تورگردان - مرجع صنعت تور و گردشگری ایران

صفحه اصلی بوداپست تور مجارستان اسلواکی لهستان آلمان چک اتریش اس
Hungary - Slovakia - Poland - Germany - Czech

تور مجارستان اسلواکی لهستان آلمان چک اتریش اس

از مبدا :
تهران
مقاصد :
بوداپست , کراکوف , Warsaw , برلین , پراگ , وین , لیوبلیانا
قیمت تور :
52,960,000 تومان
نوع تور :
تفریحی
فصل تور :
بهار

تور شرق اروپا

این تور را به اشتراک بگذارید

گردشگران شهر خورشید

02191015504

آدرس : تهران بلوار آفریقا، کوچه مریم، پلاک پنج، واحد هفت
  مشاهده اطلاعات کامل
اقامت    19 شب
دوشنبه ۲۷-اسفند-۱۳۹۷
شنبه ۱۷-فروردین-۱۳۹۸

مشخصات نرخی پکیج برای هر مسافر

قیمت برمبنای یک‌نفر در هر اتاق محاسبه شده است

کوذک بین 2 تا4 سال بدون تخت

46,900,000 ریال
+ 1,390 یورو

دو تخته

49,900,000 ریال
+ 3,690 یورو

یک تخته

49,900,000 ریال
+ 4,990 یورو

کورک 4تا11 سال با تخت

46,900,000 ریال
+ 3,290 یورو

حمل نقل

نامشخص
تهران - ایران
بوداپست - مجارستان
بار مجاز 30   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
اتوبوس
کراکوف - لهستان
بوداپست - مجارستان
بار مجاز 30   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
اتوبوس
کراکوف - لهستان
Warsaw - لهستان
بار مجاز 30   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
اتوبوس
برلین - آلمان
Warsaw - لهستان
بار مجاز 30   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
اتوبوس
برلین - آلمان
پراگ - جمهوری چک
بار مجاز 30   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
اتوبوس
وین - اتریش
پراگ - جمهوری چک
بار مجاز 30   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
اتوبوس
وین - اتریش
لیوبلیانا - اسلوونی
بار مجاز 50   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy
نامشخص
تهران - ایران
لیوبلیانا - اسلوونی
بار مجاز 50   کیلوگرم
تعدادتوقف 0
Economy

برنامه سفر

شروع سفر حرکت از تهران
ویزا
ویزای شینگن
بیمه مسافرتی
بیمه مسافرت
راهنمای فارسی زبان
راهنمای فارسی
تهران
ایران
حرکت از تهران - ایران به بوداپست - مجارستان در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
بوداپست
مجارستان
اقامت در هتل نا مشخص -
هتل نا مشخص -
خدمات هتل
گشت شهری
گشت شهری
حرکت از بوداپست - مجارستان به کراکوف - لهستان در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
کراکوف
لهستان
گشت شهری
گشت شهری
حرکت از کراکوف - لهستان به Warsaw - لهستان در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
Warsaw
لهستان
گشت شهری
گشت شهری
حرکت از Warsaw - لهستان به برلین - آلمان در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
برلین
آلمان
گشت شهری
گشت شهری
حرکت از برلین - آلمان به پراگ - جمهوری چک در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
پراگ
جمهوری چک
حرکت از پراگ - جمهوری چک به وین - اتریش در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
گشت شهری
گشت شهری
وین
اتریش
گشت شهری
گشت شهری
حرکت از وین - اتریش به لیوبلیانا - اسلوونی در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
لیوبلیانا
اسلوونی
گشت شهری
گشت شهری
حرکت از لیوبلیانا - اسلوونی به تهران - ایران در تاریخ ۰۲-مرداد-۱۳۹۸
پایان سفر بازگشت به تهران
خدمات پکیج
 • ویزا
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای فارسی زبان
 • گشت شهری
 • گشت شهری
 • گشت شهری
 • گشت شهری
 • گشت شهری
 • گشت شهری
 • گشت شهری
شرایط و ضوابط
 • تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد داشتن حداقل 6 ماه اعتبار پاسپورت الزامیست
مدارک لازم
 • مدارک مالی و بانکی سند مالکیت مدارک شغلی
موارد تحت پوشش
 • اخذ ويزاي شنگن
 • بيمه ي مسافرتي تا سقف پنجاه هزار يورو پوشش حوادث
 • پرداخت تمام هزينه هاي رفت و برگشت فرودگاهي با اتوبوس هاي توريستي
 • گشت و گذار در شهر با اتوبوس هاي توريستي
 • اقامت در هتل هاي چهار ستاره همراه با صبحانه
توضیحات تکمیلی

مجارستان کشوری سرسبز و زیباست که خاک حاصلخیزی دارد اما معروفیت مجارها به دلیل فرهنگ اصیل و خاصشان است که نشان دهنده قدمت بالای این کشور است. سوارکاری و موسیقی مجاری برگرفته از همین فرهنگ غنی و اصیل خاص اروپایی است که البته این فرهنگ بر روی سبک آشپزیشان هم تاثیر گذاشته به طوری که سوپ های مجارستانی با عطر خوش فلفل قرمزهای مخصوصشان شهرت جهانی پیدا کرده اند. در وصف جاذبه ها و دیدنی مجارستان همین بس که طبق آمار ثبت شده در سال 2008، در لیست پربازدیدهای جهان قرار داشته است.

آب درمانی و لجن درمانی در چشمه های آب گرم، پیاده روی در شهرهای خیال انگیز، نوشیدن قهوه در کافه های رنگارنگ و دنج، شرکت در جشنواره ها و فستیوال های تابستانی و بهاره، اسکی و پاتیناژ زمستانی، قایق سواری بر روی رودخانه های دلفریب، غذاهای خوشمزه و لذیذ از جاذبه هایی هستند که همراه با بازدید از اماکن تاریخی و بی همتا، اسلواکی را به یکی از مقاصد اصلی گردشگری سال های اخیر تبدیل کرده است. قلعه براتیسلاوا، کلیسای آبی، کاخ پریمات (کشیش ارشد)، کلیساهای چوبی، قلعه کاشتیس، عمارت سالوین، دروازه مایکل براتیسلاوا تنها تعداد کمی از حدود صد منطقه تاریخی اسلواکی هستند.  

اولین چیزی که هنگام ورود به لهستان توجه شما را به خود جلب می کند رنگارنگی دیوارهای شهرهاست که نشان از حال و هوای خوب لهستانی ها دارد. آب و هوای چهار فصل آن، همراه با پتانسیل های طبیعی و تاریخی اش لهستان را به یکی از مقاصد محبوب گردشگری تبدیل کرده است. لهستان پر است از میراث برجسته جهانی و ملی از جمله قلعه باشکوه واول، کمپ رعب آور آشویتس، ایستگاه رادیویی شهر گلیویتسه، قلعه سلطنتی ورشو، کاخ فرهنگ ورشو، کلیسای سنت آنه، کلیساهای صلح، تونل های زیرزمینی شچچین، مقبره هرمی واکینینسکی، موزم قیام، موزه زیرزمینی رینک و کلیسای مخوف جمجمه. همچنین معدن نمک ویلیزکا، جنگل بیالوزیا، کوهستان تاترا، پارک لازینکی و چندین مکان دیدنی دیگر از جاذبه های جالب و مهیج لهستان هستند که سالانه میلیون ها گردشگر را به سوی خود می کشند.

وجود اقتدار و عظمت در کلیساها و قلعه های اروپایی را تنها از مردم جدی آلمان می توان انتظار داشت. شب زنده داری ها در برلین دوستداشتنی، حاکی از این است که ژرمن ها آن قدرها هم که می گویند سرد و جدی نیستند. برلینی که پر است از موزه و موسیقی و هنر اما هر چه قدر هم که شهر ارزانی باشد، مونیخ شهر گران و اعیانی است! خیابان های مونیخ باریک ولی پارک هایش وسیع و دلفریب است و قصر سلطنتی همچون گوهری در دل شهر می درخشد. در غرب آلمان، شهر زیبای کلن قرار دارد که یکی از مناطق پربازدید آلمان محسوب می شود. دولسدورف ثروتمند هم از شهرهای دیدنی آلمان است جایی که هر ساله میزبان نمایشگاه های معتبر بین المللی است که علاوه بر حفظ اصالت تاریخی خود، شهری مدرن و به روز است. رفتار مهربانانه آلمانی ها اما در شهر برمن بیشتر نمود پیدا می کند. وجود موزه های تاریخی، رستوران های مجلل و مراکز خرید لوکس، روح زندگی را در رگهای این شهر زنده نگه داشته اند. نورنبرگ تاریخی، هامبورگ دیدنی، درسدن بازسازی شده و فرانکفورت فعال در اقتصاد، همه و همه شهرهایی هستند که آلمان به داشتن آن ها بر خود می بالد.

در حالی که بر روی رودخانه آرام و بی نظیر ولتاوا قایق سواری می کنید و از خوردن سوسیس کولباسا با نوشیدنی پیلسنر اورکول لذت می برید، تماشای پل 600 ساله چارلز را از یاد نبرید. پلی زیبا و قدیمی که لندمارک پراگ محسوب می شود. در کشور چک از این دست اماکن تاریخی زیاد است. مثلا میدان قدیمی شهر پراگ که تلفیقی از سبک های معماری چندین دوره تاریخی است. همچنین بزرگترین قلعه باستانی دنیا به نام قلعه پراگ که نویسنده معروف پراگی یعنی فرانس کافکا، روزگاری در آن می زیسته و در خلق آثار بی نظیرش از این قلعه شگفت انگیز بهره برده است. البته قلعه پراگ محدود به یک قلعه نیست به گونه ای که کلیسای جامع سنت جورج، برج تاریخی دالی برکا، کلیسای سنت ویتوس، کاخ و باغ سلطنتی و گالری های متعدد عکس را هم در بر دارد. جالب است بدانید ساعت نجومی پراگ، قدیمی ترین ساعت جهان است که هنوز کار می کند.

می توان گفت که اتریش با اختلاف، بهترین منطقه گردشگری زمستانی است. کشوری در دامنه زیبای کوه آلپ که تقریبا در تمامی فصول سال، ارتفاعاتش را برف پوشانده است. اما شهرت اتریش فقط به دلیل تفرجگاه زمستانی بودنش نیست. تاریخ اتریش حرفهای زیادی برای گفتن دارد به طوری که جاذبه های دیدنی تاریخی این کشور تمامی ندارد: قلعه رازآلود هوچواسترویتز با آن دروازه های تو در تو و سازمان یافته اش، کلیسای جامع سنت اشتفان که "در غول" و "دروازه اسقف" آن شهره جهانی دارند، کاخ بلودره که از شاهکارهای معماری دنیاست و امروزه به عنوان یکی از مشهورترین موزه های جهان کاربرد دارد، کاخ مجلل و بی نظیر شونبرون که با آمارهای میلیونی، پربازدیدکننده ترین مکان دیدنی وین است، کاخ سلطنتی هافبرگ که امروز محل استقرار ریاست جمهوری اتریش است، کاخ شگفت انگیز هلبران با فواره های جالبش و قصر رویایی میرابل که جزء میراث جهانی است. طبیعت اتریش نیز زیباست به طوری که منطقه گردشگری زل آم سی، دریاچه فاکرسی، دریاچه هال اشتاتر، غار یخی آیس ریزن ولت، منطقه تفریحی سالزکامرگوت خانه تولد موتزارت و منطقه کرمز، تنها بخشی از مناطق زیبای اتریش محسوب می شوند.

با وجود اینکه ارتفاعات اسلوونی در اکثر اوقات سال پوشیده از برف است ولی از مقاصد اصلی گردشگری زمستانی محسوب نمی شود. هرچند شما در طول دوره سرمای اسلوونی می توانید از بازی های زمستانی بهره ببرید اما علت اصلی سفر به این کشور چیز دیگری جز برف و سرماست. بله درست حدس زدید: طبیعت بخشنده و بهشت گونه اسلوونی! وجود رودخانه های فراوان، بهره گیری از ساحل شگفت انگیز دریای آدریاتیک و مناطق بکر و سرسبزی که به واسطه بارش فراوان در تپه ها و کوهستان های آن به وجود آمده اند، سبب شده که اسلوونی به یکی از مقاصد اصلی گردشگری طبیعت تبدیل شود. البته باید این را هم در نظر داشت که اسلوونی پایتخت بسیار زیبایی به نام لیوبلیانا دارد که مرکز موزه های معماری و هنری بی نظیری است. لیوبلیانا پر است از مجسمه های اژدها و میدان های کوچک که نمای جالبی به شهر بخشیده اند. این شهر دارای قصری قدیمی است که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

تورهای مشابه