین نیز از آنجا امکانپذیر است. می توان از طریق اپلیکیشن های اسنپ فود، ریحون، چیلیوری و غیره بعد از مشاهده قیمت ها غذا سفارش داد.

  رستوران های مشهد,رستوران مشهد,فست فود در مشهد,کباب در مشهد ... بیشتر بخوانید
 • قله زو در مشهد ؛ بام شهر و بلندترین قله از ارتفاعات هاشمیه و هفت تیر

  قله زو در مشهد ؛ بام شهر و بلندترین قله از ارتفاعات هاشمیه و هفت تیر

  قله زو در انتهای خیابان های هاشمیه و هفت تیر، از پاتوق های اصلی کوهنوردان مشهدی است. کوهنوردان، دوچرخه سواران و بسیاری از علاقمندان به طبیعت گردی در طول هفته به ساعات مختلف روز مراجعه می کنند و از آب و هوای پاک و مطبوع لذت می برند. به علاوه از بالای قله کل شهر مشهد را زیر نظر می گیرند و از کیف وفور تماشای شهر لبریز می گردند. قله زو 1509 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

  ,قله زو,قله زو مشهد,قله زو هاشمیه,قله زو هفت تیر ... بیشتر بخوانید
 • دهکده چوبین نیشابور و سازه هایی تمام چوبی

  دهکده چوبین نیشابور و سازه هایی تمام چوبی

  دهکده چوبین نیشابور با دیگر روستاهایی که تا به حال دیده اید تفاوت زیادی دارد. برای ساخت بناهای آن مهندسی منحصر به فردی به کار گفته شده است. بنای این دهکدت از خانه و مسجد و کتابخانه تا رستوران و موزه و... تمام چوبی است. دهکده چوبی نیشابور نخستین دهکده اکولوژیکی ایران است که تنها برای بازدید و نمایش ساخته نشده بلکه از گذشته تا کنون کاربری مسکونی داشته و بانیان آن در آن زندگی می کرده اند.

  ,دهکده چوبین نیشابور,دهکده چوبی نیشابور,مسجد چوبی نیشابور,مسجد چوبین نیشابور,دهکده چوبی ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی بوژان نیشابور به همراه عکس و نقشه و آدرس دیدنی ها

  جاهای دیدنی بوژان نیشابور به همراه عکس و نقشه و آدرس دیدنی ها

  بوژان روستایی کوهپایه ای در 13 کیلومتری شمال شرق نیشابور و 120 کیلومتری مشهد است. بخش های مسکونی روستا در شیب دره شکل گرفته و با ماسوله قابل مقایسه است. کوچه های پیچ در پیچ، باغ های سرسبز، آبشاری پر خروش، گل های رنگارنگ و بافت پلکانی روستا آنجا را به یک از مهمترین جاهای دیدنی نیشابور و جاذبه های گردشگری خراسان تبدیل کرده است. بوژان در منطقه ای سرسبز و مملو از گل و گیاه تزئینی و دارویی است.

  ,جاهای دیدنی بوژان,بوژان نیشابور,روستای بوژان ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی نیشابور : آرامگاه خیام، دهکده چوبین، باغرود و ده ها جاذبه دیگر

  جاهای دیدنی نیشابور : آرامگاه خیام، دهکده چوبین، باغرود و ده ها جاذبه دیگر

  جاهای دیدنی نیشابور از تنوع بی مثالی برخوردارند. این شهر از یک سو مملو از جاذبه های فرهنگی و ادبی همچون مقبره شعرا و ادبای بزرگ و از سوی دیگر پر از مناطق بکر و خوش آب و هوا برای طبیعت گردی است. آبشارها و چشمه های جوشان، روستاهای خوش آب و هوا و باغ ها و معادن نیشابور از شهرت زیادی برخوردارند. در ادامه به معرفی 24 جاذبه گردشگری در مناطق شهری و روستایی نیشابور پرداخته ایم.

  ,جاهای دیدنی نیشابور,دیدنی های نیشابور,جاذبه های نیشابور,جاذبه های گردشگری نیشابور ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی چناران و ییلاقات خوش آب و هوای نزدیک مشهد

  جاهای دیدنی چناران و ییلاقات خوش آب و هوای نزدیک مشهد

  جاهای دیدنی چناران در میان مشهدی ها و مسافران مشهد طرفداران زیادی دارد. چناران از شهرستان های خراسان رضوی و در 69 کیلومتری مشهد است. بعضی مشهدی ها در روستاها و مناطق گردشگری چناران دارای باغ و ویلا هستند یا در ایام تعطیل چه زمستان و چه تابستان برای طبیعت گردی به مناطقی همچون آبشار اخلمد، آبشار آبقد، دره اجنه، چشمه گیلاس، روستاهای اسجیل، گلمکان، دولت آباد، گهواره گر، کاهو و... می روند.

  جاهای دیدنی چناران,دیدنی های چناران,جاذبه های چناران,طبیعت چناران,ییلاقات چناران ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی زشک ؛ کوهنوردی، طبیعت گردی، گشت و گذار

  جاهای دیدنی زشک ؛ کوهنوردی، طبیعت گردی، گشت و گذار

  جاهای دیدنی زشک طرفداران زیادی دارد. این روستا که در 20 کیلومتری مشهد قرار گرفته با ورود به شاندیز به راحتی در دسترس است. منطقه زشک بی نهایت خوش آب و هوا و دل انگیز و دارای چشمه، رودخانه، قله های مخصوص کوهنوردی آماتور و حرفه ای و جاذبه های طبیعی فراوان است.

  ,جاهای دیدنی زشک,دیدنی های زشک,جاذبه های زشک,جاذبه های گردشگری زشک ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی شاندیز برای طبیعت گردی، هیجان و شکم گردی

  جاهای دیدنی شاندیز برای طبیعت گردی، هیجان و شکم گردی

  جاهای دیدنی شاندیز طرفداران زیادی میان مشهدی ها و گردشگران سایر شهرها دارد. شاندیز شهری در استان بینالود و جزو نزدیک ترین ییلاقات و تفریحگاه های نزدیک به مشهد است. بیشتر مشهدی ها برای تفریحات شبانه و آخر هفته شان راهی شاندیز می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا جاهای دیدنی مشهد را به طور کامل به شما معرفی کنیم.

  ,جاهای دیدنی شاندیز,دیدنی های شاندیز,جاذبه های گردشگری شاندیز ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی طرقبه | مناطق خوش آب و هوا و تفریحات

  جاهای دیدنی طرقبه | مناطق خوش آب و هوا و تفریحات

  جاهای دیدنی طرقبه در میان مشهدی ها و غیر مشهدی ها طرفداران زیادی دارد. این شهر خوش آب و هوا تنها به داشتن ییلاقات متعدد و روستاهای گردشگری معروف نیست بلکه جاذبه های متنوع تفریحی و تاریخی را نیز در بر گرفته است.

  ,جاهای دیدنی طرقبه,جاذبه های طرقبه,دیدنی های طرقبه,ییلاقات طرقبه,طرقبه و شاندیز ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی خراسان رضوی | 100 جاذبه در استان خراسان رضوی

  جاهای دیدنی خراسان رضوی | 100 جاذبه در استان خراسان رضوی

  جاهای دیدنی خراسان رضوی موضوعی بوده که در مقاله حاضر به آن پرداخته ایم و با نگاهی متفاوت و با نظر به تاریخ و طبیعت خراسان، به سراغ برترین جاذبه های استان خراسان رضوی رفته ایم. خراسان رضوی را به شهرستان های مختلف تقسیم کرده و از هر یک چند نمونه را که شاخص تر بوده اند معرفی کرده ایم.

  ,جاهای دیدنی خراسان رضوی,جاذبه های گردشگری خراسان رضوی,دیدنی های خراسان رضوی,جاذبه های خراسان رضوی ... بیشتر بخوانید
 • کشتی یونانی کیش با نیم قرن سکونت در جزیره

  کشتی یونانی کیش با نیم قرن سکونت در جزیره

  کشتی یونانی کیش از مهمترین جاذبه های ایران محسوب می شود. در تاریخ چهارم مردادماه سال 45 این کشتی غول پیکر در ساحل جزیره نزدیک به روستای باغو به گل نشست و دیگر نتوانست آنجا را ترک کند. حال بعد از بیش از نیم قرن نشستن در ساحل جزیره و ساختن یادگاری های بسیار برای گردشگران کیش این کشتی به روزهای آخر عمر خود می رسد و رو به نابودی می رود.

  کشتی یونانی,کشتی یونانی کیش ... بیشتر بخوانید
 • کشتی تفریحی کیش | اوستا، نوید دریا، آرتمیس، آکواریوم، دنا و...

  کشتی تفریحی کیش | اوستا، نوید دریا، آرتمیس، آکواریوم، دنا و...

  کشتی تفریحی کیش از مهمترین جاذبه های جزیره است که در سایر نقاط ایران نمی توان نمونه اش را پیدا کرد. غذا خوردن در کشتی و لذت بردن از جنگ های شبانه تقریبا جزو فانتزی های بسیاری از علاقمندان به سفر و گشت و گذار است. تصور اینکه شب را در یک کشتی بزرگ بگذرانی ، غذا میل کنی و روی عرشه آن آب های خروشان دریا را به تماشا بنشینی تجربه ای منحصر به فرد است. این آرزو خوشبختانه در کیش برای همه افراد با هر سطح بودجه ای با قیمتی مناسب فراهم شده است.

  ,کشتی تفریحی کیش,قیمت کشتی تفریحی کیش,کشتی های تفریحی کیش,کشتی تفریحی در کیش,کشتی های تفریحی در کیش ... بیشتر بخوانید
 • هزینه سفر به کیش | قیمت اقامت، تفریحات، رفت و برگشت، غذا

  هزینه سفر به کیش | قیمت اقامت، تفریحات، رفت و برگشت، غذا

  هزینه سفر به کیش به اندازه سایر آپشن های این جزیره تفریحی اهمیت دارد. افراد مختلف با بودجه های متفاوت کیش را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. نوع سفر این گردشگران نیز فرق می کند؛ بعضی صرفا برای خرید کردن به کیش می روند؛ عده ای با هیجانِ استفاده از تفریحات آبی و جُنگ های شبانه راهی جزیره می شوند و دسته ای نیز فقط به دنبال لذت بردن از سکوت، آرامش، دریایی آرام و تمیز و مناظر زیبا هستند. هزینه سفر برای هر یک از این گروه ها متفاوت است.

  ,هزینه سفر به کیش,هزینه سفر به کیش با قطار,هزینه سفر به کیش با تور,هزینه سفر به کیش با کشتی,هزینه سفر به کیش در سال 99,هزینه سفر به کیش با ماشین ... بیشتر بخوانید
 • رستوران های کیش ؛ با موسیقی زنده و بدون موسیقی

  رستوران های کیش ؛ با موسیقی زنده و بدون موسیقی

  رستوران های کیش برای آن هایی که به کیش سفر می کنند اهمیت زیادی دارد. همیشه گردشگران در تور کیش این سوال را می پرسند که برای خوردن غذا به کدام رستوران ها برویم؟ بهترین غذاها کجا پیدا می شود؟ این موضوع بستگی به ذائقه و سلیقه شما دارد. با توجه به اینکه به دنبال غذاهای دریایی، ایرانی، فست فود و هر نوع غذای خارجی باشید و اینکه به اجرای موسیقی در هنگام خوردن غذا علاقه داشته باشید یا نه؛ رستوران های انتخابی شما متفاوت خواهد بود.

  ,رستوران های کیش,رستوران با موسیقی زنده ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی کیش | معرفی 50 جاذبه گردشگری و تفریحی

  جاهای دیدنی کیش | معرفی 50 جاذبه گردشگری و تفریحی

  جاهای دیدنی کیش را تاکنون در وبلاگ تورگردان زیاد معرفی کرده ایم. بسیاری از تفریحات و جاذبه های تاریخی ، فرهنگی و هیجانی این جزیره محبوب را از نظر گذرانده ایم. بعد از مدتی نوشتن در این باره بر آن شدیم تا برای سهولت مطالعه مخاطبان درباره جاذبه های کیش، لیست کاملی از این اماکن و تفریحات را جمع آوری کنیم و یکجا خدمت کاربران عزیز ارائه کنیم. نتیجه تحقیق اخیر ما به لیستی 50 تایی انجامید که تحت عنوان جاهای دیدنی کیش آن را خدمتتان معرفی می کنیم.

  ,جاهای دیدنی کیش,دیدنی های کیش,جاذبه های کیش ... بیشتر بخوانید
 • کنسرت در کیش ؛ بهترین و شادترین برنامه برای شب های جزیره

  کنسرت در کیش ؛ بهترین و شادترین برنامه برای شب های جزیره

  کنسرت در کیش از مهمترین جاذبه های شب های جزیره محسوب می شود. هنرمندان پر طرفدار و محبوب عموما در فصل پیک سفر کیش با اجرای زنده موسیقی و برنامه کنسرت به استقبال گردشگران تور کیش می روند.

  ,کنسرت در کیش,کنسرت های کیش,کنسرت کیش ... بیشتر بخوانید
 • لیست کامل مراکز خرید کیش

  لیست کامل مراکز خرید کیش

  بازارها د مراکز خرید کیش در بخش های مختلف جزیره قرار گرفته و اقلام و محصولات متنوعی را عرضه می کند. فرقی نمی کند به دنبال مراکز خرید لوکس باشید یا به بازارهای محلی علاقه داشته باشید. در ققشم همه نوع بازار وجود دارد و قیمت های محصولات در آن ها متفاوت است. در ادامه در وبلاگ تورگردان به معرفی 22 مرکز خرید، بازار و بازارچه در کیش پرداخته ایم و آدرس و محصولات و ساعت کاری هر یک را آورده ایم. با ما همراه باشید.

  ,مراکز خرید کیش,بازارهای کیش,آدرس مراکز خرید کیش,آدرس مرکز خرید کیش ... بیشتر بخوانید
 • اسکله های تفریحی کیش از مارینا پارک تا پلاژ بانوان

  اسکله های تفریحی کیش از مارینا پارک تا پلاژ بانوان

  کیش چندین اسکله تفریحی معروف دارد که گردشگران معمولا برای شنا، پیاده روی، تفریحاتی آبی کیش و دوچرخه سواری به آنجا می روند. این اسکله ها هدف و مقصد اصلی گردشگرانی است که تور کیش را انتخاب می کنند. در وبلاگ تورگردان به طور مفصل این اسکه های کیش را خدمتتان معرفی کرده ایم و آدرس و شرایط هر یک را ذکر نموده ایم. با ما همراه باشید.

  ,ساحل های تفریحی کیش,اسکله های تفریحی کیش ... بیشتر بخوانید
 • موزه و نماد فرهنگی کیش چون صدفی مرواریدِ موزه را در بر گفته است

  موزه و نماد فرهنگی کیش چون صدفی مرواریدِ موزه را در بر گفته است

  نماد فرهنگی کیش سازه ای بلند و بسیار زیبا در دل مروارید خلیج فارس است که بعد از برج میلاد تهران به عنوان دومین سازه مهم در کشور شناخته می شود. این سازه هنری که بر روی موزه خلیج فارس قرار گرفته انسان را به یاد برج های دبی و سازه های معماری آن شهر می اندازد. صدف هایی بزرگ که به آسمان کشیده شده و مرواریدی را در بر گرفته اند.

  نماد فرهنگی کیش,موزه کیش,موزه و نماد فرهنگی کیش ... بیشتر بخوانید
 • همه آنچه باید از اجاره ماشین در کیش بدانیم

  همه آنچه باید از اجاره ماشین در کیش بدانیم

  بیشتر افرادی که به دنبال کرایه ماشین در کیش هستند، افراد عشقِ ماشین یا به عبارتی ماشین باز هستند که انواع و اقسام مدل های لوکس ماشین را می شناسند و برای تفریح و لذت بردن از سواری با این ماشین ها سوارشان می شوند. دسته دوم از افرادی که در کیش ماشین اجاره می کنند صرفا برای تسهیل در رفت و آمد و کاستن از هزینه های رفت و آمد در جزیره به این امر مبادرت می ورزند. شما جزو کدام دسته هستید؟

  ,کرایه ماشین در کیش,کرایه خودرو در کیش,ارزان ترین کرایه خودرو در کیش,ماشین کرایه ای در کیش ... بیشتر بخوانید
 • رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

  رستوران های مشهد برای هر نوع ذائقه و بودجه

  رستوران شاندیز مشهد با ارائه انواع غذاهای ایرانی، کبابی و گوشتی از میهمانانش پذیرایی می کند و امکان سفارش غذا به صورت آنلاین نیز از آنجا امکانپذیر است. می توان از طریق اپلیکیشن های اسنپ فود، ریحون، چیلیوری و غیره بعد از مشاهده قیمت ها غذا سفارش داد.

  رستوران های مشهد,رستوران مشهد,فست فود در مشهد,کباب در مشهد ... بیشتر بخوانید
 • غذای چینی متناسب با ذائقه ایرانی به همراه چند غذای عجیب و غریب

  غذای چینی متناسب با ذائقه ایرانی به همراه چند غذای عجیب و غریب

  غذای چینی عموما شامل خوراکی های عجیب و غریبی می شود که اصلاً با ذائقه ایرانی سازگار نیست ولی باید در نظر داشت که تنوع غذا در چین بسیار بالاست و در بین غذاهای چینی حتما خوراکی هایی را پیدا می شود که از مواد اولیه‌ قابل قبولی تهیه شده باشد و بتوان آن ها را خورد.

  ,غذای چینی,غذاهای چینی,غذاهای چینی برای ایرانیان,غذای چینی در سفر ... بیشتر بخوانید
 • معرفی بهترین غذاهای مالزی | غذاهای خیابانی مالزی و رستوران ها

  معرفی بهترین غذاهای مالزی | غذاهای خیابانی مالزی و رستوران ها

  غذاهای مالزی تحت تاثیر غذاهای چینی و هندی است و با زمینه هایی که از فرهنگ غذایی خود مالزی در آن وجود دارد، ترکیبی بسیار لذیذ و دلچسب را به وجود آورده است. این فرهنگ های غذایی از جمعیت مردم و نژادهایی می آید که در این کشور زندگی می کنند.به خصوص باید خاطر نشان کرد که شیره نارگیل و ادویه های تند و تیر نقش مهمی در غذاهای برنجی و آبکی مالزی دارند.

  ,معرفی غذاهای مالزی,غذاهای معروف مالزی,بهترنی غذاهای مالزی ... بیشتر بخوانید
 • معرفی رستوران ها و غذاهای خوشمزه بین المللی در مشهد

  معرفی رستوران ها و غذاهای خوشمزه بین المللی در مشهد

  امروز قصد داریم چند نمونه از رستوران های بین المللی مشهد را خدمتتان معرفی کنیم. می توان گفت بعضی از این رستوران ها یا در سایر شهرهای کشور سابقه ندارد یا اینکه مشهد آغازگر آن بوده است. مثلا چیزی درباره غذاهای لبنانی یا غذاهای افغانی شنیده اید؟؟ با ما همراه باشید تا رستوران های مشهد برای غذاهای چینی، ایتالیایی، عربی، افغانی، ترکی و ترکمنی را خدمتتان معرفی کنید.

  ,رستوران های عربی مشهد,رستوران های ایتالیایی مشهد,رستوران های افغانی مشهد,رستوران های بین المللی مشهد,رستوران های ترکی مشهد,رستوران های چینی مشهد,قابلی,قابلی پلو ... بیشتر بخوانید
 • غذاهای سنتی خراسان از کمه جوش تا شله مشهدی

  غذاهای سنتی خراسان از کمه جوش تا شله مشهدی

  امروز قصد داریم 10 نمونه از غذاهای سنتی خراسان رضوی را خدمتتان معرفی کنیم. سعی کردیم در این لیست انواع غذاهای آبکی مثل آش و اشکنه تا کباب را بگنجانیم. در ضمن اگر تمایل داشتید این غذاها را طبخ کنید دستور پخت آن ها نیز در ذیل هر کدام آمده است.

  ,غذاهای سنتی خراسان,طرز تهیه غذاهای خراسان ... بیشتر بخوانید
 • بهترین رستوران های شاندیز در مشهد + تلفن و منو

  بهترین رستوران های شاندیز در مشهد + تلفن و منو

  اگر قصد خوردن غذا و به خصوص شیشلیک شاندیز رو داشته باشید بهتره از قبل رستوران مد نظرتون رو در نظر بگیرید؛ چون وقتی وارد این منطقه می شید با یک عالمه رستوران و غذاخوری روبرو می شید که انتخاب یکی از بین اون ها گیج کننده است. امروز قصد داریم 10 تا از بهترین رستوران های شاندیز مشهد رو خدمتتون معرفی کنیم.

  ,بهترین رستوران ها در شاندیز,بهترین رستوران های شاندیز در مشهد,شکم گردی در شاندیز,رستوران گردی در شاندیز مشهد,رستوران های شاندیز,رستوران پدیده شاندیز در مشهد,رستوران ارم شاندیز در مشهد,رستوران حاج حسن شاندیز مشهد,رستوران تخت جمشید شاندیز مشهد,رستوران حسین شیشلیکی شاندیز مشهد,رستوران سدروس شاندیز مشهد,رستوران قصر مهرگان شاندیز مشهد,قورمه خوران شاندیز مشهد,رستوران شایان شاندیز مشهد ... بیشتر بخوانید
 • طعم شیرین شیرینی های شیراز و استان فارس

  طعم شیرین شیرینی های شیراز و استان فارس

  اگر هوس مسقطی، رنگینک یا برشیلک کرده اید، باید چمدانتان را ببندید و تور شیراز را تجربه کنید. شیرینی پزهای حرفه ای معمولا تهیه بعضی از این شیرینی ها را بلدند ولی هیچ وقت طعم و مزه آن ها به پای شیرینی هایی که از خود استان فارس تهیه کنید نمی رسد. تا دیر نشده دست به کار شوید و بلیط سفر به شیراز را تهیه کنید. هم از جاذبه های گردشگری استان فارس دیدن می کنید و هم کامتان را با خوردنی های ریزه میزه و دسرهای خوشمزه شیرین می کنید.

  ,شیرینی شیراز,شیرینی های شیراز,فالوده شیرازی,مسقطی و کلوچه شیراز ... بیشتر بخوانید
 • معرفی تمامی رستوران های قشم

  معرفی تمامی رستوران های قشم

  گردشگران گاهی از یک رستوران راضی بیرون می آیند و ترجیح می دهند بارها برای چشیدن طعم آن غذاها به آنجا بروند ولی زمانی هم پیش می آید که غذای یک رستوران را نمی پسندند. ما سعی کردیم در این مقاله راه میانبری برای گردشگرانی که تور قشم را خریداری کرده اند قرار دهیم و صادقانه دانسته هایمان را درباره رستوران های قشم با آن ها در میان بگذاریم. با تورگردان همراه باشید.

  ,قشم,رستوران های قشم,غذاهای قشم,رستوران های قشم غذای دریایی,فست فودهای قشم,غذاهای دریایی قشم ... بیشتر بخوانید
 • غذاهای کیش : غذاهای محلی، غذاهای دریایی، فست فودها

  غذاهای کیش : غذاهای محلی، غذاهای دریایی، فست فودها

  از جمله تفاوت های گردشگران کیش، تفاوت در ذائقه غذایی آن هاست. عده ای تمایل دارند که به رستوران های معروف و همیشگی بروند و همان غذاهای آشنا و محبوب همیشگی شان را میل کنند ولی دیگرانی هم هستند که سلیقه و ذائقه ای متفاوت دارند. مقاله امروز به جای معرفی مهمترین رستوران های کیش با غذاهای معمول و رستورانی، برای آن دسته افرادی که به گردشگری غذا در تور کیش علاقه دارند، تهیه شده است.

  ,غذاهای کیش,غذاهای محلی کیش,غذاهای سنتی کیش,غذاهای دریایی کیش,غذاهای عربی کیش ... بیشتر بخوانید
 • کدام رستوران های ایران بهترین شیشلیک را دارند؟

  کدام رستوران های ایران بهترین شیشلیک را دارند؟

  برای آن هایی که ثروتشان از پارو بالا می رود، شیشلیک خوردن یک تفریح طبیعی و روزمره است؛ این افراد هر آخرِ هفته شیکان پیکان می کنند و با ماشین های مدل بالا جلوی رستوران های شاندیز صف می کشند تا کلی گوشت، تقدیم بدن نازنینشان کنند. با این حال طبقه متوسط هم از قافله عقب نمی مانند و حداقل سالی یکی دو بار این غذای دندان گیر را نوش جان می کنند.

  ,شیشلیک,طرز تهیه شیشلیک,غذاهای شاندیز,شیشلیک شاندیز,شیشلیک مشهد,رستوران شیشلیک,قیمت شیشلیک,شیشلیک رستوران ارم,شیشلیک رستوران ارام شاندیز,قیمت شیشلیک رستوران ارم شاندیز ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی لرستان از مخمل کوه تا لاله های واژگون

  جاهای دیدنی لرستان از مخمل کوه تا لاله های واژگون

  جاهای دیدنی لرستان جزو خاص ترین و منحصربه فردترین دیدنی های ایران محسوب می شوند. لرستان اقلیمی زیبا و خوش آب و هوا با مناظر طبیعی ناب و تاریخی پر ماجراست. این استان به داشتنن آبشارهای زیبا و سحرانگیز به خود می بالد. از سوی دیگر دره های شگفت انگیز و طبیعتی بی بدیل از قبیل تنگه ها، غارها و دریاچه های زیبا شناخته می شود. در ادامه به معرفی معروف ترین جاهای دیدنی لرستان می پردازیم. با تورگردان همراه باشید.

  ,جاهای دیدنی لرستان,دیدنی های لرستان,جاذبه های لرستان,جاذبه های گردشگری لرستان ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی بوژان نیشابور به همراه عکس و نقشه و آدرس دیدنی ها

  جاهای دیدنی بوژان نیشابور به همراه عکس و نقشه و آدرس دیدنی ها

  بوژان روستایی کوهپایه ای در 13 کیلومتری شمال شرق نیشابور و 120 کیلومتری مشهد است. بخش های مسکونی روستا در شیب دره شکل گرفته و با ماسوله قابل مقایسه است. کوچه های پیچ در پیچ، باغ های سرسبز، آبشاری پر خروش، گل های رنگارنگ و بافت پلکانی روستا آنجا را به یک از مهمترین جاهای دیدنی نیشابور و جاذبه های گردشگری خراسان تبدیل کرده است. بوژان در منطقه ای سرسبز و مملو از گل و گیاه تزئینی و دارویی است.

  ,جاهای دیدنی بوژان,بوژان نیشابور,روستای بوژان ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی نیشابور : آرامگاه خیام، دهکده چوبین، باغرود و ده ها جاذبه دیگر

  جاهای دیدنی نیشابور : آرامگاه خیام، دهکده چوبین، باغرود و ده ها جاذبه دیگر

  جاهای دیدنی نیشابور از تنوع بی مثالی برخوردارند. این شهر از یک سو مملو از جاذبه های فرهنگی و ادبی همچون مقبره شعرا و ادبای بزرگ و از سوی دیگر پر از مناطق بکر و خوش آب و هوا برای طبیعت گردی است. آبشارها و چشمه های جوشان، روستاهای خوش آب و هوا و باغ ها و معادن نیشابور از شهرت زیادی برخوردارند. در ادامه به معرفی 24 جاذبه گردشگری در مناطق شهری و روستایی نیشابور پرداخته ایم.

  ,جاهای دیدنی نیشابور,دیدنی های نیشابور,جاذبه های نیشابور,جاذبه های گردشگری نیشابور ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی چناران و ییلاقات خوش آب و هوای نزدیک مشهد

  جاهای دیدنی چناران و ییلاقات خوش آب و هوای نزدیک مشهد

  جاهای دیدنی چناران در میان مشهدی ها و مسافران مشهد طرفداران زیادی دارد. چناران از شهرستان های خراسان رضوی و در 69 کیلومتری مشهد است. بعضی مشهدی ها در روستاها و مناطق گردشگری چناران دارای باغ و ویلا هستند یا در ایام تعطیل چه زمستان و چه تابستان برای طبیعت گردی به مناطقی همچون آبشار اخلمد، آبشار آبقد، دره اجنه، چشمه گیلاس، روستاهای اسجیل، گلمکان، دولت آباد، گهواره گر، کاهو و... می روند.

  جاهای دیدنی چناران,دیدنی های چناران,جاذبه های چناران,طبیعت چناران,ییلاقات چناران ... بیشتر بخوانید
 • مسجد شیخ لطف الله در میدان نقش جهان اصفهان

  مسجد شیخ لطف الله در میدان نقش جهان اصفهان

  مسجد شیخ لطف الله بنایی فاخر و مسجدی اختصاصی روبروی کاخ عالی قاپو و در یکی از زوایای مسجد نقش جهان است. این مسجد تزئیناتی جادویی دارد و ترکیب کاشیکاری های هفت رنگ و نورهایی که دریچه های مختلف به آن می تابد تاثیری خیره کننده بر بینندگان می گذارد. راهی زیر زمینی این مسجد را به کاخ شاهی وصل می کرده است.

  ,مسجد شیخ لطف الله,مسجد شیخ لطف الله اصفهان,شیخ لطف الله اصفهان,شیخ لطف الله ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی زشک ؛ کوهنوردی، طبیعت گردی، گشت و گذار

  جاهای دیدنی زشک ؛ کوهنوردی، طبیعت گردی، گشت و گذار

  جاهای دیدنی زشک طرفداران زیادی دارد. این روستا که در 20 کیلومتری مشهد قرار گرفته با ورود به شاندیز به راحتی در دسترس است. منطقه زشک بی نهایت خوش آب و هوا و دل انگیز و دارای چشمه، رودخانه، قله های مخصوص کوهنوردی آماتور و حرفه ای و جاذبه های طبیعی فراوان است.

  ,جاهای دیدنی زشک,دیدنی های زشک,جاذبه های زشک,جاذبه های گردشگری زشک ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی شاندیز برای طبیعت گردی، هیجان و شکم گردی

  جاهای دیدنی شاندیز برای طبیعت گردی، هیجان و شکم گردی

  جاهای دیدنی شاندیز طرفداران زیادی میان مشهدی ها و گردشگران سایر شهرها دارد. شاندیز شهری در استان بینالود و جزو نزدیک ترین ییلاقات و تفریحگاه های نزدیک به مشهد است. بیشتر مشهدی ها برای تفریحات شبانه و آخر هفته شان راهی شاندیز می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا جاهای دیدنی مشهد را به طور کامل به شما معرفی کنیم.

  ,جاهای دیدنی شاندیز,دیدنی های شاندیز,جاذبه های گردشگری شاندیز ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی طرقبه | مناطق خوش آب و هوا و تفریحات

  جاهای دیدنی طرقبه | مناطق خوش آب و هوا و تفریحات

  جاهای دیدنی طرقبه در میان مشهدی ها و غیر مشهدی ها طرفداران زیادی دارد. این شهر خوش آب و هوا تنها به داشتن ییلاقات متعدد و روستاهای گردشگری معروف نیست بلکه جاذبه های متنوع تفریحی و تاریخی را نیز در بر گرفته است.

  ,جاهای دیدنی طرقبه,جاذبه های طرقبه,دیدنی های طرقبه,ییلاقات طرقبه,طرقبه و شاندیز ... بیشتر بخوانید
 • آسبادهای نشتیفان خواف؛ از قدیمی ترین آسبادهای جهان

  آسبادهای نشتیفان خواف؛ از قدیمی ترین آسبادهای جهان

  آسبادهای نشتیفان سازه ای از خشت، گل و چوب در شهر نشتیفان شهرستان خواف استان خراسان رضوی است که از قدرت باد برای تهیه ارد و قوت قالب مردم بهره می کشیده است. این آسیاب بادی از قدیمی ترین آسبادهای جهان است و به ایران باستان بر می گردد. در این شهر علاوه بر آسبادها یادگارهای باستانی بسیاری به جای مانده است.

  ,آسبادهای نشتیفان,آسبادهای نشتیفان خواف,آسباد نشتیفان ... بیشتر بخوانید
 • جاهای دیدنی خراسان رضوی | 100 جاذبه در استان خراسان رضوی

  جاهای دیدنی خراسان رضوی | 100 جاذبه در استان خراسان رضوی

  جاهای دیدنی خراسان رضوی موضوعی بوده که در مقاله حاضر به آن پرداخته ایم و با نگاهی متفاوت و با نظر به تاریخ و طبیعت خراسان، به سراغ برترین جاذبه های استان خراسان رضوی رفته ایم. خراسان رضوی را به شهرستان های مختلف تقسیم کرده و از هر یک چند نمونه را که شاخص تر بوده اند معرفی کرده ایم.

  ,جاهای دیدنی خراسان رضوی,جاذبه های گردشگری خراسان رضوی,دیدنی های خراسان رضوی,جاذبه های خراسان رضوی ... بیشتر بخوانید
 • کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف

  کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف

  کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف- انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) نقشه ای تعاملی برای کووید 19 ایجاد کرده است. این نقشه منبعی موثق برای کسانی است که می خواهند به مقصدی سفر کنند ولی نمی دانند که آیا درخصوص کرونا ویروس امن است یا نه و اینکه کدام مقاصد برای سفر باز است.

  ,نقشه تعاملی کرونا ... بیشتر بخوانید
 • ماسک و شیلد محافظ صورت در پروازهای قطر ایرویز اجباری می شود

  ماسک و شیلد محافظ صورت در پروازهای قطر ایرویز اجباری می شود

  قطر ایرویز مسافرانش را ملزم به پوشیدن ماسک و زدن شیلد محافظ صورت می کند. مسافران قطر ایرویز حتما باید ماسک بزنند و صورت خود را بپوشانند. شرکت قطریه اقدامات ایمنی و بهداشتی خود را در خصوص کووید 19 در پروازهایش افزایش داده است. این اقدامات در مورد مسافران و خدمه کابین و میهمانداران اجرا می شود.

  ,اجباری شدن ماسک,قطر ایرویز,ماسک در قطر ایرویز,زدن ماسک در هواپیما ... بیشتر بخوانید
 • هزینه سفر به کیش | قیمت اقامت، تفریحات، رفت و برگشت، غذا

  هزینه سفر به کیش | قیمت اقامت، تفریحات، رفت و برگشت، غذا

  هزینه سفر به کیش به اندازه سایر آپشن های این جزیره تفریحی اهمیت دارد. افراد مختلف با بودجه های متفاوت کیش را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. نوع سفر این گردشگران نیز فرق می کند؛ بعضی صرفا برای خرید کردن به کیش می روند؛ عده ای با هیجانِ استفاده از تفریحات آبی و جُنگ های شبانه راهی جزیره می شوند و دسته ای نیز فقط به دنبال لذت بردن از سکوت، آرامش، دریایی آرام و تمیز و مناظر زیبا هستند. هزینه سفر برای هر یک از این گروه ها متفاوت است.

  ,هزینه سفر به کیش,هزینه سفر به کیش با قطار,هزینه سفر به کیش با تور,هزینه سفر به کیش با کشتی,هزینه سفر به کیش در سال 99,هزینه سفر به کیش با ماشین ... بیشتر بخوانید
 • جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در هواپیما

  جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در هواپیما

  این روزها موج عظیمی از خبرها درمورد شیوع بیماری ای واگیردار از طریق ویروس کرونا به گوش می رسد. ویروسی که تمام قد مانند یک هیولا خود را به بحث داغ میان مردم تبدیل کرده و در جان خیلی از ما خصوصا افرادی که قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند اضطراب و دلهره راه انداخته است. نقطه شروع این ویروس از شهر بزرگی به نام ووهان در مرکز چین بوده اما راه خود را به بسیاری دیگر از کشورهای جهان هم باز کرده و موجب نگرانی های بیشتری شده است.

  ,ویروس کرونا در هواپیما,مقابله با کرونا,پیشگیری از کرونا ... بیشتر بخوانید
 • جشن رنگ ها ؛ جشنی زیبا و مهیج به قیمت تخریب محیط زیست

  جشن رنگ ها ؛ جشنی زیبا و مهیج به قیمت تخریب محیط زیست

  جشن رنگ ها که نخستین بار از هند آغاز شده، فستیوالی مخصوص این کشور است که از گذشته به مناسبت استقبال از بهار ، به عنوان فصل رنگ ها، به راه می افتد. در این جشن افراد رنگ های شاد و جذاب را به هم می پاشند و سرتا پا رنگی می شوند. در سال های اخیر این فستیوال با استقبال از سوی دیگر کشورها مواجه شده است.

  ,جشن رنگ ها,جشن رنگ ها در هند,فستیوال هولی,جشن هولی در هند ... بیشتر بخوانید
 • به شیراز سفر کنیم بهتر است یا به شهر اصفهان؟

  به شیراز سفر کنیم بهتر است یا به شهر اصفهان؟

  شیراز یا اصفهان؟ امروز تصمیم گرفته ایم به مقایسه دو شهر مهم گردشگری یعنی اصفهان و شیراز بپردازیم. برای این مقایسه نگاهی به آب و هوای دو شهر و استان های فارس و اصفهان، جاذبه های گردشگری شیراز و اصفهان، سوغات این دو شهر و مسیر های رفت و آمدشان انداخته ایم.

  ,مقایسه شهر اصفهان و شهر شیراز,به اصفهان برویم یا شیراز,مقایسه سفر به اصفهان و شیراز,شیراز یا اصفهان,اصفهان یا شیراز,مقایسه شیراز و اصفهان ... بیشتر بخوانید
 • چه کنیم در سفر از انتقال ویروس کرونا مصون باشیم؟

  چه کنیم در سفر از انتقال ویروس کرونا مصون باشیم؟

  ویروس کرونا چیست و چقدر خطر ورود آن به ایران وجود دارد؟ آیا واقعا منشا این بیماری خوراک خفاش بوده ؟ راه های درمان و پیشگیری از آن چیست؟ اصلا در این اوضاع آیا می توانیم به کشورهایی مثل چین و تایلند و سایر مقاصد گردشگری سفر کنیم؟ با تورگردان همراه باشید تا جواب همه این سوال ها را به صورت خلاصه و قابل فهم برایتان توضیح دهیم.

  ,ویروس کرونا,ابتلا به بیماری کرونا,کرونا در سفر ... بیشتر بخوانید
 • داستان عاشقانه استاد شمسی نژاد با هنر مقرنس

  داستان عاشقانه استاد شمسی نژاد با هنر مقرنس

  امروز می خواهیم یکی از مفاخر و یادگارهای شهر مشهد را خدمتتان معرفی کنیم که حتما اگر پا به این شهر گذاشته باشید آثارش را دیده اید. هر بار که به زیارت امام رضا(ع) رفته باشید در هر یک از ورودی ها و رواق ها به احتمال زیاد هنرنمایی های او را که که به نام هنر مقرنس بر معماریِ آن آستان مبارکه نقش بسته خواهید دید. او پیشکسوت این هنر در مشهد و کشور است.

  ,استاد هنر مقرنس,مقرنس در حرم امام رضا,استان شمسی نژاد ... بیشتر بخوانید
 • هتل چهار ستاره داد ؛ از معروف ترین هتل های یزد

  هتل چهار ستاره داد ؛ از معروف ترین هتل های یزد

  هتل داد یزد بنایی 90 ساله در شهری 3000 ساله است. این هتل تاریخی و در عین حال مدرن، تا چند دهه پیش گاراژی متعلق به مرحوم حاج حسین داد بود که بعد از او توسط نوادگانش بازسازی شده وبه هتلی چهار ستاره تبدیل گردید. در این بنگاه باربری کالا حمل و نقل می شد و اتاق هایی برای اقامت تجار به سبک کاروانسراها در آن احداث شده بود.

  ,هتل داد یزد,معرفی هتل داد یزد,هتل چهار ستاره داد یزد ... بیشتر بخوانید
 • مهاجرت از ایران ؛ ارزان ترین و راحت ترین کشورها برای مهاجرت

  مهاجرت از ایران ؛ ارزان ترین و راحت ترین کشورها برای مهاجرت

  در مطلب امروز به معرفی کشورهای ارزان برای مهاجرت پرداخته ایم. بعضی از این کشورها می توانند پلی باشند برای رفتن به کشورهای بهتر ولی بسیاری از آن ها تا آخر عمر افراد را پابند می کنندو با تورگردان همراه باشید.

  ,مهاجرت از ایران,ارزان ترین کشورها برای مهاجرت ... بیشتر بخوانید
 • کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف

  کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف

  کرونا و چک کردن آنلاین امکان مسافرت به کشورهای مختلف- انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) نقشه ای تعاملی برای کووید 19 ایجاد کرده است. این نقشه منبعی موثق برای کسانی است که می خواهند به مقصدی سفر کنند ولی نمی دانند که آیا درخصوص کرونا ویروس امن است یا نه و اینکه کدام مقاصد برای سفر باز است.

  ,نقشه تعاملی کرونا ... بیشتر بخوانید
 • ماسک و شیلد محافظ صورت در پروازهای قطر ایرویز اجباری می شود

  ماسک و شیلد محافظ صورت در پروازهای قطر ایرویز اجباری می شود

  قطر ایرویز مسافرانش را ملزم به پوشیدن ماسک و زدن شیلد محافظ صورت می کند. مسافران قطر ایرویز حتما باید ماسک بزنند و صورت خود را بپوشانند. شرکت قطریه اقدامات ایمنی و بهداشتی خود را در خصوص کووید 19 در پروازهایش افزایش داده است. این اقدامات در مورد مسافران و خدمه کابین و میهمانداران اجرا می شود.

  ,اجباری شدن ماسک,قطر ایرویز,ماسک در قطر ایرویز,زدن ماسک در هواپیما ... بیشتر بخوانید
 • 10 مورد از خطرناک ترین سلفی های جهان

  10 مورد از خطرناک ترین سلفی های جهان

  در شش سال گذشته بیش از 250 نفر در اثر گرفتن سلفی های خطرناک جان خود را از دست داده اند. از بین 259 گزارش مرگی که در این تحقیق بررسی شده است، رتبه اول مرگ ها به غرق شدن تعلق دارد. دومین علت مرگ در سلفی ها، رفتن زیر قطار است. بعد از آن، سقوط از ارتفاع، کشته شدن توسط حیوانات وحشی، سلاح های گرم و برق گرفتگی مطرح است.

  ,خطرناک ترین سلفی ها در جهان ... بیشتر بخوانید
 • تفریحات نوستالوژیک در تهران

  تفریحات نوستالوژیک در تهران

  در گذشته که این همه شهر بازی و مرکز گردشگری برای سرگرم کردن مردم نبود پایتخت نشینان چگونه خودشان را سرگرم می کردند؟ آن زمان خبری از پیست اسکی، پارک های آبی، تله کابین و تفریحاتی مثل رالی و موتور سواری نبود که آن ها خودشان را سرگرم کنند. مردم تهران در آن زمان خود را با تفریحات متفاوتی سرگرم می کردند و اتفاقا خیلی بهتر از امروز خوشحال بودند و خوش می گذراندند.

 • جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در هواپیما

  جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در هواپیما

  این روزها موج عظیمی از خبرها درمورد شیوع بیماری ای واگیردار از طریق ویروس کرونا به گوش می رسد. ویروسی که تمام قد مانند یک هیولا خود را به بحث داغ میان مردم تبدیل کرده و در جان خیلی از ما خصوصا افرادی که قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند اضطراب و دلهره راه انداخته است. نقطه شروع این ویروس از شهر بزرگی به نام ووهان در مرکز چین بوده اما راه خود را به بسیاری دیگر از کشورهای جهان هم باز کرده و موجب نگرانی های بیشتری شده است.

  ,ویروس کرونا در هواپیما,مقابله با کرونا,پیشگیری از کرونا ... بیشتر بخوانید
 • لوکیشن سریال معروف بازی تاج و تخت در کدام کشورها قرار دارد؟

  لوکیشن سریال معروف بازی تاج و تخت در کدام کشورها قرار دارد؟

  اگر شما هم جزو علاقمندان سریال بازی تاج و تخت بودید بد نیست بدانید این سریال علاوه بر بازی خوب بازیگرانش به دلیل لوکیشن های خوبی که داشت موفق شده بود. مناطقی که این داستان در آن شکل گرفت یا به عبارتی در آن فیلمبرداری شد در بخش های مختلفی از اسپانیا، ایتالیا و... قرار داشت. در این سریال با شخصیت های مختلفی مواجه می شدیم که هر کدام در گوشه ای از جهان داستانی برای خود داشتند.

  ,لوکیشن بازی تاج و تخت,لوکیشن سریال بازی تاج و تخت ... بیشتر بخوانید
 • معرفی روستای رئا در فرانسه با الاغ های پیژامه پوشش

  معرفی روستای رئا در فرانسه با الاغ های پیژامه پوشش

  فرانسه تنها به برج ایفل، فستیوال کن، شهر لیون، شهر استراسبورگ، شهر نیس و پاریس مشهور نیست. آن هایی که اهل فرانسه گردی باشند به روستاهای فرانسه نیز سر می زنند. مسئولان گردشگری نیز از هیچ نظر کوتاهی نمی کنند و هر جا جاذبه های وجود دارد تسهیلات رفاهی برای گردشگران در آنجا به راه می اندازند. یکی از این جاذبه ها، جزیره الاغ های پیژامه پوش است.

  ,جزیره رئا,جزیره رئا در فرانسه,الاغ های پیژامه پوش ... بیشتر بخوانید
 • چه کنیم در سفر از انتقال ویروس کرونا مصون باشیم؟

  چه کنیم در سفر از انتقال ویروس کرونا مصون باشیم؟

  ویروس کرونا چیست و چقدر خطر ورود آن به ایران وجود دارد؟ آیا واقعا منشا این بیماری خوراک خفاش بوده ؟ راه های درمان و پیشگیری از آن چیست؟ اصلا در این اوضاع آیا می توانیم به کشورهایی مثل چین و تایلند و سایر مقاصد گردشگری سفر کنیم؟ با تورگردان همراه باشید تا جواب همه این سوال ها را به صورت خلاصه و قابل فهم برایتان توضیح دهیم.

  ,ویروس کرونا,ابتلا به بیماری کرونا,کرونا در سفر ... بیشتر بخوانید
 • مهاجرت از ایران ؛ ارزان ترین و راحت ترین کشورها برای مهاجرت

  مهاجرت از ایران ؛ ارزان ترین و راحت ترین کشورها برای مهاجرت

  در مطلب امروز به معرفی کشورهای ارزان برای مهاجرت پرداخته ایم. بعضی از این کشورها می توانند پلی باشند برای رفتن به کشورهای بهتر ولی بسیاری از آن ها تا آخر عمر افراد را پابند می کنندو با تورگردان همراه باشید.

  ,مهاجرت از ایران,ارزان ترین کشورها برای مهاجرت ... بیشتر بخوانید
 • ترکیب سحرانگیز رنگ ها در طبیعت پاییزی گیلان

  ترکیب سحرانگیز رنگ ها در طبیعت پاییزی گیلان

  چند قدمی مانده به رفتن پاییز ، این عروس زیبای فصل‌ ها / با پیراهن بلند نارنجی‌ اش و آن همه حس عاشقی / با قدم‌ هایی سرد از کوچه‌ خاطره‌ ها / با نگاه بارانی‌ اش / چه غریبانه می‌ رود پاییز… تصاویر زیبای پاییز در گیلان را با رقص رنگ ها از دست ندهید.

  ,پاییز در گیلان,تصاویر پاییز در گیلان,عکس های پاییزی جنگل های گیلان ... بیشتر بخوانید
 • بهترین هتل لوکس ساحلی برای اقامت در کیش : هتل ترنج یا هتل مارینا؟

  بهترین هتل لوکس ساحلی برای اقامت در کیش : هتل ترنج یا هتل مارینا؟

  هتل ترنج و هتل مارینا که هر دو جزو هتل های ساحلی جزیره کیش و دارای ساحل اختصاصی می باشند مکان هایی دنج و به دور از هیاهو را در بر گرفته و همچون جزیره هایی کوچک در میان جزیره ی کوچکِ کیش، همه نوع امکانات و تفریحات را در اختیار گردشگران قرار می دهند.

  ,مقایسه هتل ترنج کیش و هتل مارینا کیش,هتل ترنج کیش,هتل مارینا پارک کیش ... بیشتر بخوانید
 • مقایسه هتل درویشی، هتل قصر و قصر طلایی در مشهد

  مقایسه هتل درویشی، هتل قصر و قصر طلایی در مشهد

  قشری خاص از مسافران مشهد هستند که ترجیح می دهند در سفر به این شهر بهترین هتل ها را انتخاب کنند ولی بین هتل هایی مثل هتل درویشی، هتل قصر و هتل قصر طلایی نمی توانند یک کدام را انتخاب کنند. این هتل ها، هر سه جزو برترین هتل های پنج ستاره محسوب می شوند و در اینجا نگاهی مقایسه ای به آن ها انداخته شده است.

  ,مقایسه هتل درویشی و هتل قصر,مقایسه هتل درویشی و هتل قصر طلایی,مقایسه هتل قصر و هتل قصر طلایی ... بیشتر بخوانید
 • هتل چهار ستاره داد ؛ از معروف ترین هتل های یزد

  هتل چهار ستاره داد ؛ از معروف ترین هتل های یزد

  هتل داد یزد بنایی 90 ساله در شهری 3000 ساله است. این هتل تاریخی و در عین حال مدرن، تا چند دهه پیش گاراژی متعلق به مرحوم حاج حسین داد بود که بعد از او توسط نوادگانش بازسازی شده وبه هتلی چهار ستاره تبدیل گردید. در این بنگاه باربری کالا حمل و نقل می شد و اتاق هایی برای اقامت تجار به سبک کاروانسراها در آن احداث شده بود.

  ,هتل داد یزد,معرفی هتل داد یزد,هتل چهار ستاره داد یزد ... بیشتر بخوانید
 • همه چیز درباره هتل مجلل درویشی مشهد

  همه چیز درباره هتل مجلل درویشی مشهد

  هتل درویشی مشهد بر خلاف نامش تناقضی عجیب را به نمایش می گذارد. این هتل که نام درویش را بر سر در خود آویخته در واقع جزو مجلل ترین هتل های ایران و جهان است. هتل مجلل درویشی مشهد به عنوان یکی از گران ترین هتل های کشور معروف شده ولی در مقایسه امکاناتی که ارائه می کند، به هیچ وجه گران نیست.

  ,معرفی هتل مجلل درویشی,معرفی هتل درویشی مشهد,معرفی هتل مجلل درویشی مشهد,هتل مجلل درویشی مشهد ... بیشتر بخوانید
 • آبنمای 1500 متری مرکز خرید آرمان در مشهد

  آبنمای 1500 متری مرکز خرید آرمان در مشهد

  مرکز خرید آرمان در ساختمان هتلی سه ستاره و مجلل به فاصله 500 متری حرم مطهر قرار گرفته است. این مجموعه علاوه بر برخورداری از امکانات اقامتی و مراکز خرید، جاذبه های گردشگری دیگری نیز در خود جای داده است. از مهمترین جاذبه های آن آبنمایی بسیار بزرگ با تندیس ها و المان های بزرگ و متعدد است.

  ,مرکز خرید آمان,هتل سه ستاره آرمان مشهد ... بیشتر بخوانید
 • هتل یلو کاشان ؛ هتلی در آران و بیدگل و روستای کویری یزدان

  هتل یلو کاشان ؛ هتلی در آران و بیدگل و روستای کویری یزدان

  اگر عاشق کویر گردی هستید ولی به دنبال اقامتی متفاوت و لوکس از نوع سنتی و بومی می گردید، هتل یلو کاشان را رزرو کنید. این هتل شبیه اقامتگاه های بومگردی است و تمامی طراحی اتاق ها، رستوران و خدمات دهی آن به سبک بومگردی صورت می گیرد ولی اتاق ها بر خلاف اقامتگاه های معمولی سرویس تختخواب دارد و انواع امکانات هتل ها در آن به کار گرفته شده است.

  ,هتل های کاشان,هتل یلو,هتل یلو کاشان,هتل یلو آران و بیدگل,هتل یلو آران و بیدگل کاشان ... بیشتر بخوانید
 • هتل یلو کاشان ؛ هتلی در آران و بیدگل و روستای کویری یزدان

  هتل یلو کاشان ؛ هتلی در آران و بیدگل و روستای کویری یزدان

  اگر عاشق کویر گردی هستید ولی به دنبال اقامتی متفاوت و لوکس از نوع سنتی و بومی می گردید، هتل یلو کاشان را رزرو کنید. این هتل شبیه اقامتگاه های بومگردی است و تمامی طراحی اتاق ها، رستوران و خدمات دهی آن به سبک بومگردی صورت می گیرد ولی اتاق ها بر خلاف اقامتگاه های معمولی سرویس تختخواب دارد و انواع امکانات هتل ها در آن به کار گرفته شده است.

  ,هتل های کاشان,هتل یلو,هتل یلو کاشان,هتل یلو آران و بیدگل,هتل یلو آران و بیدگل کاشان ... بیشتر بخوانید
 • هتل داریوش کیش | معرفی کامل بخش های مختلف

  هتل داریوش کیش | معرفی کامل بخش های مختلف

  هتل داریوش کیش از گران ترین هتل های جزیره به شمار می رود ولی این تور بی جهت اینقدر زیاد برایتان آب نمی خورد. با اقامت در هتل داریوش دنیایی متفاوت را پیش رویتان خواهید دید. بنای مجلل و شاهانه هتل حس پادشاهی و قدم زدن در تاریخ را به شما القا می کند. هنگامی که در تراس اتاق های رو به دریا نشسته اید سکوت و آرامش چنان شما را فرا می گیرد که ناخودآگاه خود را در زمان داریوش کبیر حس می کنید...

  هتل داریوش کیش,معرفی هتل داریوش کیش,اقامت در هتل داریوش کیش ... بیشتر بخوانید
 • معرفی هتل های ارزان قیمت مشهد در نزدیکی حرم و سایر مناطق شهر

  معرفی هتل های ارزان قیمت مشهد در نزدیکی حرم و سایر مناطق شهر

  در میان هتل های نزدیک به حرم می توان با شبی دست کم 65 هزار تومان اتاق رزرو کرد. اگر به هتلی کمی دورتر رضایت دهید با شبی 50 هزار تومان هم می توان در هتلی خوب با فاصله یک ربع ماشین سواری تا حرم اقامت کرد. این هتل ها به هیچ وجه هتل های بی کیفیتی نیستند؛ بلکه هتلی هایی دو ستاره با امکانات خوب و قابل قبول محسوب می شوند.

  ,مشهد,هتل های مشهد,هتل های ارزان مشهد,هتل های ارزان قیمت مشهد,هتل های دو ستاره مشهد,هتل ارزان مشهد,هتل ارزان در مشهد,هتل ارزان قیمت در مشهد,هتل دو ستاره در مشهد ... بیشتر بخوانید
 • امکانات تفریحی و گردشگری هتل مارینا پارک کیش

  امکانات تفریحی و گردشگری هتل مارینا پارک کیش

  هتل مارینا پارک کیش، خودش به تنهایی یک جزیره تفریحی است. امکانات گردشگری متعدد، ساحل اختصاصی با امکان ماهیگیری، قایق سواری و سوخت گیری کشتی ها؛ باغی چند هکتاری، انواع رستوران ها و کافی شاپ ها و غیره. این هتل هیچ چیز کم ندارد و به تنهایی برای کل روزهای تور کیش کفایت می کند.

  کیش,تور کیش,هتل مارینا کیش,تور کیش هتل مارینا,تور ارزان کیش,ساحل اختصاصی کیش,تور هتل مارینا,تفریحات آبی کیش,مارینا ... بیشتر بخوانید