تورگردان موتور جستجوی تور لحظه آخری

تور مشهد هتل الماس نوین
صفحه اصلی تور داخلی تور مشهد هتل الماس نوین

تور مشهد هتل الماس نوین

تور مشهد هتل الماس نوین تور مشهد هتل الماس نوین

تور مشهد هتل الماس نوین | ارزان ترین نرخ هتل الماس نوین تور مشهد | تور لحظه آخری

نزدیک بودن به بارگاه نورانی امام رضا (ع) و اقامت در یکی از هتل های خیابان های اطراف حرم همیشه مد نظر زائرانی بوده که به مشهد سفر می کرده اند ولی این مسافران همزمان تمایل داشته اند که از هیاهو و ترافیک خیابان های اصلی محدوده‌ی حریم حرم به دور باشند. راه حل چیست؟ «تور مشهد هتل الماس نوین» به دلیل قرار گرفتن این هتل در یکی از کوچه های خلوت اطراف حرم از پر طرفدارترین تورهای مشهد به شمار می رود. هتل الماس نوین بعد از 7 سال ساخت و ساز بالاخره در سال 96 به بهره برداری رسید و با ارائه خدماتی ویژه توجه علاقمندان به سفرهای خاص در کنار بارگاه شمس الشموس را جلب کرد. از هتل الماس نوین تا حرم به صورت پیاده تنها 10 دقیقه راه است. این هتلِ 15 طبقه، مشتمل بر 126 واحد اقامتی از قبیل اتاق های یک تا چند تخته، اتاق های معمولی و کانکت، سوئیت های امپریال، رویال و گاردن، چندین رستوران، کافی شاپ و روف گاردن با امکانات فولبرد است. طراحی هر یک از اتاق ها متفاوت است و بسته به سلیقه و تعدادتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. خدماتی مثل پارکینگ، صبحانه متنوع بوفه، اینترنت لابی و استخر در آنجا رایگان ارائه می شود.

هتل الماس نوین در خیابان امام رضا 9، کوچه مهر آیین، قرار گرفته و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس های بی آر تی، تندرو، قطار شهری و تاکسی های خطی را آسان کرده است. بدین وسیله می توانید در تور مشهد به راحتی برای بازدید از جاذبه های شهر و رفتن به مراکز خرید اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از خدمات درمانی می توانید از معرفی نامه هتل برای کلینیک های تخصصی مشهد استفاده کنید.

نزدیک بودن به بارگاه نورانی امام رضا و اقامت در یکی از هتل های خیابان های اطراف حرم همیشه مد نظر زائرانی بوده که به مشهد سفر می کرده اند ولی این مسافران همزمان تمایل داشته اند که از هیاهو و ترافیک خیابان های اصلی محدوده‌ی حریم حرم به دور باشند. راه حل چیست؟ «تور مشهد هتل الماس نوین» به دلیل قرار گرفتن این هتل در یکی از کوچه های خلوت اطراف حرم از پر طرفدارترین تورهای مشهد به شمار می رود.

هتل الماس نوین بعد از 7 سال ساخت و ساز بالاخره در سال 96 به بهره برداری رسید و با ارائه خدماتی ویژه توجه علاقمندان به سفرهای خاص در کنار بارگاه شمس الشموس را جلب کرد. از هتل الماس نوین تا حرم به صورت پیاده تنها 10 دقیقه راه است. این هتلِ 15 طبقه، مشتمل بر 126 واحد اقامتی از قبیل اتاق های یک تا چند تخته، اتاق های معمولی و کانکت، سوئیت های امپریال، رویال و گاردن، چندین رستوران، کافی شاپ و روف گاردن با امکانات فولبرد است. طراحی هر یک از اتاق ها متفاوت است و بسته به سلیقه و تعدادتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. خدماتی مثل پارکینگ، صبحانه متنوع بوفه، اینترنت لابی و استخر در آنجا رایگان ارائه می شود.

هتل الماس نوین در خیابان امام رضا 9، کوچه مهر آیین، قرار گرفته و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس های بی آر تی، تندرو، قطار شهری و تاکسی های خطی را آسان کرده است. بدین وسیله می توانید به راحتی برای بازدید از جاذبه های شهر مشهد و رفتن به مراکز خرید اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از خدمات درمانی می توانید از معرفی نامه هتل برای کلینیک های تخصصی مشهد استفاده کنید.

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
refresh